Opinie o Bliska (PKN Orlen) w Płock

Marka ORLEN wyceniana jest na 4,4 mld zł. PKN ORLEN SA jest jedynym polskim przedsiębiorstwem notowanym na liście 500 największych firm świata magazynu "Fortune". Spółka zajmuje się przerobem ropy naftowej na benzyny bezołowiowe, olej napędowy, olej opałowy (główne produkty) oraz paliwo lotnicze, tworzywa sztuczne i wyroby petrochemiczne. Jest wielokrotnym liderem: przerobu ropy w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej, posiadającym rafinerie zlokalizowane w Polsce, Czechach i na Litwie; produkcji petrochemikaliów, które stanowią podstawowy surowiec dla licznej grupy firm chemicznych; rynku detalicznej sprzedaży paliw w Polsce, dzięki sieci ponad 1750 stacji paliwowych. ORLEN jest również właścicielem spółki wydobywczej w Kanadzie (Orlen Upstream Canada Ltd.) i jednym z kluczowych właścicieli koncesji na poszukiwanie gazu łupkowego w Polsce. Obecnie inwestując w energetykę buduje we Włocławku i Płocku elektrociepłownie parowo-gazowe.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKN Orlen w Płock

Ada

Witam za kilka dni zaczynam pracę jako kasjer - sprzedawca proszę o opinie jak Wam się pracuje na tym stanowisku .

Kasowa
@Ada

Super praca. Bardzo fajna i rozwojowa. Nie można się nudzić. Same pozytywy i wspaniała atmosfera oraz mili klienci. Jest umowa i zarobki na czas. Czego chcieć więcej?

@Ada

Naprawdę jest fajnie. Praca bez stresu i pośpiechu. Spokojna i godna polecenia.

@Kasowa

(usunięte przez administratora) ,pensja średnia , multum obowiązków , brak pomocy ze strony ms. Wymagania jak w wojsku

Olek
@Psp

zapomniałeś dodać mandaty i wyjaśnienia ,plany naprawcze za wszystko .

@Ada

Jak będziesz miała normalnego prowadzącego stację i spoko ludzi w załodze to idzie przetrwać, a jak będzie jakiś szef co wymaga sprzedaży nie wiadomo czego przy obecnych cenach to zapomnij o tej pracy bo Cię zamęczą i szukaj czegoś innego

Nowy PSP

Koledzy proszę o opinie . Jestem po pierwszym miesiącu prowadzenia stacji . Z podziału faktury zgodnie z umową zostało mi 3767 zł. Mam prawie takie aame zarobki jak moja załoga a dwóch studentów ma więcej niż mi zostało. Nie wiem czy płacić nadgodziny od razu czy w systemie kwartalnym czy moze jakoś inaczej bo coś mi tu nie pasuje . MS przedstawiał mi zarobki na innym poziomie . Proszę o odpowiedź ponieważ nie wiem czy mam wypłacić w tej formie czy coś zmienić . Nie bardzo mi się uśmiecha pracować za rakie same pieniądze co POK

Anonimka
@Nowy PSP

To i tak fajnie zarobiłeś. Ja bym za samą gołą trójkę skakała z radości.

@Nowy PSP

Przyzwyczajaj się Uroki prowadzenia stacji. Na ryż ci wystarczy Co do nadgodzin biuro rachunkowe ci podpowie . Jeśli dużo nadgodzin to lepiej kwartalnie bo może ci premii braknąć na nadgodziny

Jola
@Nowy PSP

To co piszesz jeżeli chodzi o wynagrodzenie dla PSP to normalka . POK więcej zarobią niż prowadzący .MS ciągle mataczą i dodatkowo wystawiają mandaty za ,,kurz na regale,, Wiec jaka by nie była forma płacenia pracownikom będziesz w plecy .

@Jola

Mi jakoś nigdy nie wystawili mandatu. Zawsze zbieram pochwałę za prowadzenie stacji oraz otrzymuję dobre porady i instrukcje od wspaniałego menadżera, który ma ogromną wiedzę uniwersytecką na poziomie profesora ekonomi i logistyki

Prowadzący
@Psp

Hahahaha słaba ta twoja propaganda . Jakoś nigdy nie potraficie podać konkretnych przykładów. Gdzie niby te pochwały ? Może podanie ręki przy przywitaniu to dla ciebie pochwała haha. Dobre porady i instrukcje słucham jakie konkretne przykłady ? Bo instrukcje są w systemie EKD . A porad 0 bo nawet nie chce się im z nimi zapoznać więc nie błaznuj. Profesora ekonomii to widziałeś chyba w TVP bo widać taki tylko oglądasz. Połowa jest po licencjacie i jeszcze po znajomości taka jest pseudo wspaniała wiedza

Świeża prosta prowadząca
@Prowadzący

Moja menadżerka jest bardzo ogarnięta i ma ogromną wiedzę z różnych dziedzin życia. Niejednego prostego uczniaka albo profesora zgasilaby wiedzą i logiką. Bez niej bym sobie nie poradziła w prowadzeniu stacji. Nie wiem jakie ma wynagrodzenie, ale uważam, że za taką pracę powinna być dobrze nagradzana za pracę.

Ryszard
@Nowy PSP

Jednym słowem złapałeś Boga za nogi . Z tą sumą może dorównasz sprzątaczce w centrali w Płocku

@Świeża prosta prowadząca

Jakbyś sobie nie poradziła bez niej to znaczy, że się nie nadajesz i jesteś ciemna jak spalona latarnia. funkcja MS powinna zostać zlikwidowana ! jest to zbędny koszt dla firmy! ale cóż jakieś $$ musi kontrolować i mobbingować personel. Z Ms jest jak z Policją zamiast się cieszyć że możesz liczyć na pomoc, trzeba się nastawiać, że z pewnością się do czegoś przyczepi.

Daniel_bez_honoru

Arogancja panów ze słomą w butach w orlenie działających na zlecenie rządu (usunięte przez administratora) jest o tyle nieludzka, że nie mają szacunku do pracowników ani klientów, traktując ich by jak najwięcej wyd**** ich z kasy! Klientów robią na zawyżonych o 20-40% cenach paliw biorąc pod uwagę spadającą rzeczywistą cenę baryłki ropy na światowych rynkach oraz słabnący kurs dolara, lecz cena paliwa nie idzie w dół! Kończąc na pracownikach, których traktują jak (usunięte przez administratora) pracujących za (usunięte przez administratora)! Potentat energetyczny! Miliardowe zyski a pracownikom płaci najniższą krajową by na swoje premie mieć nielimitowane środki. Ba! Organizują konkursiki w których każą sprzedawać parówki a sprzedaż tą porównują z kartami flotowymi firm mimo iż nie można im sprzedać nic po za paliwem! Kończąc hipokryzję zarządzania i tłamszenia pracowników na ich najlepszym narzędziu mobbingowania pracowników a jest nim - tajemniczy klient! Ów dwóch klientów przypada w ciągu 3 miesięcy na kontrolę obsługi personelu na stacji niekiedy są to dwie transakcje z pośród 20000-40000 klientów! Na tej podstawie przy złym wyniku 80%? nie daj zdarzy się 30-40%! Karzą się kajać i tłumaczyć czemu taki zły wynik! Obsługa źle kasuje na stacji, wymuszają szkolenia! Straszą zwolnieniem prowadzącego stację! A Tylko dlatego, bo z pośród kilkudziesięciu tysięcy klientów dwóch ocenia pracę wszystkich pracowników! Nie patrzą na inne aspekty - oceny google, oceny z aplikacji "vitay" tak naprawdę ta aplikacja powinna się nazywać "(usunięte przez administratora)Cię". Mają przepotężne zyski! To znaleźli sobie narzędzie do nękania pracowników i prowadzących jakim jest TK. Chcecie oceniać pracę stacji? Wyślijcie ich raz na tydzień! Niech oceniają przysłuchując się obsługiwanym kilku klientom! Nie wykonalne jest obsługiwać każdego klienta tak samo bo każdy jest indywidualny a pracownicy to NIE roboty! Jakbyś obsłużył 3 klientów zgodnie ze standardami a 4ty to będzie TK i nie wymienisz zalet instalacji aplikacji! albo nie podasz zalet Hotdoga! to już masz 85% z obsługi! Bo przecież jesteśmy nędznymi (usunięte przez administratora)którzy mają pracować jak roboty! Firma dno! Dobrze, że chociaż na niektórych stacjach są ludzcy prowadzący!

