Opinie o CALZ Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie CALZ Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CALZ Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CALZ Polska Sp. z o.o. w Warszawa

B.

Jako były pracownik czas dodać coś od siebie.. Lubiłam tę pracę, atmosfera była przyjemna, wiadomo, że zdarzały się zgrzyty ale to jak w każdej pracy. Były dni gorsze, były dni lepsze ale zawsze wszystko dało się załatwić. Polecam i pozdrawiam, B...

Formak

czemu ci mało daje? jako student może się opłacać

arna

czy zniżki do sklepów dotyczą również pracowników biurowych, czy są tylko dla osób które pracują stricte w sklepach?

kaja
@arna

zniżki są dla wszystkich pracowników. Uważam,że to fajny benefit.

Jaki jest wkład kierownictwa CALZ Polska Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Luci Nowy wpis

HEj, super pytanie. Ja pracuję w firmie i są wyjścia integracyjne, wyjazdy na pokazy, paczki, vouchery, trochę tego jest, a czekamy na więcej:) Dobrego dnia:)

Były pracownik Nowy wpis

O jakie stanowisko pytasz? Bo jest praca w sklepach, jest dział obsługi klienta, no i są też inne stsnowiska?

Pracownik Nowy wpis

Moj staż pracy był tam krótki na moje szczęście. Same zadania i praca są w porządku, jak w każdej firmie, procedury, błędy technicznie, roszczeniowi klienci. Jednak zaskoczeniem było zachowanie i stosunek team liderki pani A. (dział niemiecki) do pracowników. Na pierwszy plan wysuwa się nierówne traktowanie i podburzanie konfliktów między pracownikami. Zarządzanie opierało się na donosicielstwie, co da się zauważyć już w pierwszych miesiącach pracy. Jedni robią tam wszystko, inni nie robią nic oprócz chodzenia do kuchni na kawę, plotki i obmowy. Nie dziwię się, że doświadczeni pracownicy odchodzą, zadziwia mnie dlaczego HR nic z tym nie robi. Serdecznie nie polecam pracy w tej firmie.

Dziwne, że rok temu opinia pracodawcy były 2, a raptownie 4.6 :))) co jest oczywiście zakłamane - było w firmie głośno na ten temat - wystarczyło trochę czasu aby w magiczny sposób, to naprawili - a raczej zapłacili goworkowi ???????????? Generalnie góra tezenis, to jeden wielki żart. Zero szacunku do nikogo, beznadziejne pomysły, robienie 500 razy tego samego, bo co chwilę zmiana zdania. Pani Kasia i Natalia to towarzystwo wzajemnej adoracji (oczywiście obgadują się wzajemnie ????) i to dzięki tym dwóm osobom, każdy się zwalnia. Jedna z nich już miała sprawę o (usunięte przez administratora) ale nikomu to nie przeszkadza aby kontynuować współpracę i dawać awanse ???????? Nie polecam.....

Uwaga! Dziwnym trafem znikają ze strony negatywne opinie na temat pracy w Calz w dziale niemieckojezycznym na ul. Twardej. Jako były pracownik zdecydowanie odradzam pracy w tej firmie, nawet jeśli jesteście podstawieni pod ścianą. Na początku może będzie fajnie, a może nie, różnie to u pracowników bywało,(usunięte przez administratora) Wiadomo, że w żadnej pracy nie jest idealnie, ale jeżeli już na wstępie wiadomo, jak będzie, warto się dwa razy zastanowić. Nie pozdrawiam zarządu, któremu już niejednokrotnie zgłaszane były problemy. Skasujecie tę opinię, to pojawi się druga i kolejna.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie CALZ Polska Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Rejestratorka medyczna / Rejestrator medyczny
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji

Też były pracownik

Również chcę Was przestrzec przed pracą w tej firmie. Praca sama w sobie jest generalnie ok, jednak po styczności z pania A. staje się koszmarem. Odradzam szczerze, jeśli nie chcecie mierzyć się z uszczerbkami natury psychicznej, ja dopiero teraz powoli wracam do równowagi mentalnej. Jeśli chcecie tego uniknąć, po prostu nie zaczynajcie pracy tam.

Czy firma CALZ Polska Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Majka

hej, wiesz z tego,co wiem, mają poziomy zaszeregowania,czy jakoś tak i w zależności od tego, na jakim jesteś poziomie roli,takie masz wynagrodzenie,więc płeć nie ma tu znaczenia. tego to oni pilnują na maxa

alka
@arna

z tego co wiem to dotyczą wszystkich, gdzieś tutaj wyczytałam ale nie potwierdzam na 100%

@arna

Tak przynajmniej wynika z ogłoszenia

@Delilah

że dotyczą? byłoby spoko..

