Opinie o Arriva RP sp. z o.o. w Toruń Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Arriva RP sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Arriva RP sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Linie kolejowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arriva RP sp. z o.o. w Toruń Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24

Czy zdarzają się nadgodziny w Arriva RP sp. z o.o.?

Lolek Nowy wpis

Tak i na start masz je w grafiku twoja zgoda, czy chcesz je robić jest nie potrzebna, bo firma nie ma i nie będzie miała maszynistów konduktorów oraz innych pracowników, ponieważ podejście firmy jest na niskim poziomie, jak i tabor oraz rozliczenie nadgodzin w formie kwartalnej.

aaaa Nowy wpis

Te pociągi to jedna wielka tragedia. Jeden albo w ogóle nie przyjedzie albo puszczą jeden mały szynobus z którego ludzie wypadają bo miejsca nie ma. Jakby (usunięte przez administratora) przewozili.

Czy Arriva RP sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Karol

Szczerze dziś jechałem pociągiem TRAGEDIA nie wiem za co płacą tym idiotą rozumiem pandemia ja zakrywam nos i usta jestem pół roku po operacji i nie muszę nosić ale noszę. Konduktorzy nie zasłaniają mord a nie większość pasażerów taki powinni wyj .. bać z pociągu albo ten głupi naród się nauczy przestrzegać zasady albo w końcu ten naród sam się wykończy. Wstyd mi jest że jestem Polakiem masakra. Zapewne wiele znajdzie się tu hejterow ale szczerze mam wyje bane na was wisicie mi krzyż na drogę!????????

kierowca
@Karol

takie teksty na forum odnośnie pracodawcy? Weź jeden z drugim się zastanów. Zamiast zgłosić do odpowiednich osób, to będą w internetach bzdety pisać xD. Wstyd mi za was...

Prawda nas wyzwoli
@Karol

i jak odniesiesz sie do tego co napisaleś w 2020 z perspektywy czasu? Tobie sie wydaje ze jestes Polakiem bo masz polski paszport i mowisz po polsku...ale myslisz jak kurczak!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Arriva RP sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Arriva RP sp. z o.o.?

Zależy od stanowiska.

Serwisant VT

To co się wyprawia w tej firmie ( Nowa Wieś wielka ) jest nie do opisania . Trzeba być , przeżyć i zobaczyć . Jeden drugiego utopił by w łyżce wody ( chociaż to najmniejszy problem ). Pan menager chyba troszkę pomylił specyfikację pracy . Jeśli tak można to nazwać bo z tego co zauważyłem jest tylko od przekazywania informacji . Dlaczego robicie byłym pracownikom na złość ? Masz dodatkową premie? Przestrzegam wszystkich przed podjęciem pracy w tej firmie . Wydzwaniają i psują opinie . Panie Bartłomieju proszę licz się ze to działa w dwie strony . Nie zachowujesz się (Fair) również nie będziesz tak traktowany. Jak pytałem Ciebie dlaczego tak zrobiłeś to stwierdziłeś ze to Ł.P nawet nie masz odwagi się przyznać .To tak na początek . I polecę z tym dalej ponieważ posada nie uprawnia Cię do bezpodstawnego wydzwaniania i wystawiania negatywnego wizerunku mojej osoby

Łucja
@Serwisant VT

Tylko chyba nie załapałam tego dokąd niby wydzwaniają i po co? jak konkretnie miałoby to wyglądać, co mówią?

Serwisant VT
@Łucja

Czego oczekujesz nazwy firmy ? Po co ? To pytanie chyba nie do mnie

Jaki dress code obowiązuje w Arriva RP sp. z o.o.?

@były

Co za debilny bot wkleja te pytania, Pracownicy "liniowi" chodzą w tym co dostaną a biurowi w tym co sobie kupią (za niespecjalnie wysoką pensję)

Halina
@@były

Mnie też to się nie podoba, tym bardziej, że on nie pyta o rzeczy naprawdę istotne. Np. jak się mają liniowi w czasie inflacji, czy była podwyżka w trakcie roku, rewaloryzująca pensje? Była?

