EEGHOLM POLSKA SP. Z O.O.

Tychy

Opinie o EEGHOLM POLSKA SP. Z O.O.

praca 2013-11-12 22:27:02
Czy zatrudniają w tej firmie kobiety na produkcji?
IDontCare 2014-02-05 19:50:46
tak, ale preferują mężczyzn z racji, że jest to mała firma, a kobiety wykonują lżejszą prace. ogólnie bardzo przyjemna atmosfera, miedzy pracownikami i pracownik-szefostwo. przynajmniej nie kołchoz jak KK :P
50plus 2014-02-22 14:15:48
Jakie mam szanse zatrudnienia mając na karku 56 lat.Pracuje jako elektryk mam doświadczenie na budowach,warsztacie,przy utrzymaniu ruchu.Jak płace?
Krzych 2014-03-30 23:19:54
(usunięte przez administratora) Milej lektury i radze uwazac - bedziesz pracowac na nowo wybudowany dom i samochod szefa w bardzo niemilej atmosferze.
train electric gmbh 2014-05-11 00:48:34
Dali ogłoszenie na ludku i szukają do pracy, mam blisko i chciałbym popracować, bo to moja branża. Ciekawi mnie czy jest lepiej niż w mojej firmie, która mieści się w Locknitz.
gość 2016-01-12 16:17:01
Cześć. Jak porównujecie tą firmę do KK Wind Solution pod względem zarobków, warunków pracy atmosfery?
maleńka 2016-05-13 10:27:07
Prawda!!! Szef ma węża w kieszeni,a do tego zdarzały się opóźnienia w wypłatach.Pozdrawiam
Lolita 2016-07-22 13:13:49
Szef jest dostępny dla każdego.Jak dla mnie był ok :-)))chociaż teraz mam lepszego bo jestem nim sama dla siebie :-)))Własna firma. Bardziej by się chciało napisać, że pracownicy stwarzali chorą atmosferę.W sumie nie będę wymieniać imion bo tyle lat już minęło, że nie wiadomo czy nadal pracują w tej firmie. Owszem opóźnienia w wypłatach się zdarzały ale biorąc pod uwagę obecne czasy to nie ma co narzekać i cieszyć się, że te pieniądze wpływają. Bo ile jest firm które nie płacą na czas.
Ps.Czy nadal szefem jest Maciek???
karol 2016-07-29 19:04:19
oj, nie zawsze tak jest, wiadomo,ze czasem moze sie opoznic ta wyplata ale nie notorycznie, przecież firma nie ma zadnych klopotow finansowych prawda?
Zostaw swoją opinię o EEGHOLM POLSKA SP. Z O.O. - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EEGHOLM POLSKA SP. Z O.O.