Ludzie

Żądamy ludzkiego traktowania , pensji adekwatnej do obowiązków a nie zapomogi, premii od sprzedaży a nie od nierealnych planów. Żądamy przestrzegania kodeksu pracy i regulaminow PKN. Skoro prowadzących i pracowników kontrolujcie i wymagacie to sami przestrzegajcie. Niech powstanie komórka kontrolująca i oceniającą menagerow i regionalnych. Koniec folwarków , koniec mobbingu, za co bierzecie pensje ? Pseudo partnerzy. W umowie jak to pomagać nie mają a liczyć nie można wcale. Tylko wyjaśnienie za brak do widzenia pracownika a sami im nawet dzień dobry nie mówcie. Kiedy w końcu ktoś się za nich weźmie ? Ich pensje to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Na stacji nie są potrzebni ponieważ nie spełniają ani jednego punktu umowy osoby która prowadzi stacje. Pic na wodę. Chcecie wiedzieć czemu nie ma chętnych na prowadzących i pracowników stacji to wreszcie po nastu latach przyjrzyjcie się ich pracy ! Piszcie do biura bezpieczeństwa co robią inaczej to się nigdy nie skończy

Psp prowadząca
@Ludzie

Szanowny panie pisze pan bzdury. Ja mam bardzo dobrego menadżera który zawsze mnie motywuje swojim uśmiechem pomocą i ogromną wiedzą. Sam poswienca swój czas dla stacji benzynowych i klientówDzięki niemu lepiej prowadzę stację gdzie dziennie korzysta conajmniej kilkadziesiąt tysiency klientów

@Psp prowadząca

Szanuj się i nie podawaj za prowadząca. Jakby to były bzdury nie byłoby tu setek wpisów. Zamiast się bać i próbować prostować posty zacznijcie szanować ludzi i bądźcie liderami a nie ludźmi gnebiacymi. Ogromna wiedza ? A to ciekawe , pracuje ponad 20 lat , znam multum prowadzących i wszyscy są tego zdania co autor postu. Brak pomocy, zero wiedzy z poziomu stacji przez to że nigdy jej nie prowadzili , ciągła nagonka papierków pajeczyn czy gum i wyjaśnienia za dobry wynik czyli 90% tajemniczego klienta gdzie łamią zasady regulaminu. Ps idź Pani po słownik bo pisze się tysięcy a nie tysiency. Właśnie tacy tam pracują , stałe to udowadniacie. Jak uśmiech ci pomaga prowadzić stacje to uśmiechnij się i postaw sobie lusterko na biurku.

@Psp prowadząca

Nie prowadzi i nie pracuje Pani na stacji paliw. Nie ma stacji paliw gdzie jest kilkadziesiąt tysięcy klientów dziennie, to by było ponad dwadzieścia tysięcy paragonów na dobę czyli około 800 paragonów na godzinę. Jeśli się mylę to proszę podać numer takiej stacji, z chęcią zobaczę. Pozdrawiam

Już niedługo byly - już były

Znowu Jaro opisujesz wasze imprezy na bielanskiej? Ja się merytorycznie odniosłem a Ty? Brak merytoryki to hejtujecie.

Anonimka
@Już niedługo byly - już były

Szanowny panie odniósł się do pana wontpliwosci. Mam koleżankę PSP która opowiadała mi że w ciongu godziny potrafiła z jedną pracownicą obsłużyć ponad tysiąc osób obsługując przy tym dwa dystrybutory, więc chyba można? Sama nie pracuję na stacji, ale wieżę mojej koleżance.

@Anonimka

Droga Pani z całym szacunkiem dla Pani i Pani koleżanki to koleżanka Pani opowiadała bajki. Jeśli by przeliczyć matematycznie to średnio obslugujac na osobę 500 osób to wychodzi średnio 7,2 sekundy na jedna transakcje bez przerwy. Orlenowskie drukarki fiskalne wolniej startują by paragon wydrukować. Proszę w tym czasie przyjąć poprawnie zamówienie, zapłatę i wydać paragon ( nie piszę o pełnych standardach obsługi klienta i gastronomii). Ja wole sprawdzac a wiarę mam w Boga. Pozdrawiam

@Anonimka

Co ty p.... W 1 godzinę w 2 osoby tysiac osób ? No chyba że na jednego klienta 7.2s razy 500 daje 1 godzinę a jeszcze trzeba paliwo nalać albo hod doga zrobi czasami ludzie się parę minut zastanawiają czy parówka czy kabanos itp tak proszę nie p....

@Arek psp

Uwielbiam jak się mnie masuje po nagim tyłeczku naoliwionym chorwacką oliwą i do tego ostre klapsy na mój zadeczek.

Zakochana w Orlenie
@Ludzie

Gdyby nie dobra praca w tej firmie to uwiazalabym sobie sznur z kamieniem na szyji i skoczyła z mostu do Wisły. Kocham Orlen sens mojego życia. VIVAT VIVAT ORLEN!

orzeł

kup sobie słownik ortograficzny

Już niedługo byly - już były

Znowu brak konstruktywnych argumentów? Idź zboczencu na bielanska.

V
@Ludzie

Dokładnie. Od nas wymagają reguł i straszą mandatami , planami poprawy a sami mogą naginać zasady ? Piszcie do biura bezpieczeństwa to się zajmia tematem.

@
@Psp prowadząca

MS poświęca czas dla prowadzących i klientów bardzo ciekawe, a może powiesz który to taki szlachetny ?

Psp

Akurat gdyby nie ten rząd to nie miałbyś co do gara włożyć i nie miałbyś roboty. Dziękuję rządowi że mogę pracować za godne pieniądze za dobrą rozwojową pracę w Orlenie jako PSP. Czuję się bardzo szanowana przez Orlen. Jak Pis nie wygra wyborów to nasz los się pogorszy.

@Psp

Hahaha. Wierny wyznawca i propagandziarz. Poczekaj do wyborów. Rozwalili firmę , na wszystkim cięcia gdzie się da , ludzie uciekają nie ma kto prowadzić. Rozwojowa ? To ciekawe jak awans kończy się na poziomie stacji. Dobre pieniądze ? 3500 zł za milion obowiązków , dyspozycyjność 24 h, 0 urlopów i(usunięte przez administratora)? No rzeczywiście . Gratuluję ambicji

@Psp

Zgadzam się. Gdyby nie ten rząd to byś nie miał co do gara włożyć i nie miał byś roboty. Jeśli (usunięte przez administratora) nie wygra to twój los się pogorszy. 70% Polaków lepiej sobie radziła wcześniej i za tego rządu pracuje uczciwie, zarabia mniej by tacy jak Ty mieli lepiej. Polskę obecnie można porównać do piramidy finansowej w stylu Amber Gold.

@Psp

Jeszcze wam bokiem rząd wyjdzie. Odkąd są wszelkie stanowiska są w większości po znajomości. Kiedyś na stacje była masa chętnych teraz sobie tak zrobili ze się proszę żeby ktoś łaskawie po liceum przyszedł prowadzić. Cięcia na czystości , art biurowych , plany na gastro gdzie kiedyś było płatne od sprzedaży - bo tak powinno być i jest w każdej normalnej firmie ale nie tu . Tu możesz dostać plan z palca i nie dostać złotówki nawet jak masz dynamikę 100%. Promocje , reklamy ,art reklam notorycznie przychodzą opóźnione czyli false start. E-maile z promocjami potrafią przyjść w ostatniej chwili. Cyrk na kółkach. Wcześniej tak nie było. Tak to jest gdy robi się firmie właśnie jak ktoś wyżej opisał. Jeszcze chwilę to na poziomie stacji to upadnie bo nikt nie będzie wykonywać niewolniczych obowiązkow za średniowieczna pańszczyznę zwana pensja. W dodatku presja mobbing pseudo partnerów biznesowych których nic nie pomagają absolutnie nic nie wiedzą. To po co oni są ? Żeby się przejechać i pokazać papierek czy pajeczyne ? To woła o prasę , tv i pomstę do nieba .

Niepewna
@Psp

Jak mówiła mi koleżanka menadżerka tylko ciężką i uczciwą pracą wywalczyła sobie stanowisko. Kiedyś mi opowiadała że jakby się zmieniła władza to wyjechalaby za granicę, bo balaby się że została by wyrzucona ze stanowiska ze wzglendu na wiedzę i doświadczenie i nepotyzm nowej władzy.

@Niepewna

Tyś widziała kolezanke Menager. Lepiej napisz że sama jesteś Menager a nie piszesz te bzdury jakbyś się kleju nawachala. Nepotyzm jest właśnie teraz . Obstawione po znajomosci i wychodzi w każdym dziale bałagan menagerowie nic nie wiedzą 0 wiedzy na temat stacji i 0 pomocy , działy marketingu opóźnione , regulaminy konkursy podobnie , planogramy co tydzień nowe sieczka misz masz , możnaby książkę napisać ale po co . Wszystko jest w postach na tym forum. Kolesiostwo rozniosło firmę na poziomie centrali i stacji . Tyle w temacie. Dowody są non stop zarówno na poczcie jak i po co chwilę ponawianych rekrutacjach. A o awansie z prowadzącego wyżej możesz pomarzyć. Stołki zajęte.

Niepewna
@Psp

Ja nawet nie pracuję na stacji tylko zastanawiam się czy się nie zatrudnić jako pok a potem PSP bo namawia mnie koleżanka, że to jedyna moja zyciowa szansa. Nie wiem czy pójdę. Natomiast z tego co mi opowiadała to bycie menadżerem nie jest proste, bo musi obiegać stację pilnować czy jest wszystko zapięte na ostatni guzik, poświęca swój wolny czas dla Psp którzy jej zdaniem często są niewdzięczni i nie mają wiedzy o prowadzeniu stacji dlatego chętnie się z nimi dzieli i często pomaga jak może w prowadzeniu stacji. Jest to ciekzki kawałek chleba. Jak mi opowiadała to nie wiem czy bym chciała być taka menadżerka... Jej zdaniem praca psp jest o wiele prostsza i mniej skomplikowana oraz bezstresowa.

