Opinie o Media Markt w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Media Markt. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Media Markt na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Media Markt w Łódź

Były Nowy wpis

Cała sieć to porażka, niskie pensje, premie zależne od kilkunastu czynników na które rzadko pracownik ma wpływ, ilość obowiązków nieadekwatna do zarobków, brak funduszy na przybory potrzebne do pracy typu zabezpieczenia towarów czy ceny elektroniczne, proszenie się co roku o nowe koszule, kierownictwo sklepu na Brzezińskiej to kolejna porażka, pani dyrektor z przypadku trzymająca się stołka nie mając pojęcia o zarządzaniu, kontaktach z ludźmi i klientami, brak rozmowy bo ona tylko mówi i jej racja ma być na górze, kierownicy też mają stanowiska tylko dlatego że pracują 20 lat i są bierni mierni ale wierni.

Bogdan Nowy wpis

Czy pracownicy wciąż są pod wysoką presją, jeśli chodzi o wyrobienie targetów? Przeczytałem, że dwa lata temu tak było, ale może coś zmieniło się pod tym względem i jest teraz mniejszy nacisk na to. Czy obecnie kierownicy wciąż są niezadowoleni, niezależnie od tego ile pracownik targetów wyrobił?

Krzysztof Nowy wpis

Cześć jaką stawkę daja na kierowcę CE?

Zawiedziony

Port Łódź. Kierownik którego wyrzucono z MM1 na Brzezińskiej, tutaj próbuje zabłysnąć. Niby jest dla ludzi, ale od wszystkich oczekuje dobrych pomysłów, zamiast sam je przedstawiać. Typowy korposzczur. Nacisk na karty klubu, codzienne odprawy na dywaniku. Jak w wojsku. Firma zabrała ludziom już chyba wszystko co mogła. Zero bonów, brak kasy pod gruszą(dla nowo zatrudnionych), brak wypożyczeń, koszmarny i niesprawiedliwy system premiowania, np: zrobisz wszystko na 100%, czyli gwarancje, obrót itp, ale sklep nie zrobi obrotu, ty nic nie dostaniesz. Kierownicy sprawni w nowomowie korporacyjnej. Wszyscy maja nowego boga, jest nim excel. Oczywiście firma przyjęła tarczę i zabrali pracownikom 20% pensji, oczekując 100% zaangażowania. Wolne żarty. Wiem jedno, choćby chcieli, odchodzę z wygaśnięciem umowy. Ta firma miała sens kilka, kilkanaście lat temu. Teraz to upadek i wielkie mniemanie o sobie.

Przemek
@Zawiedziony

Haha chyba wiem juz kto. Czy nazywa się Michal?

Smok
@Przemek

Bardzo niemiła obsługa na Brzezińskiej w M1Media.Taki cwaniaczek, wszystkie rozumy zjadł?Brak kompetencji-dno.Będę omijał daleko ten market!Brak cen na artykułach a jak zapytałem to łachę robi,że ma sprawdzić w komputerze.Powinien zmienić pracę ale czy to coś da?

Małolat Nowy wpis
@Zawiedziony

Bo taka jest prawda

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Media Markt? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Natalia

Cześć, czy w Media Markt w Łodzi studenci dzienni czyli Ci mniej dyspozycyjni w ciągu tygodnia, także mają szansę na pracę? Nie ma problemu z dostosowaniem grafiku do zajęć? Dajcie proszę znać czy nie ma kłopotu by w tej kwestii dogadać się z pracodawcą.

Xd
@Natalia

Tak niestety zatrudniają na śmieszne niepełne etaty lecz powiem ci tak potrzeba ludzi na 12h który będą (usunięte przez administratora)w tym grajkocie a nie którzy przyjdą na 4 h bo tak im pasuje aby sobie postać i pomarudzić jakie to nudne zajęcia były a w weekend myśleć o melanżu

Zofia
@Xd

O, a powiedz mi są elastyczni przy ustalaniu grafiku? Da się połączyć tą pracę z innymi zobowiązaniami czy jednak ustalają godziny pracy po swojemu i człowiek się musi sam martwić z przestawianiem swoich planów?

