Opinie o Paul Jong EXPORT EN GROOTHANDEL VAN BLOEMEN B.V w Streekweg 54 1616ak hoogkarspel

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Paul Jong EXPORT EN GROOTHANDEL VAN BLOEMEN B.V. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Paul Jong EXPORT EN GROOTHANDEL VAN BLOEMEN B.V na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paul Jong EXPORT EN GROOTHANDEL VAN BLOEMEN B.V w Streekweg 54 1616ak hoogkarspel

????????????????

Wszyscy piszą o pracownikach a ja napisze o nowym aroganckim szefie który dostał firme od tatusia.Jest arogancki wyniosły i niema szacunku dla pracowników uwarzający się za wielkiego szefa pełną gębą który niema pojęcia o całej produkcji wymyślający nowe pomysł ,dodawanie większych obowiązków za mniejsze pieniądze ,czepiający się o każdą minute końca pracy ,ale że pracownicy zaczynają prace o 5.50 a liczone od 6.00 więc 10 min.codziennie zadarmo się pracuje .

@Cwaniaczek

To tak samo można zorganizować pracę od godziny 6 a nie od 5.50 jak myślisz komu to jest na rękę.. chyba nie pracownikowi

Czy zdarzają się nadgodziny w Paul Jong EXPORT EN GROOTHANDEL VAN BLOEMEN B.V?

Tak nadgodziny są, praca jest od godziny 6 do godziny 17, czasami godzinę przed czasami pół przed końcem dostajesz informacje że pracujesz do 18-18.30 soboty są obowiązkowe

Grazia Nowy wpis

Ciężka ta praca jest przy kwiatach na produkcji ogółem? Wiem, że szukają właśnie i kobiety też mogą się zgłosić, dlatego jestem chetna. No tylko pytanie, czy daje się tam radę wytrzymać, bo to różnie bywa, w zależności od branży.

????????????????

@????????????????

@????????????????, Napisz coś więcej o sytuacji. Co możesz powiedzieć o możliwościach rozwoju w Paul Jong EXPORT?

!!!!
@Julia

To ma być na stałe to szukanie oszczędności kosztem pracownika

@????????????????

Jeśli firma ustala zasady ,które są wprowadzane lata temu to czyż pracownik rozpoczyna prace lub ją kontynuuje będąc niezadowolonym . Ten proceder 5.50 ma swój początek lat temu 5 i wprowadzili go pracownicy by łatwiej przygotować swoje miejsce pracy . I nie piszcie proszę że byli głupi bo były i są to osoby bardzo inteligentne i pracowite stawiające na sukces a nie porażkę . Czas startu wynika z braku stałego miejsca pracy i należy mieć czas by dla Wszystkich go ustalić i oddelegować na stanowisko gdzie będzie wykonywać swoją pracę . Chodzi o organizacje pracy bardziej niż wykorzystanie pracownika .

mlody

to skoro tak , to niech wprowadza platne te 10 minut, poniewaz nigdzie w Holandii, czy tez na swiecie czlowiek nie moze pracowac za darmo. chyba ze na jakis odleglch kontynentach. kto nalozyl zasade by praca ruszala - po przygotowaniu stanowiska pracypelna para o godzienie 6? nie wspomne o zwracaniu uwagi jak niedaj boze kwiaty nie pojawia sie na tasmie o 6!!!

@Cwaniaczek Nowy wpis

Czy zdarzają się nadgodziny w Paul Jong EXPORT EN GROOTHANDEL VAN BLOEMEN B.V?

Gośka

Firma Paul Jong pracuje w systemie nadgodzin od grudnia do stycznia . +- 55 godzin tygodniowo od poniedziałku do soboty .

@Gośka

Tylko dwa miesiące w roku? Jaka jest wtedy stawka? Płacą 50% więcej? Napiszesz jak to wygląda?

@Adam

Przepraszam od grudzień / styczeń do maja , 6 miesięcy mamy więcej pracy , a pozostałe miesiące są spokojniejsze . Ogólnie praca jest cały rok w firmie .

Artur
@Gośka

Noo to chociaż się zarobi porządnie ;) Płacą normalnie za nadgodziny, tak?

