Opinie o Azbud Az-Al w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Azbud Az-Al. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Azbud Az-Al na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Azbud Az-Al w Kraków

znafca

Podobno Pan Cebula węszy nowy interes - się okaże. Zagraniczny kontrakt czy coś...

Cinkciarz Nowy wpis
@znafca

Juz pod koniec roku juz pod koniec roku...

iro

Firma AZBUD i pozostałe spółki upadły, istnieją na papierze lub zmenili się w niektórych przypadkach właściciele aby uciec przed spłatami długów i sprawami sądowymi. Unikajcie tych spółek bo są od lat niewypłacalni, ponaciągali ludzi, firmy. Długi mają w milionach, więc spore. Niestety, pozbawieni skrupułów właściciele unikają odpowiedzialności prawnej oszukują kolejne firmy i osoby. Komornicy pozajmowali wszystkie konta bankowe i inne wartościowe rzeczy.

Mocherowy beret
@iro

Tak jest , masz rację Ale na ich nieszczęście zmieniły się źądy.

Dziennik Nowy wpis
@Mocherowy beret

Chyba żądła chciales napisac albo jakies byki walisz (usunięte przez administratora)

Czy często w firmie Azbud Az-Al zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Dziennik Nowy wpis

Codziennie 2 x na dzień a konkretnie co godzinę

zzz

???

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Azbud Az-Al? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
giro

jak w prawie każdej firmie @ideo są stanowiska z umową o pracę i z umowami zlecenie. Poprostu w zależności od potrzeb i porozumienia z ludźmi. Część to B2B

K

po trzech latach walki z bankami musiałem sprzedać mieszkanie żeby wyjść z pętli zadłużenia w jaką to pętle wpadłem kiedy czekałem na pieniądze (usunięte przez administratora) gdzie honor ? szkoda pisać !

G

(usunięte przez administratora) przepisał firmę na (usunięte przez administratora)(specjalistę do spraw oprawek oświetleniowych) pomaga jej w tym (usunięte przez administratora)Fikcyjne stanowiska aby nie spłacać długów AZ Bud Sp. z o.o. Proszę zobaczyć status firmy i zmiany w KRS w/w spółki i innych upadłych spółek.

KUBA

WITAM CZY KTOŚ ZWRACAŁ SIĘ DO FUNDUSZU GWARANCYJNEGO O ZWROT NALEŻNEJ WYPŁATY W SPRAWIE AZ-AL

Anonim 2

na jakim świecie żyjesz? Wszystko już dawno upadło, włącznie z kolejną odsłoną AZMOTU prowadzoną przez deweloperów

AZ

Tak masz racje, że zajmował wysokie miejsca, ale zastanów się czyim i jakim kosztem. Jeżeli dochody firmy nie były zbyt wielkie to dlaczego wydaje się więcej niż się zarabia? Przykłady: bale, imprezy, nie trafione inwestycje, dziwne sponsoringi. To wszystko kosztowało dziesiątki tysięcy. Zwróć uwagę jakie pierwsze kroki podjął (usunięte przez administratora) Zlikwidował wydatki, które nie przynosiły korzyści firmie. Zaufaj mi, znam sprawę. Może nawet lepiej niż Ty.

Finwal

Jeżeli masz na myśli(usunięte przez administratora) to się mylisz. Odszedł bo (usunięte przez administratora) wyciągał z AZMot'u kasę. A nie można handlować samochodami jeżeli nie ma się pieniędzy. MK wyciągnął Azmot z niebytu i doprowadził do tego, że w ogólnopolskich testach dealerów zajmował pierwsze miejsca. Znam sprawę.

R. I. P. grupa AZ OVER

Już wam mówię mili słuchacze - grupa az to już koniec, Złodzieje KTR tylko istnieje i kradnie. AZ-AL - nie istnieje, AZ-BUD - nie istnieje, AZ-SECURITY - nie istnieje, AZ - SOFT - nie istnieje, AZ - MOT - to samo, zgłoszona upadłość w czerwcu 2013 - 3 miesiące teraz za free robią i KONIEC AMERIKAN DREAMu p. CEBULI wraz ze złodziejskimi synkami, meczety i inne poszły w niepamięć. ZOSTAŁY OGROMNE NALEŻNOŚCI DŁUGI ODSETKI WSTYD - niech zgnije w więzieniu. Pozdrawiam konkretną załogę grup AZ ( tylko szeregowych pracowników pozdrawiam, nie tą bandę złodzei z kierownictwa!!!!! )

nikodem

Wszyscy są tyle warci ile mogą tu napisać o drugim - swoim współbracie

az

Jeszcze do tej wyliczanki trzeba dodać AZMOT, który również nie jest Cebuli, a którego powolny upadek zapoczątkował swoimi rządami jeden ze świty dyrektorskiej sprawując je bez jakiejkolwiek kontroli ze strony prezesa i opuszczając tonący okręt w ostatniej chwili. Chwała takim "kapitanom"

NIK

W woli ścisłości spółka jawna PPB Azbud jest w upadłości AzSOFT W UPADŁOŚCI AZ AL WYPRZEDANY JEDYNIE SPÓŁKA CENTRUM BIUROWE AZBUD SP. Z O.O. SOBIE DOBRZE RADZI.