Mar
@arna

Tak. Każdy pracownik oyrzymuje 30%zniżki.

Tak, o to mi chodziło

@arna

Nie wiem czemu wcięło mi komentarz

koala
@Delilah

koala
@Mar

i na wszystko to 30% jest czy tylko na jakieś wybrane artykuły?

Dżi
@koala

dokładnie i czy na wszystkie brandy i we wszystkich sklepach?

halka
@Dżi

ale to chyba by nie miało sensu jakby tak nie było? nie wiem, tak mi się wydaje

@Dżi

Zniżka -30% jest dla wszystkich pracowników dla marek Calzedonia, Intimissimi + Uomo, Tezenis oraz -40% Falconeri. Zniżka jest na wszystkie profukty.

Felia
@pracownik

fajna sprawa produkty porządnej jakosci wiec warto ze znizek korzystać

Saja
@pracownik

A ktoś może kojarzy czy te zniżki się łączą z przecenionymi już produktami? :D

Saja
@Felia

dodatkowo chcę dopytać jeszcze o sam proces rekrutacji jeśli to nie problem, może ktoś przybliżyć szczegóły?

Glinka
@Saja

jednoetapowa rekrutacja, zwykła rozmowa

@Saja

Atmosfera też niczego sobie, ja wspominam dobrze przyjmowanie się tutaj do pracy :)

Asam
@Glinka

jak szybko podawali decyzje odnośnie zatrudnienia? od razu na rozmowie>

pestka
@Klapa

atmosfera na rekrutacji tak? a na sklepie jak trafilas, wszyscy w porzadku sa wobec siebie?

pestka
@Asam

jak nie sa zainteresowani to tez daja znac? jak juz sie czlowiek nastawi to wolalby wiedziec na czym stoi:)

Ram
@pestka

bardzo zróżnicowane zalezy na kogo trafisz. ja pracowałam w dwóch punktach raz super ekipa i super atmosfera za drugim razem było dużo gorzej. nie było może źle ale jednak trochę sztywno

Ram
@pestka

to też może zależeć na jakiego rekrutera trafisz, ze mną się kontaktowali w miarę konsekwentnie w trakcie rekrutacji

Palto
@Ram

Powiesz proszę czy jest jakaś możliwość żeby otrzymać informacje co do rekrutacji stosunkowo szybko? Można się jakoś mailowo kontaktować w tej sprawie?

Unik
@Palto

nie wiem czy popędzanie kogokolwiek w kwestii twojej rekrutacji to dobry pomysł ale jak jesteś zdesperowany to na stronie jest kontakt mailowy możesz spróbować

Unik
@Palto

ja miałem rekrutacje przez hry to dwa tygodnie czekałem na zwrotne infor odnośnie decyzji

fin
@Unik

a jak przeszła sama rekrutacja? dobra atmosfera?

oilin
@fin

niedawno skończyłam właśnie proces rekrutacyjny i uważam że wszyscy byli bardzo mili i wszystko przebiegło w dobrej atmosferze

kaja
@arna

zniżki są dla wszystkich pracowników. Uważam,że to fajny benefit.

zofija

wiecie czy w factory przyjmują do outletu? zostawić tam komuś CV?

irma
@zofija

a jak kasjerki nie będą wiedziały akurat czy są jakieś rekrutacje, bo to całkiem możliwe, to może dostaniesz jakiś numer telefonu do kogoś wyżej albo coś, no w każdym razie najlepiej przejść się tam osobiście i zobaczyć moim zdaniem

irma
@zofija

swoją drogą jak już jest pytanie o outlet, to ja też się zapytam, czy w outletach obowiązują normalnie zniżki pracownicze i są one liczone od tych outletowych cen?

promo
@irma

o dobre pytanie, też się chętnie dowiem

zofija
@promo

robie tam często zakupy i szczerze mówiąc nie wydaje mi się bo tam już i tak są świetne ceny... jednak jak by faktycznie zniżki pracownicze tam działały to było by to niesamowite

klima
@zofija

ej a są jakieś benefity/ premie?

