Samarytanin24 świdnica

Świdnica

Opinie o Samarytanin24 świdnica

anonim 2011-02-03 17:59:01
uwaga na firmę.Samarytanin24 ze świdnicy zwłaszcza jak sie wyjedzie do niemiec to tam jest danuta rup - koordynatorka, ktora na zgłoszenie, że pokój jest nieogrzewany odpowiada, że opiekunka ma siedzieć z podopieczną a jak idzie spac to nie musi miec ciepło. nie pomaga polkom tylko im szkodzi. zapomniała jak sama pracowala!!!!!!!!!!!!
maria 2013-10-22 17:29:21
wczoraj rozmawiałam....oferty z okolic studgardu,propozycja tysiąc,,,jezdze 7 lat do niemiec,tyle mi zaoferowano,nadmieniam,,ze zawsze pracuje w swieta-tzn,boze narodzenie,,nowy rok,,Wielkanoc,sami ocencie-czy to dużo ten tys.....zwrot kosztów podrozy zdaje się 120 erelko,nic nadzwyczajnego....
babciainna 2015-07-18 19:26:14
Aja jezdze od 2 lat jest ok a co do pani ( usunięte przez administratora ) o zgadzam sie jest bardzo bezszczelna ona musi miec racje.
lilutka 2015-10-06 17:17:38
Ja jezdze z tej firmy i jestem zadowolona.moze troche za malo placa ale wyplaty sa w teminie, a to sie liczy.Co do pani RUPP to sie zgadzam jest bezczelna mialam z nia kontakt telefoniczny tylko raz i nie bylo to mile.A co do biura w Swidnicy to jest ok zawsze mozna sie dogadac ida na reke.Pozdrawiam
mirka 2016-04-21 22:34:10
w jakim charakterze pracowałaś @lilutka jako opiekunka? a jak z pracą można dać sobie rade z opieką nad osobą ci powierzoną ? Co trzeba umieć, czy gotowanie jest wymagane?
Zostaw swoją opinię o Samarytanin24 świdnica - Świdnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Samarytanin24 świdnica