niemiecka firma budowlana Grodecki Marek

Prenzlau

Opinie o niemiecka firma budowlana Grodecki Marek

anonim 2011-02-05 18:06:02
Czekam od tego goja juz 4 tygodnie na pieniadze i sie ukrywa robote zrobilismy on skasowal pieniadze [usunięte przez admina]
szrama 2011-02-08 17:00:02
to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nic wiecej i to prymitywna
on 2011-02-09 20:39:03
Witam, zostawcie go w spokoju ona taka mila i przyjemna jest. ON
stan 2011-02-10 09:26:31
Znam go z czasow Kanady , calkowita prawda jest ze okradl wielu ludzi prowadzac firme , firmy mial zarejstrowane na inne osoby i dlatego jego proceder zlodziejski tak dlugo trwal. Teraz okrada europe ,mysle ze nie dlugo. Prosze nie mylic (usunięte przez administratora) z Polsko=Kanadyjskiego zwizku wedkarskiego bo ta wsza sie utozsamia z nim .
ryba 2011-02-17 23:29:07
On juz od paru dni jest w Niemczech ile bym dala zeby go w koncu nauczyc rozumu , alimentow nie chce placic
oti 2011-03-05 08:35:26
Nareszcie oficjalnie poszukuje zlodzieja Niemiecka policja za zlodziejstwo [usunięte przez admina]
lew 2016-05-21 10:46:31
Witajcie. Nie wydaje mi się , aby praca w tym miejscu była dobrym pomysłem dla wszystkich. Odnajdują się tutaj ludzie przede wszystkim pracowici i Ci , którzy wiedzą, że praca to nie wakacje. Co do kasy to możesz zarobić trzy razy tyle co u nas w kraju
Zostaw swoją opinię o niemiecka firma budowlana Grodecki Marek - Prenzlau
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie niemiecka firma budowlana Grodecki Marek