Opinie o dedra.pl - DEDRA EXIM Sp. z o.o. w Pruszków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DEDRA EXIM Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie DEDRA EXIM Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DEDRA EXIM Sp. z o.o. w Pruszków

W firmie DEDRA EXIM Sp. z o.o. podobno płacą nawet 4300 . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na Magazynier? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: Magazynier.

Grzecznie się zapytała, co kompletujecie, więc po co drwić z dziewczyny. Jaki sprzęt jest w użytku przy takich ciężarach? Na suwnicę oceniam, że nie są AŻ takie duże. Zwykłe widłaki?

Od stycznia najniższa to 4242 brutto, czyli praktycznie to samo i nie trzeba czekać do lipca. Ale tak w ogóle to nie wiem, do czego pijesz w swoim komentarzu? Że mało? Wtedy gdy admin to pisał, taka kwota robiła wrażenie, zważ, że minimalna wtedy to było 3600 brutto. A chyba żaden magazynier w pl nie zarabia milionów...

CO.

Przecież 90% miejsc, do których aplikowałem na stanowisko magazyniera, podawało widełki od 5000 w górę. 4300 to minimalna krajowa. Mają taką rotację, bo wszędzie płacą więcej. XD

Emila
@CO.

A do jakiej branży aplikowałeś, że od 5000 w górę ci podawali na magazyniera? Może to jednak zależy? Ja jako kobieta w innych firmach nigdy kokosów nie zarabiałam, ale to było głównie składanie ciuchów etc. A tu co się robi w ogóle?

CO.
@Emila

Do każdej branży. Tak naprawdę za samo posiadanie uprawnień UDT lub praktyczną znajomość obsługi wózków proponują 5000 brutto. 4300 to nie jest żadna stawka, tym bardziej na dwie albo trzy zmiany.

do " CO."
@CO.

To prawda. Rotacja pracowników jest bardzo duża ostatnimi czasami. Siedzą tylko pracownicy z długim stażem, którzy za dobrych czasów ( 2 podwyżki w roku ) poprawili sobie znacząco pensję. " Świeżaki " z niskimi zarobkami - zwłaszcza ci bez kredytów i na garnuszku u mamusi - szybko rezygnują, bo im się nie opłaca i za ciężko. Swoją drogą praca zaczyna przypominać pracę w hipermarketach w latach 90' ( wydajność i wydajność, a niedługo pewnie zaczną kazać pracować w pampersach, albo zacznie dochodzić do zasłabnięć itp. itd ). To już nie ta Dedra, w której zatrudniałem się " parę lat " temu.

@do " CO."

Cześć, to co się stało, że firma już tych podwyżek nie daje? Od jak dawna ich nie dają? Co do tej wydajności, no ok, rozumiem, firma chce zarobić, ale nie ma też żadnych premii?

Robol Nowy wpis

Kombinują przy nagrodach kwartalnych. Zatrudnili audytora, który nie ma pojęcia, a ustala kalkulatory wydajnościowe. Jak zacznie dochodzić do zasłabnięć, albo wypadków, to wejdzie PIP i zamknie ten przybytek. I żadne buty z noskiem, czy kaski tak usilnie pilnowane przez panią od BHP nie pomogą.

Na jakie wsparcie w DEDRA EXIM Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje DEDRA EXIM Sp. z o.o. dla potencjalnych kandydatów? Na Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Magazynier.

Kamil J

Serwis bardzo pomocny. Po jednym telefonie, mój problem na 2 dzień został rozwiązany. polecam

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa z kierownictwem firmy. Standardowy przebieg rozmowy kwalifikacyjnej, na której należy pokazać swoje mocne strony oraz wykazać się jako sprzedawca.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

A jestem ciekawy czy na stanowisku specjalisty ds sprzedaży internetowej tez jest okres próbny za który nie przysługują premie itd? Właśnie widzę ofertę pracy i zastanawiam się ile uda mi się wyciągnąć na początku swojej kariery w tej firmie

Kowalski

Bardzo słabe warunki pracy, biuro przypomina warsztat. Polskie korpo w złym znaczeniu tego słowa, premie w okresie próbnym podczas L4 i na wypowiedzeniu nie są wypłacane.

