logo DEKORIAN

DEKORIAN

Kielce

Opinie o DEKORIAN

P9 2014-09-10 19:42:42
Błazenada. Wzywają na rozmowę kwalifikacyjną i nie udzielają żadnych informacji o firmie, zatrudnieniu, warunkach współpracy. Kompletnie nic. Te informacje na II etapie. Jeśli ktoś nie chce marnować czasu już tłumaczę na czym polega praca "kierownika sklepu":

- pozyskać 50 projektantów, którzy będą sprzedawać wasze towary ze sklepu swoim klientom (i to jeszcze jest do zrobienia )

- pozyskać 50 budowlańców, którzy kupią wasze produkty i będą malować waszymi farbami (i tu kogoś mocno pogięło).

Musicie jeździć po budowach i wciskać oferty robotnikom. "Bo robotnik decyduje czym maluje, a jak nie on to będzie polecał przełożonemu naszą farbę" - słowa osoby rekrutującej. Inwestor, architekt, podwykonawca, główny wykonawca prac - te pojęcia są im obce. Według rekruterów to robotnik jest główną osobą decyzyjną na budowie, a wy oczywiście ot tak sobie wejdziecie na teren budowy i ot tak z uśmiechem sprzedacie farbę - jedną panu malarzowi i po dwie ochroniarzom.
Ogólnie strata czasu. Kiła, mogiła i zwykła akwizycja zwana "doradztwem technicznym". Panu rekruterowi się najwyraźniej pomieszały pojęcia i terminy, co sądząc po sposobie przeprowadzanej rozmowy, i jawnych braków edukacyjnych nie może dziwić. Sposoby przygotowania rozmów kwalifikacyjnych pewnie Panowie z Dekoriana znają z internetu. Albo wydaje im się, że tak się to robi.
No cóż - ja odmówiłem.

dekor 2014-12-17 07:44:12
Praca nie na dłuższą metę, pomocne szkolenia materiałowe i na tym koniec, później tylko ciśnienie na cyfrę, brak umowy na czas nieokreślony więc po kilku latach pracy mogą Cię wykopać w ciągu 2 tygodni, szef furiat, który myśli że może nakrzyczeć na każdego jak na małego chłopca. Zarobki średnie
dymek 2015-01-16 19:25:58
Praca nawet spoko . Wiadomo jak to w handlu pozyskanie klienta i tworzenie relacji z klientem . Mi pracowała się bardzo dobrze zarobki ok. Co jakiś czas firma robi różne motywacyjne programy(dodatkowa prowizja,wyjazdy na narty itd)
Pracowałem w tej firmie 4 lata i nie narzekałem. Ale jak ktoś jest cienki to mu współczuje :) . Reasumując dobry system szkoleń zarobki w miarę ok (premia zawsze wypłacana) .
W tej chwili pracuje jako projektant wnętrz i realizuje swoje marzenia dzięki nim udało mi się je zrealizować.
Mariuszek 2015-02-06 22:48:12
Oszuści i naciągacze !!!! Nie polecam !!!! Sprzedali mi tapety dwa razy drożej niż u konkurencji....Szkoda mówić.....
Kiepsko 2015-02-25 22:57:16
Praca ogolnie spoko, gdyby nie wariat szef. Pomiata ludźmi, wrzeszczy i szantarzuje a na zewnątrz pozuje na gwiazdora i super uczciwego. W pracy jest mobing i jestes traktowany jak śmieć. Niejasne wewnetrzne zasady. Zrezygnowalem raptem po okresie probnym ale to mi wystarczylo. Daja jakies absurdalne umowy na trzydziesci lat. Bzdura i obchodzenie prawa. Czy tak się zachowuje uczciwa firma? Nie sadzę. Ludzi traktuja jak kretaczy i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Ogarnięty 2015-09-24 15:57:00
Umowa na czas nieokreślony hahahhaha?
Czy ty w ogóle masz pojęcie, że taka umowa jak każda to totalna bzdura?
Jak pracodawca będzie chciał to znajdzie milion powodów aby Cię zwolnić.
Ty nawet nie podskoczysz wyżej niż możesz.

