Opinie o Piotr i Paweł S.A. w Poznań

Firma powstała w 1990 roku. Pierwszy supermarket (1991), pierwszy supermarket czynny całą dobę (1995), pierwsze umowy na zasadach franczyzy (2000) i stworzenie Centrum Logistycznego w Sadach koło Poznania.Dziś już ponad setka sklepów jest obecna w kilkudziesięciu miastach w całym kraju. Średnia powierzchnia sprzedażowa wynosi 1100 m2, a asortyment sięga 15 000 pozycji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr i Paweł S.A. w Poznań

Proszę, aby obsługa z Ukrainy lub innych krajów przechodziła szkolenie. Osoby obcej narodowości niestety źle mówią po polsku, nie rozumieją o co się klienci pytają. Dzisiaj byłam świadkiem jak starsza Pani chciała kopić placek drożdżowy i Pani z Ukrainy powiedziała jej, że placek jogurtowy jest plackiem drożdżowym. Dobrze, że inni klienci się obruszyli, bo starsza Pani dostałaby placek jogurtowy, którego nie lubi. Wiele razy ja , moja rodzina i moi znajomi mieliśmy policzone inne produkty na wagę, niż te co kupiliśmy. Bardzo dobrze, że Piotr i Paweł zatrudnia osoby z innych krajów, ale niech trafiają oni do bezpośredniej obsługi klienta po szkoleniu i nauce języka polskiego. Ostatnio na stoisku mięsnym była zatrudniona starsza osoba z naklejką "uczę się" przemiła Pani , bystra i szybka. Takich osób potrzeba. A do poprzedniej wypowiedzi się przychylam nie ma produktów z promocji np. wędlin od "szwagra." Pozdrawiam mój sklep. :)

Mariusz

Czas na piątkowe zakupy z rodzina poświęciłem w niedawno otwartym sklepie Piotr i Paweł na Franowie. W trakcie zakupów doświadczyłem kompletniej niewiedzy o stanie asortymentu przy stanowisku z wędlinami. Pani która mnie obsługiwała nie miała pojęcia co jest, a czego nie ma. Mało tego, żadna z koleżanek nie raczyła jej nawet pomóc bo przecież ktoś mógł dopiero się uczyć. Na każde zadane pytanie pani ze stanowiska robiła wielkie oczy i zastanawiała się o co mi chodzi, bo przecież jak klient możne sobie cokolwiek życzyć. Zostałem kompletnie olany, a pani jak by mnie nie było zaczęła obsługiwać kolejna osobę. Takiej obsługi nie życzę nikomu, a zakupy robiłem tam ostatni raz Pozdrawiam

Były klient

Najgorszy market w Jeleniej Górze zgniłe warzywa owoce brud smród stare wędliny towar po terminie niemiła obsługa brak dobrego kierownika tylko papierochy palą zero klientów jednym słowem padaka sklep i niedouczona kierowniczka brak.kultury osobistej chodzą jak smród po porach.

Bartosz

Byłem dziś w sklepie w Poznaniu przy ulicy Promienistej 160, a tam przy obsłudze kasowej Ukraińcy, jestem bardzo zaskoczony, że firma nie inwestuje w Polaków, tylko tanim kosztem zatrudnia masowo obcokrajowców. Najwyraźniej ta firma nie ma nic już wspólnego z polskością :(

Magazynier

Rozmowa trwała około 15~20 minut. Przez jakiś czas rekruterka, obok której siedział kierownik magazynu - o czym nie wiedziałem, opowiadała o firmie itp.. Kwestie finansowe zostały owiane oczywiście klauzulą Top Secret. Pani twierdziła że proces rekrutacji potrwa ok. 2-3 tygodni i zostanę poinformowany czy będę zatrudniony. Niestety minęły 3~4 tygodnie od czasu rozmowy i niestety cisza żadnej informacji zwrotnej, gdzie potrzebowano na tamtą chwilę dużej grupy pracowników. Teraz jeszcze nadal widzę, że firma dodaje ogłoszenia na stanowisko magazynier. Czy takie zachowanie jest poważne? Czy tak wygląda faktyczne zapotrzebowanie na pracowników. Strata czasu i nic więcej.

