veris

Sompolno

Opinie o veris

kiepsko 2012-04-01 18:45:21
Asystent asystentka ds. kontroli gospodarstw rolnych

Omijajcie firmę z daleka, rekrutują młodych ludzi po studiach do ciężkiej pracy za kiepskie pieniądze. Z początku jest fajnie ale jak przychodzi do rozliczenia wynagrodzenie potrącane jest o kary umowne wynoszące sporą część sumy ogólnej. Praktycznie firma umywa ręce od odpowiedzialności za błędy w papierach i kiepskie wyszkolenie, a kary są przenoszone na pracowników rzekomo z jedynie ich winy. Firma nie gwarantuje narzędzi do prawidłowego wykonywania pracy tzn. praca wykonywana jest na oślep.

Dzienna praca nie ograniczała się tylko do wyjazdów na pola uprawne tylko do 10 godzin poza domem należy doliczyć z 3 godzinki na siedzenie przy papierach i czekanie w długich kolejkach do kierownictwa.

Omijajcie firmę z daleka !!! pracę skończyliśmy w wrześniu 2011 roku a ostatnia transza pieniędzy została dopiero niedawno przelana. Nie będę wspominał już o bezczelności i ignorancji pracodawcy. Młodzi ludzie po studiach muszą robić na dwójkę ludzi w średnim wieku , i na ich nowe auta.
Chmura 2012-04-07 20:37:07
Pracodawcy mili i wyrozumiali, oczywiście w granicach zdrowego rozsądku. Sama praca ciężka i wymagająca, ale wynagrodzenie adekwatne. Jeżeli ktoś wyobraża sobie 2-miesięczne wakacje na świerzym powietrzu - nie polecam.
Wszystko legalne i zgodne z umową :)
gość 2012-04-10 22:47:55
Firma wiarygodna i kompetentna, osobiście polecam dla ludzi, którzy chcą zarobić, ale nie boją się ciężkiej pracy. Jeśli ktoś chce się wzbogacić lekką pracą to na pewno nie jest to miejsce dla niego.
ja 2012-12-07 09:05:24
polska prywata jak nie wiem co, odradzam
... 2013-05-17 17:24:52
A na jakie stanowisko składasz CV ?
.... 2013-05-17 17:28:04
Na jakie stanowisko składasz CV ? Na inspektora terenowego czy jakieś inne , skąd dowiedziałeś się o tej pracy ?
werf 2016-03-29 21:04:54
hej, no ich najnowsza oferta to z tego co sie orientuje to jest na stanowisko AP Accountant w Warszawie, napisali ze trzeba dobrze znac jezyk angieslki
Zostaw swoją opinię o veris - Sompolno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie veris