Opinie o Praca.Pl Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Praca.Pl Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Praca.Pl Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Praca.Pl Sp. z o.o. w Warszawa

Ciekawa

Witam Zastanawiam się nad wysłaniem CV do praca.pl Mam pytanie:na jaką podstawę mogę liczyć,jak wygląda system premiowy,prowizyjny,na jakie REALNE pieniądze mogę liczyć,czy są przewidziane jakieś benefity pozapłacowe,w jakich godz.się pracuje?

@Obecny pracownik

Konkretne powody? Wiem, że to nie prawda. Ludzie zarządzający zespołami są przemocowi czyli uprawiają (usunięte przez administratora) Taka jest prawda. Ludzie myślący samodzielnie są niewygodni.

Administrator Nowy wpis

W Praca.Pl Sp. z o.o. trwa rekrutacja na stanowisko Pracownik Ochrony. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Z rok temu odradzając pracę, jako powód podawano nieciekawe podejście menadżerów do pracowników. Zaś w aktualnej ofercie dla asystentki ds. rekrutacji czytam o przyjaznym i wspierającym środowisku. W jakim więc środowisku przyszłoby mi pracować, na jaką pomoc mogłabym liczyć zaraz po zatrudnieniu?

@Ciekawa

Podstawa i system premiowy zależą od stanowiska - są to tematy omawiane podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Benefity pozapłacowe to ubezpieczenie zdrowotne, karta multisport i karta lunchowa. Pracujemy w godzinach 8:00(8:30)-16:00(16:30). Zapraszamy do przesłania CV :)

@Praca.pl

Czy benefity pozapłacowe należą się pracownikowi na okresie próbnym,czy dopiero po nim? Czy bardzo są sprawdzane godziny przychodzenia i wychodzenia z pracy? Czy u Państwa jest możliwa praca zdalna?

@Ciekawa

Benefity pozapłacowe są dla pracowników, którzy przedłużają umowę po okresie próbnym. Praca zdalna jest możliwa, obowiązuje hybrydowy model. Wszystko zależy od tego do jakiego działu chcesz aplikować.

Ponad wszystko odradzam!!!

@aaaxxx

nie mamy tu telefonów komórkowych, pracujemy na telefonach stacjonarnych! W 2022 roku!! Praca zdalna owszem, na koniec miesiąca składasz dyspozycje na kilka dni zdalnych w kolejnym, a najlepiej będzie jak z nich nie skorzystasz. Poza tym praca zdalna na własnym sprzęcie, bo w biurze do dyspozycji są tylko komputery stacjonarne. Podstawa jest skandalicznie niska.

@aaaxxx

@aaaxxx jeśli jesteś pracownikiem (bo w poprzednim wpisie było oznaczenie "były pracownik", więc nie jestem pewna) to zachęcam do rozmowy z bezpośrednim przełożonym. Jeśli są problemy ze sprzętem to trzeba poszukać rozwiązania :) Jeśli bezpośredni przełożony nie jest w stanie pomóc to polecam rozmowę bezpośrednio z Zarządem. Pozdrawiam, Aleksandra Wesołowska

@aaaxxx

A dlaczego Pan/Pani odradza wysłanie CV,czy rozpoczęcie pracy w praca.pl?

@aaaxxx

Proszę mi jeszcze powiedzieć na jakie zarobki można liczyć w praca.pl skoro podstawą jest skandalicznie niska?

@Ciekawa

przecież napisałem dlaczego odradzam. Bo jesteśmy dinozaurem na rynku.

@Ciekawa

system premiowo- prowizyjny jest rozbudowany. Ale najlepiej trafić do działów klienta strategicznego, lub e-commerce.

Paulina
@Praca.pl

Czyli widzę ze godziny są ruchome ? :) A gdzie to cv można wysłać, poprzez stronę czy macie jakiegoś maila ?

