logo in post

in post

Rybnik

Opinie o in post

byly pracownik 2011-04-28 16:58
ja ci nie radze tam pracowac mnie zwolnili po 2 latach ciezkiej charowki i nawet nie moge dostac z urzedu pracy zasilku poniewaz mialam same umowy o dzielo odradzam prezes to swinia i nieprzyjemny typ [usunięte przez admina] jak moga za wszystko ci kare daja a jak nie dostarczysz w terminie makra to cie ochszania i kare wlepia a sam kierownik bierze makro i pali w domu zeby odzial nie dostal kary od dzialu bezpieczenstwa masakra ciesze sie ze juz u nich nie pracuje
pracownik roku 2013-11-30 22:09
Mi sie podobalo w InPoscie, pracowalem\am jakis czas i sie zwolnilam\em tylko dlatego ze moje dziecko bylo ponad pol roku nie ubezpieczone, non stop nowy rejen, kary za nic i bylam\em oszukiwany na kilometrach. Polecam
W 2016-05-20 22:24
Świetna sprawa ten Doręczyciel na terenie Gdańska lub Gdyni od zaraz! bo naprawdę mozna dorobić sobie całkiem spoko pieniądze, mam nadzieję przynajmniej że jest to dość proste, ale nie wiem w pełni tego
Adi 2016-12-10 12:20
Pracowałem w inpost Rybnik przy ul. Gliwickiej do dziś nie dostałem wypłaty za listopad i prawdopodobnie mam ją dostać w styczniu.. Oddział ma bardzo duże zaległości... Pomimo tego taki syf na magazynie że szok.
Adi 2016-12-10 12:21
Mm 2016-12-12 17:01
Mała przesylka z jednej strony rybnika na druga idzie juz tydzien!!! Brak kontaktu z oddzialem, telefony nieaktywne, infolinia niby zajeta niezaleznie kiedy sie dzwoni. Kpina a nie firma, Klienta maja gleboko w D..ie. Nie polecam uslug tej firmy!!!!!
Marcik 87 2016-12-16 09:46
Niech Pan mi powie czy w Rybniku na ul Gliwickiej jest ta ktoś od kogoś idzie się dowiedzieć o paczce która w jakiś niby odziale w Rybniku jest
Jolsien 2016-12-16 12:39
Mam ten sam problem, moja paczka jest w oddziale w Rybniku od wtorku i zero kontaktu, numery tel nieaktywne. Ma ktoś jakieś namiary, żeby się czegokolwiek dowiedzieć.
Rafff 2016-12-16 19:01
Również moja przesyłka zalega w oddziale w Rybniku juz 4 dni :/
Grzegorz 2016-12-16 22:55
Mam identyczną sytuację - paczka oczekuje w oddziale Rybnik od soboty - minął tydzień i zero jakiejkolwiek reakcji. Nawet Nadawca ma problem skontaktować się z nimi. Ma ktoś wogóle informacje gdzie jest magazyn InPost w Rybniku?? Na halach Silesi już ich nie ma, na Miarki tak samo...
Parodia jakaś
anna 2016-12-19 14:52
a moja od 6 grudnia 2016r. od 8-mej rano. Zero kontaktu. Ani paczki ani pieniędzy. Dla mnie to taki Amper Gold pocztowy. Może czas sprawy pozgłaszać na policję?
M 2016-12-20 13:36
Nie wiecie gdzie można interweniować i wyrwać im niedostarczone paczki z gardła?
meg 2016-12-22 13:54
4 dni to i tak mało! Moja jest w Rybniku od 7 grudnia! Zero kontaktu, reklamacja przyjęta, paczka miała być dostarczona do 48 godzin i echo!
Renata 2016-12-23 16:15
Jestem tego samego zdania. Moja idzie od 19.12. i zero - banda złodziei.
adi 2016-12-24 11:04
Macie jakiś namiar na ten magazyn inpost w Rybniku
Krystyna 2016-12-24 11:42
Ja czekam na przesyłkę już od 15 12 podobno jest w Rybniku ale gdzie nie wiadomo telefonu w ogóle nie odbierają na dobrą opinię sobie nie zasługują
Pavoukh 2017-03-15 20:28
Totalna katastrofa
Syf smród i totalna olewka
NIE POLECAM!!!
klient 2017-04-14 19:33
dziadostwo ,dziadostwo,dziadowso
Zostaw swoją opinię o in post - Rybnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie in post