Opinie o Famex w Radom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Famex. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Famex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Famex w Radom

@

Budowlane? W papierniczej hurtowni?

Majki Nowy wpis
@@

Nie tylko budowlane czasami i spożywcze takie jak palety z wodą mineralną. Taniej udało się kupić to później z prowizją sprzedają. Rodzaj towaru nie miał znaczenia.

LoLo Nowy wpis
@Majki

Szukają magazyniera. Warto aplikować?

Hejka. Rozglądam się za nową robotą bo mój szef mnie wkurza, dlatego przeczesuję opinie o pracodawcach. Wydaje mi się, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Radomia. Pomóżcie mi i opiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie Famex? Czy firma zapewnia jakieś świadczenia pozapłacowe? Czy jest w firmie stołówka z tanimi obiadami pracowniczymi? (usunięte przez administratora)

Gośka Nowy wpis

Cześć Macieju. Narzekać nie będę ale z drugiej strony zawsze mogłoby być lepiej. W temacie organizacji dofinansowanych obiadów pracowniczych to zwracam uwagę na firmę Maga Foods z Raszyna. Zatrudnieni (wiem to od brata, który jest tam zatrudniony) zamawiają codziennie obiady przez apkę, a firma dopłaca im do każdego posiłku. Działa to jak catering, tylko że nie trzeba zamawiać przez telefon. Wybieraj pracodawcę mądrze. Gośka.

Robert Nowy wpis
@Gośka

Szanowna Pani Małgorzato. Przyglądam się wątkowi i chyba muszę się dołączyć. Firma Maga Foods, której nazwę Pani przytacza używa platformy SmartLunch. Dlaczego włączam się w dyskusję? Bo wdrażałem ten system. Nadmienię, że każda firma, która żywi pracowników ma łatwiejsze zadanie przy rekrutacji nowych pracowników. Pozdrawiam Robert

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Famex? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Mr Green Beens

Najniższa, chyba, że ze wszystkim zgadzasz się(usunięte przez administratora)

Dorian

@Choracy A jak wygląda dresscode?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Famex.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
elo

Jakie w tej firmie są zarobki? Najniższa krajowa czy jakieś rozsądniejsze pieniądze?

Choracy

Firma funkcjonuje na rynku niespełna 30 lat zdobywając ogromne doświadczenie oraz wielu klientów. W takim miejscu pracuje się spokojnie, polecam.

Tabaluga

Dajcie sobie spokoj z praca w tej firmie, na chwile nie mozna usiasc, w "wolnej" chwili dla relaksu przekladasz palety papieru xero z miejsca w drugie miejsce, starzy pracownicy szkoda gadac, laske robia ze w czyms pomoga a szef wiecznie niezadowolony. Szkoda nerwow i zdrowia, pensja na czas to jedyny plus ale smieszna a o podwyzkach mowy nie ma, kierowca zarabia 100-200zl wiecej niz najnizsza krajowa

Zuza

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Hhhhh

Halo co tam???

Julita

Niecały rok temu napisałam Wam, że firma Famex poszukuje pracownika. Czy ktoś z Was zdecydował się na to, żeby zaaplikować? Jeżeli tak to zachęcam do wypowiedzi na temat tego, jakie zaproponowano Wam warunki. Będzie to cenna informacja.

Julita

Aktualnie firma poszukuje kandydatów na stanowisko przedstawiciela handlowego. Ktoś z Was pracuje w famex właśnie na tym stanowisku? Co możecie doradzić osobom, które są zainteresowane aplikacją właśnie na tą ofertę pracy? Co powinny wiedzieć przed przesłaniem swojego CV? Każda dodatkowa informacja może być pomocna.

iik

Chyba nie ma rotacji @iza, dlatego nie pokazało się żadne ogłoszenie.

Ktoś

Sznurka nie macie

Ktoś

Sznurka nie macie

aaa

W styczniu byly 4 wakaty na olx do famexu, a o co chodzi z ta rotacja to nie wiem. Wiem tylko, ze ludzie sami odchodza. Aplikuj, moze cos sie zwolni.

aaa

Ostatnio dosc czesto sa od nich ogloszenia, ludzie po prostu uciekaja niedlugo po tym jak sie zatrudnia:)

@

Z całym szacunkiem, ale chyba kpisz:-) tam się tyle nie zarabia, max to dwa przy dobrych wiatrach

Praca na OLX

Praca na OLX Kierowca Magazynier 048 362 32 30 Jaki zarobi są na tym stanowisku Kierowca magazynier ? http://olx.pl/oferty/uzytkownik/2nig5/

jams

Tośka, worek z propozycjami pracy się rozwiązał

Zostaw merytoryczną opinię o Famex - Radom

• Jak się pracuje w Famex?

Zobacz opinie na temat firmy Famex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Famex