Opinie o B. P. B. P. s.a w Mladá Boleslav

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy B. P. B. P. s.a. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w B. P. B. P. s.a o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B. P. B. P. s.a w Mladá Boleslav

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w B. P. B. P. s.a?

w??? Nowy wpis

Witam, po ile godzin teraz się robi na Czechach

marek

Nie jest żle , fakt warunki mieszkaniowe nie sa najlepsze .Praca jak wszędzie , trzeba pracować i tyle . Może miałem szczęście ale trafiłem na całkiem dobrych ludzi .

Iwona
@marek

A co Twoim zdaniem w warunkach mieszkaniowych mogłoby się poprawić?

@marek Nowy wpis
@Iwona

Niektóre mieszkania to nory , brak nawet wody . Najlepsze warunki do mieszkania to chyba na hotelu Promus . poprawić trzeba wiele , nie można zakwaterować w pokoju 8m kwadratowych 3 ludzi . Trochę więcej miejsca dla pracowników.

@marek Nowy wpis
@Iwona

By nie te warunki mieszkaniowe to pewnie pracowałbym dalej .

A zdarzyło się że majstrem/kierownikiem został Polak awansowany ze zwykłego pracownika? Czy nie ma możliwości i jak jedziesz z PL to tylko na zwykłego?

Waldek

milion koron, milion godzin.zarobki rzędu 45 tys koron przy 300 godzinach.brak możliwości rozwoju,młodzi ludzie jak jakiś przyjdzie to zaraz znika.firma inwestuje tylko w majstrów i kierowników to oni tam są najważniejsi.każdy musi mieć nowy samochód jak rozbije to mu kupią drugi albo trzeci .zwykły człowiek się dla nich nie liczy, ty masz robić,a oni mogą robić co chcą.my mieszkamy w klitkach poupychani oni znowu w apartamentach.milion majstrów którzy będą cię pilnować milion ludzi do roboty.firmę powoli przejmuje (usunięte przez administratora) ukraińska,szkoda że nie sycylijska.ukraińcy wyrastają jak grzyby po deszczu,jest ich trzy razy więcej.przykre ale dla firmy to tylko biznes.

Chciwy
@Waldek

A kierowniki/majstry są w porządku czy wszyscy to jeden (usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w B. P. B. P. s.a się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy KIEROWCA KAT C
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Kamil

Panowie jak wygląda socjal,jak miejsce mieszkaniowe dla pracowników,jakie ubranie robocze się dostaje ? Za odpowiedź dzięki.

Sygnał .

Dostałem ofertę od w/w pracodawcy . Początek rozmowy miły - zarobki 4,5 do 5 ,0 tyięcy , po zamianie koron w kantorze . Ale kiedy zaczołem wypytywać o podstawową stawkę godzinową , płacę za nadgodziny , i ilość godzin w miesiącu które trzeba przepracować , skończyła się dyskusja w miłym tonie . Pani lekko zniecierpliwionym głosem , jak mantrę powtarzała że praca jest , i albo się decyduje , albo nie - bo już ma telefon na innej lini . Koledzy trzeba przeczytać poniższe posty i dać jednak wiarę temu co koledzy tam wpisali . Jeżeli podczas rozmowy przez telefon i zapytanie o podstawowe składniki pensji , nie ma odpowiedzi , a są tylko miałkie wykręty i narastające zniecierpliwienie rozmówcy , to należy się zastanowić co tam się dzieje w tej Firmie - bo może trzeba wysłać tam kontrolerów , aby to sprawdzili . Krótkie podsumowanie rozmowy . 1- o której zaczynamy pracy - odpowiedz - tak jak wszędzie 2- o której kończymy - odpowiedż - czasami pracujemy dłużej 3- ile godzin w miesiącu pracujemy średnio - brak odpowiedzi 4- czy jest płacony dodatek delegacyjny - jest 5- ile wynosi. - brak odpowiedzi 6- czy są płacone nadgodziny - czyli 50 i setki - brak odpowiedzi 7-jak wygląda umowa o pracę - umowa jest sporządzona na czeskich warunkach 8- pensja w koronach - trzeba zamienić ją w kantorze na złotówki 9- jak zabezpieczone są warunki hotelowe - jest hotel , po 3 4 osoby 10- zjazdy do domu - nie precyzyjna odpowiedż - bo czasami trzeba zostać w soboty 11- a czy w niedziele się pracuje. - brak odpowiedzi No to tyle .

mlada
@Sygnał .

obok w promus tem sam bajzel

Johan
@Sygnał .

