Opinie o TPO Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie TPO Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie TPO Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TPO Sp. z o.o. w Łódź

czex1 Nowy wpis

W ciągu ostatniego pół roku dużo się tam zmieniło na plus. Ludzie, którzy teraz tam są pozytywni dzięki czemu chce się przychodzić do pracy!

Jaka atmosfera jest między działami w TPO Sp. z o.o.?

Były pracownik Nowy wpis

Co wchodzi w socjal TPO Sp. z o.o.?

Dyzio

Jaki socjal? Ty się ciesz jak wypłatę będziesz miał na czas

Dyzio Nowy wpis

Jaki socjal. Człowieku, tam się cieszą jak dostana wypłatę

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do TPO Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 14 lipca.

Dyzio

Daj sobie spokój z ta firmą. Ciągle szukają, zwalniają i tak w kółko. Do tego dochodzi(usunięte przez administratora) Dam ci dobra rade. omijaj tą firmę z daleka

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TPO Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Księgowy / Księgowa?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Praca w szklarni przy pomidorach
Lipsk
Gemüseproduktion Schkölen GmbH
logo firmy Specjalista ds. BHP
Bartoszyce
Corab S.A.

Czy istnieje możliwość rozwoju w TPO Sp. z o.o.?

Dyzio

w innej firmie tak, a TPO nie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w TPO Sp. z o.o.?

Dyzio

Tam nie ma niczego. Nawet wypłaty nie zawsze są na czas

Zapomnij o czymkolwiek

Jak obecnie wygląd praca w firmie TPO?

Jakie narzędzia pracy zapewnia TPO Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Prpr

jedynie kierowcy, którzy odbierają odpady maja auto służbowe(dostawcze), ale po pracy poruszają się swoim prywatnym tak jak reszta pracowników

Marzena
@Prpr

Dobrze wiedzieć. Ostatnio przeglądałam stronę internetową TPO i znalazłam informację o rekrutacji - szukają Specjalistów do spraw gospodarowania odpadami oraz pracowników fizycznych. Oferują atrakcyjne wynagrodzenie, ale przydałoby się więcej konkretów na jego temat. Jak dokładnie wygląda tam system wynagradzania i premiowania pracowników?

@Prpr

Mają swoje prywatne auta...z tego co wiem to jeden bus jest TPO i nie obsługuje Łodzi. Prywatne auta mają kierowcy, swoje działalności, swoje opłaty - generalnie lipa

Dyzio

Żądne..powinieneś się cieszyć jak dostanie wypłatę..pozdrawia były pracownik

Dyzio

Żadnych nie zapewnia...zapomnij o czymkolwiek.,nawet płynu do odkażania tam nie ma, a odpady są tzw. niebezpieczne

Czy pracodawca TPO Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Dyzio

Kedyś tam pracowałem i zapomnij o jakichkolwiek szkoleniach.W ogóle odradzam pracę w tej firmie.

Czy są wewnętrzne awanse ?

Klient

Jako niezadowolony kontrahent firmy muszę wskazać : 1. Bardzo utrudniony kontakt z pracownikami firmy. Całymi daniami nie można się dzwonić. Nikt nie odbiera telefonów 2. Jak już jakimś cudem człowiek się dodzwoni, to bardzo lekcewazacy stosunek do klienta. 3. Brak wiedzy na temat przepisów. Niczego nie można się dowiedzieć Podsumowując, brak profesjonalizmu, bardzo lekceważyć stosunek do klienta, brak elementarnej wiedzy

Klient II
@Klient

Nie tylko pan/pani jest niezadowolony. Wielu jest takich. Pomimo, że niby zmienili dyrekcje nic poza tym się nie zmieniło. Obsługa jest na najniższym poziomie. Odbiór odpadów nieregularny. Kontakt żaden.

@Klient

Ciekawe czy tak samo działa druga firma zarządzana przez dyrektorkę TPO? Tam za to zajmują się wywozem śmieci, nieczystości, gruzu itd... Jak wywożą tak samo jak w TPO, to życzę powodzenia..Nie polecam żadnych usług, gdzie pracuje była dyrektorka TPO

Milorzab
@Igor

To nie dyrektor jeden czy drugi jest winny. Poprzednia Pani dyrektor wzorcowo dbała o klienta. Teraz klient traktowany jest jak intruz.