Evelinka
@klima

jak patrzyłam na oferty pracy to tam masz wypisane wszystko i są, ale co konkretnie to poczytaj sobie, bo nie ma sensu tego kopiować i tu wstawiać

@promo

zniżka -30% obowiązuje też w outlecie

agrafka
@klima

z tego co tu wyczytalam to na pewno sa dosc spore znizki pracownicze, mi to juz wystarcza heh :)

Upa
@pracownik

w tym outlecie są jeszcze niższe ceny?

milka
@Upa

no tak tak, na tym polega outlet :) czyli przykladowo sa tam jakies produkty z koncowki kolekcji czy wyprzedazy

truskawka
@Upa

wie ktoś może jak tutaj jest z benefitami jako pracownik? :) na co można liczyć?

com

jeśli chodzi o ten profil to bardziej centrala czy poszczególne sklepy w krk??

Dajson
@com

No właśnie wychodzi na to, że nie wiadomo. Ale przyjęło się, że raczej osoby ze sklepów z Krakowa się wypowiadają, więc myślę, że roboczo może tak zostać

Dajson
@com

Patrz wątek poniżej, pisałam o tym.

@Dajson

ten sklep w Factory też jakby pod to podlega? bo tam to chyba jest jakiś mieszany? nie wiem, jak źle mówie to mnie poprawcie.

hanka
@com

co masz na myśli mówiąc sklep mieszany? byłam tam i chyba nie rozumiem :D

@hanka

Że są różne podmarki czy coś. Nie wiem, nie znam się aż tak.

lucyliu
@com

Nie "podmarki" tylko marki.

@lucyliu

no właśnie, napisałam że się nie znam haha.

Makarena
@com

Sklep w Factory to jest outlet wiec faktycznie produkty są jakby z całej sieci CALZ dlatego może się wydawać jako sklep "mieszany" ale to nadal jedna i ta sama grupa

@Makarena

dokładnie o to mi chodziło. uwielbiam tam chodzić tylko trochę daleko od centrum...

dzięki za pomoc :)

Dafne
@Makarena

Wiecie czy na Falconeri też są zniżki? Wiem że to w WWA ale ja bym przy okazji tam zaglądnęła jak będę.

Dafne
@Makarena

Chodzi mi o pracownicze oczywiście.

Nowa
@Dafne

Co to jest Falconeri? to jakaś pod marka calza???

@Dafne

jest zniżka -40%. W Warszawie są dwa sklepy Falconeri.

mrucza
@Nowa

to też sklep z ubraniami tylko taki bardziej ekskluzywny

mrucza
@Nowa

tak należą do calza

agrafka
@mrucza

sa jeszcze jakies inne marki ktore sie do calzedonii zaliczaja?

Gaana

to na te marki też macie zniżki?

B.

Fiona
@B.

Również mogę powiedzieć ciepłe słowo o pracy tutaj. Dla mnie (głównie ze względu na atmosferę) jedna z lepszych prac

Fiona
@B.

Trzeba pamiętać, że zawsze W KAŻDEJ PRACY będzie dzień, gdy się człowiekowi nie chce.. Ale jeśli ludzie są w porządku to wiele da się przeżyć, nawet gorszy dzień

Savanna
@Fiona

A możecie coś więcej opowiedzieć o pracy? Bo skoro atmosfera jest spoko to z wielką chęcią wyślę CV ale chciałabym się również dowiedzieć o innych rzeczah w pracy

Savanna
@Fiona

Chodzi mi o aspekty na przyklad godzin pracy, możliwości rozwoju i benefity etc

@Savanna

a godziny to pewnie kwestia do dogadania, zależy też czy idziesz na cały czy część etatu

linas
@damino

a to można tutaj być np na 3/4 etatu albo pół? skąd masz takie informacje?

linas
@damino

i jako studentka wolałabym dostać umowę zlecenie, zeby troche jeszcze pokorzystac z takiej mozliwosci, jest tu tak??

@linas

Moja koleżanka tu pracuje i też właśnie się zastanawiam nad tym. wiem na pewno po niej, że zlecenie to pierwsza umowa dla sprzedawcy ale może da się jakoś dogadać w jedną albo w drugą stronę. Pytaj raczej na rozmowie kwalifikacyjnej :D

@linas

a nie ma tego info w ogłoszeniu kogo szukają? bo obstawiam, że tam będzie najlepiej szukać

@linas

Wiesz co, jak kiedyś tu pracowałem to nie mieli z tym problemu im też opłaca się zatrudniać studentów :)