@Paulina

Najlepiej zaaplikować na konkretne ogłoszenie - tutaj cała lista naszych rekrutacji: https://www.praca.pl/748611,portal_praca_pl,warszawa,firma,s4.html A jeśli nie znajdziesz nic dla siebie to zapraszamy do sprawdzania - co jakiś uruchamiamy nowe rekrutacje. A jeśli masz dodatkowe pytania to zapraszam do kontaktu: pr@praca.pl Pozdrawiam Aleksandra Wesołowska

Mag
@Paulina

@Paulina Najlepiej to omijac te firme szerokim lukiem. @Olu, mozesz tu probowac mydlic ludziom oczy, ale ponizanie i wykorzystywanie pracownikow jest wpisane w DNA tej organizacji, ktora firmujesz swoja twarza. I zamiast robic te wasze rozmowy i wywiady, i doradzac innym firmom jak byc dobrym pracodawca, to najpierw zacznijcie od siebie. Na poczatek zaczelabym od nauczenia prezesostwa czym jest wspolpraca i wywalenie managementu (pana "derektora" od siedmiu bolesci), ktory neka pracownikow. Zacznijcie od siebie, zacznijcie SZANOWAC ludzi i zapewniac im GODNE warunki pracy, a dopiero pozniej pouczajcie innych.

DS
@Mag

Przecież to co piszesz, to są kompletne ogólniki, jeszcze tylko zapomniałaś/eś słowa mobbing - to obowiązek w takich opiniach. Zespół jest całkiem młody, a rotacja nie jest zbyt duża, więc śmiem wątpić w zastraszanie. Jakie według Ciebie są godne warunki pracy, co konkretnie nie spełnia Twoich kryteriów? Pozdrawiam!

Mag
@DS

Widze ze posty sa sprawnie kasowane. Czyzby zbyt duzo szczegolow?

@Mag

Dlaczego tak wiele osób odradza pracę w firmie praca.pl Po przeczytaniu kilku tak negatywnych opinii całkiem odechciewa się wysłania CV.

Obecny pracownik
@Ciekawa

Czy tak wiele osób odradza? Szczerze w to wątpię. Na moje oko jest to kilka osób które odeszły w atmosferze konfliktu, bądź po prostu zostały zwolnione z konkretnych powodów i mają uraz do tej firmy. Mój staż pracy może nie jest tak tak imponujący jak innych pracowników (6 i więcej lat), jednakże od kiedy tu jestem były zarówno lekkie wzloty i upadki, z (na szczęście) przewagą tych pierwszych. W porównaniu do lat wcześniejszych, zdecydowanie mogę wskazać na plus zmiany takie jak uregulowanie systemu premiowania, dostęp do benefitów dla wszystkich pracowników (karta multisport, ubezpieczenie grupowe + karty lunchowe dla osób pracujących z biura), czy możliwość pracy zdalnej (hybrydowo, ale jest). Poprawę również widać w nastawieniu / zachowaniu managerów do pracowników (nie zdarzają się już takie sytuacje o których dane mi było słyszeć), aczkolwiek w mojej opinii jest tu jeszcze miejsce na improvement. Z tego co mi wiadomo, to jest również możliwość awansu / przejścia do innego działu, ale to ponoć zdarzało się już wcześniej. Na minus mogę wskazać brak spotkań noworocznych (które podobno były największymi imprezami firmowymi w roku), ale jeżeli mam pisać szczerze, to gdyby do wyboru była premia lub impreza noworoczna, to mój wybór wypadł by na premię, którą mogę spożytkować w wybrany przeze mnie sposób. Oczywiście nie jest tak, że wyjść firmowych w ogóle nie ma, ale to są zdecydowanie częściej integracje wewnątrz zespołów niż takie ogólnofirmowe. Z negatywnych rzeczy było jeszcze obniżenie wynagrodzeń na początku covida, ale wróciły one do swoich poziomów kilka miesięcy później wraz z wyrównaniem za tamten okres. Co do wynagrodzenia, jest to sprawa mocno osobista i zależna od działu do którego się trafia, ale w mojej opinii jest ono porównywalne do tego co oferują inne firmy (widomo, zawsze mogło być lepiej, ale nie mam na co narzekać).

Halina
@Obecny pracownik

jak wygląda kwestia pracy hybrydowo? :) ile dni w domu, a ile normalnie stacjonarnie?