@Artur

Płatności według ustaw w Holandii - od 11,12 € brutto na start + powyżej 40 godzin i powyżej 10 godzin €13,90 (126%)+ sobota (szósty dzień pracy) € 16,68 (150%) - niedziela € 22,24 (200% ) + wakacyjne ,urlopowe i wszystko płatne co obejmuje prawo pracownika i chroni w NL .

Pola
@Adam

Tak płacą więcej, stawka jest wyższa.

@Były pracownik Nowy wpis

Jakie jest to dobre wynagrodzenie w przypadku kierowcy C+E? Ilu letnie są mercedesy? PS. nie używajcie translatora do przygotowania polskich ogłoszeń o pracę, bo wychodzą zabawne rzeczy z tego ;)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Paul Jong EXPORT EN GROOTHANDEL VAN BLOEMEN B.V? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Czy można liczyć w Paul Jong EXPORT EN GROOTHANDEL VAN BLOEMEN B.V na prywatną opiekę medyczną?

Goska

W NL jest obowiązkowe wykupienie ubezpieczenia zdrowotnego ,jeśli się pracuje . Firma wysyła formularz zgłoszeniowy a my sami opłacamy .Jest to prywatne ubezpieczenie .

Łucja

Dzień dobry, rok temu podawano tutaj informacje odnośnie bieżących stawek. Chciałabym się dowiedzieć czy coś względem nich uległo zmianie czy dalej obowiązują? Jeśli są inne to czy można prosić o ich przybliżenie?

@Łucja

Obecnie stawka brutto to € 11,34

Anka
@Gośka

A można prosić kontakt do rekrutera? Nr tel, mail? Czy można skorzystać z firmowego zakwaterowania?

@Gośka

Dzięki za info. Nadgodziny jak są to też liczone po tej samej stawce? Ktoś pisał że są miesiące gdzie jest sporo więcej pracy. Można wtedy zostawać dłużej za dodatkowe pieniądze?

@Adam

Nadgodziny są wypłacane wg stawek CAO - układ zbiorowy pracy . Czyli 126% 150% 200% extra nocna taryfa 126% . Sezon wzmożonej oracy 50-60 godzin od grudzień/ stycznia do maja .

Łuki
@Goska

O to w sumie nawet fajnie, że jest to tak rozpisane i są jasne zasady związane z nadgodzinami. Brakowało mi tego w mojej poprzedniej firmie a akurat szukam pracy, dlatego muszę to przemyśleć. Ogólnie jest jakiś limit tego, ile maksymalnie nadgodzin można w miesiącu przepracować? Trzeba to wcześniej zgłosić, czy z dnia na dzień zostajemy, jak jest potrzeba i tyle?

@Łuki

Zostajemy by zakończyć zamówienia , ale nie przekraczamy limitu 12 godz dzień i 60 tydzien I ma to miejsce tylko w okresie wzmożonej pracy ,czyli tydzień akcyjny Np. Walentynki ,Święta . Ponad to pracujemy 50-55 godz tygodniowo otrzymując należne nam dodatki za nadgodziny . Powyżej 10-ciu godz dziennie i 40-ci godz w tygodniu 126% płatne Soboty są 150% płatne, jeśli jest to szósty dzień pracy w tygodniu . Wakacyjne ,urlopowe ,1% rocznej premii , są naliczane osobno ,nie w pensji podstawowej ,tylko extra .

@Gośka

No wszystko fajnie to wygląda pod względem tych dodatkowych benefitów płacowych, ale jak to w ogóle kwotowo wygląda? mogłabyś powiedzieć ile można zarobić w okresie wzmożonym, a ile w tym normalnym? I ta premia roczna 1% to rozumiem, że jest ona uzależniona od obrotu firmy?

Witam szukam pracy w tej firmie, ktoś poleci ? Jak mogę się skontaktować z rekruterem ?

Czy w Paul Jong EXPORT EN GROOTHANDEL VAN BLOEMEN B.V odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Tak nr tel . podany w ogłoszeniu o prace na stronie Paul Jong

Lidka
@Gośka

Czy obecnie rekrutujecie do pracy ?