@Niepewna

Ciekawe w jaki sposób pomaga jak 90% menagerow nie ma pojęcia na temat sp a PSP jest zdany na siebie. Jedyne co potrafią to pokazywac pajęczyny i mobbingowac by mieli premie za tajemniczego . PSP bezstresowa ? Przez folwarki menagerow i KR jest ultra stresową . Prosta ? To skoro tak prosta dlaczego nigdy nie są w stanie nic pomoc ? Hahaha. Nie kompromituj się . Sama umowa ma 59 str a4 odpowiedzialności a Menager ma umowę o pracę premie kwartalne i roczne auto firmowe ma gdzieś załogę urlopy L4 braki kadrowe its tylko jeDzi i głupoty wpisuje. Menager ma luz . A PSP wiecznie jest gnębiony i nawet jak menager da ciała to zwali na psp

PSP od kilku lat
@Niepewna

Miałem kilku MS i tylko jeden miał jako taka wiedzę a reszta tylko odpowiadała żeby napisać do innej stacji albo innego PSP, tam są ludzie przeważnie po znajomości i tyle

@PSP od kilku lat

Dokładnie. Pracuje naście lat jest 100% jak piszesz . Kolesiostwo i nepotyzm nie wiedzą nic . Może dwie osoby były w porządku na te lata.psp jest zdany na siebie a w prezencie dostaje mobbing bo ms musi premie dostać. Jakoś w umowie psp jest inaczej. Tak to jest jak kontrolują stacje a nikt nie kontroluje MS i robią co chcą . Ich prawo nie obowiązuje liczy się ich premia a ty radz sobie albo wypad. Firma która poziom zarządzania i partnerstwa biznesowego ma na poziomie lat 90 tych

@Psp

Bzdury. Pracuję kilkadziesiąt lat na Orlenie i pierwsze słyszę takie głupoty.

@Psp

Jeszcze jak byś napisał że pracuje z rok może 2 bym ci uwiezyl, może dobrze trafił na ogarniętego MS ale klika lat nie wierzę i proszę o nie pisanie bzdur no chyba że ty sam jesteś MS albo w rodzinie masz ????

@Ludzie

Tu nie wiedzą co to ludzkie traktowanie. Zapomnieli o tym i tak zostali już naście lat temu. Ich employer branding leży na poziomie dnia. Jaki rząd taka firma. Widać im to odpowiada

@Arek psp

Za to bzdurą nie jest to, że będę dzisiaj tańczył cały w oliwie przebrany za Kleopatrę i będę ostro masowany przez napalonych misiów po 40.

@:

Za to odpowiada mi kiedy jestem przebrany za króliczka z różowymi uszami i cały w lateksie z ogonkiem i pejczem którym się okładam po swoim tyłeczku.

Q
@Ludzie

Pracuje 15 lat. Nic się nie zmieniło. Nigdy nie traktowali dobrze a ludzie z stacji i prowadzący to dla nich byle kto. Na mobbing przyzwalają od lat

@Ludzie

Są ludzie co piszą prawdę i są propagandziarze co chwała (usunięte przez administratora)

POK
@Ludzie

Żądać w internecie to sobie możesz. Zbierzcie się do kupy, jedzcie do Warszawy do biur i wtedy żądaj . A nie czekaj…..ty jesteś internetowym napinaczem….sory. Nie dziwie się ze Was tak (usunięte przez administratora) skoro tylko anonimowo na forach potraficie się żalić.

@POK

Haha odezwał się pok wszech wiedzący. Czy to będzie w necie czy w biurze mają gdzieś. Tam rządzi partia Dopóki rząd się nie zmieni można sobie pisać. Oni dziela premie kwartalne roczne nagrody itd a na stacjach wraz z PSP róbcie za (usunięte przez administratora) śmieszne pieniądze .

Gana

Brawo !

Ganto
@Ludzie

Tu tak nie ma , dla nich PSP i pok są nikim .Udowadniają to latami . Królestwo (usunięte przez administratora) i robienia z ludzi niepoważnych

Tu nigdy
@Ludzie

Tu nigdy nie traktowali dobrze i nie będą . Nie mają kompetencji odpowiednich.

Psp2
@Ludzie

Żeby zaczęli ludzko traktować musza wywalić ze stołków tych co się trzymają latami i stoją w miejscu. Ich zarządzanie zatrzymało się 20 lat temu i stoją jak z głową przy murze.

@Psp2

Właśnie dzięki tym co mają te stołki stacje normalnie funkcjonują a my mamy pracę. Cieszmy się z tego co mamy.

Funkcjonuja
@Psp

Funkcjonuja , a w jaki sposób to widać po komentarzach ludzi z stacji- są zdani sami na siebie. Stanowisko menagerow to strata pieniędzy dla firmy nie robią nic ,kompletnie nic oprócz ankiet jeśli chodzi o współpracę z stacjami. Pojęcie dotyczące funkcjonowania to jakby zapytać dziecko w podstawówce. Za 15 lat pracy nie usłyszałam dziękuję. Jestem wraz z ludźmi zwykłym nr stacji. W życiu nie widziałam paczki na święta czy choćby człowieczych życzeń To nie ludzie , to roboty z wypranymi mózgami przez korporacje

@Ludzie

Można pisać i tak nic nie zmienia. Lepiej zmienić pracę zamiast prowadzić

Kola
@Ludzie

Dziękujemy za wsparcie i tłumienie propagandy

Żałosne
@Kola

Jakiej propagandy? Ja tu widzę same ataki na firmę...

@Żałosne

My widzimy spore zrzeszenie prowadzących którzy walczą o godne warunki dla siebie i pracowników .Nie wołają o warunki konkurencyjne ale choć takie same jak konkurencja . A tu ? PSP za cudem niecałe 5000 stając na głowie a pracownik za 3500. Dla obu to śmieszne pieniądze . Już nie wspominając o psp gdzie ma odpowiedzialność jakby cała firma była jego za student na zleceniu zarobi więcej na stacji niż PSP. Chore .natomiast wy boicie się wyborów i biegiem ruszyliscie z żałosna jak twój nic propaganda której nikt nie łyknie bo każdy zna warunki . Już prasa w ostatnim czasie się za was wzięła .

Dobrze poinformowana
@Psp

O jakim ty zrzeszeniu mówisz? Moi znajomi prowadzą stacje od kilkunastu lat i jakoś nigdy nie słyszeli o czymś takim. Zresztą sami by nie chcieli bo po co skoro jest im dobrze w pracy i nie narzekają. Są szczęśliwi, że prowadzą stacje.

Samirka
@Ludzie

Bo tak przynajmniej było na stacji 0330 w Obornikach Wlkp w latach do 2019 . Nie podpisała dalszej umowy,bo liczyły się osoby które stosowały (usunięte przez administratora)nic nie robiąc za pozwoleniem prowadzącego. Jeden totalny (usunięte przez administratora) a wymagania...i zero premii . Porażka

Kasjer

Jakieś 15 minut rozmowy i zaproszenie na dzień próbny

Nie pamiętam, ale ogólnie czym się zajmowałem wcześniej co robię teraz.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
Demon

Mam pytanie jak to jest możliwe żeby ropa była droższa od benzyny? Skoro ropę się wydobywa a benzyna jest produktem wyprodukowanym

Analityczka

Zrobiłam analizę wpisów . 99% negatywne , 1% to bezczelna propaganda. Place niskie , wymogi jakby stacja była stacja NASA lecąca w kosmos , prowadzący 59 stron a4 obowiązków wszystko na jego głowie a pensja jak dobry stażem kasjer w Lidlu . Wyjaśnienia za 90% wyniku tajemniczego klienta - takie zachowanie zbliżone jest do (usunięte przez administratora) .

@Analityczka

Zgadzam się. Pisać wyjaśnienia za kare i dodatkowe kontrolę za wynik 90% który jest wysoki to (usunięte przez administratora)

ola
@Analityczka

Jeszcze należy dodać humor MS, szuka kurzu ,krzywo naklejonych naklejek żeby tylko wykazać się efektywnością . Ocena stacji spada , w jego oczach POK nic nie robią . Szkoda kasjerów narobią sie jak osły ,a MS ma to gdzieś

@ola

Bo kompetencje ms na tym się kończą . Od dekady pokazują poziom zarządzania. No chyba że taki im narzucają dyrektorzy i KR to pogratulować (usunięte przez administratora) .

ola
@Psp

taka różnica , że MS zarabiają dużo .Posiadają służbowe auto itd .POK zapierdziela na wyniki MS i z tego ma tylko poniżenie i marną pensje .

POKwomem
@ola

Akurat ja jestem bardzo zadowolona ze swojej pracy. Bardzo ją lubię i czuję się doceniana.

Analityczka

Zrobiłam analizę wpisów. Według danych jest 91% pozytywnych, reszta negatywne. Powinniśmy wierzyć większości tej, która wypowiada się pozytywnie o firmie.

POK

Pracuje na Orlenie miejsko-wiejskim pod Wrocławiem. W zakresie obowiązków jako pok w zależności od zmiany, tj. Nocka lub dniówka należy. Na nocce przerabianie witryny(wywalanie z burgera starego pomidora i zastapienie go świeżym żeby nie było minusów na mięsie w likwidacji) czyszczenie całego sprzętu gastro, towar, toalety itp. Na dniówkach głównie obsługa klienta i odbieranie dostaw. Praca generalnie jako praca nie jest zła, jak się dłużej popracuje, ja pracując już 2 lata na stacji nockę jak zaczynam zmianę o 19 to chwile po północy kończymy i siadamy i nic nie robimy. Ale żeby nie było tak kolorowo, nie na każdej stacji tak jest. Największym problemem jest tutaj rozległość obowiązków, rejestry, hccp, bistro, towar, pomoc w tankowaniu, co 30 min sprzątnie kibla gdzie na zmianie są 3 osoby(dniowka) a nocka 2 osoby. Ludzie którzy przychodzą nie zostają dłużej jak miesiąc, nie są szkoleni praktycznie wcale bo nie ma czasu a PSP szkoda kasy. PSP trzyma w tajemnicy program prowizji od sprzedaży, wiedza o nim może 3POK, wypłata w gotowce do ręki a resztę siana kitra PSP. Benifity z pracy ? Brak. Premie, nigdy. Ubezpieczenie zdrowotny, multisport, paczki na święta ? Można pomarzyć. Jedyne co jest to ta cała vitay z 20 kuponami na krzyż na kawę czy hotsa. Generalnie praca jak się ułożysz w niej z drugim pracownikiem to do przeżycia. Ale jak szukacie pracy na dłuższa metę to szukajcie gdzie indziej. PSP obciąża mandatami pracowników, minus na kasie to pracownicy maja wkładać, a jak plus na kasie to PSP odrazu zabiera i kupuje sobie za to kawę.