Czy firma działa także online?

Xd
@Marta

Tak piszemy na kamiennych tabliczkach i potem goniec biegnie do Wawy lub Szczecina z wiadomością od lub do centrali

Aneta

Byłam w zeszłym tygodniu na rozmowie na stanowisko Kierownika obiektu na Zakładowej w Łodzi (wymagana praca w nieruchomościach). Po przyjściu okazało, że aktualnie poszukują pracownika na stanowisko Koordynatora magazynu (palety itp.) - wymagania praca z magazynem, której oczywiście nie posiadam. Podczas rozmowy pytanie w formie pretensji, że przecież Pani nie ma doświadczenia na magazynie tylko w nieruchomościach... (WTF?). Później "wyszło na jaw", czyli oznajmiłam, bo to nie jest rzecz, którą się ukrywa ze względu na sprawy kadrowe itp, że przebywam na urlopie macierzyńskim, ale chcę podjąć pracę już teraz nie czekając na zakończenie urlopu (tak, można tak :) ) o czym nie wiedziała wykształcona Pani z HR... I wtedy się zaczęło... Jak chce Pani pogodzić pracę z dziećmi i studiami (studia w formie online).... Hmmm.... człowiek chce być zaradny i pracowac a nie żerować na marnych zasiłkach to źle.. 3/4 rozmowy przebiegło w temacie dzieci, którego w ogóle nie powinno być. Nie polecam, bo zamiast w księgowości zatrudnią Was np. na koparkę.

Mexico
@Aneta

Aneta na ulicy Zakładowej swój magazyn ma Media Expert a nie Media Markt :)

Aneta

NOVA

Dotyczy sklepu w Manufakturze. Proszę powiedzcie jak się pracuje, jaka atmosfera i czy w ogóle warto strać się o prace w tym miejscu?

Dryfując w porcie zwanym Łódź

Korpo, korpo i jeszcze raz korpo. Ciśnienie ogromne. Mcafee, karty klubu, obrót, gwarancje, bumerangi, i inne usługi. Zawsze mało i zawsze niezadowoleni. Kierownicy chodzą jak oparzeni, i miauczą o zbieraniu klubów, ile brakuje g+, ile akcesorii. Wszystko przez słuchawkę. Dla tej firmy, człowiek to śmieć, który jest do wyciśnięcia. Oczywiście mówi się że gramy do jednej bramki. Dobre, naprawdę dobre. Było to widać kiedy była tarcza. Biuro 100% pensji, ludzie w sklepie 80%. Osobliwe i na nowo zdefiniowane słowo wspólnej solidarności. Tak więc wszyscy chętni, jeśli myślicie że MM to wasze marzenia, to śmiało próbujcie. Prędzej czy później trafi tutaj wasz negatywna ocena.

Czy w media wymagają jakiegoś dress codu?

Łódź w porcie

Biorąc urlop w czasie pandemii, pomagasz firmie w utrzymaniu płynności finansowej. Takie bzdury usłyszałem od zastępcy kierownika. Firma z ponad 20 letnim stażem na rynku pracy, i po 1 m-cu przerwy już się chwieje. Toż to kolos na glinianych nogach. A te pajacyki w białych koszulach zrobili sobie lobotomię. Ba, sami o to poprosili i ustawili się w kolejce. Ręce same opadają do ziemii.

CANELO

Firma tak podchodzi do sprawy koronawirusa COVID-19,że juz zwalnia ludzi.Nie wprowadzili pomocy dla firm,tarczy antykryzysowa,a oni nawet nie czekają,tylko zwalniają.To gdzie ta ochrona stanowisk??System premiowy zmieniony na bardzo nie korzystny.2,3 razy do roku premia.Moja sugestia jest taka ,że powinni zwolnić tych trenerów sprzedaży.Po co komu taki projekt ,istnieje krótko bo 3 miesiące.W niczym nie pomagają, obiboki darmozjady.Przyjedzie o 12 ,pochodzi po sali,popyta ,powciska korpo gadke,pojdzie na fajkę,na obiadek,samochod przestawić, na bajere z kierownikami,i do domciu.Fajnych ludzi z sali obsługi zwalniaja albo sami się zwalniają, którzy dużo naucza np.nowych,i bardzo dobrze wykonują pracę, a takich nie przydatnych ludzikow trzymają,po co??