@linas

To jest kwestia dogadania. Zazwyczaj ktoś w niepełnym wymiarze godzin robi, no ale to jak zakładam zależy od sklepu i miejsca, więc musisz się dopytać bezpośrednio u nich

parapet
@Nicky

a wiesz może czy nadgodziny mozna robić, cos dorabiać np. w weekendy?

rene
@parapet

też się zastanawiam czy na przykład jak kogoś szukają na 1/2 etatu to czy na wakacje można umówić się na więcej godzin a potem przejść na faktyczne 1/2 etatu? ktoś się spotkał z taką możliwością?

rene
@parapet

bo nie ukrywam, że najpierw teraz przydałoby mi się więcej popracować a potem już spokojnie dogrywać sobie 1/2 etatu z uczelnią

Sergio
@rene

to wszystko zależy od tego jak się dogadasz z danym kierownikiem naprawdę cięzko tak ogólnie pwoiedzieć jak działa firma w tym przypadku

Sergio
@parapet

odpowiem to samo co poprzedniej, zależy jak się dogadasz, u mnie np. są możliwości coś czasem "dorobić" ale nie wiem jak to wygląda wszędzie

reiva
@Sergio

a miedzy soba na sklepie nie ma problemow z grafikiem? wiem z doswiadczenia ze czasami jest o to problem, atmosfere masz u siebie fajna?

@Sergio

a jak długo już tutaj pracujesz? bo zastanawiam się czy mogę tutaj aplikować do pracy na trochę dłużej niż parę miesięcy

@Nicky

a nie-student też dostanie pracę? :D

@Szalka

tak nie wszyscy przeciez to studenci, wiec osoby poza studiami tez normalnie pracuja no ale ze swojego stanowiska to pewnego przyjecia ci nie zagwarantuje

panda
@Tryka

zdarza sie ze czasami trzeba zostac po godzinach? np kogos zastapic

panda
@panda

albo ze trzeba przyjsc wczesniej przed otwarciem sklepu rozlozyc jakis towar?

Bila
@panda

mi się zdarzało ale to raczej po dogadaniu się z pracownikami, nie odgórnie dostawałam talefon

Bila
@Szalka

ja nie jeste juz studentkom a dalej pracuję więc się da

nutka
@Bila

dali ci jak skonczylas studia. od razu uopa czy nie bylo tsakiej propozycji, jak to wyglada w praktyce ?

Mndan
@nutka

wiekszość osób od razu na uopach robi i frima też tą umowę chgyba oferuje

Mndan
@nutka

zlecenie masz tylko jako sprzedawca przez pierwszy miesiąc no albo jak się dogadasz więc bez problemu przejść na uopa

durur
@Mndan

czyli nie studentów też zatrudniają czy celują w tą grupę jak często sklepy robią?

Glinka
@durur

problem ze studentami to jest już trochę paranoja zbiorowa, pewnie że pracują i są zatrudniani i to dla pracodawcy w jakimś stopniu opłacalne ale bez przesady, dla zwykłych ludzi praca też się znajdzie i normalnie pracują

@Glinka

w sensie ze z umowa o prace tez nie bedzie problemu?

@Glinka

fakt ze studenci glownie wola zlecenie ale tez nie kazdy, czasami sie zdarza tacy co wola od razu uopa

@Mndan

na ile potem sie ta umowe podpisuje nastepna tak najczesciej?

@tika

Nie będzie problemu :)

@tika

To fakt, natomiast zlecenie mało Ci daje i lepiej pracować na umowie o pracę, a przynajmniej ja tak uważam :)

oilin
@Klapa

całkowicie się zgadzam uop dużo lepszy

Formak

czemu ci mało daje? jako student może się opłacać

Szalka

jak tu jest z atmosferą na sklepach, jest spoko? jakie macie opinie?

@Szalka

a no i jakby ktoś się wypowiedział ktoś kto już dłużej pracuje to byłabym wdzięczna

Daryta
@Szalka

chyba od sklepu zależy u nas dziewczyny sa bardzo spoko i przynajmniej jeśli chodzi o wspólprace z nimi to nie narzekam, dzień mija całkiem przyjemnie

Daryta
@Szalka

ale mieliśmy przyznam kiepska relację z kierownikiem, czesto było nieprzyjemnie. tyle dobrze że go zmienili jakiś czas temu i poki co nowy jest okej... oby tak zostalo

day
@Daryta

a praca w sklepach jest raczej typowa? obsluga klientow, dbanie o czystosc w sklepie, wykladanie towaru z magazynu itd?

olaes
@day

tak w skrocie to w sumie dokladnie to co napisalas. jest calkiem fajnie, na firme raczej nie ma co narzekac, czasem gorzej z klientami jak sie trafia nie w humorzeXD

zdrowa
@olaes

a jak z godzinami pracy? zawsze są stałe?