Pok

Poprawka pracujemy od 5-17 i 17-5 nie od 9

Maly
@POK

Drogi synu część z tego co piszesz zgoda. Natomiast prowizja PSP to faktura od Orlenu dla firmy prowadzącego z której PSP placi zusu podatki VAT itd więc nic ci do tego bo to nie twoja działalność. Psp wie ile ma wypłacić bo ma znacznik w umowie a komórka z firmy kontroluje to. Natomiast jeśli mówisz o wypłacie pod stołem do ręki to nie chce mi się w to wierzyc bo wyszłoby to przy pierwszej kontroli firmy lub państwowej a jeśli tak jest to wasza wina że się na to zgadzacie. Jeśli chodzi o benefity to firma nie daje ich ani prowadzącym ani ich pracownikom nie ma żadnych multisportow ani paczek na święta . Mandaty również nie wymyśla PSP tylko nakładają je menagerowie i inni po kontroli a jeśli się z winy pracownika to w każdej firmie tak jest że zostanie obciążony. To wam się tylko wydaje ze za nic nie odpowiadacie tylko czy się stoi czy się leży kasa się należy. Przejmujesz zmianę jeśli masz pieniądze zgodne na 0 to takie masz również oddać na koniec zmiany. Patrząc po wpisie to albo ktoś o bardzo niskiej inteligencji to pisze. Jak idziesz do sklepu kupujesz 2 bułki to płacisz za dwie czy za 1 a druga zostawiasz sklepu na minus? Później tacy jak ty się dziwia że pracy nie mają.. Nie wierzę że PSP ci plus zabierze i nie stać go na kawę. Wątpię żeby PSP był 24 h na stacji i co chwilę liczył ci szuflady więc schowaj ta propagandę do kieszeni. Jeżeli uważasz że prowadzenie stacji jest tak łatwe i wspaniałe to startuj. Codziennie spływają nowe rekrutację bo tak kolorowo jest... Masz do wyboru miejsca w całej Polsce bo takie mają braki. Pamiętaj że nawet pisząc farmazony nie jesteś w internecie anonimowy i za pomówienia możesz się nie wypłacić do końca życia. Śmiać mi się chce z pokow którzy chcieliby widzieć prowizje prowadzącego jeśli jest to jego firma i faktura wystawiana na niego. Ponadto taki jak ty gdzie nie ma o niczym pojęcia zobaczyłby np 30 tysięcy to znając życie pomnozylby wypłaty pracowników razy zarobki i stwierdziłby że PSP zarabia z 10 tysięcy buhahaa bo nie wie ile od tej pprowizji trzeba zapłacić zusu podatków i vatu. Po 1 to tajemnica firmy PSP a po 2. Część PSP może by pokazało zaufanym pracownikom żeby ich beznadziejnie nie obczerniali ale tego nie zrobią bo były takie przypadki gdzie taki inteligent jak ty próbował udawać radcę podatkowego i z jego wyliczeń wynikało że PSP zarabia dobra kasę. Chociaż naprawdę tak powinno być i nic też do tego pracownikom bo to jego firma. Natomiast niestety tak nie jest gdzie widać po braku chętnych do prowadzenia stacji.

Zwykły pracownik
@Maly

Jest setki chętnych na psp jak na pokow. Bardzo dobre warunki oraz zaropki. Ogromny rozwój zawodowy i premie. Umowa i płaca zawsze na czas. Ja wykonuje wszystkie obowiązki i się jeszcze nudzę zero zmenczenia. Polecam!!!

@Zwykły pracownik

I jeszcze cofnij się do podstawówki żeby nauczyc się polskiej ortografii. Niech ci jeszcze propagandziarzu słownik kupią. Łatwiej będzie pisać ci te bzdury gdzie odwrotność tego co piszesz widzi każdy pracujący zarówno na poczcie jak i podczas pracy. Buahah. Statek wam tonie a wy robicie w nim kolejne dziury. No tak , rząd zaraz się zmieni to trzeba ssać do 0 a tu zostawiać propagandę

@Zwykły pracownik

(usunięte przez administratora) Logistyka na najwyższym poziomie super satysfakcja i rozwój zawodowy.

Haha

Za PO mieli premie od sprzedaży na gastro a nie od planów które są niemierzalne często 50 nawet 60% większe . Czekajcie do jesieni . Naród ma dość waszego nepotyzmu i cwaniactwa. Wtedy pensja kierownicza mimo inflacji starczyła na średnie życie . Teraz starcza na miesiąc . Hahaha . ..... Ten kto pisze ta propagandę naprawdę ma coś z głową ale choroba jesienią minie

Arek
@POK

U nas jak jest plus na kasie idzie do tak zwanego słoika i np na święta był z tego bon od kierownika, w sensie coś było od kierownika i reszta ze słoika. A ps Orlen nic nie daje, zero dostatków tylko premia za plany i TK 100%. Co do wypłaty jest podstawą i dodatek nocny plus premia i wszystko na konto nic w kopercie.

@Haha

Jeżeli jesienią zmieni się władza to firma zacznie podupadać. Dużo doświadczonych osób na stanowiskach będzie musiało szukać pracy i to nawet za granicą. Mój menadżer jest przerarzony. Sam opowiadał, że już szuka czegoś za granicą w razie czego. Ma nadzieję, że nic się nie zmieni i będzie ład i porządek jaki panuje teraz. Sam powiedział, że za tych rządów ludzie odżyli i jest im o wiele lepiej niż wcześniej, a firma stała się potentowym gigantem w kraju. Dlatego przekonał mnie że warto głosować na obecny rząd.

Psp1

Prowadzący też się boją, że jak zmieni się władza to stracą pracę. Wszyscy się obawiamy przyszłości, nawet zwykłe poki się obawiają.

Bla bla
@Psp1

Tak się boją że zmieniają pracę na lepiej płatną z mniejszymi obowiązkami i mają gdzieś stacje a wy się bujacie codziennie z nowymi ogłoszeniami na prowadzącego a co dopiero pół buhahahah

Super PSP
@Maly

Kontrola prowizji to żart i straszak dla naiwnych. Można im podsunąć wszytsko ponieważ dane osobowe są zakryte . Każdy ma jakiegoś słupa z rodziny na którego rozpisuje kasę. Ważne by wszystko rozpisać zgodnie z umową a kto ike dostał i czy faktycznie jest zatrudniony na stacji jest nie do wykrycia . Dwa razy miałem kontrolę i nic nie wykryli. A miesiąc w miesiąc mam 5 tys extra . Jeśli stacja wyrobi jakąś premie to z tego zawsze 1 tys dla mnie czyli na słupa a reszta do podziału. Do tego ryczałt 1800 zł miesic w miesiąc. Badań nie robię bo są na zleceniu. BHP okresowych też nie bo zatrudniam nowego a nowy ma BHP za darmo od Orlenu. Nie kupuje nic do tej firmy ze swoich . Jak braknie to nie ma i tyle. Na pocztę nie chodze . Ogólnie jak się ma głowę na karku to 12 tys można wyciągnąć na miesiąc. Co do płacenia za straty to normalne . Jak kasjer czuje odpowiedzialność materialną to pilnuje czy dobrze nabija i nie podbiera towaru . A co w kasetce na plus to dają mi do biura . Z tego pokrywam straty jeśli są ponad limit a jeśli nie to biorę do kieszeni.

Ryszard
@Bla bla

Racja stacja to chwilowa praca nie warto pracować dłużej . U nas 90% składu odeszło w ciągu 2 lat . Obecni pracują od 1 mc do roku zanim znajdą lepszą prace . Przyjdzie wiosna i znów exodus pracowników .Pozdrawiam

Andy
@Super PSP

Wiele osób się oburzy ale to wszystko prawda, też się z tym spotkałem i z perspektywy czasu wcale nie mam o to pretensji jeżeli Orlen rzuca ochłapy swoim "partnerom biznesowym" wymagania i procedury jakby załoga stacji paliw miała lecieć w kosmos, że o papierologii nie wspomnę a pieniądze jakby zamiatali ulice z całym szacunkiem oczywiście dla tych osób. Jedyne pretensje jakie można mieć to ogólnie do wszystkich prowadzących stacje że wchodzą w to (usunięte przez administratora)...o na takich warunkach

Psp

Prowadzenie stacji to moje powołanie. Nie rozumiem jak można narzekać na taką fajną pracę. Tylko frustraci nieroby i karaluchy wypowiadają się negatywnie

Prowadzący stacje
@Psp

Sam jesteś karaluch i nierób którego opłacili żeby pisał propagandę przed jesienią. Jak to twoje polowanie to siedź 24 h i rób jak osioł za 4000 zł pod nazwą kierownika gdzie w innych firmach miałbyś spokojnie 8 , umowę i pracę , należny ulrop , L4 , często bony na święta i wiele innych benefitow. Tu dopóki będzie politycznie został ryż i propaganda .

