Opinie o Firma Handlowa Jest Jerzy Jastrzębski w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Firma Handlowa Jest Jerzy Jastrzębski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Handlowa Jest Jerzy Jastrzębski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi prania i czyszczenia dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowa Jest Jerzy Jastrzębski w Gliwice

123 Nowy wpis

Firma działa od lat realizując różne usługi. Z komentarzy widzę, że większość opisuje serwis, który stanowi 30-40% firmy. Praca jako serwisant jednym bardziej pasuje innym mniej. Większość serwisant pracuje już dobrych kilka lat, są nawet tacy co pracują ponad 15lat. Poza tym są osoby na pralni, w drukarni, w biurze. Serdecznie polecam i zachęcam do okresu próbnego, do sprawdzenia czy taka praca pasuje. Jeszcze odnośnie aut - najstarsze mają 7-7 lat.

Jaki jest wkład kierownictwa Firma Handlowa Jest Jerzy Jastrzębski w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Jaca Nowy wpis

Na koniec miesiąca zawsze brakuje coś do wypłaty, atmosfera wyzysku i nieuczciwości, trzech szefów każdy mówi coś innego a problemy spadają na twoja głowę. Nie polecam strata czasu

Serwisant Nowy wpis

Pracuje w firmie JEST kolejny sezon. Nie powiem, że praca jest lekka, ale zarobki znacznie wyższe niż gdzieś indziej. Flota na wysokim poziomie, auta nowe. Atmosfera zależy w dużej mierze od samych pracowników, ale szefostwo wyrozumiałe. Nie zgodzę się z opiniami, że panuje tu wyzysk. Ile zrobisz, tyle zarobisz.

Pracuje w tej firmie od 2 miesięcy po przeczytaniu opinii miałem spore wątpliwości na szczęście jest ok. Szkolił mnie chłopka który pracuje już ponad 8 lat więc chyba nie jest tak źle. Samochody są nowe z zarobków jestem zadowolony na razie pozytyw.

Kazimierz

Wszystko juz zostalo opisane ponizej,praca jest ciezka co chwile wymyslanie nowych dodatkowych prac za friko.Co sezon stawki sa obnizane,takze za chwile wiecej na kasie zarobisz w Tesco niz w tej firmie.Auta to jest wielka porażka,stare trupy non stop sie psują a mechanik tak naprawia,zebys zaraz wrocil z trasy.Nie polecam tej firmy nikomu.

Iza
@Kazimierz

A jak oceniasz atmosferę panującą w F.H. JEST? Czy jest ona pozytywnym elementem zatrudnienia w tej firmie? Napisz proszę, czy tworzycie ze współpracownikami zgrany zespół i jak wyglądają kontakty z kadrą zarządzającą. Zachęcam Ciebie do rozwinięcia tej kwestii, ponieważ już co trzeci kandydat o pracę zwraca na to uwagę przy podjęciu decyzji o zatrudnieniu.

@Iza

Piszę to jako osoba długo pracująca w tej firmie... Wszystko zależy od Ciebie... Właściciel bardzo sympatyczny i pomocny człowiek. Logistyka bardzo dobra(szczególnie jeśli chodzi o flagi- Pani Marzena) Zarobki... Wiadomo im więcej zrobisz to więcej zarobisz. Jest to praca na wyjeździe i nie każdemu odpowiada. Dużo tu komentarzy bardzo negatywnych lecz aby ocenić należy samemu spróbować swych sił w tej pracy, Ja nie mam zastrzeżeń. Przyjdź na rozmowę, jedz choć raz w trasę i ocenisz sama. Pozdrawiam

Waldemar

Najlepiej za darmo pracować , Obiecują wiele ... (usunięte przez administratora) , ludzie z daleka od nich !!!

Nadia

Przeczytałam , że praca jest bardzo ciężka, faktycznie tak jest?

Automat t25

Opinia dotyczy mycia wózķow,otóż pracujesz za 15 zl za sklep na umowe zlecenie 1/4 etatu,wyjeżdzam starym autem w trase dajmy na to Suwałki i już w tej drodze,moze Iveco 15letnie z półmilionowym przebiegiem nawalić,w którym to aucie smierdzi plęsnią i gó...,nastepnie masz agregat 4,5 kV wsadzony tam gdzie spisz,spaliny sa rakotworcze a przy 40stopniowym upale masz piec za plecami jakies 90stopni i oczywiscie auto bez klimy a nawet radio,na sklepie robisz to nie wiadomo czy Tobie podbije umycie czy pracujesz za darmo czyli nawet te 15zl nie dostaniesz,oczywiscie zadnych dodatkow za kilometry,rozłaka itd nic zero,socjal to paczka z Makro za 30zł na wigilie.ogólnie nie polecam tego syfu normalnym ludziom,to robota dla (usunięte przez administratora) i patologii społecznej.