Obecny pracownik
@Halina

Wszystko zależy od działu. Te mające codzienny kontakt z klientem pracują bardziej w modelu 50/50. Działy techniczne są w tym temacie bardziej elastyczne - większość pojawia się w biurze tylko raz na jakiś czas, ale jest kilka osób które przychodzą codziennie. Z tego co udało mi się dowiedzieć, zależy to od preferencji danej osoby lub ustaleń wewnętrznych danego zespołu.

Wanda
@Obecny pracownik

A nie ma problemu ze sprzętem do pracy zdalnej? Wszyscy jesteście wyposażeni?

@Wanda

Tak. Jesteśmy wyposażeni we własny sprzęt ????

Halina
@Obecny pracownik

To jak tak się pracuje 50/50 to ile gdzieś tak godzin w miesiącu?

blabla
@Obecny pracownik

Chyba nie pracowałeś w innej normalnej firmie więc nie masz porównania ;-)

chrlask
@Ciekawa

Zastanawiam się, kto tam pracuje. Bo chyba nikt poważny. Ostatnio wysyłałem kilka zgłoszeń, ale z automatu trafiły do kosza. To portal tej samej klasy co pracuj.pl. Nawet zaczynam myśleć, że jest to ten sam portal, tylko założony po to, żeby zakryć kompromitację pracuj.pl

były pracownik Nowy wpis

Rafał

Jest teraz oferta pracy dla Account Managera. Firma oferuje m.in. UoP / B2B i 4500 - 10000 zł / m-c w zależności od umowy. Tylko, że wymagane jest min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług w obszarze B2B. Wyczytałem z treści o sprawnym procesie wdrożenia, a na ile szybki i sprawny jest sam proces rekrutacji, ile on zajmuje czasu potencjalnemu kandydatowi? I jakie są możliwości awansu w firmie, oferowano wcześniej to stanowisko komuś z obecnych pracowników?

@Rafał

Jeśli cenisz kulturę pracy, brak micromanagementu, managerów, którzy mają jakiekolwiek pojęcie o swojej pracy, uczciwe zarobki i samodzielność myślenia to w praca.pl nie uświadczysz wszystkiego co wymieniam.

Ona Nowy wpis
@były pracownik

Nie ma micromanagmentu? To znaczy, czego nie ma? Bo ja nie rozumiem? Jak wygląda praca, jak nie ma tego elementu?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Praca.Pl Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Rafał

Dali takie ogłoszenie, że zatrudnią kasjera w Starachowicach. Do tego jest zlecenie i 18,5 zł brutto / godz. Skoro praca jest zmianowa, to na ile zmian się nastawić i czy prócz stawki godzinowej jest jeszcze dodatkowa gotówka, bądź jakieś inne świadczenia?

Klient

Chciałem ostrzec przed tą firmą. Można oczywiście szukać oferty pracy na własną rękę na tym portalu, ale biuro obsługi klienta przez maila w Warszawie jest karygodne. Moja żona pisała do nich o usunięcie danych, bo jest Rodo i o tym, że nie chciała by przychodziły oferty pracy na maila, a przychodziło mnóstwo. Po czym napisała grzecznie w tym temacie do obsugi. Odpisano jej z wykrzyknikiem żeby czytała ze zrozumieniem, weszła sobie portal i tam coś znalazła. Żadnej grzecznej ani trochę i rzetelnej rady. Po tym jak żona upomniała żeby nie pisać z wykrzyknikiem zaczęła się osoba z obsługi mądrzyć i cały czas pisała maile chociaż żona pisała, że sobie już nie życzy żeby do niej pisać, a oni na to, że będą pisać, bo żona pisze. Karygodne. Do tego ponowny wykrzyknik na końcu zdania w mailu. Kto tam pracuje nerwowy, kto jak dziecko wymienia maile z kimś, nie umie pomóc, zachować się kompletnie. Napisała żona żeby ktoś zmienił pracę jak nie pasuje żeby napisać grzecznie dwa maile do kogoś. Co za bzdury na stronie napisane są, że pracują ludzie z pasją. To w biurze obsługi widać ktoś odstaje od reszty i nie nadaje się do tej pracy. Nie polecam nikomu.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Praca.Pl Sp. z o.o.?

nie

Dominika
@Marcin

przez pandemie ich nie ma czy po prostu nikt nie chce tego organizowac?