@Milorzab

Dbała o klienta? W firmie był za moich czasów totalny bałagan, odpady były nie odbierane. Zresztą teraz tez tak jest. Klienci dzwonili z pretensjami. Dyrektorka dbała póki miała z tego kasę. Z firmy, która straciła już szacunek, dobre imię nic się nie da zrobić..Szkoda, że nie widziałeś co się działo w siedzibie firmy..

Denys
@Milorzab

Jakie wzorcowo dbała o klienta? Pracowałem tam, więc wiem jak się o tego klienta dbało..Może o tych co dużo płacili za odpady?

Grzegorz
@Denys

Pracowałaś w firmie, więc znasz ją od środka. Mogłabyś napisać jak wyglądało wynagrodzenie i czy pracodawca oferował premie lub pakiet socjalny? To istotne informacje, więc może je dodasz.

@Grzegorz

Pracowałem w tej firmie i tam nie było i nie ma żadnych pakietów socjalnych, żadnych premii. Zwykła normalna goła pensją. Natomiast dla panów, którzy pracowali lub pracują jako kierowcy 1/10 należnej im wypłaty, bo panowie pracują na swojej działalności.Wystawiają fakturę a firma np. wypłaca 1/5 faktury, za jakiś czas znowu jakąś cześć itd. czyli musza jeździć za swoje oszczędności, naprawiac samochody za swoje, bo firma spóźnia się z wypłatami.

Przedsiębiorstwo Budowlane Pagma- Bud Paweł Siminiak W związku z rozwojem firmy P.B Pagma-Bud poszukujemy osób na stanowisko Asystent Kierownika Projektu. Zapraszamy do współpracy przy realizacji zadań z zakresu Rewitalizacji Miasta Łodzi. Podstawowym zadaniem zatrudnionego pracownika będzie kompleksowa koordynacja prac z zakresu przebudów, rozbudów i remontów łódzkich kamienic, realizowanych w oparciu o umowy zawarte z Urzędem Miasta Łodzi. Jeśli jesteś osobą spełniającą poniższe wymagania, zgłoś się do procesu Rekrutacji. Asystent Kierownika Projektu Miejsce pracy: Łódź ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Wybór podwykonawców/dostawców poszczególnych zakresów robót dla przydzielonego projektu, prowadzenie negocjacji oraz podpisywanie umów Znajomość umów zawieranych z Inwetorami i wypełnianie obowiązków w nich zawartych Prowadzenie przydzielonego projektu w ramach okreslonego budżetu i harmonogramu robót Tworzenie/ aktualizowanie harmonogramów prowadzonych robót Monitorowanie kosztów inwestycji Analizowanie dokumentacji technicznej oraz poszukiwanie optymalnych rozwiązań Analiza przydzielonego projektu oraz kosztorysowanie ewentualnych powstałych kosztów dodatkowych Prowadzenie niezbędnej dokumentacji Budowy Bezpośredni kontakt z Inwestorem w zakresie realizacji Inwestycji Uczestniczenie w cotygodniowych Naradach z Inwestorem /Podwykonawcami Wykonywanie dokumentacji powykonawczej prowadzonych robót WYMAGANIA: Ukończone studia kierunkowe Dobra znajomośc programów Autocad, MS Office, Noram Pro Znajomość Prawa Zamówień Publicznych w budownictwie bedzie dodatkowym atutem Zdolność dobrej organizacji pracy oraz wysokie zdolności interpersonalne Umiejętność dobrej pracy pod presją czasu Samodzielność i zaangażowanie Chęć rozwoju zawodowego Minimum roczne doświadczenie w pracy jako Asystent Kierownika Projektu przy realizacji projektów z zakresu budownictwa kubaturowego (prowadzenie projektów z zakresu rewitalizacji zabytków bedzie dodatkowym atutem) OFERUJEMY: Umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie doświadczenia Narzędzia pracy: telefon, laptop Miłą atmosferę i pracę w zgranym zespole Lokalizacja biura i budów: Łódź Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Przedsiebiorstwo Budowlane Pagma-Bud z siedzibą w _Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Przedsiebiuorstwo Budowlane Pagma-Bud z siedzibą w Łodzi przy ul.Wólczańskiej 128/134. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

