BRE Bank - mBank

Łódź

Opinie o BRE Bank - mBank

joko 2011-07-22 07:36:15
uwaga na mBank. Ten bank w przypadku zajęcia rachunku pobiera kwotę wymaganą przez komornika z każdego rachunku. Ja mam osiem rachunków u nich, ekonto, mbizne, emax .... kwota komornicza poszła x 8 co dało fajną sumkę. mBank mi mówi w słuchawce że takie mają procedury i jak zapłacę komornikowi to zdejmą a na moje pytanie z czego jeśli mi zblokowali osimiokrotność kwoty zajęcia mówią, że ich to nie obchodzi
lalala 2012-04-16 16:13:55
Ignorantia iuris nocet -zapraszam do zapoznania się z Ustawą o postępowaniu egzekucyjnym w administracji
zszokowana 2014-08-08 18:47:31
UWAGA NA MBANK! WZIELISMY U NICH KREDYT HIPOTECZNY I JAK SIE OKAZAŁO PO WYPŁACENIU KREDYTU ZNIKNĘŁO MOJEMU MĘŻOWI KILKANAŚCIE TYS. ZŁ!!!!
ZADZWONILIŚMY NA ICH INFOLINIĘ WYJAŚNIĆ SPRAWĘ, BO PIENIĄDZE ZOSTAŁY POBRANE BEZ TYTUŁU PRAWNEGO!!! ZERO WYJAŚNIEŃ I ODPOWIEDZI NIKT NIC NIE WIE.

CZEKAMY NA ICH WYJAŚNIENIA ALE ANI PEINIEDZY ANI WYJAŚNIEŃ OD KILLKU GODZIN NIE MAMY. SKOŃCZY SIĘ TO WSZYTKO ZA PEWNE SPARWĄ W SĄDZIE I ZGŁOSZENIEM DO KOMISJI NADZORU, TYLKO CO Z TEGO JAK Z POWODU TEGO ŻE KTOŚ Z MBANKU WZIĄŁ TE PIENIĄDZE NIE MOŻEMY TERAZ WYJECHAĆ NA WAKACJE... CO ZA KRAJ
MOŻE JAK ZOBACZĄ TEN WPIS TO SIĘ ZAINTERESUJĄ KIENTEM KTÓRY NIE MA SWOICH PIENIEDZY NA KONCIE!!
de 2016-04-20 15:29:12
oni na rynku to naparde już ponad 30 lat się utrzymują z tego co widze i dobrze im idzie, ale zastnawiam się teraz jeszcze nad tym jak wygląda u nich rekrutacja.
Zostaw swoją opinię o BRE Bank - mBank - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BRE Bank - mBank