Pazażer

Dlaczego w pociągach relacji Bydgoszcz - Tuchola nie włączacie klimatyzacji, przecież na zewnątrz jest + 30 stopni! Tłumaczenie że klimatyzacja jest słaba jest mało wiarygodne. W poprzednich latach była włączana przy upałach. Nawet jeśli jest słaba to wystarczy ją naprawić bądź zmodernizować. Ciekawe gdyby dowiedział się o tym Wojewoda i prasa.

@Pazażer

załącz swój bilet .... jest tam dodatkowa opłata za klimatyzację i WC ???? a na poważnie - wylewanie żali na portalu do pracowników i kandydatów do pracy jest co najmniej niepoważne - reklamacje, skargi i zażalenia składa się do firmy ...

Marzena
@ktos taki sobie

@ktos taki sobie Też tak myślę, że wszelkie obiekcje na temat funkcjonowania usług Arriva RP sp. z o.o. powinno składać się bezpośrednio do firmy. Ciekawi mnie ile zarabia maszynista w tej firmie? Właśnie znalazłam aktualną ofertę pracy na to stanowisko https://arriva.pl/art/43/oferty-pracy.html . Będę wdzięczna jeśli ktoś mi odpowie.

ktoś taki sobie
@Marzena

stawka zasadnicza na dzień dzisiejszy to 5650. Jednak jeśli szkoli Cie firma to przez okres szkolenia (ok 18 miesięcy) najniższa krajowa. Później przez 5 lat dostajesz mniejsza pensje - ostatni kurs w pierwszym roku 4300 później co rok o 300 zł podwyżki. Firma wymaga podpisania umowy lojalnościowej i o zakazie konkurencji. Oczywiście są to kwoty brutto.

Pasażer
@ktoś taki sobie

To jest wiadome, że jak firma finansuje za Ciebie szkolenie, to chce coś w zamian od pracownika w tym przypadku podpisania lojalki. Nic za darmo się nie dostaję na "piękne oczy".

Mario6202

Chyba nie do końca piszesz prawdę, trzeba się zalogować i uzupełnić profil inaczej nic nie zobaczysz. :))

Mateusz

Ile zarabia taki kierowca po okresie probnym?

Halina

Pytanie, wystarczająco dla kogo, bo jednemu wystarczy najniższa 2800 i że pogada z pasażerami, a drugiemu i 5 tysięcy będzie za mało. To w Arivie wpada na konto raczej to pierwsze, czy to drugie?

Stefan

Podpowiedzcie mi czy firma potrzebuje może pracowników?

@Stefan

obecnie prowadzony jest nabór na maszynistę oraz maszynistę szkoleńca,

Łukasz
@ktos taki sobie

Szkleńca ??? Cóż to za polszczyzna Ucznia, Stażystę , Praktykanta - Nie uczyli w szkole ??

@Łukasz

no właśnie uczyli i nie znam takiego słowa jak "szkleńca" za to "szkoleńca" już tak,

Danuta
@ktos taki sobie

A czy polecasz zatrudnienie w Arriva RP, na którymś ze stanowisk? Mógłbyś napisać o oferowanych warunkach zatrudnienia i jak generalnie się pracuje w firmie? Interesuje mnie np. atmosfera pracy i relacje z innymi pracownikami oraz szefostwem :)

Ares2201
@Stefan

Tak do sprzątania pociągów ????????????????

Ares2201

Porażka jednym zdaniem trasa Chełmża-Bydgoszcz rowery (usunięte przez administratora) ważniejsze od matki z wózkiem ja rozumiem wracasz skąś ale pojechałeś rowerem to wracaj rowerem a nie pełno rowerów w pociągu niema nawet mowy żeby wózek się zmieścił nie nawidze Arrivy

Podroznik

Witam dzisiaj jechalem z Grudziadza do Chelmzy o godzinie 6 :00 ,pozdrawiam ta mala pania w czarnych wlosach co sprzedawala bilety ,stara rura kazala mi na oczy zalozyc maske to są jakies (usunięte przez administratora)

Kubuś????