1. Dlaczego zwolniłem się od poprzedniego pracodawcy (jakby to miało jakieś większe znaczenie w wykonywaniu obowiązków) 2. Jakie są moje oczekiwania finansowe 3. Co lubiłem w swojej pracy (co można lubić w pracy gdy warunki do jej wykonywania są do d⛔⛔⛔ 4. Prośba o wyjaśnienie czemu zmieniałem tak często prace

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Piotr i Paweł w sukcesji....byłam kilka razy i już nie wspominając o tym że centrum handlowe to jedna wielka pustynia, ale w piotrze i pawle zawsze są kolejki. Produkty o zawyżonych cenach, bo przecież prestiż :) hahaha. Znam kogoś kto tam pracował i powiem że szczerze odradzam. Żadnych perspektyw a z resztą starczy przyjść i zobaczyć że sam kierownik obsługuje na każdym dziale włączając kasę. To jest dopiero awans :))

Bob

Witam serdecznie Jako klient nowo otwartego we wrzesniu sklepu waszej sieci w Warszawie na ul.Magicznej,zostalem zaskoczony nie milym zapachem. To skandal. Chcialem kupic wedline,mieso,rybę. Ten swad byl okrutny,nagle zrezygnowalem i szybkim krokiem opuściłem placówkę. Myślę,że coś tu nie gra. Wiele innych sklepów odwiedziłem i tego problemu nie ma. Drodzy właściciele,jeśli to się nie poprawi,to nikt nie będzie przychodził. Może nie otwierajcie nowych placówek,jak nie panujecie nad tym co macie........Proszę o jak najszybsze rozpatrzenie mojej sprawy i jeszcze szybszą interwencję. Nie mam już więcej ochoty pisać. Teraz czekam na rezultaty i poprawę jakości. Życzę powodzenia i szczęścia. Wasz klient.....

zainteresowana

Witam. Dostąłąm propozycje pracy jako szef dzialu. Prosze mi powiedziec jaka stawka jest na szefa działu i jak dlugo trwa przyuczenie? Bo na poczatek powiedziano mi, że będe sie uczyć. Ile to trwa? 2-3 miesiace czy dluzej?

Odradzam pracy w jeleniej górze piotr i pwaeł tam jest bardzo niemiła atmosfera ludzie stamtąd uciekają zmiany czasu pracy z dnia na dzień są problemy z kierowniczką podchodzi bardzo nieludzko do pracowników.

Niech Prezes się zainteresuje kierowniczką z Jeleniej Góry bo przez jej chamskie zachowanie pracownicy odchodzą a.ta kobieta nienadaje się na takie.stanowisko .

Aneta

@Lola a wiesz, że mobbing to bardzo poważne oskarżenie, ponieważ to przestępstwo. Przypominam, że mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy własnie to odczułaś w firmie Piotr i Paweł? Na jakim stanowisku odczułaś takie zachowania? Chciałabyś opisać jakąś sytuację? Zainteresuje to zapewne osoby szukające ofert pracy w tej firmie.

klientka

Byłam dzisiaj w Piotrze i Pawle po 17 tej w Poznań Plaza. Panie na dziale mięsnym to jakaś porażka. To nie jest tylko moja opinia. Panie są bardzo niemiłe, jakby pracowały za karę. Pracuję także w handlu i mam doczynienia z ludźmi i niewyobrażam sobie być tak niesympatyczną dla klientów.

Lola

W Jeleniej Górze.kierowniczka stosuje mobing do pracowników Piotr i Paweł.

Klient

W jeleniej górze zachowanie kierowniczki jest bardzo chamskie do pracowników nie miło się robi tam zakupy jak się słyszy że wy nic niepotraficie a sama pełza jak larwa moja i noi znajomi zrezygnowali robienia tam zakupów ja bym taką osobe odrazu zwolnił niezdziwił bym się jak pracownik skieruje sprawe do odp organów.

jako

Browar Piotr i paweł omijajcie personel w tym sklepie i jedną tam babcinke co obsługuje na mięsnym..Arogacja beszczelność ja sie poczułem jak w sklepie GeSU z dalekiej komuny DLACZEGO TAK JEST bo przyszła kierowniczka i jej broni jeszcze Nie wspomne o Ochronie stary dziadek siwy jeszcze atakujący Cała trójca nadaje sie tylko na wymiane Przecierz ja płace i jak można tak traktować klijeta a wszystko wydazyło sie 2017 09 25 w Browarze Poznań piotr i paweł..Ochyda i tyle..

