B. P. B. P. s.a

Mladá Boleslav

Opinie o B. P. B. P. s.a

jwps 2013-06-14 15:01:59
W polsce zusy i inne socjale ok ale zarobki to spadły bardzo.Do Czech wyjazdu nie polecam nikomu.Nie zapłacone oranie czlowiekiem.Mieszkania w Mladej B.to istna porazka ale zależy co kto lubi.Pogorszyło sie strasznie w firmie
Riko 2013-08-03 21:05:11
Witam wszystkich co chca pracowac w B.P.B.P.sa w Czechah a zarazem oszczegam podjeciem tej decyzji to sa [usunięte przez moderatora] pracowalem tam w 2009 r dyrektorzy [usunięte przez moderatora] to gorszych[usunięte przez moderatora] nie widzialem kierownicy budow tez nie lepsi orali ludzmi po 12 godz dziennie traktujac jak szmaty a wyplaty marne oklo 3.000 mieszkalismy w hotelach brudnych smierdzoncych zawszwionych po4 osob w pokojach pracy tej nie polecam
Czakers 2013-08-16 22:18:46
Cala budowlanka teraz schodzi na psy: robota po 12 h , w soboty po 10h,na zlecenia,czyli nie masz socjalu itp..spanie w zawszonych piwnicach
xxx 2013-12-04 00:52:02
Pracowałem w bpbp mlada boleslav prawie pół roku wszystko o czym piszą poprzednicy jest prawdą, mogę dodać że w gorszej, bardziej chorej firmie nie pracowałem,nie naciągam i nie kłamię, będziesz tam nikim,obrażany przez ,,przełożonych,, na kazdym kroku,orka świątek piątek i niedziele,poranne tzw.kółka czyli rozprowadzenie i wysłuchiwanie przez pół godziny że znów źle za mało za wolno itd. stoisz słuchasz marnujesz czas za który masz niezapłacone, warunki socjalne tragedia,pieniądze w stosunku do pracy marne, a najlepszym wskaźnikiem niech dla ciebie będzie ilość ofert pracy na te same stanowiska w ostatnich latach, ja szukałem ale już po mojej ucieczce z tego koszmaru i znalazłem na necie ogrom ofert pracy z tej ,,firmy,, archiwalnych, jeśli nie wierzysz to spróbuj poszukać a sam się przekonasz, a na koniec dobra rada nawet sobie nie zawracaj głowy bo będziesz gorzko żałował, stracisz tylko czas zdrowie przede wszystkim psychiczne ale i fizyczne a i tak prędzej z tamtąd uciekniesz niż później...pozdrawiam...
2xxx 2014-01-27 20:13:12
zarobek za grudzień 2013. 2100 zł + dieta 800 zł.wszystko i na temat!!!
xxx 2014-01-28 00:30:08
Kolego nie zostałem zwolniony ale sam z tamtąd odszedłem jak mówię jeśli masz wątpliwości czy mówię prawdę twierdząc iż w większym koszmarze nie pracowałem jak bpbp to zobacz sobie ile jest archiwalnych ofert pracy do tej psełdo firmy poza tym zobacz sobie na zdjęcia hotelu robotniczego to aż dziwne że ta ruina stoi i pozwalają tam mieszkać zapewniam cie że po miesięcznym pobycie w tych warunkach (usunięte przez administratora)
crejzi jakson 2014-01-29 17:00:32
to prawda ja dalej tu pracuje ale beret tu ryja zarobki marne 23000 koron to teraz 3450 zl i szukam se cos innego
miketyson2014 2014-02-06 15:06:35
@xxx, podaj adres hotelu
3xl 2014-02-06 16:09:22
jak dojechać do Mlada B. z Wrocławia?