Malinowa
@zdrowa

co do godzin pracy to jest to raczej praca zmianowa, więc musisz sobie zobaczyć na ofertach dokładnie jakie są w danym miejscu :)

@zdrowa

no zależy gdzie pracujesz. wiekszosc lokali jest chyba po cntrach handlowych porozrzucana to masz takie godziny pracy jak godziny otwarcia galerii nie, czyli 9-21

@zdrowa

natomiast jak bedzie wygladal twoj grafik i czy co tydzien taki sam to juz do kierownika sklepu takie pytania albo kogos kto ten grafik robi

Vera
@Tryka

można jakoś zgłaszać wcześniej jakieś prośby grafikowe odnośnie dni wolnych?

Nigdywiecej

Pracowałam w sklepach 2 różnych marek firmy CALZ i niestety w obydwu przypadkach bardzo się zawiodłam i szybko rezygnowałam. Wszystko przez kierowniczki, które zupełnie nie nadawały się na to stanowisko. Wprowadzały demotywującą atmosferę, uszczypliwe komentarze od pierwszych dni pracy i jedyne co łączyło zespół to nienawiść i śmianie się w kierowniczki za jej plecami. W dodatku ciągła presja na wyniki i wredne personalne komentarze, kiedy nie osiągaliśmy zamierzonych targetów (chociaż np była to wina słabszego dnia, małej ilości klientów lub kazania skupienia się tylko na ogromnej dostawie). Nie chcę mieć już nic wspólnego z tą firmą...

Nigdywiecej
@Nigdywiecej

Dodam jeszcze, że już rozumiem te ciągle ogłoszenia o pracę w tych samych punktach sprzedażowych. Przemiał pracowniczek był ogromny, mimo że też byłam tam krótko, zdażyło kilka osób odejść i kilka nowych dołączyć. W ten sposób nie da się zbudować zintegrowanego zespołu.

Lila

Ilość sklepów ograniczona a chętnych pewnie sporo, jak wyglądały wasze przeprawy z rekrutacją?

Diana
@Lila

tak jak już ktoś tu pisał, ilość chętnych zależna od sezonu, wakacje są oblegane (przynajmniej u mnie tak było), później zaczynają się studia i dyspozycje pracownic maleją, najlepiej rekrutować się właśnie w takim czasie jak teraz moim zdaniem, ale konkretnych danych HRowych nie mam jakby co.

Lila

Wybaczcie pomylony opis, źle kliknęłam

roma
@Diana

no to dobrze wiedzieć, że teraz jest dobry czas, bo jak na wakacje znów będzie fala studentów, to pewnie o wiele trudniej będzie dostać pracę

@roma

podobno w okresie świątecznym też mają większe zapotrzebowanie i można łatwiej się załapać na dodatkową robotę, prawda to?

alana
@sylva

raczej nie. po prostu jest wtedy więcej pracy, ale piszę z perspektywy zwykłego pracownika, nie wiem jak HRowo to wygląda.

Ilona
@alana

Nie ma żadnej oferty do Krakowa, a przynajmniej ja nie widzę ani jednej

anna

w jakiej lokalizacji by kogoś potrzebowali?

@anna

Na (usunięte przez administratora)jest dużo ogłoszeń, tam sobie poszukaj

@Ilona

Teraz wisi na (usunięte przez administratora) oferta na kierownika sklepu, możecie rzucić okiem póki jest możliwość

@anna

Głównie z tego co się orientuję to szukają do Warszawy, ale no chyba nie warto podróżować po świecie w pogoni za pracą tutaj

Pozioma
@Nicky

Na OLX jest trochę ofert więc jak ktoś szuka w krk to niech tam zerknie ;)

niewiedza
@Pozioma

a czemu tutaj też pisze ze to jest profil warszawski a ludzie o krakowie piszą? to wreszcie krakowski?

niewiedza
@Pozioma

wiesz może albo pamietasz ile na odpowiedx po wysłaniu cv się czekało? tydzien, dwa, czy więcej?

nairobi
@niewiedza

ja tu trafilam najzwyczajniej wpisujac w wyszukiwarke calz opinie krakow i tyle XD wiec takim sposobem pewnie wiekszosc tu trafia

nairobi
@niewiedza

ja jak gdzies mam sie zatrudnic to zawsze czytam najpierw opinie chociaz raczej z przymruzeniem oka bo lepiej sprawdzic samemu czy bedzie warto czy nie;)

parapet
@nairobi

a wiesz może czy teraz jakies przyjecia na kraków są? gdzie w ogole sprawdzasz ogłoszenia?