@Kowalski

Premie na okresie próbnym nie są wypłacane nawet jak się wyrobi ?

@Michal

Nagrody kwartalne są wypłacane po przepracowaniu 0,5 roku. Tu im dłużej pracujesz tym więcej zarabiasz. Najgorzej jest na początku, bo pensje są niskie i przez pierwsze pół roku nie ma nagród.

Zdziwiona
@Kowalski

Serio? Oczekujesz premii na okresie próbnym, L4 i wypowiedzeniu? Jestem na 99% pewna, że w większości firm tak jest

Kamila

Taka młodsza specjalistka ds. eksportu, w przypadku tego stanowiska jak może wyglądać system nagród za wyniki? Ile godzin nauki angielskiego firma zapewnia w godzinach pracy?

Dobry chlopak

Porażka nie polecam pracy tam jedna wielka ściema ludzie niekomunikatywni i wgl dużo by o tym opowiadac

@Dobry chlopak

O jakim dziale mówisz?

Weronika

Powiem Ci, że też ciekawa jestem. Który byś ewentualnie obstawiał?

zaciekawiony
@Dobry chlopak

Powiedz coś bliżej o tej niekomunikatywności, jaki dział i jaka sytuacja spowodowała taką a nie inną opinię?

Zgredy stare

Nie dziwię się że jest tyle nowych wakatów. Jak takie stare zgredy pracują co nie potrafią odpowiedzieć na cyklicznie powtarzające się pytania. W ogóle ponuraki jesteście. Przyjdą nowi będzie lepiej.

@Zgredy stare

Wystarczy przeczytać wszystkie wcześniejsze opinie i odpowiedzi. Była już odpowiedź o dodatkowe benefity... Po co od razu obrażać ludzi, którzy pewnie nawet tutaj nie zaglądają.

Zgredy stare

Ponieważ cenie czas i merytoryczną rozmowę. Czuć starymi zgredami tutaj !

Jan

Pracujesz w Dedra Exim i powiesz mi coś o wynagrodzeniu? Na jakie stawki może liczyć nowy pracownik obecnie i czy oprócz podstawy są jakieś premie? Mam nadzieję że napiszesz coś na ten temat, daj znać koniecznie.

Stary
@Jan

Są nagrody kwartalne. Pensja na początek zależy od stanowiska.

@Zgredy stare

Zatem tu nie aplikuj. Poszukaj pracy w młodym a najlepiej międzynarodowym zespole np. fast food, magazyny, transport

inny pracownik
@pracownik

Tak, tak - niech poszuka pracy w Mc Donald. Tam będzie miał młody, przebojowy, międzynarodowy zespół -:)

Ewelina
@Stary

Cześć, a jak wyglądają wspomniane nagrody kwartalne w Dedrze Exim? Kto ma szansę na ich dostanie? Za co są przyznawane?

@Ewelina

Są nagrody kwartalne, które wyglądają mniej więcej następująco: - marzec: 60% pensji. - czerwiec: 90% pensji. - wrzesień: 100% pensji. - grudzień: 120% pensji. Na magazynie np. żeby dostać nagrodę kwartalną trzeba zrobić minimum 250 pozycji dziennie i nie chorować w kwartale powyżej 2 tygodni łącznie, tak więc jest to dosyć wyśrubowane. W innych działach są inne kryteria. Nagroda może zostać także podwyższona o max. 30% za szczególne osiągnięcia.

@Nagroda

Ja też czytam i dzięki, że tak dokładnie wyjaśniasz. Co oni uważają w Dedrze za te szczególne osiągnięcia? Pewnie jak się wyrobi normę grubo ponad te 250 pozycji na dzień...