2xxx 2014-02-14 21:30:33
teraz czas na nagany (usunięte przez administratora)
julek 2014-04-15 16:31:19
pracowałem w bpbp 4 lata wariatkowo to mało powiedziane taka sieczka zmózgu że człowiek nie wie gdzie jest
xyz 2014-04-23 18:49:22
Ja nie pracowałem w BPBP ale już mój ojciec tak i kilka lat właśnie w Czechach. Zgadza się wszystko co napisane jest, a jak ktoś wątpi to niech się zatrudni bo przyjmują z otwartymi rękami i proponują wyjazd właśnie tam (z pracujących osób w Polsce wszyscy wzbraniają się rękami i nogami). Praca po 10 godzin dziennie plus soboty i niedziele (wówczas mniej). Zjazd do kraju raz na 2-3 tygodnie za który trzeba sobie zapłacić (busy firmowe ale trzeba płacić). Warunki poniżej godności pracownika. Oczywiście tutaj człowiek nie jest ubezpieczony tylko w Czechach (tzn nie ma tut ZUS bo tam taniej). Jak jest jakiś wypadek to out do kraju, bo wówczas pracownik stwarza problemy. W okresie zimowym posiłki regeneracyjne... za które trzeba sobie zapłacić. Pan "Bóg" Ś kto miał do czynienia to wie o kogo chodzi niczym esesman w Oświęcimiu. Człowiek jest nikim i nawet po pracy nie ma godnych warunków. Kiedyś wynagrodzenie płatne w Euro ale jak kurs wzrósł to pracownik za dużo zarabiał i trzeba było mu zmienić na korony. 3500-4500 można zarobić, zgadza się że może to nie mało ale... godzin jest przepracowanych za 1,5 m-ca. Jak kto może to niech wybiera inne kierunki zagraniczne z innymi firmami. BPBP to już upadek wszyscy młodzi pracownicy się pozwalniali dawno, a praktycznie zostali panowie 50+ którzy wiedzą, że będą mieli kłopoty z odnalezieniem się w innej firmie (plus wspieranie się chętnymi emerytami). Wybór należy do każdego.
PS Zarobki w kraju w zależności od stawki ale tak w przedziale 2400-2800 maks (w zależności czy pozwolą robić w soboty, bo wówczas to jest inaczej płatne tzn bardziej opłacalne). Paranoją były sytuacje takie, że człowiek był na urlopie i szedł w sobotę do roboty bo akurat ten dzień był najlepiej płatny.
cink 2014-05-28 23:40:22
A czy dalej pan łyse kolano razem z młodym ludzi gnębią i jeżdżą po budowach czarnymi skodami patrząc na ręce i kogo ujeb....?
Crazy 2014-06-22 13:47:14
kuba jest ale nie wyobrażasz sobie jakimi mękami jest to okupione podpisuję się pod tym co piszą wyżej, tam jesteś nikim szmatą, która nic nie znaczy pracujesz po 10/11 h + soboty i niedzielę ryja drą po tobie wszyscy od samego rana i uwierz mi nie przebierają w słowach rycie beretu na okrągło pracowałem tam trochę to co nieco mogę napisać, warunki mieszkalne poniżej wszystkiego, tego nawet nie ma z czym porównać, zagrzybiałe zawszone pokoje i nie masz prawa się nawet poskarżyć, bo cię nie ma od razu w robocie orają tobą jak szmatą, nie ważne co robisz, robisz to źle wiecznie za wolno i ogólnie jesteś gównem i to nie mówię o pojedynczych przypadkach, tak są traktowani wszyscy, chociaż tu sprawiedliwie także zastanów się teraz czy 3500 to tak dużo za często gęsto 300 h w miesiącu i życiu w warunkach, w których nawet zwierzęcia bym nie umieścił, jeszcze nie widziałeś na własne oczy co ta firma potrafi zrobić z człowiekiem, ale tego się opisać nie da to trzeba, na żywo zobaczyć, bo już byli tacy co lądowali w szpitalach specjalistycznych po ryciu beretu.
wawel 2014-07-27 13:57:55
Potwierdzam słowa gościa o nicku Crazy, pracowałem w tej pseudo firmie i wszystko o czym pisze to jest prawda, szczęśliwie już mnie tam nie ma kilka lat,pozdrawiam wszystkich wątpiących a jeśli masz wątpliwości zawsze możesz tam się zatrudnić...
daniel 2014-08-29 20:20:24
Wy nie porównujcie Bielskiej Przemysłówki do Czeskiej tam to co się dzieje to prawdziwa patologia mieszkasz w slamsach robisz po 280 godz za 3500zl i wmawiają ci ze lepiej nigdzie nie jest ten kto mądry to ucieka albo samego go zwalniają bo ludziom odechciewa się tam pracować beznadzieja. Wiem bo byłem tam na delegacji to swoje zobaczyłem podobno przez ostatnie 2 miesiące to odeszło z 20 osób Czech
ramy 2014-12-19 17:31:15
Ciekawa sprawa bo firma B. P. B. P. s.a poszukuje nowych pracowników. Zerknijcie na najświeższą ofertę pracy, moim zdaniem ciekawa sprawa. Firma P.B.A. Doradztwo Personalne (wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 459), dla...