Prywatne życie Prezesa nie powinno nas interesować. Wątek dotyczący firmy AZ-AL oraz pozostałych firm AZ powstał aby ostrzec ludzi przed następnymi oszustwami i współpracą z p. Cebulą. Jeśli ktokolwiek ma jeszcze jakiekolwiek wątpliwości co do zasad jakimi się kieruje i tak ciężko wspomina jak nam to było dobrze w firmie to odpowiadam - tak było dobrze. Jednocześnie pytam : gdzie podział sie cały majątek którym Prezes dysponował, gdzie są nieruchomości i działki będące jego własnością ? Sprzedał je aby spłacić długi ? Czy ktokolwiek dostał chociaż jedną złotówkę ? Nie ma się co dziwić że ludzie są wściekli na Cebule i jego rodzine, przecież według dokumentów to jego synowie zasiadali w zarządach upadłych firm. Tak czy inaczej , majątek sprytnie wyparował a z człowieka który potrafił zachować się honorowo została tylko ( słowo niecenzuralne ).

zainteresowany

mam pytanie skąd takie oszczerstwa względem Pana (usunięte przez administratora)oszczerstwa na temat kochanek i życzenie wyczyszczenia rodziny sa nad wyraz krzywdzące, chciałabym aby podano nazwiska w tej sprawie ponieważ rzucane słowa na wiatr nic nie znaczą!

kp

Prokuratura Tobą też się zajmie żartownisiu, kwestia czasu.

kz

Azsoft się zaczął sypać jak (usunięte przez administratora)przejęła rolę dyrektora. Niestety nie znała się ona kompletnie na zarządzaniu. Każda decyzja była nieprzemyślana i skutkowała zmniejszeniem zysków i reputacji firmy na zewnątrz. Chciała robić wszystko sama, a rola dyrektora jest dobrze zarządzać taka spółką a nie wyręczać kierowników i pracowników. Zresztą co tu wymagać od dziewczyny, która była słaba na studiach, wcześniej pracowała na słuchawkach w Azsoft a później jako marketingowiec, który nie pozyskiwał klientów. Następnie jej wujek(usunięte przez administratora) dał jej stanowisko dyrektora mając zobowiązania wobec jej rodziców bo (usunięte przez administratora) jako student mieszkał jakiś czas u nich. Firma szła na dno a ona okłamywała wszystkich, że jest dobrze do samego końca by mieć premię. Później załatwiono jej pracę w PeKaO, mimo że tam się kompletnie podobno nie nadawała (mam tam kolegę co z nią pracuje w innym dziale). Ciekawe czy nadal śmierdzi jej z ust, bo to było okropne. Zwolniono człowieka, który rozwinął Azsoft z 30 stanowisk do 200 i miał dalekosiężne plany, ale Prezes(usunięte przez administratora) miał własne. Do tej pory były dyrektor (usunięte przez administratora) jest jednym z najlepszych dyrektorów (obecnie prezes) w branży Call Center w Polsce. Szkoda pracowników w tym wszystkim i atmosfery jaka tam panowała. Do tego oszukał (usunięte przez administratora)pracowników i (usunięte przez administratora) (bo jak nazwać wykonanie usługi i nie zapłacenie za nią?). Przykro, mam nadzieję, że prokuratura zajmie się na poważnie panem prezesem i całą tą śmietanką wraz z rodzinką.

uznany autorytet
@kz

Te PAn dyrektor poprzedni to zostawił asoft w super kondycji z 2 milionami dlugu - ciekawe jak innymi spolkami zarzadza - pewnie podobnie (SUPERHERO!)

CBB Pekao
@kz

Potwierdzam, że nadal Annie P. nadal śmierdzi z ust, a do tego jest bardzo cienka jako dyrektor, tak samo jak w AZSoft była cienka - zero wiedzy i umiejętności, tylko stres i mobbing wprowadziła - dramat! Nawet się wysłowić dobrze nie umie.. prosta dziewczyna. Że też nikt z nią porządku w końcu nie zrobi.. plotka niesie, że rekrutację przechodziła pod biurkiem pana "członka" zarządu - pewnie dlatego się utrzymuje na stanowisku..

inne firmy

A co z Azsoftem się stało? Wie ktoś może?

Zostaw merytoryczną opinię o Azbud Az-Al - Kraków

Azbud Az-Al