MULTI CENTER

Katowice

Opinie o MULTI CENTER

anonim 2011-02-03 15:13:11
FIRMA MULTI CENTER MIESZCZĄCA SIĘ( usunięte przez administratora ) UWAŻAJCIE!!! TO CZYSTA AKWIZYCJA!!! JEZDZISZ SWOIM SAMOCHODEM ROZWOZISZ UMOWY PODAJĄC SIĘ ZA KURIERA I MASZ MOWIC LUDZIUM,ŻE JESTES Z TP S.A. I MASZ DLA NICH OFERTE. MAJĄ CI PODPISAC PAPIERY I UCIEKASZ. NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŚĆ!!!!
Alibaba 2011-02-03 19:20:47
Niestety ale Firma z ul. Raciborskiej i ul. Mickiewicza nie są połączone ze sobą w żaden sposób.
Na ulicy Raciborskiej zmienił się całkowicie zarząd i jest to nowo powstała firma.
Jestem pracownikiem Firmy Multi Center więc wiem jak to wyglądało.
Gabryś 2011-02-04 17:05:48
Jestem pracownikiem tej firmy i w przeciwieństwie do Ciebie mam odwagę otwarcie się wypowiedzieć i nie jestem anonimowy!
Nim napiszesz że ktoś jest oszustem radzę zapoznać się z definicją "oszustwa"! Poza tym nikt, nikomu nie KAZAŁ przedstawiać się jako TP S.A. czyli wszystkie podane argumenty łatwo można obalić na wstępie.
Proponuję się przedstawić bądź powiedzieć nam to w twarz - wtedy wyglądać to będzie normalnie a teraz jest to moim zdaniem czyste TCHÓRZOSTWO!!!
była pracownica 2011-02-04 18:05:27
Multicenter mieści się na tym samym adresie co TKM Group. Pracowałam w TKM i to totalni (usunięte przez administratora), juz nie mówię o klientach, których maja w( usunięte przez administratora ) ale swoich pracowników tez (usunięte przez administratora). Po miesiącu pracy dostałam jakieś ( usunięte przez administratora ) ypłaty. chciałam to wyjaśnić, ale szef wiecznie mnie zbywał. W końcu wyjaśnili mi, że tyle powinnam zarobić (umowa jest tak skonstruowana, żeby była dwuznaczna) i do widzenia. Szefem wtedy był( usunięte przez administratora ) Radzę uciekać od firm telemarketingowych, którymi on zarządza. jest on człowiekiem, który doskonale wie, jak wykorzystać młodych , którzy nie mają doświadczenia z pracą. I nawet PIP nie pomoże - bo to przecież umowa -zlecenia. A kto się będzie z sadził w sadzie cywilnym, skoro, dostaje marne ( usunięte przez administratora ) wypłaty? No chyba, że multicenter to coś zupełnie odrębnego. Tego nie wiem, ale pod tym samym adresem się mieści, co TKM, więc pewnie tak.
Obecny pracownik 2011-02-04 21:46:26
Firma Multi Center nie ma nic wspólnego z TKM - to że mieści się przy tym samym adresie nie jest powodem żeby oczerniać nowo powstałą firmę!!!
była pracownica 2011-02-05 22:16:42
Obecny pracownik - 2011-02-04 21:46:26

Zaznaczyłam w poście, że nie wiem, czy TKM i multicenter to to samo. Trochę czytania ze zrozumieniem by się przydało. Ostrzegam na zapas, może ktoś uniknie dużych stresów. I ciekawe czy będziesz tak swojej firmy bronic, jak będziesz zmieniał pracę. Bo oni właśnie wtedy przestają być mili. I nie mam na myśli tylko TKM. Z mojego doświadczenia wynika, że wszystkie firmy, które zajmują się naciąganiem ludzi, naciągną w końcu i pracownika, jak im nie pasuje. Bo szefowie maja głęboko to, czy ktoś z ich powodu będzie miał przykrości. Nie mam zamiaru Cie obrazić, tylko ostrzegam. lepiej nie pracować w różnych dziwnych firmach telemarketingowych. Tylko w firmie, która oferuje usługę tzn. jak usługi Organe, to bezpośrednio w Orange itp. harówka straszna, ale uczciwa. A swoja droga wiesz, ja tez byłam zadowolona z pracy - póki pracowałam. wszystko pasowało, atmosfera miła, itp. Radzę się poważnie zastanowić i nie ufać ludziom, szczególnie pracodawcom.
anonim 2011-02-06 14:29:16
Firma MULTI CENTER to oszuści - sprawdzone. Sam doświadczyłem!!! Nowo powstała firma bo pod wcześniejszą był brud i syf!!!!! Wszyscy ze sobą powiązani!!!! ( usunięte przez administratora ) ak jak ktos napisał na poczatku-ma racje.( usunięte przez administratora ) " i tak swoje skrobać tu będzie bo od czego on jest:) Firma to jeden WIELKI NACIĄGACZ-uważajcie!!!!
była pracownica 2011-02-06 15:08:35
Może ktoś mi napisać, pod jakim adresem mieści się Multicenter? wiem ,( usunięte przez administratora ) ale jaki numer mieszkania, bo to blok.
Była Pracownica 2011-02-10 15:17:55
Numer 10
anonim 2011-03-03 13:58:22
Witam wszystkich na forum. Obecnie pracuję w firmie Multi Center i muszę powiedzieć,że jestem bardzo zadowolona ponieważ atmosfera jest bardzo fajna i miła. Prezesik chociaż młody ale również sympatyczny,pomocny i miły. I chociaż trzeba się nagadać przez telefon to polecam wszystkim tą firmę. Aha firma multi center nie ma żadnych powiązań z firmą tkm jest to odrębna firma.
Zaciekawiona 2011-03-08 15:03:23
10? Dziwne... dziś do mnie dzwoniono w sprawie pracy i usłyszałam 15 (?) Może mi ktos powiedzieć... czy warto podjąć tam pracę? Zaproponowano mi zebym wykonywała prace w domu przy wlasnym komputerze. Jestem samotną mamą i szczerze nie mam czasu na zmarnowanie.
gaga 2011-03-24 18:41:44
to nie firma tylko jakaś pomyłka zaproszono mnie na rozmowę, poszłam i słów brakuje aby opisać co tam zastałam! Od wejścia smród z łazienki w biurze odór alkoholu w pomieszczeniach śmieci walają sie po podłodze zamiast kosza karton z wysypującymi się śmieciami! Nie pojmuje jak bardzo trzeba być zdesperowanym aby podjąć prace w takich warunkach
kasy 2015-01-31 14:13:15
no widzicie - ja tez nie doczytalem sie ile oferuja za prace w multi center a dla mnie to jest sprawa decydujaca - powiedzcie czego sie mozna spodziewac bo moze uda sie mi czegos tutaj dowiedziec i bede zadowlony. orpocz zarobkow to oczywiscie jest wazna terminowosc oplat - jak z nimi w mulit center ?
indyk 2016-05-21 11:42:53
tego, jak będzie, nie dowiesz się nigdy, jeśli sam swoich sił nie spróbujesz :) Multi Center to firma dość stabilna
Zostaw swoją opinię o MULTI CENTER - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MULTI CENTER