Crazy 2015-01-27 09:55:24
Praca w Bielsku a praca w Czechach to zupełnie 2 różne sprawy mimo iż to ta sama firma szefowie z Bielska jak i związki zawodowe maja guzik do gadania w Czechach panuje niepodzielnie jeden gość pan S i reszta mu może na pędzelek skoczyć, a pracownicy z Bielska jak słyszą, że mają na delegację do Czech jechać to torsji dostają, ale dla niedowierzających jedzcie zobaczycie sami jak to jest na eksporcie w bpbp :)
Crazy 2015-07-07 14:38:28
Panowie zatrudnicie się sami zobaczycie jak to naprawdę wygląda i kto sprawuje władzę w Czechach jakie są pensje i jakie luksusowe warunki ja jak i inne osoby wyżej opisały dokładnie to co widziały ja nie pracowałem tam chwilę tylko naprawdę długo i znam tą firmę oraz ludzi dość dobrze więc wiem co mówię, ale nikt nikomu nie broni idźcie próbować ja swojego zdania nie zmienię firma skandaliczna wyzysk wyzysk jeszcze raz wyzysk a warunki życiowe poniżej jakiej kolwiek normy
asdddd 2015-12-03 16:55:16
Witam, pracowałem tam rok 2012-2013.
Od razu po liceum i po maturze.
W wieku 20lat zostałem sponiewierany, urobiony i nie raz poniżony.
nocowałem w nie najlepszych warunkach... ogólnie było bardzo ciężko. Stajesz się tam robotem.
LECZ. Wróciłem kupiłem fajny samochód jak na mój wiek i ułożyłem sobie jakoś życie.
Ogólnie ciężko lecz wierzę że Pan Ś. to dobry człowiek i gdyby nie jego nie raz hmmm niestosowny stosunek do ludzi nic by tam nie było. Jest wiele rzeczy które należy tam zmienić, wręcz jest to konieczne.
Zamierzam tam wrócić. Pozmieniało się tam coś od 2013 ?
W polsce ciężko o pracę(dobrą pracę). Powinni szanować Bardziej ludzi, którzy mają swoje prywatne życie, dom i rodzinę. Nie zawsze strachem zmotywują ludzi do pracy. Pozdrawiam
Kosmos 2016-01-31 20:50:27
W Polse nie byłoby złe gdyby nie bylo trzeba robić na takie osoby jak kierownicy zarządów którzy na niczym poza ściemnianiem sie nie znają, młodzi inz i ludzie fizyczni robią na ich pensje a wiedzy żadnej nie posiadają bez wyjątków kzk1, kzk2, zrw, grm, podobno tez niezłe wały tam jacyś kierownicy robili, a co do Czech najlepiej może nie jest ale gdyby nie ten rygor i pan S to dawno Bpbp już by padło, prezes nie jest zły ale trochę sie pogubił za to dyrektor techniczny jak i w Polsce tak i w Czechach to statyści nie można na nich wogole polegać
Otto 2016-02-11 10:46:28
Karol, tu nie była mowa o kierownikach budów którzy pracują i maja duża odpowiedzialność tylko o fikcyjnych stanowiskach kierownikach zarządów który w niczymCinie pomogą
Riko 2016-09-25 17:38:55
Ta mordownia istnieje jeszcze w Czeskiej Republice...
bum 2016-10-02 14:59:16
Świetnie, że oprócz umowy o pracę @henryczek jest szansa na dwuskładnikowe zarobki, a jak dla każdego pracownika dorzucają jeszcze jakieś narzędzia pracy. Ciekawe tylko jest to, że zatrudnienie jest całkiem niezłe, bo ważne że wypłata jest niezła. Dzięki
Zostaw swoją opinię o B. P. B. P. s.a - Mladá Boleslav
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B. P. B. P. s.a