Nana

Większość ofert na 1/2, 3/4 etatu to jest klasyk czy przypadek?

@Nana

na pracuj są tylko trzy oferty na kierowników to gdzie znalazłeś te na części etatów?

cindi
@Karolina

też właśnie zerknęłam z ciekawości, bo rozglądam się za jakąś pracą, ale aktualnie faktycznie są jedynie oferty na kierowników

onka
@cindi

Na OLX jest więcej ofert na część etatu na stanowisko sprzedawcy:)

@Karolina

Rzeczywiście (usunięte przez administratora) dodają tylko takie bardziej ekskluzywne fuchy xd

@onka

Ale takie na cały też widzę, że się tam przewijają. Ja jak szukałam to zawsze jedną czy dwie na pełen wyłapałam w mojej okolicy

Alla

macie coś jeszcze w asortymencie oprócz pończoch?

koniczynka
@Alla

no jasne, wystarczy wejść na stronę i tam są wypisane produkty

@koniczynka

a ogólnie nie potrzebują tu kogoś do obsługi zamówień online?

@sylva

nie widzę ogłoszeń na takie stanowisko, chyba że to wchodzi w zakres obowiązków zwykłego sprzedawcy?

@Ysi

może tak być.. da ktoś znać jak jest w praktyce?

Ysi

Oferują dwutygodniowe szkolenie, czy podczas tego okresu jest się na umowie o pracę?

@Ysi

właśnie dobre pytanie, jak to wygląda organizacyjnie?

halka

powiedzcie mi proszę czy na początku jest bardzo dużo nauki jeśli chodzi o zapoznanie się z produktami?

@halka

nie powiem, że nie... ale da się to ogarnąć, tyle że faktycznie trzeba się starać i dość aktywnie brać udział we wdrożeniu

Jolanta
@selma

A co z jakimiś innymi szkoleniami, też je organizują? Zdarzało się, że ktoś czegoś nie ogarniał i były z tego problemy czy raczej cierpliwi są?

@Jolanta

ja nie byłam świadkiem takiej sytuacji

@Jolanta

to nie są jakieś specjalnie trudne rzeczy, raczej sobie wszyscy radzą

rockstar
@Jolanta

Cierpliwi. Do momentu kiedy faktycznie wykazujesz chęć nauki, jak ktos ma wywalone po całosci i łaskę robi, że w ogóle przychodzi, no to inna sprawa. Albo jak komuś zajmuje to 3x więcej czasu niż potrzebowała cała reszta, to wiadomo, że cierpliwość moze mieć granice

lila
@rockstar

no jak ktoś przychodzi to pracy, to chyba z własnej woli i raczej się angażuje, tak mi się wydaje

lila
@rockstar

zdarzały się przypadki takie jak mówisz, że ktoś kompletnie miał wywalone? dla mnie trochę bez sensu, bo po co w ogóle przychodzić do pracy z takim podejściem...?

rockstar
@lila

U mnie raz. Zero zaangażowania, dziewczyna chyba myślała, że cały dzień będzie siedzieć przy kasie, a jak nie będzie klientów, to sobie będzie coś pykać na telefonie, aż minie dniówka. A reszta to sama miała się zrobić... Oczywiście, że bez sensu, ale co poradzisz, są ludzie i są (usunięte przez administratora)

@halka

Masz dwa tygodnie na szkolenie myślę że nauki będzie sporo ale czas na to jest przewidziany.

@Ysi

a to chyba do zrobienia bez większego problemu, patrząc na czas ;)

Dżi

Jak długo czekaliście na odpowiedź po rozmowie rekrutacyjnej?

Qwerty34
@Dżi

coś ponad tydzień od rozmowy się ze mną skontaktowali

liko
@Qwerty34

u mnie mniej trochę, pare dni, 3-4

@liko

a o co was pytali? jakich pytań trzeba się spodziewać?

Ola

Mam pytanie ile wynosi zniżka i czy obejmuje wszystkie produkty?

calz

gdzie macie magazyny?

Zostaw merytoryczną opinię o CALZ Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w CALZ Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CALZ Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CALZ Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042