Asset Katarzyna Skuza

Mniów

Opinie o Asset Katarzyna Skuza

anonim 2011-06-21 20:42:23
Trochę trudno uwierzyć w to że kobieta, która jest właścicielką firmy nie wie co sie w firmie dzieje, nie pilnuje rachunków i nie wie o długach jakie ma jej firma a tym bardziej nie wie co mąż robi i robił ... :) NIE DAJCIE SIĘ IM OSZUKAĆ, może już coś kombinują dalej razem! (usunięte przez moderatora)kłamcy to motto Firmy ASSET i Państwa Skuzów.
Igor 2011-10-08 15:33:33
Zgadzam się w 100% pan (usunięte przez moderatora) to niezły krętacz, miał już kiedyś firmę monilit, która splajtowała bo pan (usunięte przez moderatora)robil za wielkiego prezesa a gościu nie ma o niczym zielonego pojecia to jedynie bajarz. Dziwie sie ze w ogole ma zone ze ktos sie na to nabral. Ludzie uwazajcie.
ekak 2015-12-13 00:05:48
@Igor ale widze, z ejakiś czas temu tam pracowałeś, no a ateraz naparwde sporo się zmieniło i wydaje mi się, ze to akurat jest na korzyść jeśli chodzi o przyjęcia.
Zostaw swoją opinię o Asset Katarzyna Skuza - Mniów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Asset Katarzyna Skuza