Nowyajent

Witam wszystkich. Jestem po pierwszym miesiącu prowadzenia stacji. Może jest tu ktoś kto się na tym zna od strony finansów? Jeśli tak to chętnie odbędę prywatna rozmowę. Nie wiem gdzie mam szukać pomocy. Jestem lekko zawiedziony, aczkolwiek wiedziałem na co się pisze. Zatrudniłem na dzień dobry pracowników obecnych już na stacji oraz nowe osoby. Zatrudniłem ich na warunkach jakie mieli wcześniej, mimo ze z umowy wychodziło duzo mniej, menadzer sprzedaży zapewniał ze jeśli będą premie to spokojnie jeszcze duzo forsy mi zostanie do rozdysponowania. Mysle sobie ok, najważniejsze abym zarobił swoje obiecane 2800 na rękę. 7.07 jest przelew, jest około 700zl premii na cała stacje. Zrobiłem wszystko jak należy aby przy audycie nie mieć problemów, i teraz obawiam się ze zrobiłem źle bo za duzo wypłacone zostało pracownikom, powinno byc 88% a wypłaciłem 96%. Czy mogą mnie za to zwolnić? Moj menadzer mówił ze nie wie jak to będzie wyglądać bo umowa jest po to aby jej przestrzegać. Tak nawiasem mówiąc to nie wyobrażam sobie jak dalej to będzie wyglądać bo wydałem całe oszczędności życia, na skg wziąłem kredyt, a w tym miesiącu byłem na minus jeśli chodzi o prace na stacji bo dołożyłem około 6000, podobno sytuacja ma się poprawić po około 6 miesiącach i wtedy mozna zacząć zarabiać? Nie wiem czy coś złe robię ale jeśli jeszcze 3 miesiące bede musiał dokładać po kilka tysięcy to później do końca życia mogę tego nie spłacić, najgorsze jest to ze na stacji pracuje po 14-16 godzin dziennie, nie jestem w stanie iść już do drugiej pracy aby dorobić dopóki się nie rozkręci. Wiadomo początki są ciężkie ale nie mozna się poddawać. Czy ktoś może mi powiedzieć kiedy tak realnie się biznes rozkręca i po jakim czasie mozna już zarabiać te obiecane 3800netto???

@Nowyajent

Nie spodziewaj się cudów jeśli na dzień dobry tak wychodzi. Masz rozliczenie kwartalne za zgodą półroczne / roczne więc jeżeli nadplaciles to masz prawo odbić

@Nowyajent

3800 netto powinno ci zostać już teraz skoro na skg był kredyt za dużo zapłaciłeś. Przy 700 zł.premi na stacji realne wypłaty na rękę pracownika przy założeniu ok 11 etatów nie mogą być wyższe niż 2200 na rękę . Módl się żeby nie było L4 i urlopów bo wtedy nigdy nie zarobisz

@Nowyajent

Drogi Panie powodem odejścia większości psp był powód finansowy. Proponuję zaufać swojej księgowej a nie ms lubb kr. Widzę, że należy pan do tych uczciwych, których upolowali obiecując złote góry. Szansa na Pana odbicie finansowe będzie jeśli pójdą po rozum do głowy Ci, którzy doprowadzili do obecnej sytuacji a to mało prawdopodobne bo są tacy jak pan, którzy im nadal ufają. Życzę panu powodzenia, by wreszcie na bielanskiej zmadrzeli a jesli się nie uda by stracił pan jak najmniej na służbie dla narodowego koncernu. Pozdrawiam

@Nowyajent

Witaj w klubie też tak myślałem że się rozkręci z miesiąca na miesiąc było gorzej i w końcu to zostawiłem .Jeśli się nie opamiętasz w czas będziesz miał długi że masakra a Orlen ma to w nosie (usunięte przez administratora)

@Nowyajent

I nie słuchaj MS dla nich liczy się aby mieli sprzedaż i byli wyżej w tabelce , reszta się nie liczy na pomoc też nie licz z ich strony .Jeżeli będziesz chciał zostawić będzie usilnie namawiał dlaczego on pilnuje tylko swoich 4 liter . Męczyłem się w tej firmie 9 lat .Współczuje od kilku miesięcy jest wolny zostawiłem ten (usunięte przez administratora) .

@Nowyajent

A i jeszcze jedno jeżeli raz noga Ci się powinie nie będą patrzeć że masz sukcesy .(usunięte przez administratora).W tej firmie nie liczą się sukcesy jakie były tylko to co jest teraz .To jest dobra rada kolegi który zostawił trochę zdrowia i nerwów , siwych włosów w tej firmie.

@Nowyajent

Poprzednik nie mowil Ci jak wygląda sytuacja finansowa na stacjach PKN? Możliwe, że chciał jak najszybciej odejść i zostawił Cię w błogiej nieświadomości xd 14-16 godzin pracy i zostało Ci około 1000zl? Nie narzekaj bo masz jeszcze 8 godzin żeby sobie dorobić xd Nie poddawaj się, będzie lepiej......KIEDYŚ xd Tacy są im potrzebni xd

Nowyajent
@:

Ale żeby to odbić musiałbym chyba zwolnić pracownika jakiegoś a wtedy będzie ciężko pracowac. Mam 14 etatów z moim. Zatrudniam 13 osób po 2500 netto, takie dali warunki a MS mówił ze tak jest ok. Były nadgodziny za które musiałem zapłacić. Jak mam to odbić? Mam mieć 3 osoby na zmianie ? Czy dwie w nocy? Sam mam obsługiwać na kasie? Nie mam zbytnio pojęcia o tym.

Prow
@Nowyajent

Masz obsługiwać na kasie. Prowadzisz działalność gospodarczą i możesz pracować bez ograniczeń. To jest jeden (nie jedyny) z haczyków umowy, którą podpisałeś.

@Nowyajent

Powodem odejścia był względy finansowe nie dasz rady spiąć tego finansowo .Aby tylko nikt nie poszedł na L4 no i jeszcze urlopy ewentualnie ciąża to leżysz .A to co już dołożyłeś tego nie odzyskasz

@Nowyajent

Zadaj to pytanie rzecznikowi. Swoją drogą miałeś rozmowę kwalifikacyjną czemu nie pytałeś, czemu nie zapytałeś swojego byłego PSP jak to spiąć, miałeś pewnie szkolenie czemu tam nie pytałeś ? Najlepszy masz tekst „nie mam zbytnio pojęcia o tym” to po co startowałeś na kierownicze stanowisko, myślałeś, ze to się samo prowadzi, powiem Ci ze to bardzo bardzo ciężki kawałek chleba i tak jak przedmówcy nie życzę Ci L4, a najgorzej ciąża to Cię pogrąży. Życzę spokoju. Pozdrawiam

@Nowyajent

Zwolnisz pracownika, utna Ci etat, l4 i urlopy to twój problem, nie starczy Ci kasy to też twój problem. Firma chce byś pracował na wszystkich brakujących stanowiskach przez całą dobę a jak się skończysz to wezmą nowego. Powodzenia i dużo zdrowia.

obecny
@Nowyajent

Nie umiesz zarządzać stacja, pewnie wybrali cię po znajomosci, albo nie zrobiłeś wszystkich szkoleń rzetelnie na platformie. 1. Jeśli masz mobilnego kasjera zwiększ ilość transakcji - jeśli stacja ma ogółem 1000 dziennie to 300 musisz zrobić na mobilnym 2. Zatrudnij dodatkowego SV- więcej sprzedasz paliw premium dostaniesz większa premie 3. Postaw na biznestank- tu masz same korzyści zmotywuj pozapłacowo pracowników aby zakładać jak najwiecej nowych umów 4. Zainstaluj lotto jeśli nie masz, jeśli masz pogadaj z kims aby je bardziej wyeksponować 5. Zrób dobre wyniki w TK- może będziesz dzieki temu miał okazje zostać stacja szkoleniowa lub w nagrodę będziesz miał dwie stacje do prowadzenia 6. Sprzedawajcie duzo zestawów kibica 7. Poproś MS o weryfikacje etatów może masz za duzo. Jak masz jeszcze jakieś pytania to mogę chetnie pomoc. Z jakiego województwa jesteś? W razie czego mogę dojechac do 100km od Białegostoku. Trzeba sobie pomagać w tych ciężkich czasach.

@obecny

zapomniałeś o paczkach, i pełnej witrynie gastro, oraz nowych planogramach i pełnego zatowarowania stacji. `jak za tydzień zmienią planogramy to MS na luziku pozwoli odpisać towary nie objete planogramem. roznieś ulotki w mieście, że jesteś nowym PSP i zachęcaj aby tankowli tylko na "Twojej" stacji. MS NA 1000% doświadczony i obyty w zasadach doradzi jak bez problemu realizować plany ze 120% przewyższeniem. nieprzejmuj się to poczatek.

@Nowyajent

jeszcze możesz iść na kasjera na stację do Czech lub Niemiec tam zarobisz około 1400 lub 1800eur

@obecny

Rzeczywiście wujek dobra rada z skąd ty się zerwałeś , z żadnego aspektu które wypisałeś nie ma dodatkowej kasy , a wyraźnie chłopakowi brakuje kasy .Porady tego typu zostaw dla nie wtajemniczonych może się złapią na to.

Może tylko kasa z Lotto.

@Brajan

Tak i co jeszcze , odprowadzaj klientów do auta .MASAKRA !!!!!!!!!!!

@Nowyajent

Polubcie ten post, aby nie wyświetlał się frajerski post kolegi, jako najbardziej polubiany jako pierwszy na głównej stronie!!!