Potwierdzam wszystko co jest napisane tak to wygląda byłem przeżyłem zwykły pracownik jest tam traktowany gorzej jak pies mógłbym jeszcze wiele napisać ale sami widzicie co ludzie piszą daje do myślenia pozdrawiam i odradzam ta firmę tam potrafią poniżyć człowieka.

Irek

Dla mnie to dobra firma, dobra praca i zarobek ale wiadomo, że nie każdy ma chęci do pracy jedynie do narzekania.,

Janek75
@Irek

Co znaczy dobry zarobek ? Mam tam jechać ale tę opinie o tej firmie tobjakas masakra

Botwinnik

Firma rodzinna, nie ma o czym mówić... Poznałem ludzi którzy tam pracują, Ci co na dole super goście, ale góra to same patafiany no może poza głównym, który trzyma wszystko w łapie... Reszta piciotków to (usunięte przez administratora) nie znająca się na niczym, obciążają tylko firmę zarabiając 3-4 razy więcej niż Ci co robią prawdziwą robotę... Żenada

Bibi
@Botwinnik

Pracowałeś jako kto ?

Michalina

@botwinnik ale to nie da rady się zatrudnić jak się nie jest z rodziny?

Hanna

Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę, ale B. P. B. P. przyjmie do pracy na umowę o pracę: Inżyniera ds. elektrycznych, Montera instalacji sanitarnych, Kosztorysanta, Robotnika budowlanego i jeszcze kilku innych pracowników. Wszystko macie tu: http://www.bpbpsa.com.pl/praca Może ktoś z Was ostatnio tam aplikował i powie nam coś konkretnego a propos przebiegu rekrutacji? Zachęcam.

bolek

Gorzej,jak się stamtąd zwolnisz to cię od razu zamkną u czubków.

LOLEK

Myślisz że jestem na ich poziomie?

LOLEK

Tak,chcę.mam tak zryty łeb że muszę pracować w takiej firmie jak ta.pozdrawiam.

bolek

Hcesz sobie zmarnować życie tak jak ja,polecam BPBP.

myta

Pracowałem w Tej firmie b.p.b.p Mladá boleslav i ze wszystkimi wpisami się zgadzam w 100% Nie wypowiadam się na temat zakwaterowańia bo to żenada jak się tam przyjmowałem to wszystko pięknie ładnie ale to piękna ściema mówią ze nadgodziny są premie za niedziele dodatkowe 1000 kc + godziny pracy po podpisaniu umowy dostajesz nie robocze ubranie tylko szmaty cieniutkie pewnie kupione za10 zł za komplet buty koszulke spodnie kalesony bluze roboczą ręcznik 1 mydło 1 proszek i to masz na 6 mieśięcy 2 mieśiące pracy wyglądasz jak menel bo wszystko podarte zaczynasz prace nie od 7;00 tylko od 6:00 tego nie licz ze ta godzina się tobie liczy bo masz płacone od 7:00 odbijasz się na czytniku jest kółko na którym są wszyscy pracowńicy i rozdzielają roboty gdzie kto ma przydział mało tego musisz pobrać narzędzia z narzędziowni i co jak będziesz nowy to na pewno nie dostaniesz wszystkiego albo nic pobierasz to co zdołasz wpisujesz do zeszytu to co pobrałeś i twoje imię i nazwisko straćisz płaćisz a na zakładzie skody wszędzie robisz więc jak na chwile stracisz coś z oczu to ukradną na 100% pracują tam też ukraina ruski i cygany pracujesz nie po 10 godz tylko 12g nawet więcej się zdarza co moge jeszcze powiedzieć zaraz na kółku zobaczysz ze tam nie man młodych sporadycznie i na momęt bo nie wytrzymują presji pracowałem tam 2 lata więc wiem co mówie ta się z tobą (usunięte przez administratora) moim zdaniem OBUZ

bum

Świetnie, że oprócz umowy o pracę @henryczek jest szansa na dwuskładnikowe zarobki, a jak dla każdego pracownika dorzucają jeszcze jakieś narzędzia pracy. Ciekawe tylko jest to, że zatrudnienie jest całkiem niezłe, bo ważne że wypłata jest niezła. Dzięki