GG

A jak firma podchodzi do tematu pracy w czasie epidemii Koronawirusa COVID-19? interesuje mnie czy wymuszają urlopy?

XXX
@GG

Mamy ewidentne groźby zwolnienia jeżeli nie weźmiemy urlopu. Cios poniżej pasa to mało powiedziane. Żaden przepis kodeksu pracy nie pozwala pracodawcy wysyłać pracownika na przymusowy urlop wypoczynkowy. Zgłaszajcie to do Państwowej Inspekcji Pracy dla nr stacjonarnych 801-002-006 dla komórkowych 459-599-000 w godz. 9:00-15:00. To jest bandyckie zagranie.

Pracownicy

Na obecnych zasadach premiowych odechciewa się pracować w tej firmie. Komu te zmiany były potrzebne, to jest tzw. strzał w kolano dla MM, jak myslicie ze tak pracownicy beda się starać jak przed zmianami to jestescie w błedzie. Wszystko po ucinane i z warunkami wyrobienia planu pfff... a o usługach i G+ nie wspomne.

Maciej
@Pracownicy

Ciekaw jestem jakie są zasady premii o których wspominasz. Jak wygląda sama podstawa wynagrodzenia?

Liza

Witam. Kupiłam maszynkę do strzyżenia włosów, ponieważ okazała się przewodowa chciałam wymienić na bezprzewodową. Obsługa nie miła, Pani nie nadaje się do kontaktu z klientami.. Sklep w Manufakturze, nie polecam...

@Liza

To co prawda forum pracownicze, ale cieszę się, że opisałaś tu tę sytuację. Dzięki takim wpisom także dowiadujemy się, co aktualnie dzieje się w łódzkim Media Markt. Rozumiem, iż obsługa była dla Ciebie niemiła, ale mam nadzieję, iż ostatecznie udało Ci się wymienić sprzęt?

cholewa

a jak tam pani Marzena? nadal siedzi i buty pastuje?

ELWOOD
@cholewa

Dyro ją wywalił. Cięci kosztów, a może coś więcej. Zresztą cała góra MM1 Łódż, czy to odeszła, czy wyleciała. Poza biurem.

Wielki Brat Patrzy
@cholewa

Teraz Anna mi buty pastuje, całe 8 godzin pracy.

Anita

Każda zmiana musi się ułożyć więc myślę, że dużo przedwcześnie narzekacie.

@Anita

A czy Ty jesteś pracownikiem firmy? Jeśli tak, to jak Ty postrzegasz pracodawcę? Dla wielu osób najbardziej problematyczna była kwestia zarobków, czy dla Ciebie są satysfakcjonujące? Na pewno wiele zależy od stanowiska i umiejętności, ale czy sądzisz, że pracodawca oferuje godziwe wynagrodzenie? Zachęcam Cię do napisania bardziej szczegółowego komentarza.

zapytanie

Mam pytanie na temat premii.Jak wam się podobają nowe stawki na poziomie od 1 do 3 EURO miesięcznie oczywiście brutto.Z tego co widzę to firma jakoś nie może się odnaleźć.Zmiana właściciela,połączenie Media z Saturnem.Widać gołym okiem,że nie mają pomysłów na utrzymanie klientów.Ciekawe ile jeszcze będą działać na polskim rynku.

Agnieszka

@ELWOOD, widzę, że masz nowe informacje na temat firmy, to rozumiem, że jesteś pracownikiem? Wspomniałeś, że sporo osób odeszło, czy wiesz, z czego ta rotacja wynika? Czy według Ciebie Media Markt to dobry pracodawca? Napisz, proszę, czy firma oferuje zniżki pracownicze.

Zostaw merytoryczną opinię o Media Markt - Łódź

• Jak się pracuje w Media Markt?

Zobacz opinie na temat firmy Media Markt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Media Markt