@obecny

No i wszystko się wyjaśniło. Ms zabierze etat, zatrudni sv z pieniędzy których nie ma, zrobi jeszcz raz szkolenie, po miesiącu będzie stacją szkoleniową.Otworzy lotto i trafi 6 w lotto. Proste, czego tu nie rozumieć ☺. Żarcik

Prow
@Już niedługo byly - już były

Nie pisz tak, bo jakiś geniusz z Bielańskiej to przeczyta i wprowadzi w życie.

@Nowyajent

Podbijajcie ten post komentarzami i lajkami. Niech wisi na pierwszej stronie jak wyrzut sumienia. I ostrzeżenie, żeby potem nie było, że... Nie wiedziałem, MS obiecywał itd

Prawda
@Nowyajent

Ta sprawę należy zgłosić do Uniwersum/ Biura Interwencji Obywatelskiej. Napisz donos wyślij do Belwederu szkolna 17 i czekaj na odezw a nie na forum takie tematy poruszasz. Tym musza się zająć odpowiednie służby

ByłyPSP
@Prawda

Ma napisać do jakiegoś urzędnika i cierpliwie czekać? Jak długo? A tutaj ani słowa? Ma czekać na urzędniczą sprawiedliwość jak kiedyś szef Optimusa? Po kilku latach wygrał w sądzie, ale co z tego, jeśli firmę mu fiskus wykonczyl. Właśnie po to jest to forum., żeby ujawniać takie sprawy. Niech wszyscy się dowiedzą do czego dochodzi. Jaka jest skala bezduszności i pogardy. Że grożą wam masowe bankructwa. Że lawirujecie pomiędzy młotem, a kowadlem. Ze mogą wykończyć was roszczenia pracowników,a koncern wam nie pomoże. Wesprze was finansowo? Hahaha...Wręcz przeciwnie, dobije was mandatami . I znokautuje karami za utracona sprzedaż, jeśli z powodu braków kadrowych dojdzie do wyłączenia stacji. Szanowni psp... stąpacie po cienkiej linie.

Bronek Komorowski
@Nowyajent

" zmień pracę, wez kredyt " ....

Jeszcze PSP
@Nowyajent

Nie musisz brać kredytu na wynagrodzenia. Sprawa jest prosta . Zgłaszasz MS brak środków na realizację umowy o prowadzeniu stacji i wyciagasz pieniądze z kasy . Ścieżka wygląda następująco 1 . E-mail do MS 2. Zestawienie zbiorcze od księgowej z sumą kosztów zakładu . Różnice wynikająca z faktury i raportu podajesz MS 3. Zbierasz gotówkę nie robisz przesunięcia do sejfu 4 . Robisz wypłatę- opcja nadpłata ajenta , lub wyplata do wyjaśnienia. 5 . Listy płac, przelewy, ZUS, podatki wysyłasz do MS 6 . Wypłacasz pracownikom i po temacie .

Stefan
@Nowyajent

Czytam ten post i coś czuje że to podpucha. To się nie dzieje naprawdę!!! A jeżeli się dzieje, to teraz wiecie, dlaczego są stacje do wzięcia!!! Bo dziadować nikt nie będzie pod tym logo!!! Od lipca jestem wolny od tego dziadostwa i powiem tak: „życie jest piękne!!!!!”

@Jeszcze PSP

7. Przy kasach stawiamy puszki na pieniądze, z napisem: ZBIERAMY NA WYPŁATĘ ZA GODZINY NOCNE I NADGODZINY DLA NASZYCH PRACOWNIKÓW. 8. W WC puszki z napisem; ZBIERAMY NA ŚRODKI CZYSTOŚCI, BO WYCZERPAŁ SIĘ LIMIT. Bądźcie kreatywni, a nie czekacie, żeby orlen wam dał xd

Byly_prowadzacy
@Nowyajent

Co mogę powiedzieć po przeczytaniu twojego posta? Tylko tyle że każdy jest kowalem własnego losu. Na tym forum powiedziane zostało już wszystko na temat prowadzenia stacji dla orlenu. Pomimo tego sam na własne życzenie wpakowałeś się w tą minę. Myślałeś że jesteś lepszy niż byli PSP z kilkunastoletnim stażem?. A teraz jak zobaczyłeś na własnej skórze jak wygląda rzeczywistość to szukasz pomocy na forum? Trzeba było przeczytać to forum zanim podpisałeś umowę. Teraz Orlen trzyma cię za klejnoty i niewiele z tym możesz zrobić. Nie zrozum mnie źle, nie życzę ci źle tylko nie rozumiem czego szukasz na tym forum skoro od przeszło pół roku każdy kto prowadził stację dla orlenu pisze żeby (usunięte przez administratora)jak najszybciej. Na koniec moja rada. Do Polski zbliża się wirus delta więc jako pracodawca zatrudniający pracowników przygotuj sobie kilka tysi. extra na L4 i kwarantannę.

@
@Nowyajent

Przykro mi, ale może się nie rozkręcić. Orlen wiosną nie po to zmienił umowę, żeby rozkręciło się Prowadzącym. W Orlenie nie ma menadżerów rozumiejących specyfikę prowadzenia działalności gospodarczej powiązanej z zatrudnianiem ludzi. Oni myślą że płaca brutto to cały koszt psp jako pracodawcy. Niby skąd mają wiedzieć, że do tego należy jeszcze doliczyć circa 20%? Są przecież na etatach. I w ogóle dlaczego mieliby zaprzątać sobie tym głowę? Podpisałeś umowę, zgodziłeś się na wszystko, więc teraz to Twoje zmartwienie. Im zgadza się w tabelkach. Masz do wyboru lawirowac, zadłużać się coraz bardziej, albo rzucić to póki nie jest za późno.

Franc
@Nowyajent

Jeśli jeszcze nie nabrałeś kredytów i auta w leasingu to składaj wypowiedzenie. Masz czas do 28 lipca i trzy miesiące jakoś wytrzymasz . A jeśli nie masz nic na siebie czyli majątku to możesz zamknąć firmę i ich olać. Większość z nas ma jakieś zobowiązania dlatego w jednym czasie nie możemy złożyć wypowiedzeń. Powoli zamykamy swoje sprawy i co miesiąc kilku z nas składa wypowiedzenia. Ty jako świerzak masz szansę zakończyć to bez większych strat . Tu taka mała przestroga dla innych - nie jesteście lepsi od nas , nie dacie rady , nie zrobicie kariery i nie dorobicie się majątków. To nie my jesteśmy ci mało błyskotliwi inteligentni bez polotu bez wizji i bez ambicji. My jesteśmy realistami . Doświadczonymi zaprawionymi w tym biznesie i jeśli mówimy że się nie da to znaczy z się nie da . Chyba że chcesz pracować charytatywnie bo się nudzisz na emeryturze czy też rencie .

@@

Oni o niczym nie mają pojęcia, jeśli chodzi o sprawy związane z pracownikami xd Kiedyś MS zrobił mi awanturę, gdy powiedziałem, że za TK moi pracownicy dostali netto średnio po sto kilkadziesiąt złotych. Jak to? zbulwersował się. Przecież psp dostaje po 300 zł NETTO na etat. Kooorva, tydzień mu tłumaczyłem, że od Orlenu dostaję po 300 netto + Vat. Potem z tego netto muszę odprowadzić do ZUS składki oraz podatek do US. I to co zostaje dopiero mogę wypłacić. Nie wiem czy do dziś to zrozumiał xd Oni są odjechani. Nie mają pojęcia, że są dodatkowe koszty, jak L4 , zastępstwa i uj wie co jeszcze xd I właśnie tacy "fachowcy" układają umowy xd Skutki są widoczne. P.S. Zostały mi 3 tygodnie w tym dziadostwie.... yupi xd

Asrodnes
@Nowyajent

Przykre co piszesz ale to prawda

@Nowyajent

Piszesz, że wiedziałeś na co się piszesz, podpisując umowę z PKN. Moim zdaniem wręcz przeciwnie. Nie miałeś pojęcia co ta firma robi z takimi jak Ty. Nie zastanowiło Cię dlaczego poprzednik zrezygnował? Bo dorobił się 20 mercedesów, 50 domów i już mu się nie chce? Czy raczej doszedł do wniosku, że pkn chce go puścić z torbami? Bo obecnie prowizja to rodzaj kroplówki, która ma utrzymać podstawowe funkcje życiowe. Balans na granicy życia i śmierci ekonomicznej. Wystarczy tapniecie i lecisz na (usunięte przez administratora) A wówczas pkn poprosi cię o zaświadczenie o niezaleganiu że składkami w ZUS i podatkami w US. Będą zaległości, to wyrzuci cię I poszuka następnej ofiary. Ja zrezygnowałem. Uważasz chłopcze, że mam mniejsza wiedzę od Ciebie? Gorzej liczę? Nie znam realiów związanych z zatrudnianiem pracowników i, że wiąże się to z kosztami wymagającymi bezpiecznika finansowego? Inaczej toniesz. Nie masz za co kupić dzieciom chleba!!!! A pkn będzie miał na to wyyep@ne. Ma i będzie miał, bo oni tego nie rozumieją. Bo gdy MS idzie na zwolnienie, taki Żurawski nie płaci z własnej kieszeni jemu i komuś, kto musi go zastąpić. A Ty kolego w tym przypadku płacisz. Szczytem cynizmu jest sprawa podziału prowizji. Ludzie Ci odejdą, zapiert@lasz jednocześnie jako psp i pok, a to wszystko za te ich 3 tysiące. Bo jako pok pracujesz za darmo. Jesli będziesz musiał pracować za 5 wakatów, to też za darmo. Tak zarządził pkn. Życzę dużo wytrwałości i sił w pracy dla największej polskiej firmy xd

Pikus
@Nowyajent

Proszę spójrz ilu prowadzących w tym roku oddało stację? Ja jestem jednym z nich , a znam jeszcze z 10 osób które to zrobiły. Czy Wy wszyscy "nowi" myślicie ,że my oddający stację jesteśmy idiotami? Że zarabialiśmy dużo pieniędzy i mało pracowaliśmy , ale nam się to znudziło i nie wiemy co robić z kasą - dlatego oddajemy stacje? Nie , drogi kolego , bo nas kiedyś też tak w butelkę nabili , co prawda ja przez te 18 lat pracy jako prowadzący , pamiętam czasy gdzie praca dla Orlenu była prestiżowa i dobrze płatna ( dobrze to nie znaczy rewelacyjnie ) , było godnie i do przyjęcia. Mam ze 40 aneksów do umowy , z czego ok. 30 dotyczy warunków wynagradzania i tak obiektywnie patrząc to jestem idiotą ,że się na to godziłem i nie rzuciłem tego gówna , z tymi przygłupimi menadżerami , którzy nic nie potrafią , a siebie uważają za jakichś kontrolerów. Ta firma Obajtka tylko jemu i jego poplecznikom daje zarobić . Uciekaj póki jeszcze możesz.

