Opinie o Ralpol w Jeżowe

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ralpol. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Ralpol na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - produkcja paliw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ralpol w Jeżowe

Mariusz Nowy wpis

A dobre są napiwki w tej restauracji?

Ewa Nowy wpis

Ta firma jest dobrym pracodawcą. Klienci mający jakieś uwagi powinni kierować je na adres firmy!

Kierowca Nowy wpis
@Ewa

Kelnerki mile i przyjemne z checia zapraszaja na hotel, byc moze dlatego brak zainteresowania innymi klientami...

simion Nowy wpis

Hello Mr. Will ro help me get a copy of the tax good for the diesel supply that I made on 27.08.2020 at the station Orlen RAPOL Leszek Dziurdz Jezowee 69A,37-430 . Attached I send you the copy of the non-fiscal receipt. I need the tax one with quantity and price per liter. Thanks. The Best Regards ! simion n. email - simionicolaev@yahoo.com

Boss

Witam nie polecam restauracji Ralpol brak zainteresowania klientem kelnerek nigdy nie ma za barem a jeśli przyjdzie to z wielka łaską.

Grzegorz
@Boss

Często miałeś okazję być w tej restauracji, czy Twoja opinia dotyczy jednorazowej wizyty? Jest to ważne, aby móc ocenić, czy zachowanie kelnerek jest nagminne, czy może po prostu miały wtedy gorszy dzień.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ralpol? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Bardzo nie prxyjemna obsluga dwóch kelnerek z Podlesie

Iwona

@Xxxx, skąd u Ciebie informacje na ten temat? Czy pochodzą one od osób zatrudnionych w Ralpol? Czy Twój wpis na tym forum jest sygnałem świadczącym o Twoim zainteresowaniu zatrudnieniem w tej firmie? Zachęcam Cię do wypowiedzi na zadane przeze mnie pytania. Będą one również ważne dla innych użytkowników forum.

Xxxx

Z tego co wiem to kelnerka bardzo mało płacą przez co czesto dobrowolnie odchodzą ???? może dlatego obsługa jest jaka jest

Iwona

Pracujesz w Ralpol? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie. Na co mogą obecnie liczyć pracownicy?

Czarek

Ja tam uważam, że naprawdę fajna sprawa i nie ma na co zupełnie narzekać jeśli się tam pracowało, a jesli nie to tym bardziej moi mili dobrzy ludzie..

hmmm

@cvbn może czas się zatrudnić...ja pracowałem i wiem o czym mówię-a ty co, obrońca? może właściciel? Co trzeba napisać ? "wspaniała atmosfera i super zarobki, wszyscy mili, uczynni, dobrzy" Dobrze teraz? Jak nic takiego nie czytałeś to może poszukaj i poczytaj

hmmm

Jacy studenci? Tam tylko dzieci z zawodówki albo rodzina,to pracuje kiedy chce. Nikt tam za długo nie wytrzyma jak nie musi...właściciele mówią o sobie że są dobrzy i mili, pracownicy nie podzielają tego zdania

dorotha

tam nigdy nie ma bułek do chickenburgerów, są tylko ale w karcie munu, nie wspominając o tym, że do stolika nikt już nie podejdzie, chyba, że przyjdziesz w garniturze

Jan

Witam.. Nie zgadzam się z tą opinią iż bywam tam trzy razy w tygodniu i uważam ,że obsługa jest miła i dania dobre i tanie.. Mam do dyspozycji różne restaurację na tym terenie i zawsze jestem w Ralpolu. Bo wim co jem.

Faraon

Witam nie znam Ralpol Jeżowe ale dobrze znam Żyznów i od pewnego czasu jest masakra!!! jedzenie jest ok ale obsługa na najniższym poziomie, panie kelnerki gwiazdy ,nie grzeczne , wręcz zniesmaczone tym, ze klient raczył przyjść i im przerwać plotki. Głupio się śmieją,robią jakieś dziwne miny. Kiedyś bywaliśmy tam z rodzina bardzo często ale wtedy była inna obsługa miłe i konkretne panie,więcej moja noga ani moich znajomych tam nie powstanie. Szczerze odradzam.

Turysta

Ralpol w Jeżowem po remoncie czysty i elegancki.Dania na najwyższym poziomie, jak zawsze smaczne i tanie. Polecam!

sandra kot

od 2 lat korzystam z restauracji ralpol w jeżowem i jak i zarowno w żyznowie. Chcę podkreślić że restałracja w jeżowem posiada moim zdaniem pracownikow doswiadczonych i miłych w obsłudze za równo na barze jak i na stacji. Kuchnia w jeżowem jest bardziej zorganizowana gdyż dania są smaczne, promorcionalne i wyglonda na to że ich wzorem jest Magda Gestler

Podróżnik

Od 6 lat korzystam z Hotelu i Restauracji Ralpol. Zarówno w m. Jeżowe jak i w Żyznowie. Nie wiem jak tam płącą. Ale polecał bym raczej Żyznów. Tam obsługa jest miła i profesjonalna. Nie mogę tego powiedzieć o Jeżowe. Piszę o tym dlatego, że zachowanie może jest spowodowane słabą motywacją finansową.

Zostaw merytoryczną opinię o Ralpol - Jeżowe

Ralpol