@Dominika

nie ma, nie było i nie będzie

Kura
@Dominika

Musisz pamiętać że w tej firmie nie traktuje się ludzi jak ludzi i robi się dużo, byle tylko prawidłowe relacje między pracownikami nie zaistniały. Dobra atmosfera to ostatnia rzecz, na jaką możesz tu liczyć. Ważne są tylko wyniki i to, byś nie poczuła się zbyt pewnie, bo wówczas "göra" może się poczuć zagrożona.

Paulina
@Marcin

A ktoś o tym rozmawiał z szefostwem? Moze warto, bo jednak takie integracje sprawiają, że zdecydowanie lepiej się pracuje.

zastraszana

Ta firma to jest ponury żart. Sposób zarządzania poprzez (usunięte przez administratora) i micromanagement. Odradzam każdemu.

Na jakie benefity można liczyć w Praca.Pl Sp. z o.o.?

Na żadne. Ani nie ma ubezpieczenia medycznego, ani grupowego, ani nawet owocowych czwartków. Zdalnie też nie można pracować.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Praca.Pl Sp. z o.o.?

Naiwna

Jest kryzys więc wypracowane przez pracowników premie poszły do kieszeni prezesów.

NeverEver

Do praca.pl wejdziesz pełny pasji, a wyjdziesz (nie tylko) z niej obdarty. Pracowałem kilka lat i czytając te opinie mogę je tylko potwierdzić. Faktycznie: - (usunięte przez administratora)jest wpisany w tę organizację, - prostactwo kadry zarządzającej jest mocno odczuwalne, - regionem zarządza osoba, która nie wiem na czym polega sprzedaż, - cała trójka kadry zarządzającej nie ma pojęcia jak pracować z ludźmi. Zadziwiające jest to, że prezesi na to pozwalają... Reasumując. Jeśli szukasz pracy w sprzedaży, w której będziesz doceniany/na za to co robisz (słowem, uczynkiem i banknotem) oraz cenisz swoją indywidualność, spokój wewnętrzny i rozwój osobisty to radzę Ci jedno: poszukaj innego pracodawcy :)

uciekający pracownik
@NeverEver

zgadzam się, (usunięte przez administratora), poniżanie, prostactwo koordynatorki, brak przeszkolenia poza ogólnikowymi instrukcjami. (usunięte przez administratora).

Prawda
@NeverEver

Minęło ponad półtora roku od tego wpisu i nic się nie zmieniło. (usunięte przez administratora)jest w dalszym ciągu - i to się nie zmieni, bo osoby, które padły ofiarą (usunięte przez administratora)nigdzie tego niestety nie zgłaszają. Nie zmieni się również dlatego, że prostactwo kadry zarządzającej jest w dalszym ciągu mocno odczuwalne - tak tak, to ciągle ta sama trójca. I obaj prezesi w dalszym ciągu na to pozwalają - bo i po co mają wprowadzać zmiany na lepsze, skoro pracownik na to wszystko się godzi...

Jakie są mocne strony pracodawcy Praca.Pl Sp. z o.o.?

Plusy: Umowa o pracę Godziny pracy 8-16 Premie kwartalne Minusy: Niska podstawa - ok 2300-2600 zł netto miesięcznie Brak prywatnej opieki medycznej Brak możliwości pracy zdalnej Brak możliwości awansu - na jednym stanowisku można tkwić latami bez możliwości przejścia na wyższe stanowisko Brak możliwości rozwoju Praca.pl nie jest korporacją

Sigma

Dodam jeszcze: + plus to lokalizacja - tuż przy metrze Kabaty - minusy to: brak ubezpieczenia na życie i brak karty multisport

Justyna
@Sigma

Brak karty multisport można jakoś "przeboleć". Gorzej z tym, że w Praca.Pl nie zapewnia ubezpieczenia na życie i prywatnej opieki medycznej. No ale trzeba przyznać, że poza tym firma oferuje bardzo dobre warunki zatrudnienia. @Pracownik wspomniał coś wcześniej o premiach kwartalnych. Możesz powiedzieć coś więcej na ich temat? Jak konkretnie są one przyznawane?