Nie pozdrawiam konduktora który dzisiaj na trasie Bydgoszcz Główna-Chełmża był strasznie nie miły i Miał problem o głupi komin który miałem założony na nos i usta Dla twojej wiadomości maseczkę trzeba nosić obowiązkowo od soboty jak nie wiesz o tym to czas posłuchać radia albo włączyć telewizor I również zacząć stosować maseczkę na twarzy ???????? pozdrawiam!????

Niebieski
@Kubuś????

Widocznie firma stawia :) i gdzie te oszczędności ???

Kubuś
@Niebieski

Najlepsze to że kazał wysiąść na Bydgoszcz Fordon a jak nie to dzwoni po odpowiednie służby tyle mial odwagi ????????

Siedziałam obok
@Kubuś????

Pamiętam sytuacje że ktoś został POINFORMOWANY o tym, że wszystkie sposoby zakrywania ust i nosa od soboty się zmieniaja, sama zostałam też POINFORMOWANA że mój szal też nie będzie dobrym rozwiązaniem. Udzielenie informacji nazywasz w taki sposób? Ten pan, jako jeden z nielicznych konduktorów miał maseczke przez całą podróż. Jechałam z Bydgoszczy Gł. Do Chełmży.

nick
@Siedziałam obok

Ten koleś wszystkich próbuje straszyć policja. Juz została na niego zglosżona skarga. A później posypać się kolejne. Człowieczek z przerostem ambicji nad obowiązujące i prawo i jego możliwości.

Xxxxxxxxx
@Kubuś????

Ten konduktor już nie pracuję w arrivie. Został zwolniony.

Mieczyslawkrol79

Witam jesteście najgorszom firmom jako może byc

Czy Arriva RP sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

nikt

zapewnia i częściowo refunduje

podróżnik

Jechałam ostatnio pociągiem arrivy, tłok, że szpilki nie wetkniesz. Jeden maleńki wagonik. Należy się wielki mandat przewoźnikowi za nieprzestrzeganie reżimu sanitarnego. A pasażerowie też powinni zapłacić mandaty. 3/4 bez maseczek. Chyba wszyscy chcą powrotu epidemii.

nick
@podróżnik

Jak chcesz reżimu to się do Korei przeprowadź.

nikt
@podróżnik

a co to ma wspólnego z pracą w firmie arp?

Darek

Siedzę w zimnym wagonie a jest 15 grudnia godzina 19.30.Zwrócenie uwagi nic nie daje. Odpowiedź brzmi bo ogrzewanie się sam wyłączyło i czmycha do ciepłego wagonu. Ja z moim bagażem mogę tyłki się modlić żeby już był ten Grudziądz.. Niepozdrawiam.

kierowca
@Darek

zażalenia na przewoźnika wylewa się gdzie indziej, a nie na forum oceny pracodawcy...

Awentador

Witam. Jechałem dziś z dziewczyną pociągiem. Ja naprawdę rozumiem, że panuje pandemia i w ogóle i że na dwa miejsca przypada jedna osoba. Ale bez przesady, płacisz za bilet a siedzisz na schodach. Ja mogę sobie postać, ale chociaż Ona by mogła gdzieś usiąść. Na to nic nie powiecie ale niech tylko komuś się lekko maseczka osunie z nosa to wjazd na głowę i od razu telefon po odpowiednie służby. Jest 21 wiek i żyjemy w cywilizowanym Świecie a teraz w pociągu Konduktorzy zachowują się jakby wszystkie rozumu pozjadali i traktują Nas jak chcą. Odrobinę szacunku. Nie pozdrawiam, cześć.

Jola

Gdzie mogę napisać skargę na arrivę ponieważ czekałam już 10 minut wcześniej ma autobus który jechał z złejwsi wielkiej, miał być o 7:32 czekałam 20 minut i zaden (usunięte przez administratora) nie przyjechał.

Mario6202
@Jola

Jeśli wydarzenie miało miejsce w Warszawie to zgłaszamy takie historie do ZTM - teraz występują pod zmienioną nazwą WTP.

Zostaw merytoryczną opinię o Arriva RP sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Arriva RP sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arriva RP sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arriva RP sp. z o.o.?

Arriva RP sp. z o.o.