@Kamila

Są prowadzone statystyki, bo każdy "ruch" na magazynie jest liczony. Na koniec kwartału podwyższoną nagrodę kwartalną otrzymują ci, co są najlepsi w statystykach. Poza tym podwyższoną nagrodę można dostać za dodatkowe prace zlecone przez przełożonych.

@Nagroda

Jak to jest liczone, sumują dane ze skanera?

@Kamila

System sam sumuje dane ze skanerów i " wypluwa " w formie raportu.

Aleksander

Fajnie, że wszystko jest tak skomputeryzowane Mnie to odpowiada. A ta podwyższona nagroda za dobre statystyki to ile konkretnie?

Ada
@Aleksander

Kilkaset zł. Zalezy ile kto wyrobi.

@Ada

W sumie parę stówek to zawsze na plus. Można jeszcze inaczej dorobić? Np. przez płatne nadgodziny?

Poldek
@Aleksander

Nie, no chyba że wyjątkowo się trafi.

@inny pracownik

Łatwo powiedzieć, ale jak ktoś szuka pracy w zawodzie to nie idzie do mc donalda. Co doradziłbyś komuś, kto dopiero będzie aplikował? Wypłaty są wyższe niż średnia krajowa?

bolo
@Aleksander

Wyższe ale nie napisze ci dokładnie ile bo każdy ma inaczej.

@bolo

To wiadomo, że każdemu zapłacą inaczej i pensje się różnią, ale na poziomie trzech tysięcy netto się wyciągnie, czy nie?

@inny pracownik

Nie warto tak komuś dogryzać. Jak ludzie są młodzi to zwykle szukają zespołu gdzie można awansować i szybko się dorobić. To przecież nic złego.

Kowalski
@Zgredy stare

Ponieważ jest prawdziwa, prezes Jarosław jest najniżej ocenianym przeze mnie przełożonym napotkanym w mojej karierze zawodowej - buc z PRL-u.

Hahaha
@Aleksander

" Jak ludzie są młodzi... i szybko chcą się dorobić "... Jesteś młody i głupiutki. Może ze swoim brakiem doświadczenia życiowego i zawodowego rzuć się z motyką na słońce, jedź do Australii i zacznij szukać złota, bo nie będę ci proponował zostania przestępcą - oni też chcą szybko się dorobić -:) -:) -:)

Sylwek

Dokladnie'i matoly

Ktoś
@Zgredy stare

Myślę że starzy pracownicy wychodzą z założenia że z głupkami się nie dyskutuje a czytając takie wpisy mają rację.

Ktoś
@Sylwek

Sam jesteś matol i do tego pajac. Starzy pracownicy śmieją się z was nowicjusze beż pojęcia

Jaki jest okres rozliczeniowy w DEDRA EXIM Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Przelewy są w przedostatni dzień roboczy danego miesiąca.

Paulina

A zdarzają się opóźnienia czy nie?

@Paulina

Nie, nigdy nie ma opóźnień. To poważna firma.

Janek

Proszę o informacje jak się pracuje w firmie na stanowisku PH jakiś system w pracy typu CRM ile wizy jak z pensja? Jaki samochód

@Janek

Chcesz się przyjąć na PH? Ja też myślałem żeby wysłać CV ale przydałby się chociaż widełki ile płacą? Jakbyś szedł na rozmowę to napisz ile proponują ok?

Jonas
@Aleksander

Jak ci zależy na robicie to tez się umów na rozmowę.

Emilia
@Jonas

No czy ja wiem, chyba najpierw warto wiedzieć, czy w ogóle warto, może się to okazać tylko stratą czasu. Ty tak zawsze w ciemno aplikujesz? Ja raczej szukam najlepszej opcji, z najwyższą pensją ;)

@Janek

Ty masz jakieś doświadczenie zawodowe na stanowisku PH? Zadajesz pytania jakbyś był upośledzony umysłowo.

@Emilia

Siedź w domu lub szukaj pracy na stróżówce..

