Opinie o It Media s.c. Jacek Chojnowski Andrzej Perzanowski w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy It Media s.c. Jacek Chojnowski Andrzej Perzanowski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w It Media s.c. Jacek Chojnowski Andrzej Perzanowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Licencje i oprogramowanie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o It Media s.c. Jacek Chojnowski Andrzej Perzanowski w Warszawa

Na stronie Praca.pl zamieszczono 9 września kilka aktualnych ofert pracy do firmy It Media s.c. Jacek Chojnowski Andrzej Perzanowski. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Trzech handlowców oraz trenerzy zarabiają sensowne pieniądze, reszta, czyli marketing oraz dział obsługi szkoleń siedzi od 9:00 do 17:00 (usunięte przez administratora)w nadziei, że dostaną premię uznaniową od szefa. (usunięte przez administratora) słabe zarządzanie, (usunięte przez administratora)

Zespół IT Media Nowy wpis
@Andrzej

Jako IT Media ubolewamy nad tym, że musimy odnosić się do opinii napisanych przez byłego współpracownika, z którym po roku postanowiliśmy rozwiązać współpracę. Dodamy, że poniższe opinie wystawione zostały przez osobę , która miała możliwość bezpłatnego uczestnictwa w szkoleniach prowadzonych w ramach Akademii IT Media i co do których w czasie trwania współpracy nie zgłaszała żadnych zastrzeżeń, a które zasadniczo zwiększały jej kompetencje. Jesteśmy przekonani, że z nabytych podczas szkoleń umiejętności skorzysta w nowych miejscach pracy. Opinie zarówno w zakresie małych możliwości rozwoju zawodowego, jak i wynagrodzeń, budżetów reklamowych oraz rzekomej niewielkiej ilości chętnych na szkolenia (rocznie mamy ponad 1000 kursantów na szkoleniach stacjonarnych) są całkowicie nieprawdziwe. Najbardziej jednak krzywdzące są oskarżenia personalne, które - jako nieznajdujące potwierdzenia w rzeczywistości - stanowią zniesławienie i naruszenie dóbr osobistych i jako takie rozstrzygane będą na drodze sądowej. Od 20 lat dbamy o wizerunek naszej firmy oraz podejmujemy szereg czynności, aby zapewniać naszym pracownikom stabilne i przyjazne miejsce pracy oraz możliwość stałego rozwoju zawodowego. Jesteśmy najdłużej działającym i jednym z najbardziej rozpoznawalnych Ośrodków Szkoleniowych w Polsce. Nieprawdziwe zarzuty dotykają nas tym mocniej, że ciężko w internecie walczyć z anonimowymi pomówieniami. Pozostaje nam liczyć na obiektywizm osób czytających te komentarze i zapoznanie się z prawdziwymi komentarzami jakie na nasz temat znaleźć można chociażby w Google. Pozdrawiamy, Zespół IT Media

Robert

Bardzo małe możliwości rozwoju zawodowego. Małe budżety na reklamę, na promocję, na marketing. Małe, tzn. po 300-500 zł, czasami mniej, co jest śmieszne, bo szef myśli, że można z taką kasą zdobyć mnóstwo klientów. Mało chętnych na szkolenia, dużo ludzi rezygnuje, trzeba zmieniać terminy, przesuwać ludzi, kombinować, bardzo niewdzięczne zajęcie, bo trzeba się za kogoś tłumaczyć. Szef ma jakąś nerwicę, czyta pocztę pracowników, nie lubi kobiet, ogólnie taki trochę dramat.

Zespół IT Media Nowy wpis
@Robert

Jako IT Media ubolewamy nad tym, że musimy odnosić się do opinii napisanych przez byłego współpracownika, z którym po roku postanowiliśmy rozwiązać współpracę. Dodamy, że poniższe opinie wystawione zostały przez osobę , która miała możliwość bezpłatnego uczestnictwa w szkoleniach prowadzonych w ramach Akademii IT Media i co do których w czasie trwania współpracy nie zgłaszała żadnych zastrzeżeń, a które zasadniczo zwiększały jej kompetencje. Jesteśmy przekonani, że z nabytych podczas szkoleń umiejętności skorzysta w nowych miejscach pracy. Opinie zarówno w zakresie małych możliwości rozwoju zawodowego, jak i wynagrodzeń, budżetów reklamowych oraz rzekomej niewielkiej ilości chętnych na szkolenia (rocznie mamy ponad 1000 kursantów na szkoleniach stacjonarnych) są całkowicie nieprawdziwe. Najbardziej jednak krzywdzące są oskarżenia personalne, które - jako nieznajdujące potwierdzenia w rzeczywistości - stanowią zniesławienie i naruszenie dóbr osobistych i jako takie rozstrzygane będą na drodze sądowej. Od 20 lat dbamy o wizerunek naszej firmy oraz podejmujemy szereg czynności, aby zapewniać naszym pracownikom stabilne i przyjazne miejsce pracy oraz możliwość stałego rozwoju zawodowego. Jesteśmy najdłużej działającym i jednym z najbardziej rozpoznawalnych Ośrodków Szkoleniowych w Polsce. Nieprawdziwe zarzuty dotykają nas tym mocniej, że ciężko w Internecie walczyć z anonimowymi pomówieniami. Pozostaje nam liczyć na obiektywizm osób czytających te komentarze i zapoznanie się z prawdziwymi komentarzami jakie na nasz temat znaleźć można chociażby w Google. Pozdrawiamy, Zespół IT Media

Pracownik Nowy wpis

Bardzo fajne miejsce pracy. Przyjazna atmosfera i fajni ludzie. Można się mocno rozwinąć technologicznie, zwłaszcza, że jest możliwość korzystania ze szkoleń w IT Media.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie It Media s.c. Jacek Chojnowski Andrzej Perzanowski kandydat na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w It Media s.c. Jacek Chojnowski Andrzej Perzanowski? Umieścili kilka ogłoszeń na Praca.pl.

Rafał

Bardzo cenię sobie atmosferę pracy w tym miejscu :)

Beata

Jestem bardzo ciekawa jak oceniacie atmosferę w firmie It Media. Możecie polecić firmę osobom poszukującym aktualnie zatrudnienia? Czy poza podstawą wynagrodzenia można liczyć na jakieś świadczenia dodatkowe?

Czy ktoś z pracowników może powiedzieć coś więcej o IT Media? Na jakim poziomie są wynagrodzenia i czy można ubiegać się o premie lub dodatkowe benefity? Na jakich warunkach są przyznawane?

Jurek

Hej, widzieliście może jakieś nowe oferty do tej firmy ?

admin

Opłaca się pracować w firmie IT MEDIA s.c. Jacek Chojnowski Andrzej Perzanowski ? Jak wygląda u nich zatrudnienie, szukają nowych osób? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o It Media s.c. Jacek Chojnowski Andrzej Perzanowski - Warszawa

• Jak się pracuje w It Media s.c. Jacek Chojnowski Andrzej Perzanowski?

Zobacz opinie na temat firmy It Media s.c. Jacek Chojnowski Andrzej Perzanowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w It Media s.c. Jacek Chojnowski Andrzej Perzanowski?

It Media s.c. Jacek Chojnowski Andrzej Perzanowski

It Media s.c. Jacek Chojnowski Andrzej Perzanowski