Industrie Lisa Poland Sp. z o.o.

Opinie o Industrie Lisa Poland Sp. z o.o.

Praca ok polecam

Jak na prace na produkcji jest Ok Stabilna praca i płaca Ja nie narzekam

Grzegorz

Biorąc pod uwagę że jest to praca na produkcji nie jest wcale tak ciężko, pracodawca wypłacalny co w tych czasach ważne. Dają premie miesięczną a do tego 2 razy w roku dodatkowo premia na święta i wakacje co też jest dobre. Dlatego jak dla mnie praca OK

Daria

W firmie Indsutrie Lisa Poland nigdy nie było problemu z wypłacalnością, pensja zawsze jest na czas. Nie ma problemu z pomocą jeśli pracownik się z tym zgłosił Oczywiście praca jest po to żeby pracować i tak jest w każdym zakładzie pracy.

Joanna Nowy wpis

Bardzo polecam. W firmie znalazłam swoją miłość życia :) Atmosfera była rewelacyjna - wszyscy pracownicy uśmiechnięci i zadowoleni (zawsze mieli czas aby ze mną zamienić kilka miłych słów).

Beata Nowy wpis

Polecam. Pracuje jako operator i nie narzekam.

Andrzej Nowy wpis

Polecam - W ostatnich latach dużo się zmieniło w firmie na plus. Cały czas są wprowadzane nowe usprawnienia. Pracować trzeba wszędzie, a tutaj wynagrodzenie na czas, płatne nadgodziny. Jak tylko się chce pracować można całkiem nieźle zarobić.

Krzysztof Nowy wpis

Polecam praca na produkcji nie jest ciężko

Polecam

Joanna

Praca na produkcji również dla kobiet. Jeśli ktoś che może się rozwijać i awansować Polecam

Vxo

JAK NA RAZIE TO TYLKO UKRAINA W TYM ZAKŁADZIE JEST ZATRUDNIANA

@Vxo

Witam w naszym zakładzie pracują pracownicy o różnej narodowości

Praca

Firma prowadzi aktualnie nabór do pracy ktoś może coś powiedzieć na temat warunków jakie są na dzień dzisiejszy ?.

@Praca

Zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjna

Moto

witam, jak wyżej chcę się dowiedzieć czy jest tam umowa o prace i czy dalej tak ciężko

@Moto

Witam Trzeba złożyć CV i przyjść na rozmowę kwalifikacyjna zapraszamy

@Moto

Witam w naszej firmie nie ma umów zlecenie każdy jest zatrudniony na umowie o pracę.

Witam w naszym zakładzie pracy sroki ochrony osobistej są wydawane na prośbę pracownika.

Yoka

anonim - 2013-07-11 18:47:27 To znaczy ile teraz jest przerw w industrie lisa? Trudno wyrobić te normy? Można wychodzić sobie na papieroska, czy odliczają?Teraz jest jedna przerwa 20 minut. Normy jak normy wyliczone sa co do minuty, a na papieroski ? Odejdz od prasy to dostaniesz opieprz, ze odechce Ci sie tam pracowac. Tyle ode mnie

@Yoka

Witam Przerwa jest dłuższa niż przewidziana wg kodeksu pracy, jeśli pracownik musi odejść od maszyny nie ma z tym problemu jednak przerwa na papierosa raczej nie występuje w żadnej firmie

Praca ok polecam

Jak na pracę na produkcji dla mnie ok stabilna praca i płaca ja polecam

Jak na prace na produkcji jest Ok Stabilna praca i płaca Ja nie narzekam

Grzegorz

Daria

Dzięki, że piszesz, co i jak. Czyli premia jest jedynie za frekwencje? Jak normy są tak wysokie, to za ich wyrobienie nic nie ma? A podstawa ile wynosi? Co do tego poniżania, rzucisz jakimś przykładem?? Chodzi o brygadzistów? Bo ktoś niżej pisał, że na porządku dziennym jest ubliżanie itp. Nie da się gdzieś tego wyżej zgłosić?

Witam serdecznie pracownicy w naszej firmie mają przyznawaną nagrodę nie tylko za frekwencję. Osoba komentująca widocznie nie pracuje w naszej firmie ponieważ to co piszę jest nie zgodne z tym co ma miejsce w rzeczywistości

Powiem tak praca jak praca kto chcę pracować bd pracował . Kazdy jak placi komus to wymaga ,hm co do przerw wystarczyło by sie odezwac napewnon by zrobili .

Koala

Jak długo tam pracowałeś i co tam się robi. Słyszałam że to praca dwuzmianowa?? Pozdrawiam

Charakterny

To że dajesz się innym poniżać to świadczy o tym że słaby psychicznie jesteś takie tematy się załatwia po cichu po pracy a nie wylewa żale na forum publicznym .

Max

A jak z praca w ochronie ???

Ile jest zmian w Industrie Lisa Poland Sp. z o.o.?

Pipi

Dwie. Czasem trzecia ale bardzo rzadko i 2 osoby plus brygadzista.

Zostaw merytoryczną opinię o Industrie Lisa Poland Sp. z o.o. - Fugasówka

• Jak się pracuje w Industrie Lisa Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Industrie Lisa Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Industrie Lisa Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 10 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Industrie Lisa Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Industrie Lisa Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Industrie Lisa Poland Sp. z o.o.