logo Kancelaria Podatkowa Kwartet S.C.

Kancelaria Podatkowa Kwartet S.C.

Katowice

Opinie o Kancelaria Podatkowa Kwartet S.C.

maniek 2015-07-30 14:44
z tego co wiem to są jedną z lepiej działających kancelarii podatkowych w Katowicach i nawet często rekrutują kogoś do siebie, nie wiem czy oferta jest jeszcze ważna, bo była w czwrcu dodawana na ksiegowego tylko w charakterze konsultanta, czyli chodzi pewnie o doradctwo, taką dodatkową pomoc poniekąd.
Zoltan 2016-12-07 12:39
Jeżeli chodzi o zarobki to proponują umowę za najniższą krajową plus reszta do ręki. Jak uzasadniają robią to dla dobra pracowników, którzy wola by część ich zarobków była zaniżona (komornicy itp) Jak pamietam to chyba na stanowisku specjalisty ds księgowości lub konsultanta dawali 2200-2500max netto. Argumentacja zwala z nóg.
Leon Zawodowiec 2017-06-08 13:47
Zdarza się, że pracownicy czasem z powodu swoich indywidualnych sytuacji proszą o niestandardowe czy elastyczne warunki zatrudnienia i zarząd kancelarii zawsze stara się do tych przychylić i w ramach swoich możliwości im sprostać. Generalną regułą jest jednak zwyczajna umowa o pracę z kwotą brutto a wynagrodzenia raczej zaczynają się od kwot 2200 - 2500 ale najczęściej są znacznie wyższe (nawet wielokrotnie) dla tych, którzy choć średnio lub dobrze radzą sobie na swoich stanowiskach. Prócz tego, można korzystać z wielu szkoleń, nauki angielskiego odbywającej się w Kancelarii, doskonałej przyjaznej atmosfery i innych przyjemności :)
Niezadowolone z pracy i warunków są jedynie takie osoby jak "kolega Zoltan", których kompetencje są zdecydowanie zbyt niskie do stanowisk jakie Kancelaria oferuje ale jak już dorosną to drzwi Kancelarii zawsze są otwarte :)
Zostaw swoją opinię o Kancelaria Podatkowa Kwartet S.C. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Podatkowa Kwartet S.C.