Rello
@bum

Pojedż to zobaczysz jak ci wstawią że zapomnisz jak się nazywasz jak koledzy ciągle bendą podkładać świnię , a ty ciągle będziesz obrywać i traktować gorzej gu....wna i 350 godz za 3400zł i pokilku latach takiej pracy to tylko nadajesz się do wariatkowa , powodzenia...

Hanna

@bum piszesz, że jesteś zadowolony z warunków zatrudnienia. Wspomniałeś również o dwuskładnikowym wynagrodzeniu. Czy to oznacza, że do podstawowej pensji pracownik może otrzymać premię? Jak to wygląda w praktyce?

Rello
@Hanna

A jakiesz to wynagrodzenie 23000koron to są pieniądze za to poniżanie i oranie człowiekiem po 350 godz . Kiedyś można było zarobić 1200- 1400euro + 6000koron diety , po 5000 koron na święta lub wczasy pod gruszą i ubezpieczenie w Polskim ZUS . Ale żeby pracownika wyrypać to trzeba Czeskie warunki , wypłata w czeskich koronkach , ubespiczenie nie widomo gdzie lub nigdzie , w razie wypadku to do Polski lub trzymaja człowieka poszkodowanego kilka dni w śmierdzącym hotelu w dodatku w stanie przed zawaleniem ....

Kosmos

W Polse nie byłoby złe gdyby nie bylo trzeba robić na takie osoby jak kierownicy zarządów którzy na niczym poza ściemnianiem sie nie znają, młodzi inz i ludzie fizyczni robią na ich pensje a wiedzy żadnej nie posiadają bez wyjątków kzk1, kzk2, zrw, grm, podobno tez niezłe wały tam jacyś kierownicy robili, a co do Czech najlepiej może nie jest ale gdyby nie ten rygor i pan S to dawno Bpbp już by padło, prezes nie jest zły ale trochę sie pogubił za to dyrektor techniczny jak i w Polsce tak i w Czechach to statyści nie można na nich wogole polegać

riko

Pracowałem tam to wiem są tam świente krowy takie jak ty i są tam płatni podpierdalacz i na was wszystkich trzeba było ostro zapiepszać nawet i w niedzielę . Za to była pochwała w formie zastraszeń i zjebów od hitlerowca pana S jeszcze i szyja potrafi ludzi niszczyć

riko

Nie wiem dlaczego niema tam żadnej kontroli , jak ludzie mieszkają jak są traktowani przez swoich zwiechrzników , zwłaszcza przez panów dyrektorów Ś i L i niektórych kierowników bo to jest istny (usunięte przez administratora) . Poniżają ludzi , mają jak ścierkę .Potrafili nawet trzymać pracownika w hotelu który był po wypadku z złamaniem kilka dni zanim wywieżili do polski , poprostu horor

Otto

Karol, tu nie była mowa o kierownikach budów którzy pracują i maja duża odpowiedzialność tylko o fikcyjnych stanowiskach kierownikach zarządów który w niczymCinie pomogą

Crazy

Panowie zatrudnicie się sami zobaczycie jak to naprawdę wygląda i kto sprawuje władzę w Czechach jakie są pensje i jakie luksusowe warunki ja jak i inne osoby wyżej opisały dokładnie to co widziały ja nie pracowałem tam chwilę tylko naprawdę długo i znam tą firmę oraz ludzi dość dobrze więc wiem co mówię, ale nikt nikomu nie broni idźcie próbować ja swojego zdania nie zmienię firma skandaliczna wyzysk wyzysk jeszcze raz wyzysk a warunki życiowe poniżej jakiej kolwiek normy

Zostaw merytoryczną opinię o B. P. B. P. s.a - Mladá Boleslav

• Jak się pracuje w B. P. B. P. s.a?

Zobacz opinie na temat firmy B. P. B. P. s.a tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

B. P. B. P. s.a