Mietek
@Justyna

Premie kwartalne są w obsłudze klienta. W sprzedaży jest to kwestia indywidualna, bo wszystko zależy od wypracowanych przez handlowców targetów.

@Mietek

Przykre że człowiek człowiekowi nie równy czyje się gorszy przez to :( że nie daje z siebie 200 % na zadowolenie firmy

Iila
@Justyna

Bardzo dobre warunki zatrudnienia? Śmiem polemizować. Bardzo niska płaca a wymagania z kosmosu, poniżanie na każdym kroku, koordynatorzy działów szczują działy przeciwko sobie, brak jasnych procedur, brak szkoleń i wdrożenia, ogromny opór przed innowacjami, brak prywatnego ubezpieczenia medycznego, brak ubezpieczenia dodatkowego, brak jakichkolwiek benefitów. I biuro śmierdzące grzybem. I nepotyzm. A panowie prezesi budują wokół siebie mur, bo co z plebsem się bratać będą, lepsi są.

Hhhhh
@Piotr

Coraz większa "rotacja" też o czymś świadczy

hugonsky
@Iila

W temacie benefitów - dużo się obiecuje, a potem spławia pracowników. Tu sprawidliwości nie ma, bo jedni mają benefity, a inni nie.

Masakra

W ogłoszeniu o pracę widnieje wzmianka, że informacja zwrotna zostanie przekazana w ciągu 3 dni. Takie same zapewnienia otrzymałam po rozmowie w biurze. Niestety, minął ponad miesiąc a informacji jak nie było, tak nie ma. Strata czasu!

Bella

Akurat o tej firmie opinie są prawdziwe. Wiem to bo byłem jej pracownikiem.

Mateusz

@Xyz może warto gdzieś to zgłosić ?

Wszyscy
@Mateusz

Wszyscy wszystko widzą, prezesi wiedzą doskonale, nikt nic nie robi. Firmie taka polityka najwyraźniej odpowiada.

Xyz

Sama praca jest w porzadku do momentu poznania pana dyrektora. Potwierdzam (usunięte przez administratora)obraza, (usunięte przez administratora) i jest mu z tym dobrze. Szkoda ze prezesi tego nie widzą.

Nie tylko on
@Xyz

Potwierdzam to. Niestety nie tylko on ma takie zachowania.

Czy Praca.Pl Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Zespół rekrutacyjny Praca.pl

Każdy pracownik otrzymuje propozycję umowy o pracę.

Puknij

Jest umowa o pracę, ale na żadne benefity nie licz. Na szacunek kadry zarządzającej wobec ciebie też nie.

Kamil
@Puknij

Byłeś świadkiem jakich niepokojących zachowań, że mówisz że na szacunek nie ma co liczyć? Co takiego wpłynęło na Twoją opinię?

xyz

kłamią na rozmowie o pracę, kłamią odnośnie czasu pracy, szkoleń, warunków pracy, kłamią że można mieć ubezpieczenie medyczne jak się chce ale tak naprawdę u nich tego nie uświadczysz

Wti

Zauważyłem, że na portalu praca.pl od kilku lat ciągle pojawia się ogłoszenie rekrutacyjne na kierownika produkcji do firmy Met..ol.

nieuchwytny

Zaproponowano mi 2500 złotych brutto na stanowisko sprzedażowe w Warszawie. To chyba powinno rozwiać wszelkie wątpliwości, jak traktowany jest potencjalny pracownik. Dodatkowo Manager, który był obecny podczas rozmowy przez swoje żarty i nieśmieszne uwagi jest nieprofesjonalny. Nie polecam!

Zespół rekrutacyjny Praca.pl
@nieuchwytny

2500 zł brutto + system premiowo-prowizyjny, umowa o pracę oraz stanowisko Junior Account Manager- Trainee - to warunki, które proponowane były Kandydatom ubiegającym się o udział w programie stażowym Praca.pl. Do programu stażowego zapraszane były osoby bez lub z niewielkim, 1-2 letnim doświadczeniem zawodowym w sprzedaży.

Zostaw merytoryczną opinię o Praca.Pl Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Praca.Pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Praca.Pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Praca.Pl Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 25 ocen.

Praca.Pl Sp. z o.o.