@Lidka

Tak są przyjęcia do pracy ,niestety już tylko z własnym zakwaterowaniem .

Łucja
@Goska

Mona się dowiedzieć z czego miałaby wynikać tego typu zmiana? Szans na pomoc lub poradę w znalezieniu też nie ma?

@Łucja

Niestety na tą chwilę wyczerpaliśmy możliwość wynajmu ,także wśród pracowników . Pozostaje prywatne wynajęcie przez fb . Przyjęcia do pracy rozpoczęły się 15.12.22 wiec na dzień 15.01.23 jest wszystko wynajęte i podnajęte co było możliwe . Przykro nam bardzo .

Agnedagbe

Przez jaja agencje można tu pracować wiem że kiedyś było eena?

@Agnedagbe

Obecnie PJ nie korzysta z biura pośrednictwa pracy. Umowy są bezpośrednio z pracodawcą .

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Paul Jong EXPORT EN GROOTHANDEL VAN BLOEMEN B.V?

Pomocna

Czy pracowali przy kwiatach ciętych ? jak długo są w NL ? Czy pracowali w systemie nadgodzin ? Czy mają dzieci w wieku do 12 lat ? -praca w godzinach nieregularnych + soboty pracujące . Ile mają lat -praca w systemie nocnym ? Choroba lokomocyjna ? -praca przy jadącym bandzie . Zdolności manualne ? - bukiety ręczne i tworzenie boszy -bukietów z kwiatów przy bandzie . Uczulenia .A reszta wychodzi podczas rozmowy

Czy Paul Jong EXPORT EN GROOTHANDEL VAN BLOEMEN B.V ma ściśle ustalone godziny pracy?

Kihu

Zawsze zaczynasz pracę o 5:55 nigdy nie wiesz kiedy skończysz , zależne od zamówień.

Witch

Praca nie jest zła..szkoda tylko, że zamiast normalnej atmosfery króluje wszechobecna patologia w dosłownym tego słowa znaczeniu. Bandowe, które kiedyś zaczynały jak każdy " z podłogi" traktują pracownice ( do pracowników mają z lekka inny stosunek) jak zło konieczne a nie ludzi, bez ktorych cała firma byłaby niczym. Jedyne co potrafią to chlapać jęzorem na prawo i lewo, szukać zaczepki , prowokować i zamiast motywować do pracy...zniechęcają w bardzo perfidny sposób. Jedynym sensownym rozwiązaniem byloby wymienić kadrę z małymi wyjątkami. Kierowniczka nie jest wredną " babą" ...mając na głowie taki (usunięte przez administratora) musi byc twarda i konkretna. Nie zazdroszczę funkcji. Powinna mniej sluchac donoszących, a bardziej tych, na których donoszą....i wziąć się porządnie za swoją kadrę, bo to ona jest przyczyną zwolnień i chorej atmosfery.

mlody
@Witch

bandowa/y:- szybka negatywna reakcja, brak pomocy, darcie sie na osoby ktore maja proplem pracujace jak i dlugo , tak i pare dni( takie osoby musza zaczac sie odzywac i bronic, ze nie zalapali w dwa dni wszystkich umiejetnosci) inaczej sa kozlami ofiarnymi. wtedy ludzie maja (usunięte przez administratora) i pracuja bez poprawy a to normalka robota idzie wolniej i ludzie na koncu tasmy tez odczuwaja produkcje. Bandowa/y: wyrozumialy, bez krzyku z checia pomocy wytlumaczenia poinformowania ludzi o tym by sie przyznac jak komus jest ciezko, nawet maly usmiech wprowadza odwrotna atmfosfere na bandzie i mowie wam ludzie calkiem, inaczej zaczynaja pracowac. robota wtedy idzie. Najwazniejsze podejscie do czlowieka.

@mlody

Masz rację, relacje miedzy pracownikami i przyjazne podejście jest bardzo ważne. Czy nowo przyjęte osoby, które jeszcze nie orientują się dobrze w zadaniach w pracy mogą liczyć na szkolenia lub pomoc bardziej fachowych pracowników?

adam

witam Czy posiada ktos i moglby podac nr do pani Malgorzaty? Nie pracuje juz tam,a potrzebuje sie skontaktowac

@adam

Wejdź na profil fb Paul Jong jest ogłoszenie o prace Jest tam nr . Lub na nr firmy ,przełącza na nr firmowy pani Małgorzaty .