DJ

Odpowiedź dla JAD Chyba nie wiesz, co piszesz..."w tej firmie nie ma mobbingu, a atmosfera jest wręcz pozytywna". Wiesz co mi to przypomina? Urywek z filmu "Miś" "Łubu dubu, łubu dubu niech nam żyje prezes klubu...pan prezes dba o nas, jak ojciec najlepszy..." Jak tam pracujesz, to chyba boisz się napisać prawdę. Doskonale znam poprzednią dyrekcję firmy i aktualną. Miałem nie - przyjemność rozmowy i jako pracownik , wtedy obecna dyrekcja pokazała mi gdzie jest moje miejsce. A potem niestety nikt już nie chciał ze mną rozmawiać. Tak się traktuje pracownika...A Tobie życzę powodzenia, jeśli lubisz być nikim w pracy i innym nabijać kieszeń..ok

Jad
@DJ

Widzę ze nie ma sensu pisać tu cokolwiek pozytywnego bo i tak wszystko zostanie zanegowane przez byłych pracowników albo pracownika bo mam wrażenie ze te wszystkie wpisy dodaje jedna osoba., która wie „wszystko” najlepiej a do tego jest wróżką:) Nie muszę się niczego bać bo nie mam powodów,a obecna dyrekcja nie dała mi odczuć ze jestem nikim i wynagrodzenie tez jest wypłacane na czas ...pozdrawiam

Jad

Takie opinie piszą ludzie, którzy chyba już dawno nie pracują w TPO. Jestem pracownikiem i jeszcze nie spotkałam się z mobbingiem a wręcz przeciwnie atmosfera jest pozytywna. Pozdrawiam wszystkich Syczących ????

Dj

Tragedia Moje sugestie dla TPO Sp. z o.o.: Żeby kierownictwo nauczyło się szacunku do drugiego człowieka(usunięte przez administratora)

DJ

Mnie cały czas zastanawia jedna rzecz. W TPO jest źle i to jest wiadome i pewne. Źle traktują pracowników, są wyzwiska, nie płaca na czas kierowcą, a jeśli już to płaca ratami. Ludzi się dopominają o swoje pieniądze. Odpady leżą na terenie wynajmowanym przez firmę w kontenerach a padłe zwierzęta w magazynie za biurem. Smród, brud i cała reszta. To czemu jeszcze ludzie tam pracujecie. Jeśli jest źle, to odwracam się na piecie i nigdy tam nie wracam. Szanujcie się - jest dla was praca gdzie indziej.lepiej płatna, spokojniejsza. Poczytajcie ogłoszenia...

Patryk

Idealnych firm nie ma ale pracowników również!

aqq

Szkoda, że Panowie potrzebowali tyle czasu (wiele lat) , żeby zrozumieć swój błąd. Widzę, że od przyjścia AW wiele ekip przewinęło się przez firmę. A co ze Spreco ?

@aqq

Spreco? Teraz tam rządzi...TPO - bis przykrywka. TPO ma taka opinię własnie dzięki AW. Pogrążyła ta firmę i ludzi którzy tam pracowali i pracują. A z drugiej strony teraz zbytnio lepiej nie jest. Nadal są problemy z wypłacalnością.

Aqq
@Igor

A czy to prawda że Tpo kieruje żona PD? Jeśli tak to jest dobra wiadomość dla przyszłych pracowników

niezadowolony
@Igor

Dokładnie.Notorycznie brak pieniędzy na przelewy.Placa po terminie na 8 lub więcej rat.Trzeba się prosić o swoje ciężko zarobione pieniądze.Brakuje na Wszystko podwykonawca czyli kierowca.Nie mogą zapłacić podatku VAT opłacić inne rzeczy ZUS.Wszyscy chcą odejść z kierowców i szukają innych rzetelnych i wypłacalnych kontrahentów

@niezadowolony

Czyli sytuacja nie zmieniła się od kilku lat. Kiedyś było tak samo - faktury płacone na 10 rat po parę groszy. Kierowca nie wiedział czy ma za to tankować samochód, czy płacić ZUS . O każdy grosz trzeba było się wykłócać. Kierowca swoja robotę robi, jeździ, zbiera odpady a oni nie płacą. Już dawno wszyscy kierowcy powinni odejść. Nie ma nad czym się zastanawiać. Proszę przejrzeć ogłoszenia -inne firmy szukają kierowców i maja nawet niezłe opinie. Nie to co TPO.

