Biuro Consultingowo - Handlowe Gwarancja

Poznań

Opinie o Biuro Consultingowo - Handlowe Gwarancja

Były współpracownik 2016-01-29 15:54
Nie płacą podwykonawcom. Opóźniają i podają milion powodów. Radzę omijać, bo z wynagrodzeniami również może być niestabilnie. Albo umawiać się na płatność z góry gotówką.
pablo 2017-01-11 18:38
po rozmowie rekrutacyjnej obiecano mi pracę na konkretnych, ustalonych warunkach. przed jej rozpoczęciem zlecono mi kilka czynności. bez wynagrodzenia. wszystko miało bowiem zaprocentować w przyszłości. tuż przed podpisaniem umowy pracodawca diametralnie zmienił jednak wielkość wynagrodzenia. firma gwarancja zapewniła w ten sposób więc sobie darmową z mojej strony usługę. jestem bardzo ciekawy czy poszkodowanych osób nie jest więcej.
Johan 2017-01-12 11:41
Miałem okazję kiedyś ,,pracować'' w tej firmie :-( i szybko stamtąd uciekłem, no cóż, to miejsce dla mocno zdesperowanych brakiem innego źródła utrzymania. Zdecydowanie nie polecam. Mentalność prowadzenia biznesu na poziomie mocno żenującym, wałki z kasą, inne ustalenia finansowe na początku inne później. Tragedia. Nie wiem jak oni znajdują klientów na swoje usługi.
Zostaw swoją opinię o Biuro Consultingowo - Handlowe Gwarancja - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Consultingowo - Handlowe Gwarancja