Gośka (0031)649140776
@adam

Nr nie zmienił się

Doktor

Dzień dobry cześć, orientuję się ktoś czy jest możliwość pracy jako kierowca ciężarówki. I gdyby taka była to czy z samą kategorią C+95

@Doktor

Dzień dobry . Niestety ,przyjęcia mają tylko z kategorią C+E +95 .

@Gośka

Okej, dzięki wielkie. A czy firma np. organizuje pracownikom kursy i egzaminy? To chciałabym wiedzieć o Paul Jong.

????

Nie organizują nic

@Julia

Jakie kursy i egzaminy masz na myśli ? Jest to prosta praca nie wymagająca kursów i egzaminów . Wszyscy uczą się i wykonują taką samą pracę. Miejsca pracy bardziej wymagające -wiedzę zdobywamy od pracowników ,którzy pracują dłużej . Nie wiem jakie masz wyobrażenie o firmie ale mamy szkolenia pierwszej pomocy i kurs na heftruku. Nic więcej nie wymaga szkolenia w tej firmie.

Jak jest z awansem w Paul Jong EXPORT EN GROOTHANDEL VAN BLOEMEN B.V?

????????????

Tu niema coś takiego jak awans

!!!!
@????????????

Jest awans tylko dla nie licznych czyli dla tych co liża (usunięte przez administratora). a Ci co się starają, pracują dlugo i dają z siebie wszystko są nie doceniani !!!! Taka tu polityka więcej dajesz mniej dostajesz?

Pracownicy
@!!!!

A ja uważam za niestosowny ten wpis . Jak najbardziej osoby pracujące tam dłużej Muszą być doceniane jeśli tam pozostają , Inaczej by ich nie było . Dla mnie jest to logiczne .Wiec raczej wpis mało kompetentny . Po tym jak długo pracujesz w firmie , oceniasz swoje zadowolenie i zyski -inaczej szukamy czegoś innego

Lecebanda

Hehehe, tylko tyle rzuca mi się na myśl po przeczytaniu wszystkich opinii. Z gory podkreslam, nie wiem nie bylem nie słyszałem wiec nie odbierzcie mnie źle. Za kilka dni jade tam pierwszy raz i przeokropnie jestem ciekaw jak tez bardzo chce juz poznać tych strasznych "bandowych" co to z miejsca bez szacunku i z pociskiem cisną po ludziach. Coś czuje ze będzie niezła zabawa.. Bo jeśli drogie Panie czy Panowie to przeczytają pamiętajcie pracujac tam Boga za nogi to wy ku...wa nie zlapaliscie a chyba czesc z was tak mysli i ten wasz szacuneczek będzie dzialal w dwie strony. Wymagasz dobrze zrobionej roboty, pokaz mi ją sam a to samo dostaniesz ode mnie. Spokojnie ;) za te twoje nędzne wychowanie i smieszne pociski ode mnie i tak otrzymasz dobrze wykonana robotę ale pamietaj ze wtedy nie tylko na tym to sie zakończy. Dziekuje, Pozdrawiam i do zobaczenia

Pracownicy
@Lecebanda

Nie wiem czy ta firma powinna się bać czy tez cieszyć z tak solidnego pracownika (usunięte przez administratora) . Uważam za stosowne z Pana /Pani strony uprzedzenie pracowników o przybyciu . Życzę powodzenia w pracy bo to raczej nie jest zabawa . Pracownicy firmy jak najbardziej staną na wysokości zadania by móc utrzymać dobry kontakt i relacje z pracownikiem .

Konrad

Jakie trzeba znać języki aby ubiegać się o miejsce w firmie ?

Daniel

Język nienawiści wystarczy

Język polski ????

Przerażona
@Konrad

Język w tej firmie jest nie potrzebny ale w tej firmie trzeba Dobrze mieć (usunięte przez administratora) na ludzi inteligentnych tzn którzy przyszli tu kariery robić i interesować się cudzym zyciem niż swoimi. Pozdrowionka dla bajkopisarki i mistrzyni kierownicy mortadeli ???? jak opowiadasz ludzia historię podsłuchane to przynajmniej ustal jedna wersję a nie kilka bo aż uszy więdną od twojego spojrzeniami na świat oczami ..........

