PEKNOVA

Katowice

Opinie o PEKNOVA

anonim 2011-02-07 21:12:51
Witam - miałem ,,przyjemność'' uczestniczyć dzisiaj w spotkaniu w sprawie pracy na stanowisko Reprezentant Handlowy w Firmie PEKNOVA. W rozmowie brał udział Pan [usunięte przez moderatora]. oraz drugi ,,dżentelmen'', który nie wiadomo czym się zajmuje i jak się w ogóle nazywa - nie raczył się nawet przedstawić - pomijam fakt, że obydwaj Panowie spóźnili się na umówioną porę. Spotkanie odbyło się w Czeladzi w Restauracji Oberża. Miejsce spotkania bardzo przyjemne - niestety przyjemności dotyczące tego spotkania na tym elemencie się kończą. Firma ( aż ciśnie się na usta określenie - firma krzak ) szuka osoby której zadaniem będzie sprzedaż materiałów eksploatacyjnych - konkretnie tonerów do drukarek. Propozycja ze strony Firmy dla potencjalnego kandydata iście kusząca - 2 pierwsze miesiące pracy w oparciu o umowę zlecenie, co ciekawe bez żadnej kwoty wynagrodzenia podstawowego - sama prowizja. Po dwóch miesiącach efektywnemu reprezentantowi ,,zapewniają'' umowę o pracę, początkowo na 3 miesiące. Zastanawia mnie że właśnie ok 2 miesiące temu przełom listopada i grudnia taka sama jak obecnie rekrutacja miała miejsce. Kto się orientuje ten wie jak wygląda rynek tego rodzaju artykułów i jakie ,,ogromne'' możliwości daje na wypracowanie znacznego targetu, który w początkowym okresie działania jest jedyną hipotetyczną składową pensji. Praca polega nie tylko na sprzedaży ale także na dostarczaniu towaru do Klienta. Co ciekawe na stronie internetowej firmy można się dowiedzieć, że zajmują się również usługami programistycznymi - jednak w praktyce praca Reprezentanta na terenie aglomeracji ma się jedynie sprowadzać do sprzedaży tonerów.
Potencjalnym zainteresowanym pracą na opisywanym firmie PEKNOVA stanowisku proponuję podczas ewentualnej rozmowy telefonicznej podczas, której Pan[usunięte przez moderatora]zaprasza na rekrutacje zadać kilka pytań i dzięki temu zaoszczędzić swój czas i energię zmarnowaną na bezproduktywne spotkanie.
Pozdrawiam i życzę wszystkim szukającym pracy, znalezienia jej - ale takiej uczciwej oczywiście.
Zostaw swoją opinię o PEKNOVA - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PEKNOVA