Aga
@jako

Pan i wladca- klient, placi i wszystko mu wolno hahahaha

Aneta

Mobbing @Kiki oznacza spełnienie tych przesłanek: poniżenie, ośmieszenie, zaniżenie samooceny, wyeliminowanie albo odizolowanie pracownika od współpracowników. Czy na pewno opisywane przez Ciebie sytuacje obejmują wymienione rzeczy? Na forum powinniśmy pamiętać o jak najbardziej wiarygodnych i rzetelnych opiniach, tak żeby firma Piotr i Paweł mogła być przedstawiona w świetle w jakim jest w rzeczywistości, ponieważ mają dużo ofert pracy (https://kariera.piotripawel.pl/) i dużo osób może być zainteresowane pracą.

kkkkkkkk
@Aneta

nie wiesz co piszesz, sklepy negatywne pod wieloma względami. Stare mięso, stare ryby, klejące wędliny myte w zlewach, towar po terminie na półkach.Pracownik poniża pracownika.Awanse na wyższe stanowiska tylko i wyłącznie po znajomości a nie pod względem lat przepracowanych czy umiejętności w sprzedaży. Kierownictwo w Poznaniu ,,Dyrektorzy,, zainteresujcie się trochę sklepami. Skoro przyjeżdżacie na ,,zwiady,, to sprawdźcie na monitoringu co robi personel na sklepie czy pracuje czy pije z kierowniczką sklepu kawę na zapleczu.Coraz droższe ceny.Klientów coraz mniej.Upadłość wisi w waszej firmie w powietrzu.

konsument

Piotr i Paweł Jelenia Góra, wielkie otwarcie nowego sklepu, właśnie męczę się przy śniadaniu z szynką crudo, którą ktoś na dziale pokroił jak zwykłą wędlinę i jest za gruba, żeby ją przeżyć. Szkolcie ludzi bo to dramat!!!

Lutowy Człowiek
@konsument

Biedny :( Nie przeżył :( Czlowiek nie zna jednak dnia ani godziny... czy to rozpędziny TIR czy plasterek szynki. Życie to bardzo krucha materia.

Anonimowa

Kierownictwo w wszystkim widzi problem. Jak nie zrobisz tego co ci kaze Kierownik Norbert masz przerabane caly czas a pozniej sam,a odchodzisz bo nie wyrabiasz psychicznie. Ganiaja Cie jak psa i pracujesz na paru dzialach bo nikt nie chce u nich pracowac. Tak dziala praca w Piotr i Pawel Pruszcz Gdanski.

Slabe ogniwk

Niestety nie polecam. Najlepiej jakby pracownik sie sklonowal i robil 10 rzeczy na raz. Mi wreczono wypowiedzenie, bo dziecko mi zachorowalo i ja tez wiec bylam na l4 zdarzylo mi sie drugi raz. Niby wypowiedzenie bez podania przyczyny ale wiadomo przeciez. Nie warto sie starac. Czlowiek latal jak ze sraczka zeby wszystko ogarnac i takie podziekowanie otrzymal. Zycze wszystkim zdrowia,bo mnie zabraklo i musze nowej pracy szukac ;) pozdrawiam!

w Sklepie w Gdańsku na Chełmie jest taki MOBBING, że połowa pracowników jest na zwolnieniach lekarskich od psychiatry. Chyba trzeba to zgłosić prokuraturze, bo mobbing to przestępstwo, a dyrekcja "zamiata wszystko pod dywan". Osoby na stanowiskach kierowniczych bez odpowiednich kwalifikacji, kompetencji i doświadczenia - zastanawia mnie jedno kto ich zatrudnia i czy wg własnego podobieństwa ?? bo większych buraków nie znam - żule spod sklepu mają więcej od ekipy kierowniczej- klasy, taktu i kultury !!!

Koło godziny 10.00 pracownica sporzywała śniadanie na stoisku Tradycji a druga pracownica w tym czsie wyszła ze sklepu porozmawiać przez telefon ( z rozmowy wynikało żę rozmawia z synem ) i to nie jest pierszy raz w tym sklepie na indyfikatoże miała na imie Ania Wieczorem tuż przed zamknieciem sklepu pracownik sklepu Piotr i Paweł ( kasjerka Alina ) z Bydgoszczy Ul. Wojska Polskiego 1 Zielone Arkady zaczeła przeklinać ( i co KUR... się patrzysz itp.) na oślep nawet niezauwarzyła że jestem przy kasie

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr i Paweł S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Piotr i Paweł S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr i Paweł S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piotr i Paweł S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piotr i Paweł S.A.?

Kandydaci do pracy w Piotr i Paweł S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piotr i Paweł S.A.
1.9/5 Na podstawie 259 ocen.

Piotr i Paweł S.A.