Tój Puls Tygodnia

Opinie o Tój Puls Tygodnia

Jola 2009-12-28 15:22:19
Fatalna sprawa nie polecam
Maroo 2012-02-01 22:55:35
Ja również nie polecam. Pojechałem tam jakieś 5 lat temu z nadzieją na znalezienie stałej pracy. Zrobiłem solidny materiał dziennikarski (tak ocenił redaktor naczelny/właściciel), otrzymałem zapewnienie, że się skontaktują, bo jest kilku kandydatów i muszą się zastanowić. Byłem gotowy na przeprowadzenie się 150 km do małego miasteczka. Niestety później już się nie odezwali. Nie zatrudnili chyba nikogo, bo od tego czasu ogłoszenie pojawia się REGULARNIE w kilku portalach, co oznacza, że nieustannie kogoś niby poszukują. A jak jest naprawdę? Można przypuszczać, że jeździ się tam po to, by zrobić dla nich materiał i wrócić do domu. Nikogo na stałe nie chcą zatrudnić. Zaznaczam, że to moje przypuszczenie, ale szukać bez powodzenia dziennikarza przez 5 lat, przy tym bezrobociu w branży???? Nieprawdopodobna sprawa. Uprzedzam - lepiej nie ładować się w to - stracicie czas i niepotrzebnie narobicie sobie nadziei.
NieZlaSztuka 2012-05-16 18:44:51
gazeta ktora poszukuje do pracy bialych murzynów. Nie polecam szczególnie stażystom
xz 2016-04-22 16:47:44
lok, nie każy od razu stworzył imperium. Podobno jednak atmosfera jest dobra.
Zostaw swoją opinię o Tój Puls Tygodnia - Kępno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tój Puls Tygodnia