Nord Connect Development Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Nord Connect Development Sp. z o.o.

anonim 2011-11-06 23:39:25
( usunięte przez administratora ) Teraz znów szukają naiwnych. Nie polecam!!!
anonim 2011-11-08 13:11:52
Potwierdzam wypowiedź przedmówcy. Firma niewypłacalna. Zatrudniają nowych pracowników , najlepiej absolwentów żeby ich ( usunięte przez administratora )Taka jest polityka tej firmy. Zajrzyjcie również na ich stronę internetową w zakładkę \\\"realizacje\\\" tam to dopiero są jaja. Inwestycja M1 w Krakowie -( usunięte przez administratora ) Śmiechu warte. Ludzie omijajcie ta firmę z daleka.
anonim 2012-01-27 11:45:03
Czy ktoś wie czy spółka Nord Connect Development ma podpisane umowy z jakimś inwestorem? Czy gdzieś jeszcze prowadzi prace ?
NOWA 2012-03-08 21:37:23
uwaga do wszystkich piszących - teraz już wiem dlaczego należy wprowadzić ACTA i jestem za - bo w inetrnecie na postach każdego można obrzucić błotem, ale pisanie o kimś z imienia i nazwiska jest ( usunięte przez administratora ) Niech ten kto jest bez grzechu pierwszy rzuci kamieniem, łatwo jest kogoś oczernić i opisać o nim bzdury a prawda może być zupełnie inna - a czy sznowni byli pracownicy mają czyste sumienie co do swojej pracy? bo mam wrażenie, że dzisiaj każdy młodzian chciałby dużo zarabiać ale niewiele robić.
ja 2012-03-12 08:36:19
zacząłeś sypać nazwiskami to powtarzam jeszcze raz - napisz jak się nazywasz to pogadamy, bo nie zdzierżę tego, że oczerniasz czyjeś nazwiska - powtarzam Ci Pąństwo mają RODZINY - nie dotarło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
xxx 2012-03-12 10:51:10
Żeby tylko druga strona nie zaczęła wymieniać nazwisk i niekompetencji wykazywanej przez wielce szanownych i wiecznie niezadowolonych pracowników. Bo póki co mecz jest do jednej bramki. I z tego co widać może skończyć się w sądzie. A wtedy będzie pasjonująco.
firma usługowa 2013-04-22 12:53:49
Czy ktoś wie co się aktualnie dzieje z Nord Connect Development ?
Marzena 2013-06-14 21:15:17
Proszę o pomoc. Szukam w ważnej sprawie pana ( usunięte przez administratora ) Czy ktoś zna nr do prezesa firmy? Nie jestem z Katowic, więc nie mam jak podejść pod wyżej wymieniony adres...
kontakt 2013-06-17 16:02:58
Proszę spróbować w firmie z poniższego ogłoszenia. Powinni mieć aktualny kontakt.
( usunięte przez administratora )
Marzena 2013-06-17 16:26:24
Proszę jeszcze raz podać ten link, bo niestety nie działa... dziękuję
Marzena 2013-06-17 16:37:04
to ten?
( usunięte przez administratora ) br /> Niestety wszystko co można było znaleźć w internecie już sprawdzono i "nie działa". Ten namiar też nie. Dziękuję za odpowiedź...
Marzena 2013-06-17 16:51:56
Niepoprawnie załączają się tutaj linki do strony internetowej... Gdyby ktokolwiek miał jakiś nr telefonu do pana ( usunięte przez administratora ) to bardzo pilnie proszę o informacje... Żeby nie było tak oficjalnie to można też mailem: (usunięte przez administratora)
pablo 2015-01-31 14:37:39
no własnie czy ktoś coś wie? bo tak jak kolega nerd szukał info to ja też przewertowałem internet ale szczerze wam powiem, że właśnie kiepsko z jakimiś dokładnymi informacjami, wszystko albo z dużej ilości czasu wstecz, albo zero konkretów. Czy ktoś obecnie pracuje w Nord Connect Development i mógłby rzucić jakimiś informacjami?
duduś 2016-03-24 20:00:34
pan Lisiewicz "bryluje" teraz w spółce PM Technologie w Płocku. W zasadzie nic nie robi, za to "pierze" kasę z poprzednich geszeftów. Na razie skutecznie unika komorników ale już niedługo. Ludzi traktuje jak "bydło" i narzędzia. Jedyne co umie to "drzeć mordę" na pracowników.
duduś 2016-03-24 20:01:00
pan (usunięte przez administratora) "bryluje" teraz w spółce PM Technologie w Płocku. W zasadzie nic nie robi, za to "pierze" kasę z poprzednich geszeftów. Na razie skutecznie unika komorników ale już niedługo. Ludzi traktuje jak "bydło" i narzędzia. Jedyne co umie to "drzeć mordę" na pracowników.
duduś 2016-04-12 20:52:31
adam o jaką rekrutacje pytasz i do jakiej firmy. Chyba nie prowadzonej przez Lisiewicza. Bo za mim ciągną się tylko komornicy którzy próbują ściągnąć kasę za jego długi. Firma nie prowadzi żadnej działalności, poza "pralnią"
karamba 2016-05-26 21:10:17
firma nie istnieje a nazwisk się nie podaje a odwżnego ukrywaącego się pod nickiem duduś to Pan Panie Tomaszu już Panu nie wyszło. Miasto Łódź jest duże ale i tak Pana znajdę za szkalowanie Panie Gawron od robót budowlanych i ciekawę jaką będziesz Pan miał minę
olkol 2016-06-19 21:28:32
Wydaje mi się, że na spokojnie można liczyć u nich na zatrudnienie w ramach umowy o pracę @wosiek. Przecież o takie stabilne zatrudnienie jest teraz dość trudno, a pewnie i socjale do tego dorzucają jeszcze.
Zostaw swoją opinię o Nord Connect Development Sp. z o.o. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nord Connect Development Sp. z o.o.