in post

Rybnik

Opinie o in post

byly pracownik 2011-04-28 16:58:40
ja ci nie radze tam pracowac mnie zwolnili po 2 latach ciezkiej charowki i nawet nie moge dostac z urzedu pracy zasilku poniewaz mialam same umowy o dzielo odradzam prezes to swinia i nieprzyjemny typ [usunięte przez admina] jak moga za wszystko ci kare daja a jak nie dostarczysz w terminie makra to cie ochszania i kare wlepia a sam kierownik bierze makro i pali w domu zeby odzial nie dostal kary od dzialu bezpieczenstwa masakra ciesze sie ze juz u nich nie pracuje
pracownik roku 2013-11-30 22:09:39
Mi sie podobalo w InPoscie, pracowalemam jakis czas i sie zwolnilamem tylko dlatego ze moje dziecko bylo ponad pol roku nie ubezpieczone, non stop nowy rejen, kary za nic i bylamem oszukiwany na kilometrach. Polecam
W 2016-05-20 22:24:38
Świetna sprawa ten Doręczyciel na terenie Gdańska lub Gdyni od zaraz! bo naprawdę mozna dorobić sobie całkiem spoko pieniądze, mam nadzieję przynajmniej że jest to dość proste, ale nie wiem w pełni tego
Zostaw swoją opinię o in post - Rybnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie in post