Okręgowa Komisja Egzaminacyjna

Poznań

Opinie o Okręgowa Komisja Egzaminacyjna

joasia_17 2009-05-12 11:06:54
Słowa kojarzące się z Okręgowa Komisja Egzaminacyjna: solidna, profesjonalna, rozwojowa.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo przyjemni.
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 8zł/h
Najbardziej podobało mi się w Okręgowa Komisja Egzaminacyjna: stawka i lekka praca
worker 2009-12-01 17:54:05
Jeden wielki [usunięte przez moderatora]ze strony [usunięte przez moderatora](wulgaryzmy, krzyk, presja, obmawianie za plecami, donosicielstwo), komunistyczne wręcz zwyczaje pracy. Urlop to nagroda za lizusostwo. Despotyczna[usunięte przez moderatora] Zarobki średnie.
gmt 2015-08-03 00:45:26
Zwykły [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w którym zdanie pracownika w ogóle się nie liczy.
Stała presja na pracę w nadgodzinach związana ze złą organizacją pracy i wymyślaniem wręcz dziwnych zadań. Kompletny brak profesjonalizmu w wielu dziedzinach. Nie polecam pracy tam - szkoda zdrowia.
pracuj 2015-08-21 09:32:11
Praca jak kazda mobing, niszczy psychike.
tacos 2016-04-19 19:54:36
rzeczywiście obecnie cięzko znaleźć jakąś ofertę pracy w okręgowej komisji egzaminacyjnej. Dobre stołki to są w końcu więc nikt nie zrezygnuje z takiego
Zostaw swoją opinię o Okręgowa Komisja Egzaminacyjna - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Okręgowa Komisja Egzaminacyjna