Choracy

Wiecie może czy potrzebują teraz ludzi do pracy? Jaka atmosfera i jakieś dodatki socjalne macie?

qwerty

Jeździsz po Polsce gruchotem (iveco daily)z zainstalowaną na pace pseudo maszyną do "dezynfekcji wózków sklepowych", bądź jeszcze większym gruchotem (ford transit) ciągnąc za sobą przyczepę wielkości transita (cały zestaw ok. 10-11m) i odwiedzasz tym oto nowoczesnym sprzętem markety typu dino i biedronka, po czym wkładasz do (skonstruowanej w garażu przez szefostwo) supermaszyny wózki i kosze sklepowe (na raz mieści się w niej 6-7) włączasz maszynę i o ile jakimś cudem się uruchomi i z obrotowych dysz poleci woda (siła wody "dezynfekująca" wózki mniejsza niż podczas letniego deszczyku :) wózki wyciągasz w takim samym stanie jak w jakim je włożyłeś, wiec pozostaje wziąć do reki szmate i szczotke i czyścic recznie + oczywiscie wyrywanie włosów z kółek (pasjonująca praca). No i jak Panie z marketu skontrolują twoją pseudo pracę to leżysz bo nie podpiszą Ci odbioru i nie dostajesz pieniążków za ten market. Idąc dalej śpisz w aucie z kolegą na brawurowo zaprojektowanej przez szefów płycie pilśniowej i gdy jest zimno z sufitu kapie Ci na czoło skraplana para wodna powstała podczas oddychania (super sprawa!). I tak 5 dni w tygodniu, bo 2 dni masz wolne (w których zawarty jest powrót, wiec gdy jesteś nad morzem to przyjeżdzasz całujesz żonę w czoło i jedziesz z powrotem). Reasumując! Jeśli chcesz się pośmiać z pomysłów owych mistrzów i ze swojej bezsensownej całodniowej (wstajesz o 6-7, konczysz o 22)pracy, to gorąco polecam! A jeśli nie jesteś takim debilem jak ja, który tam pracował to STANOWCZO ODRADZAM :) Typowa firma kogucik (nawet do kwadratu)! Przepraszam że tak się rozpisałem, ale TAKICH PRACODAWCÓW TRZEBA PO PROSTU TĘPIĆ !!!!

Edward
@qwerty

W pelni sie zgadzam z ta opinia

Daria
@qwerty

Czyli jakkazdy Nowo bogacki wlasciel firmy w tym.iraju byle kase zarobić i lydzi w uja robic..

Polecam, w czymś polecam ;)

Jasiek

Zawsze można odejść z pracy i odpoczywać w cieple. Tylko za to już nikt nie będzie płacił.

Igor
@Jasiek

czy to jest praca w chłodni? dobrze rozumiem?

xxx
@Igor

chyba nie - bardziej na powietrzu

Iza

Czy pracuje ktoś z Was w F.H. JEST jako Serwisant Flag i Masztów? Firma prowadzi obecnie rekrutację na nie i kogoś może zainteresować większa ilość informacji. Podzielcie się swoim doświadczeniem i wiedzą odnośnie oferowanych na nim początkowych warunków zatrudnienia. Link do rekrutacji znajdziecie tutaj: http://jest.com.pl/praca

Robi 1t5 01 02 2018

Witam co do diet to w Firmie Jest ludzie nie są traktowani na tym samym poziomie jedni mają diety a inni nie mają diety inni potrafią walczyć o swoje tylko tu jako Firma Jest do diet niema nic tylko ten Pan który zarządza tymi autami po prostu jest niesłowny, nieszczery po prostu oszust i tyle

bambo

Firma niestety trochę za uszami ma. Kiedys jak Właściciel jeszcze trzymal na niej ręke to działało wszystko duzo lepiej. Odkąd synusie wzieli sie za rządzenie to jest tragedia. Zaczeli sprowadzac szroty z Niemiec, zabrali diety nawet wody zalują dla pracowników i kazą pic z kranu, na stacji. To spanie po autach jest najgroszse. czlowiek czuje sie jak pies. Atmosfera rzeczywiscie jest fajna, fajne panie tez pracują w firmie. Szczegolnie Panie B.i A. Oprócz jednej! Ta zdziczała baba ma cos z glową ma. Po kazdym pracowniku sie drze, wiecznie wszystko z pretensją i ludzi ma za nic. jest nieprzyjemna a najgrosze jest to ze nikt z szefostwa uwagi jakos jej nie zwraca. Wstyd bo na punktach tez o niej mowia.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowa Jest Jerzy Jastrzębski - Gliwice

• Jak się pracuje w Firma Handlowa Jest Jerzy Jastrzębski?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowa Jest Jerzy Jastrzębski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowa Jest Jerzy Jastrzębski?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Firma Handlowa Jest Jerzy Jastrzębski?

Kandydaci do pracy w Firma Handlowa Jest Jerzy Jastrzębski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Firma Handlowa Jest Jerzy Jastrzębski