Pok
@Nowyajent

Witam, niestety nie pocieszę Cię, lepiej nie będzie, umowa jest stała i niezmienna więc na jakiej zasadzie miał byś zacząć zarabiać za pół roku? MS nie słuchaj bo oni nie mają pojęcia o prowadzeniu stacji, wasze cele się wykluczaja. PSP byłam 10 lat obecnie jestem POK i przynajmniej mam wypłatę. Ten biznes się nie rozkręci, w umowie masz.procent dla siebie wyliczasz to A następnie pozostała kwota dzielisz na wynagrodzenia, ot taki to biznes, jeśli braknie Ci na wynagrodzenia dajesz że swojej pensji i jesteś bez kasy, sztywno musisz trzymać się zasad %

Realnie
@Nowyajent

Bzdura, nigdy nie osiągniesz stabilnego dochodu 3800 netto. Jeżeli nawet w jakimś miesiącu to w innym dołujesz. Zapłacisz ubezpieczenie, czyjeś nadgodziny i już jesteś jak Dyzio marzyciel. Ktoś kto Cię namówił na PSP po prostu Cię okłamał. Jak zapłacisz pełen ZUS od przychodu, a nie minimalny to zostanie Ci około 2700 - 2800. Spłacając kredyt na SKG troszkę poczekasz na dochody.

PROWADZ...
@Nowyajent

Nic się kolego nie rozkręci teraz tylko licz i kontroluj abyś nie popadł w długi, licz towar , zbieraj wszystkie dokumenty środków trwałych i uważaj na kontrolę a najlepiej szukaj spokojnej pracy

Były prowadzący
@Nowyajent

Kurde kolejny... (usunięte przez administratora) Pewnie jesteś byłym pracownikiem, który stał na kasie i pierdzielił jaki to jest jego kierownik zły i jak go okrada (usunięte przez administratora) jeden. Tera się bujaj w tym bagnie. Nie żal mi ciebie

Były POK
@Nowyajent

Serio, zakładać własną działalność dla 3800 netto?Złapali Cię na to? To magazynier z uprawnieniem na wózki widłowe ma więcej. Zastępca kierownika na BP czy Circle ma 3500 i jest zatrudniony przez firmę , nie musi zakładać działalności i nie przeżywa jak ktoś zajdzie w ciążę

Nat
@Nowyajent

Mam pytanie jak zatwierdzasz fakturę na koniec miesiąca badz 1 danego miesiąca na wyplaty to kiedy dostajesz przelew od Orlenu?

Orlen to najgorszy platnik

Totalna bzdura
@Brajan

Jak chłopak pisze że nie wykonuje planów na poziomie nawet 100% , a co można wywnioskować ze szczątkowej kwoty premii lub jej brak to ma ją na poziomie 70-80%. Przeskocz 50% więcej transakcji lub ich wartość miesięcznie motywacją poklepania po plecach pracownika. Te 120% buhaha... Dla MS 120% to już komin i tak ci szybko korektę wprowadzi że będzie ci ciężko wykonać nawet 100%.

Nierealne
@Jeszcze PSP

Chłopak już pisał że jest skg , czyli Orlen ma kilka - kilkanaście tysięcy twoich pieniędzy zmrożonych na swoim ( wspólnym) koncie. Jak tak zrobisz to w następnym miesiącu pomniejszą ci przelew o tą kwotę. A jak będziesz chciał ich (usunięte przez administratora) notorycznie to przutulą sobie twoje pieniądze z skg.

R
@Nowyajent

Ja cały czas dokładałem do tego co nakradli (usunięte przez administratora) do przeterminów, do środków czystości, do nadgodzin gdy ktoś zachorował itp. Frustracja i stres niewyobrażalny

Jan
@Nowyajent

Ubolewam na Twoim losem kolego. Generalnie jest tak, że obroty na paliwach zrobisz większe w słoneczne dni i w ogóle latem. Alkohol sprzedasz cały w święta albo jak będzie dzień żałoby narodowej - pogrzeb papieża albo coś tego typu. Tego nie potwierdzi Ci żaden wykształcony manager tylko ludzie z doświadczeniem. W kontaktach z Twoimi przełożonymi musisz wykazywać się dużą asertywnością. Pracowników traktuj z szacunkiem ale nie pozwalaj na żadne nieuczciwe ruchy. Musisz być konsekwentny. Przyłapiesz kogoś na kradzieży to bez hałasu ale nazajutrz ta osoba nie ma prawa pojawić się na stacji po stronie kasy i zaplecza. Wytrwałości życzę.

@Nowyajent

Myślę że nigdy zostałeś nabity w butelkę jak większość prowadzących.

Jar
@Nowyajent

Nigdy się nie odbijesz uciekaj puki jeszcze czas też to miałem po dwóch miesiącach uciekłem do Szkocji i nię żałuję.to są wyzyskiwacze którzy mało dają a bardzo dużo wymagają

Beata

Witam jak wyglada praca w systemie 12 godzinnym Ile dni pracy i ile wolnego ?

Stacyjna
@Beata

Bardzo fajnie to wygląda. Elastyczne godziny pracy. Fajna stabilna pensja.

@Stacyjna

@Stacyjna czy możesz napisać jak wyglada rekrutacja jestem przed rozmową o pracę Pracownik obsługi klienta I jaka jest płaca na okresie próbnym ?

@Stacyjna

Tak fajnie to wygląda że brakuje chętnych do pracy na stacji . Stabilna pensja to najniższa krajowa a premie jeśli stacja wyrobi niemierzalne plany narzucone przez pkn

Zorientowana
@Beata

Jest bardzo dużo chętnych i stoją nawet w kolejkach. Najniższa krajowa to dobra stawka na początek dzięki której można godnie żyć. Jest ogromny rozwój zawodowy i awanse. Niektórzy zjechali pół Polski żeby znaleźć wolną stację do przejęcia.

Zorientowana

To ty przeczytaj ze zrozumieniem. Ja nie jestem nim tylko nią. Znam przypadek, że jedna osoba z końca polski szukała stacji do przejencia i znalazła ją na drugim krańcu polski. Jest bardzo szczęśliwa, że się jej udało. To wspaniałe jest prowadzić stację. Marzenie tysięcy.

@Zorientowana

Nie nie , jesteś nim . Wszyscy widzą że to jedno ten sam propagandziarz buahaha i idź w końcu po ten słownik ortograficzny . Co za bzdury . Jak ci nie wstyd . Musisz być nieźle zakompleksiona osoba która lubi podkładać kłody innym

Baca Jaca
@Zorientowana

Kto ty jesteś ? Bo na pewno nie jesteś ZORIENTOWANA ........... he he . Skąd się urwałeś/aś ?

Psp z powołania
@Zorientowana

Niech się Pani nie przejmuje tymi wpisami. Mój znajomy szukał stacji na Śląsku, a znalazł dopiero na Mazurach i tak był szczęśliwy.

@Psp z powołania

I przelatuje z Śląska do Mazur na magicznym golebiu. Co za degenerackie umysłowo wpisy .... Chory kraj gdzie rządzi fałsz i propaganda ...

@Psp

Ten gość jest poprostu (usunięte przez administratora)życiowym ktoś go zwolnił bo się nie nadawał i teraz troluje Orlen, albo był ajentem i sobie nie poradził z prowadzeniem stacji a teraz wylewa swoje frustracje, owszem Orlen to złotówy jeżeli chodzi o tych na dole i są bardzo hojni dla tych u góry czyli dla siebie samych, mają prowadzących stacje i ich pracowników za nic, ale wpisów tego (usunięte przez administratora) już się nie chce czytać bo to głupoty

@Beata

Dniówka 12godz. Od 6-18 , następny dzień 18-6 później dwa dni wolnego, czyli ten po nocnej zmianie i następny i tak w kółko czyli jakieś 14-16 zmian w miesiącu

Prowadzący od 16 lat

Haha prowadzenie stacji jest tak proste, że aż przyjemne bez stresu. Prowadzę już 16 lat i jakoś nigdy nie miałem problemu z organizacją. Mógłbym prowadzić nawet kilka stacji. Nawet nieraz się nudziłem, a umowę znam na pamięć. Skoro jesteś byłym pracownikiem to pewnie nie poradziłeś sobie z tak prostymi i fajnymi wyzwaniami. Żal mi cię.