@DJ

Dlatego już szukamy innych kontrahentów .Szkoda czasu na TPO bo można w długi popaść

@Igor

Jeździłem kiedyś dla TPO i nadal to samo.Nie ma kasy i nie ma kasy.Firma TPO zamiast regulaowac kierowca według umów 15 każdego miesiąca pieniądze zabiera dla siebie na opłaty a potem mówi ze nie ma.Ale auta se pokupowali na bogato z pieniędzy na przelewy.Dziadostwo

@Niezadowolony

Doskonale wiem jak tam jest..Panowie z zarządu mają takie fury, że nie wiem co.. Przy każdej fakturze były awantury, nigdy nie wypłacili jej ani w całości ani w terminie. Dlatego dziwię się, że jeszcze ktokolwiek chce tam jeździć. Ja długo się zbierałem, ale udało mi się. Odizolowałem się od tej firmy i tych ludzi, którzy ciągnęli mnie na dno. Zróbcie tak samo. Nie czekajcie. jest wiele firm, które proponują naprawdę godziwe zarobki, wypłacane w całości i terminowo...Ludzie, nie nabijacie kieszeni tym co ta firma kierują. Żerują na wszej naiwności.

@DJ

Niestety jest to najprawdziwsza prawda

@Niezadowolony

Dlatego dziwi mnie to, że jeszcze ktokolwiek chce tam pracować. Żeby ratować firmę niby to odsunęli dyrektorkę, która zrobili prezesem w następnej firmie. To wszystko śmierdzi na odległość.,

DJ

Więc ludzie, ogarnijcie się. Naprawdę można znaleźć normalna porządną robotę, gdzie wypłata jest na czas, nikt się nie wydziera i nie gnoi pracownika. Może jak wszyscy z tej firmy odejdą, to zobaczą jaką krzywdę wyrządzili wielu osobom. Nie mogę tutaj napisać co zrobili, ale długo się zbierałem..Mnie się udało.

@Patryk

Pracowałeś tam? Ja tak...a jeśli Ty nie, to nie mów nic na temat pracowników i pracy w tej firmie.

@Patryk

Mnie cały czas zastanawia jedna rzecz. W TPO jest źle i to jest wiadome i pewne. Źle traktują pracowników, są wyzwiska, nie płaca na czas kierowcą, a jeśli już to płaca ratami. Ludzi się dopominają o swoje pieniądze. Odpady leżą na terenie wynajmowanym przez firmę w kontenerach(usunięte przez administratora)Smród, brud i cała reszta. To czemu jeszcze ludzie tam pracujecie. Jeśli jest źle, to odwracam się na piecie i nigdy tam nie wracam. Szanujcie się - jest dla was praca gdzie indziej.lepiej płatna, spokojniejsza. Poczytajcie ogłoszenia...

DJ

I proszę ..tak się zamyka temat....

DJ

Do wszystkich którzy tu piszą i komentują..Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej, a jak proszę o podanie priv, to raptem wszyscy milkną..Boicie się czegoś? A tak poza tym...Tą stronkę czyta też dyrektorka i niektóre posty są jej...

kaktoos

Hmmm coś się tu nie zgadza...Bo skoro taki był tam mobbing i płacili najniższą krajową to jak to możliwe ,że ludzie tam pracowali i dali się tak traktować za marne pieniądze? Dziś nie ma bezrobocia tylko ludzie nie chcą pracować dlatego przyjeżdzają do nas Ukraińcy. Można przebierać i wybrzydzać w ofertach pracy na produkcji i w biurze. To po co ktoś, komu było tam tak źle tak się męczył i pracował? I skoro nadal atmosfera jest podobno taka sama to po co ludzie nadal tam pracują??Coś mi się tu kupy nie trzyma. PEwnie prawda leży gdzieś po środku.

@kaktoos

To o czym piszę miało miejsce jakiś czas temu..wtedy nie było łatwo o pracę jakąkolwiek.. W moim przypadku przez jakiś czas było ok, ale się zmieniło...(nie mogę tutaj napisać z jakiego powodu, ale była to osoba dyrektorki) i jak się zmieniło, to wytrzymałem 1,5 miesiąca i odszedłem..z dnia na dzień. Uwierz mi, prawda w tym przypadku nie leży pośrodku..Nie pracowałeś tam, nie wiesz jak wyglądał każdy dzień, nie wiesz nic o odpadach medycznych, o samej pracy z nimi, o smrodzie, o warunkach i co najważniejsze nic nie wiesz jak tam się traktuje pracownika. Chcesz się dowiedzieć więcej? podaj priv

Zostaw merytoryczną opinię o TPO Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w TPO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TPO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

TPO Sp. z o.o.
  • Wileńska 4/8