Hotel Agat

Bydgoszcz

Opinie o Hotel Agat

ONA 2010-01-14 01:47:25
Osoba chcąca pójść do pracy w tym hotelu musi mieć stalowe nerwy... nie jest źle ale dobrze wcale
As 2012-01-09 18:51:44
A od kiedy istenie ten hotel AGAt? od 1..01.2008 r.
Ania 2012-04-12 19:16:28
[usunięte przez moderatora] Co do jedzenia to organizowałam tam parę imprez i zawsze było fantastyczne, w ogóle polecam hotel jak na hotel z tym cennikiem i standardem to REWELACJA.
Marek 2012-04-12 19:33:36
[usunięte przez moderatora] Byłem w Agacie parę razy i na jedzenie nigdy nie można było narzekać, a wręcz jest to znany w Bydgoszczy hotel m.in. z dobrego jedzenia.
Marta 2012-04-14 23:03:24
[usunięte przez moderatora] Jako hotel do hotelu nie można mieć wg mnie zastrzeżeń.
Maria 2012-04-20 14:45:37
Po raz kolejny organizowałam w Agacie imprezę firmową i zawsze mogę polecić hotel jako organizatora imprez na poziomie - przystępna cena, solidna jakość, kelnerki zawsze uśmiechnięte. Ja hotel Agat z czystym sumieniem mogę polecić.
minion 2016-07-22 18:19:55
No super,wpisy szefostwa aktualne
Ala 2016-11-21 15:20:18
Jako miejsce pracy-masakra. Duża rotacja, bo nikt nie chce mieć buraka za szefa. Tysiące obowiązków, żadne nie związane ze stanowiskiem, na jakie się przyjęto. Pracowałam tam kiedyś, a odejście było najlepszą decyzją w życiu. Teraz robię, co powinnam, szef się nie czepia, od razu lepsza atmosfera, a i umowa normalna i stawka zadowalająca, nie to co w Agacie. Nie polecam!
Zostaw swoją opinię o Hotel Agat - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Agat