BRE Bank - mBank

Łódź

Opinie o BRE Bank - mBank

joko 2011-07-22 07:36
uwaga na mBank. Ten bank w przypadku zajęcia rachunku pobiera kwotę wymaganą przez komornika z każdego rachunku. Ja mam osiem rachunków u nich, ekonto, mbizne, emax .... kwota komornicza poszła x 8 co dało fajną sumkę. mBank mi mówi w słuchawce że takie mają procedury i jak zapłacę komornikowi to zdejmą a na moje pytanie z czego jeśli mi zblokowali osimiokrotność kwoty zajęcia mówią, że ich to nie obchodzi
lalala 2012-04-16 16:13
Ignorantia iuris nocet -zapraszam do zapoznania się z Ustawą o postępowaniu egzekucyjnym w administracji
zszokowana 2014-08-08 18:47
UWAGA NA MBANK! WZIELISMY U NICH KREDYT HIPOTECZNY I JAK SIE OKAZAŁO PO WYPŁACENIU KREDYTU ZNIKNĘŁO MOJEMU MĘŻOWI KILKANAŚCIE TYS. ZŁ!!!!
ZADZWONILIŚMY NA ICH INFOLINIĘ WYJAŚNIĆ SPRAWĘ, BO PIENIĄDZE ZOSTAŁY POBRANE BEZ TYTUŁU PRAWNEGO!!! ZERO WYJAŚNIEŃ I ODPOWIEDZI NIKT NIC NIE WIE.

CZEKAMY NA ICH WYJAŚNIENIA ALE ANI PEINIEDZY ANI WYJAŚNIEŃ OD KILLKU GODZIN NIE MAMY. SKOŃCZY SIĘ TO WSZYTKO ZA PEWNE SPARWĄ W SĄDZIE I ZGŁOSZENIEM DO KOMISJI NADZORU, TYLKO CO Z TEGO JAK Z POWODU TEGO ŻE KTOŚ Z MBANKU WZIĄŁ TE PIENIĄDZE NIE MOŻEMY TERAZ WYJECHAĆ NA WAKACJE... CO ZA KRAJ
MOŻE JAK ZOBACZĄ TEN WPIS TO SIĘ ZAINTERESUJĄ KIENTEM KTÓRY NIE MA SWOICH PIENIEDZY NA KONCIE!!
de 2016-04-20 15:29
oni na rynku to naparde już ponad 30 lat się utrzymują z tego co widze i dobrze im idzie, ale zastnawiam się teraz jeszcze nad tym jak wygląda u nich rekrutacja.
Misia 2017-05-31 19:35
Rekrutacja jest trzy-etapowa i jeśli to przejdziesz podpiszą z Tobą umowę o pracę a za tym idzie 4 miesięczne szkolenie (płatne) bardzo dużo informacji wewnętrzne egzaminy itp. A potem tyrka światek piątek i niedziela nic nie możesz zaplanować bo nie wiesz czy przyjdzie ci pójść do pracy w wigilię ,pierwszy dzień świat ,sylwester czy boże ciało. Dla ludzi bardzo dyspozycyjnych to może i ok ale dla tych co mają rodzinę dzieci i własne pasję niekoniecznie. Kasa zależy tak naprawdę od twoich wyników oczywiście jest podstawa która jest stałym elementem ale jeśli nie ma wyników to długo tam nie zabawia. Polityka firmy jest generalnie taka załatw to z czym dzwoni klient sprzedaj mu kredycik albo inne takie zachęcam żeby ponownie zadzwonił i na wszystko masz około 5 min tak żeby nie spadła ci efektywność. Nie wspomnę tu już o procesorach i oswiadczeniach o których musisz pamiętać czytać wszystko słowo w słowo jak robot bo każda z twoich roMow jest nagrywana i może zostać odsluchana.
Zostaw swoją opinię o BRE Bank - mBank - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BRE Bank - mBank