@Aleksander

Na stanowisku PH zarabia się od obrotu i zysku, nie rozumiem idiotów z takimi pytaniami. Jak jesteś (usunięte przez administratora) to nawet CV nie wysyłaj. Znasz pracodawcę, który płaci za nic, za jeżdżenie samochodem bez zysku dla firmy? Jak czytam wasze opinie to większość niech aplikuje do biedronki na kasę

Wolny
@Wolny strzelec

Dla czego tyle agresji ? Współczuje tym ludziom, które pracują z Panem w zespole))

Michal

Witajcie, Chce zapytać o pracę ph. Jakie macie w firmie samochody? Czy można nimi jezdzic prywatnie ? Limit ? Jeśli się przekroczy to co później? I jak z premiami? Często wypracowujecie ? Proszę Was o poważne odpowiedzi

@Michal

Samochody są różne, obecnie to przeważnie Ford Focus Kombi, ale są i Hyunday i30 Kombi. A mają być też Kia Ceed. Limit 350km/miesiąc. Co do przekraczania - nie jest to dopuszalne. Premii nie ma- ale jest nagroda kwartalna. Jak ktoś podpadnie, to nie dostanie. A jak robisz swoją robotę, to masz ja co kwartał.

Michal

Powiedz proszę ta ,,nagroda kwartalna,, to jaka wartość mniej więcej? Wiem, że to pewnie uzależnione od podstawy ale tak sufit podłoga ;) Czy samochody są cale odklejone? 350km i koniec, rozumiem ale czy można załatwić bak za swoje czy po 350km auta juz nie wolno ruszać?

Mika

Czy te samochody są w dieslu ? Tankuje się za swoje czy routex?

@Michal

Dokładnej kwoty nagrody nikt nie powie. Ale jest to procent Twojego podstawowego wynagrodzenia - 60%, 90%, 120%. Samochody nie są oklejone. W ogóle. Samochody są wynajęte i za granicę nimi nie pojedziesz. Resztę trzeba dogadywać z flotowcem - albo wyraża zgodę albo nie - na jakąś dalsza jazde (jednorazowo).

@Mika

DIESEL. Tankuje się za na kartę floty. Nic nie trzeba płacić.

Nikt wazny

Bardzo Ci dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi

Kamila

Co zrobić, jeśli części zamienne z Dedry dotarły pęknięte? Dzwonić, napisać do firmy, czy od razu odesłać to zamówienie kurierem, ewentualnie pocztą? Będę wdzięczna za wskazówkę, bo może liczy się czas zwrotu. Są tu na forum ich klienci?

@Kamila

Najlepiej albo zadzwonić na serwis, albo napisac maila na serwis@dedra.pl. Zostanie Pani pokierowana jak rozwiązać te sytuacje.

Kamila

Spodziewałam się odzewu od klientów, ale w sumie ok, kiedy pracownicy są pomocni. Dziękuję, załatwione ;)

Jak w DEDRA EXIM Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Możliwość awansu wygląda podobnie jak w innych firmach. Jeżeli pojawia się wakat lub w związku z rozwojem jest zapotrzebowanie na nowe stanowisko to przeprowadza się rekrutację wewnętrzną.

@pracownik

To fajnie, bo myślałem, że brani są tylko pod uwagę kandydaci z zewnątrz. Ciężko przejść taką rekrutacje i wskoczyć na wyższe stanowisko?

@Aleksander

Zależy od wielu czynników. Od działu, rodzaju stanowiska i oczywiście od predyspozycji kandydata. Ale zasada zawsze ta sama. Im wyższe stanowisko tym więcej pracy ale i lepsza pensja

@pracownik

Wiadomo, że pracy jest więcej, ale wyższa wpłata to duży plus. Z reguły jest to kilkaset zł czy bardziej podwyżka koło tysiąca?

@Aleksander

Aleksander - jeszcze nie zacząłeś pracy, a już chcesz awansować. Wszystko z Tobą w porządku ? U nas nie potrzeba karierowiczów, tylko specjalistów. Z takim podejściem jak Twoje długo byś u nas nie popracował.