@Przerażona

@Przerażona Dzięki za odpowiedź na temat języka, który trzeba umieć, aby starać się o pracę w Paul Jong EXPORT EN GROOTHANDEL VAN BLOEMEN B.V. Nasuwa mi się jedno pytanie a mianowicie czy dalej jesteś pracownikiem tej firmy? Jaka stawka wynagrodzeniowa jest w tym miejscu?

Sebaa

Na temat firmy można mówić dużo. I dobrze i źle. Jeśli jesteś człowiekiem który szuka pracy z dużą ilością godzin i pewnego zarobku to będziesz mówił że praca fajna. Jeśli jesteś leniwą kluchą to będzie walił jakieś głupoty bo było Ci ciężko. To nie jest (usunięte przez administratora) tylko zwykła wymagająca praca. Ja wspominam bardzo dobrze dni spędzone w firmie. Były okresy akcyjne gdzie nie można prosić o urlop bo wszyscy są potrzebni ale wtedy Pani (usunięte przez administratora)zwołuje wszystkich pracowników i informuję o takim okresie z wyprzedzeniem . (wtedy najwięcej idzie sobie zarobić) praca najczęściej około 12 godzinna ale wiesz za co pracujesz. Sobota krócej zawsze i nie obowiązkowa. Nigdy nie zdarzyło się żebyśmy pracowali dłużej niż 13 godzin. Raz tylko się zdarzyło że tzw robiła cały dzień ale kolejny wolny przy czym wszyscy się zgodzili bo zostali zapytani czy chcą robić normalnie po 12 godzin czy dzisiaj całość i jutro wolne. Syn przejmuje firmę i nie można iść do toalety? To jest chyba największa głupota. Jest na każdym bandzie wykładający i gdy musisz iść do toalety to prosisz go żeby stanął za Ciebie na te kilka minut i możesz iść załatwić swoje potrzeby. Wracasz na swoje stanowisko i pracujesz dalej. Bandowe niektóre fakt są nieprzyjemne ale są od tego żeby z pracownika wydobyć wszystko co tylko możliwe. W ciągu tygodnia około 60 godzin wyrobisz na spokojnie więc nie ma na co narzekać bo im więcej tym lepiej. JEST TO PRACA DLA LUDZI Z CHARAKTEREM NIE DLA (usunięte przez administratora) KTÓRE SZUKAJĄ MIEJSCA NA OPIERNICZANIE SIĘ. Pozdrawiam serdecznie

Jung
@Sebaa

Tu nie chodzi ile godzin pracujesz tylko ile ci płacą za ta godzine.Zaje**c sie to nie jest problem.Ps.nie jestem leniem ani piz** ,po prostu nie jestem frajerem.W swoim zyciu pracowalem po 16-18 godzin tylko za odpowiednia stawkę,a ty sie cieszysz ze zapier***** jak osioł za absolutne minimum.Po odliczeniu mieszkania i ubezpieczenia zostaje ci chociarz 1500 euro na miesiac?Wątpie.Moze za 260 godzin.

Warmianin

Ktoś wie jak dostać się do firmy? Przez jaka agencje?

Praca

Sam chętnie wrócę tylko nie wiem gdzie aplikować czy napisać bezpośrednio do Pani Małgorzaty? Niestety nie orientuje się w tym temacie

Zostaw merytoryczną opinię o Paul Jong EXPORT EN GROOTHANDEL VAN BLOEMEN B.V - Streekweg 54 1616ak hoogkarspel

• Jak się pracuje w Paul Jong EXPORT EN GROOTHANDEL VAN BLOEMEN B.V?

Zobacz opinie na temat firmy Paul Jong EXPORT EN GROOTHANDEL VAN BLOEMEN B.V tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Paul Jong EXPORT EN GROOTHANDEL VAN BLOEMEN B.V

Paul Jong EXPORT EN GROOTHANDEL VAN BLOEMEN B.V