Wojas Trade

Opinie o Wojas Trade

Mała 2011-02-07 15:01:16
Hej! Czy ktoś mi może napisać, jak się pracuje w WOJASIE w Warszawie? Chciałam zacząć tam pracę, ale przez te straszne opinie z innych miast mam obawy:( Jak a atmosfera, kaska, czy ciężko? czekam:)
anick1 2011-08-15 12:14:44
Zajrzyj sobie, dziewczyno na stronę money.pl i poczytaj, nic dodać nic ująć, smutna prawda. Pozdrawiam i życzę lepszych ofert pracy:)
k 2015-02-10 00:21:25
kasa straszna!!! Spełnisz wszystkie warunki firmy, wyrabiając 120% targetu, będąc wszystkie dni w pracy, a i tak premii nie dostaniesz, ... i takim to sposobem nie wypłacają Ci dodatkowych 400 zł, taka firma , bo tak.... co za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br />
Odpowiedzialność materialna za wszystko, rzeczy sznurkami do mebli powiązane, bo nie stać ich na bramki. Porażka.
mudni 2016-05-04 09:42:04
firma Wojas poszukuje kierowników salonu @kropa dlaczego piszesz, że trudno się do nich dostać?? Ja zamierzam aplikować i mam nadzieję, że przyjmują też facetów
Zostaw swoją opinię o Wojas Trade - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wojas Trade