Aleksander

No sorry, ale zawsze lepiej znać wszystkie opcje zanim się zacznie robotę. Wiadomo, że na awans trzeba zasłużyć i wcale się nie pcham przed szereg. Tylko robię wstępny research. Ale dzięki że się odezwałeś.

Tytus

Cześć. Czy po rozmowie rekrutacyjnej jest info zwrotne w przypadku wybrania innego kandydata?

@Tytus

Niekoniecznie. Jeśli jeszcze się nie odezwali, to pewnie już tego nie zrobią.

Aż przykro czytać pytania / komentarze imbecyli starających się o pracę w tej firmie. Jak widać dzisiaj bardzo trudno o dobrego pracownika.

MJ23

W krótce mam rozmowę o pracę na stanowisko Przedstawiciela Handlowego. Jaka jest podstawa, system pracy, jaki samochód, czy jest GPS w aucie etc? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pruszków
@MJ23

Będziesz miał okazję zapytać na rozmowie:) powodzenia

Pytanie do pracujących jako PH: co znaczy "podstawa nienajgorsza"? Konkret - ile? Limit 350 km nadal utrzymany?

@Marek

Biorąc pod uwagę, że nagrody są kwartalne, to podstawa nie może być najniższa. Kwoty dokładnie nikt nie napisze (bo obecnie mogła się już zmienić). Ale myślę, że warto wybrać się na rozmowę kwalifikacyjną.

Y
@Marek

Odpisz Markowi... Marku ,,podstawa nie najgorsza ,, to znaczy ze wyzsza od najgorszej , ale nizsza od najlepszej! No przeciez to wzglednie proste. Dziecko jedno wykarmisz, ale drugie bedzie szczuple, znaczy zalezy od przemiany materii no niektore malo jedza a wygladaja bogato. Limit kilometrow 350 utrzymany ,ale gdzie ty chlopie sie tyle chcesz rozpedzic? Focus nie da rady.

@Marek

Wyższa niż średnia krajowa ale każdy ma trochę inną, zależy od stażu pracy, ustaleń szefów i wyników. Na rachunki i kredyt zarobisz, na wakacje może nie starczyć.

Piotr z opolskiego

Dzień dobry. Jestem zainteresowany możliwoscią podjecia pracy w f. Dedra Exim. Mam pytanie czy ten wakat na woj. opolskie to jest aktualny?? Pojawił się na pracuj.pl Pozdrawiam Piotr

Misiewicz
@Piotr z opolskiego

Już nie, woj opolskie przechodzi pod jurysdykcję republiki czeskiej. Musisz teraz aplikować na rejon nadreni-polnocnej Westfalii albo okręg charkowski. Pozdrawiam

Y
@Piotr z opolskiego

Jesli jestes dziewczyna pomiedzy 25-38lat. Nie jestes na bakier z higiena to Zapraszamy. Okreg Nadnerni i Harkowa wita wita i o zdrowie pyta.

h20

Jestem zainteresowany pracą - pracownik do spraw handlowych Chciałbym się dowiedzieć jakie są zarobki i jaka jest atmosfera, czy warto jest aplikowac na to stanowisko

@h20

Atmosfera ok, powoli acz nieubłaganie dryfuje w stronę korpo. Nie narobisz się zbytnio ale też kokosów nie zarobisz. To raczej miejsce dla mało ambitnych średniaków, a nie ludzi którzy sobie podwyższają poprzeczkę i dają z siebie maximum żeby zarobić, taki dom spokojnej starości. Jeśli bardziej niż na kasie zależy Ci na spokojnej oskladkowanej pensji to aplikuj śmiało.

Zostaw merytoryczną opinię o DEDRA EXIM Sp. z o.o. - Pruszków

• Jak się pracuje w DEDRA EXIM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DEDRA EXIM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DEDRA EXIM Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DEDRA EXIM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DEDRA EXIM Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DEDRA EXIM Sp. z o.o.