Ralpol

Jeżowe

Opinie o Ralpol

Podróżnik 2009-07-31 19:01:45
Od 6 lat korzystam z Hotelu i Restauracji Ralpol. Zarówno w m. Jeżowe jak i w Żyznowie. Nie wiem jak tam płącą. Ale polecał bym raczej Żyznów. Tam obsługa jest miła i profesjonalna. Nie mogę tego powiedzieć o Jeżowe. Piszę o tym dlatego, że zachowanie może jest spowodowane słabą motywacją finansową.
sandra kot 2010-03-13 19:51:22
od 2 lat korzystam z restauracji ralpol w jeżowem i jak i zarowno w żyznowie. Chcę podkreślić że restałracja w jeżowem posiada moim zdaniem pracownikow doswiadczonych i miłych w obsłudze za równo na barze jak i na stacji. Kuchnia w jeżowem jest bardziej zorganizowana gdyż dania są smaczne, promorcionalne i wyglonda na to że ich wzorem jest Magda Gestler
Turysta 2012-09-14 16:28:20
Ralpol w Jeżowem po remoncie czysty i elegancki.Dania na najwyższym poziomie, jak zawsze smaczne i tanie. Polecam!
Faraon 2013-04-17 15:52:00
Witam nie znam Ralpol Jeżowe ale dobrze znam Żyznów i od pewnego czasu jest masakra!!! jedzenie jest ok ale obsługa na najniższym poziomie, panie kelnerki gwiazdy ,nie grzeczne , wręcz zniesmaczone tym, ze klient raczył przyjść i im przerwać plotki. Głupio się śmieją,robią jakieś dziwne miny. Kiedyś bywaliśmy tam z rodzina bardzo często ale wtedy była inna obsługa miłe i konkretne panie,więcej moja noga ani moich znajomych tam nie powstanie. Szczerze odradzam.
Jan 2013-04-24 10:35:57
Witam.. Nie zgadzam się z tą opinią iż bywam tam trzy razy w tygodniu i uważam ,że obsługa jest miła i dania dobre i tanie.. Mam do dyspozycji różne restaurację na tym terenie i zawsze jestem w Ralpolu. Bo wim co jem.
dorotha 2015-09-07 15:23:08
tam nigdy nie ma bułek do chickenburgerów, są tylko ale w karcie munu, nie wspominając o tym, że do stolika nikt już nie podejdzie, chyba, że przyjdziesz w garniturze
hmmm 2015-09-29 20:31:14
Jacy studenci? Tam tylko dzieci z zawodówki albo rodzina,to pracuje kiedy chce.
Nikt tam za długo nie wytrzyma jak nie musi...właściciele mówią o sobie że są dobrzy i mili, pracownicy nie podzielają tego zdania
hmmm 2015-10-12 14:34:16
@cvbn może czas się zatrudnić...ja pracowałem i wiem o czym mówię-a ty co, obrońca? może właściciel? Co trzeba napisać ?
"wspaniała atmosfera i super zarobki, wszyscy mili, uczynni, dobrzy"
Dobrze teraz?
Jak nic takiego nie czytałeś to może poszukaj i poczytaj
Czarek 2016-05-13 15:50:25
Ja tam uważam, że naprawdę fajna sprawa i nie ma na co zupełnie narzekać jeśli się tam pracowało, a jesli nie to tym bardziej moi mili dobrzy ludzie..
Zostaw swoją opinię o Ralpol - Jeżowe
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ralpol