Media Markt

Łódź

Opinie o Media Markt

ciekawa 2012-01-10 21:07
ktos sie orientuje co sie dzieje z rekrutacja w media w lodzi ,galeria M1?
anonim 2012-01-12 10:17
nic się nie dzieje, bo zwalniają i są cięcia , wywalają kierowników i starych pracowników chyba, że jesteś pupilkiem kogoś wyżej
brus łylis 2012-01-26 23:00
a dach wcale nie przecieka, a na dziale tv wcale nie ma temperatury 43 st C
anulka 2013-07-27 03:09
anonim - 2013-07-22 19:53:39

Hej, jakie pieniądze są oferowane obecnie w Media Markt w Łodzi? I czy są jakieś dodatki do pensji czy tylko "sucha" podstawa?
1360 na rączkę
ghom 2013-08-19 23:16
A ile zarabia pracownik Działu Nowe Media na rękę?
nick 2013-08-19 23:33
Heheh na reke 1300 okolo, ale sa fuchy na magazynie (kradzieże plyt CD usuwanie folii i zabezpieczen aby przeszlo przez bramke i niektórzy sobie dorabiają w ten sposob )
2013-08-20 19:58
Dzienne odpadają, zaoczne jak najbardziej.
tomek 2013-11-22 15:03
raczej nie- zazwyczaj robi się 12stki. np. poniedziałek, wtorek, potem środa wolna, czwartek piątek, łikęd wolny. a w następnym tygodniu zamianka tak, że robisz weekend. Może być też tak że częściowo godzinami siedzisz w weekendy, bo wtedy spodziewany jest największy ruch. Ogólnie nie ma szans, by do dziennych studiów dopasować pracę w MM, ME, NN, REA, itp.
cholewa 2014-07-24 18:06
a jak tam pani Marzena? nadal siedzi i buty pastuje?
Zosia 2014-11-09 03:42
Takie mamisynki jak ty psuja rynek pracy pracujac za 1500zł. Mamusia pewnie ci wypierze posprząta i jeszcze pogłaszcze po główce co?
eleonora 2015-01-27 02:36
Dział Reklamy i Marketingu jest tylko w Centrali, tj. w MSHP w Warszawie. Tam można szukać pracy kreatywnej. Częściowo produkcją reklamy zajmuje się w każdym markecie asystentka dyrektora, ale jest to w większości jedynie przygotowywanie opisów i zdjęć produktów do gazetek oraz ich wprowadzanie do systemu, żadnej pracy kreatywnej - no, chyba że można zaproponować czasem zmianę układu gazetki lub hasło na pierwszą stronę.
prince 2015-03-04 19:11
jeśli chodzi o ścieżke kariery w media markt to oczywiście mozliwe są awanse jak w każdej tego typu spółce. Jednak aby piąć się w górę potrzebujesz pewnych cech charakteru które się będą uznane raczej za zbyt pozytywne pośród Twoich początkowych współpracowników. Ale kto wie... może warto się nimi wykazać
Jola 2015-04-28 14:10
Mam pytanie dotyczace marketów slim - tych nowootwartych w tym roku. Czy to prawda, że oprócz sprzedaży sprzętu musicie też sprzedawać usługi Orange i nc+ czyli w sumie jesteście sprzedawcą lodówek, komputerów, telefonów, orange i tv nc+???
miśka 2015-06-08 12:23
witam mam pytanie : jakie zarobki są na stanowisku pracownik obsługi klienta ds. reklamacji?
Lulok 2015-09-20 20:55
Średnio zarobisz w mm od 1500 do 1800 zł netto, jak jesteś najlepszy to coś koło 2000 zł. Szanse rozwoju praktycznie żadne. Wymagania duże w porównaniu do zarobków. Troszkę ratują się (chodź to za duże słowo) socjalem. Praca dobra na max 1 rok, później szukaj czegoś lepszego
sjal 2016-05-11 12:53
@rokit mają sporo ofert pracy, ale na tą co piszesz to właśnie tak jest. Bardzo podobne warunki są na doradcę fachowego działu miltimedia. Jest stabilne zatrudnienie i bogaty pakiet socjalny, opieka medyczna, czy szkolenia umożliwiające podnoszenie posiadanych kwalifikacji.
Zostaw swoją opinię o Media Markt - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media Markt