Co za ludzie, nie kumają kodeksu pracy :)
wolny 2016-03-02 13:06:43
Terror prezesa bezcenny, najgorzej mają koledzy w Krakowie, gdzie mieszka - współczuję. Dyrektorzy ob**ani, no może Maciek jako jedyny miał luźne podejście. Pracownicy boją się podejmować samodzielne decyzje, auto-asekuracja na najwyższym poziomie.
Panie Marku, reformę polecam zacząć od wywalenia księgowości, 3 ludzi siedzi nadgodziny (oczywiście nie płacone, wyrabiać się masz w godzinach pracy) i sprawdza papiery przed wysyłką do centrali a na miejscu gubią paragony - oczywiście wina sklepu... Ze 3 etaty Pan zaoszczędzi skoro i tak zewnętrzna firma rozlicza podatki.
Polecam jedynie jako ciekawe doświadczenie dla ludzi o mocnych nerwach za około 2000zł na rękę, szkoda Waszego czasu na ten poligon.
adam 2016-05-18 12:20:41
wydaje mi się serena, że możesz mieć rację.. Jednak każdy z salonów to tak naprawdę inna osoba zarządzająca. Nie dziwię się więc, że pracownicy mogą narzekać.
Przestroga 2016-11-01 17:06:57
Cześć Wam,
pracowałem w tej firmie kilka dobrych lat firma jest mściwa więc nie podaję gdzie i ile.Zaufajcie .
Wszystko się zgadza terror, umowy plany szkolenia zachowanie Prezesa itd. Dużo się nauczyłem tam pracując widziałem jak zatrudniają i jak zwalniają i na początku wszystko jest w różowych barwach a później ciężko jest się wycofać. To czego często wymagają mówią Ci wprost nie piszą byś ich do sądu nie podał itd.Nigdy bym nie pracował u nich gdybym miał się cofnąc w czasie NIGDY. Presja na obrót czy tęż na to że cukier ma być zawsze pełny najlepiej by były białe podeszwy na butach by nie ubrudzić podłogi,szuranie prezesa butem po podłodze na sklepie w ten sposób sprawdza czy jest piasek,namieżanie samochodów telefonów i kamery to chleb powszedni ale zależy jak firma do tego podchodzi.Sprytny Paweł G. miłośnik kontolingurobi wszystko by wyszło na jego a sam na blabla wozi służbowym autem nie znane osoby.Panowie dyrektorzy Paweł Norbert Mariusz Maciek też sa pracownikami ale kiedyś pomagali pracować teraz jest wyścig szczurów i ida po trupach by swoje cele osiągnąć.Usmiechają się jak pijesz z nimi kawę ale gdy się odwrócisz wbijają Ci nóż w plecy - niech to będzie pewna metaforą.
DLA PRZYSZŁYCH PRACOWNIKÓW JELŁI CHCESZ :
płacić za używanie auta służbowego
jeśli chcesz płacic za przekroczony limit w telefonie
jeśli chcesz podpsiywac odpowiedzialność materialną za etui do telefonu i folie
jeśli chcesz być odpowiedzialny za obrót który nie zależnie od wszystkiego musisz z roku na rok zwiększać o 30% i nawet jak to robisz to jest i tak mało
jeśli chcesz robić nadgodziny za które nie dostaniesz złotówki
jeśli chcesz być odpowiedzialny za ekspres do kawy
jeśli chcesz płacić za pomyłki pracowników co do barwienia farby
jeśli chcesz mieć liczne potrącenia z pensji rozbijane na max 10 rat
jeśli chcesz dostarczać firmie dane architektów i wykonawców bez ich zgody i wpisywać w ich system CRM
jeśli chcesz mieć do czynienia z absurdami ze strony niektórych dyrektorów i księgowości która jak coś zgubi to wmawiają Ci że Ty zgubiłeś
jeśli chcesz by poza Twoja wiedzą była robiona inwetaryzacja a dostawa bez Twojego wglądu wrzucana na stan magazynowy
jeśli chcesz przekonać się czy to wszystko powyższe i wiele innych podejść mobbingowych jest prawdziwe to jest firma dla Ciebie.

Pamiętaj w tej firmie dużo zarabia tylko ten kto jest na szczycie Prezes księgowość oraz dyrektorzy wszyscy wymienieni to mniej więcej staż 10-25 lat. Twój awans w tej firmie jest fikcją a zarobki na poszczególnych Dekorianach w Polsce to średnio 3-3,5 netto ale by to była Twoja średnia musisz sprzedawać ich produkty na poziomie 40-50tyś netto.

Mógłbym napisać wiele jeszcze o tej firmie ale w lwiej części to negatywy nigdy więcej nie wejdę w taka firmę gdzie można stracić tyle zdrowia psychicznego co u nich.
Zostaw swoją opinię o DEKORIAN - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DEKORIAN