@Prowadzący od 16 lat

Żal to mi ciebie. Ile ci płacą za propagandę ? Tak proste i nieopłacalne że codziennie są nowe ogłoszenie na prowadzącego stacje. Teraz średniej rangi krawężnik w ruchu drogowym zarabia 6 koła plus premie a tu PSP jakieś 4 z hakiem plus premie gdzie ma cały biznes i ludzi na głowie . Chore ... Ale sami PSP nauczyli takiego dziadostwa .

Karol Borowiecki

Uważajcie na kierowników Plock/Warszawa. Chwala się ze maja CCNA i stwierdzają kategorycznie ze firewall ustawia się tylko na świtchu. Degeneraci !

Młoda aspirująca

Super firma. Jestem pozytywnie zszokowana, że dostałam umowę i dobrą wypłatę minimalna na konto na czas. Takie rzeczy powinno się cenić, bo nie są codziennością. Mam nadzieję, że to będzie moja ostatnia praca do emerytury.

Ola
@Młoda aspirująca

A ja myślałem że najniższa krajowa na czas to obowiązek narzucony przez państwo . Zmień leki lub dilera. Za najniższą nie da się wyżyć. Jesteście śmieszni z ta pseudo propaganda

Prowadząca

Bardzo fajna praca. Prowadzę stację i nie mam prawa do narzekań. Same plusy. Menadżer bardzo pomocny fachowiec

@Prowadząca

Popieram. Najlepsza praca jaką miałam. Mogłabym prowadzić kilka stacji takie to proste i fajne.

@Prowadząca

Buahahha co tam gacie się trzęsą bo w prasie k tv głośno ? Co za beznadziejna propaganda . Tak fajna praca że nikt nie chce prowadzić stacji a co dopiero pracować jako kasjer . Menagerowie 0 wiedzy i ,0 pomocy nie są menagerami tylko kontrolerami . Jedyne co robią to ankietę z wizyty i na siłę szukają jakby upokorzyć ajenta szukając pajęczyny albo papierka na podłodze i innych bzdur

Psp prowadząca
@Psp

Niezły odlot umysłowy. Jakie pajenczyny jakie papierki? Mój menadżer nieraz mi pomógł i doradził. Sam nawet wzioł szuflę kiedy padał śnieg i odsnierzał stację. Proszę się leczyć z nienawiści do firmy i uczciwych stacjarzy.

Alpaga

Zastanawia mnie jedno. Skąd tyle pogardy i nienawiści do menadżerów? Zazdrościcie im statusu i zarobków? Przecież to nie mieści się w głowie. Prawdziwy menadżer jest skarbem dla prowadzącego.

Pracownica PSP
@Psp

Mój menadżer mnie akurat pozytywnie zaszokował, bo zna na pamięć całą umowę i całą mi powiedział w ciągu 15 minut. Dodał mi też wiele cennych rad jak lepiej i wydajniej pracować bez stresu i zmęczenia fizycznego.

Psp2
@Pracownica PSP

Wasza propaganda dotycząca dobrych warunków i pseudo wiedzy menadżerów jest tak bezczelna że nikomu nie chce się jej czytać. Weźcie się za robotę a nie piszcie bzdur. Oglosze nie na ogłoszeniu chętnych do prowadzenia i pracy na stacji brak a ci piszą takie farmazony bo się prasy wystraszyli hahaa dobrze ze wreszcie się za was wzięli bo przechodzicie samych siebie . Nie macie żadnej wiedzy z współpracy biznesowej i jak ktoś napisał wyżej potraficie jedynie kontrolować i to jeszcze bezmyślnie szablonowo według ankiety bo poza nią już wasze horyzonty nie wychodzą. Głowa wyprana przez korpo ? Umowa na pamięć buhahahaa zapytasz coś to pojęcia nie mają i tak jest od lat . Przychodzą kolejni i kolejni i nic się nie zmienia a firma nic z tym nie robi a później się dziwia że chętnych nie ma Jeżeli nie ma pomocy biznesowej a w przypadku gdy na stacji jest w porządku to i tak ktoś na siłę szuka ci by wpisać może zakurzona gaśnice to nikt normalny z czymś tak chorym nie będzie pracował. Wystarczyło by mieć ludzi z kompetencjami. Nastomist tutaj chyba już każdy PSP przekonał się przez lata jak to wygląda... I lepiej nie będzie . Dzięki takiemu czemuś będzie jeszcze mniej chętnych . Pochwalcie się jeszcze o nowej komorce DJW gdzie ankiety po prawie 500 pytań i kontrola stacji trwa 8 godzin . Miało to być w ramach pomocy dla stacji a kończy się mandatami , zwolnieniami pracowników itd. Rażące uchybienia są oczystwe w każdej firmie ale dorzucanie coraz bardziej wymyślnych pytań które z głupoty zaniżają wynik powodują to co macie teraz. Każdy zna inflację i wie ile zarabia a w zamian nie pozwoli się tak traktować przy takich dochodach ...

Hela

Oni nie awansowali bo nigdy nie pracowali na stacji ani nie prowadzili stacji i to jest minus firmy że nepotyzm i znajomości powodują ludzi bez kompetencji którzy jedyne co to potrafią kontrolować za pomocą ankiety sfa gdzie nie ma to nic wspólnego z menagerowaniem a jedynie kontrolowaniem . Nie wierzysz w propagandę ? Odkąd prasa zabrała się za ten cyrk i opisali jak to wygląda moment pseudo pozytywy biegiem buhahahaa . Jakby było dobrze to kto normalny uciekały pod prowadzenia stacji ? A tu tak jest . Nie za te pieniądze do obowiązków i notorycznych kontroli ..

H.A.M.T

Czy firma daje premie świąteczna? Czy to od prowadzącego zależy czy da premie czy nie? Bo u nas nigdy nie było a z tego co wiem na innych stacjach jest.

@H.A.M.T

Jeśli tak jest to prowadzący daje to jako " świąteczne " ale w rzeczywistości jest to z standardowej puli premii która stacja zrealizowała w danym miesiącu. Firma nie daje żadnych bonów paczek prezentów dodatków na święta itd.

Pracownik..

Ja nie wiem,, czy to trole internetowe czy wynajęci do dodawania komentarzy.. nie uwierzę że przy prawie codziennym mailu o ofercie na prowadzącego tak Wam.soe fajnie prowadzi stację ???????? że menager pomaga itd... zawsze jest coś nie tak, u nas w Lublinie nie miała się do czego orzyczepic znalazła WYBLAKŁĄ naklejkę.. można można .. studenci mają zmian więcej niż my na umowę o pracę bo lepiej im zapłacić niż nam nadgodziny.. komedia a ile papierologii to już sami wiemy

Prowadzący

Wczoraj wyborcza dziś kolejne strony piszą jak nas traktuje firma . Bardzo dobrze , ktoś z byłych ajentow zabrał się wreszcie za nich by spróbować nam pomóc Nawet GoWork już monitorują bo znikają komentarze . Robią nam propagandę jak w Rosji ? https://next.gazeta.pl/next/7,151003,29441408,orlen-szuka-pracownikow-chetnych-brak-ajent-o-absurdalnej.html

Mam pytanie i pracę na stanowisku eksperta w dziale rozporządzania nieruchomościami? Czy ktoś ma wiedzę i mógłby podzielić się informacją jak wygląda ta praca?

Psp

Bardzo fajna praca, aż chce się żyć. Obraz prezesa wisi mi nad łóżkiem. Zawsze idziemy zwartym krokiem do pracy z uśmiechem. VIVAT przyjaciele VIVAT Orlen.

Była pracowniczka

Przeładowanie obowiązkami, odpowiedzialność materialna, skakanie przy klientach jak (usunięte przez administratora) ciągłe kontrole managerów i kierowników, coraz więcej papierologii, przekręty na kanapkach, brak przerw ( za mało ludzi do obsługi ) i to wszystko za najniższą krajową - zdecydowanie nie polecam nikomu.

@Była pracowniczka

Akurat kontrole są potrzebne. Dzięki nim lepiej prowadzi nam się stację. Dzięki fachowym radom kontrolerów jesteśmy nietylko bogatsi w wiedzę ale i doświadczenie prowadzenia i zarządzania.

@Psp1

Znowu ten propagandziarz .Boże gościu ty jesteś jakimś propagandowym opłaconym strażnikiem forum hahaha . Znajdź mi jedna dobra radę od kontrolerów ? Jakbyś pracował na stacji to byś wiedział ile naprawdę mają obowiązków ci ludzie - że nie mają w co w ręce włożyć bo papierologii cała masa. Jak ktoś chce wiedzę to idzie na kursy szkolenia i studia a nie słucha kolorowanek z elerningu. " Rady kontrolerow" a to dobry żart. Jadą z ankieta z sfa czytając pytania i tyle . Często nawet nie łaska powiedzieć co było źle tylko czytając ankietę trzeba się głowic o co chodziło. Ale jedno mnie cieszy propagandziarzu wreszcie przyznałes się że to kontrolerzy i nic więcej a nie prawdziwi menadżerowie którzy obecnie nie mają nic wspólnego z partnerstwem biznesowym - to tylko nazwa ja papierku w umowie PSP i na tym się kończy . Dwa różne światy .

Zostaw merytoryczną opinię o PKN Orlen - Płock

• Jak się pracuje w PKN Orlen?

Zobacz opinie na temat firmy PKN Orlen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 866.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKN Orlen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 794, z czego 212 to opinie pozytywne, 287 to opinie negatywne, a 295 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKN Orlen?

Kandydaci do pracy w PKN Orlen napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKN Orlen
1.8/5 Na podstawie 627 ocen.

PKN Orlen