PTH.U. WIKKAM WOJCIECH CENDROWICZ

Kielce

Opinie o PTH.U. WIKKAM WOJCIECH CENDROWICZ

Weronika 2014-03-18 12:11:21
Firma w porządku można się dogadać, ale uwaga trzeba być uczciwym to to docenią, można liczyć na profity i wynagrodzenie dodatkowe.Ja byłam w ciąży a dzięki tej firmie mam pełne świadczenia.Nie zostawiono mnie na lodzie i do dziś mi pomagają.Dla złodziei nie mają litości a ja się nie dziwię.
Magda 2014-08-28 16:34:30
Polecam,praca bez stresu uczciwy pracodawca lecz stanowczy.Potrafi przedstawić oczekiwania i ich wymaga.Zarabiałam więcej niż myślałam.
gall anonim 2014-09-06 00:07:37
wynagrodzenie dodatkowe ? ciekawe jakie ? od superaty, którą szef każe robić dobijając do wagi ? to są od dodatkowe pieniądze i dzięki temu się więcej zarabia! stawka śmieszna, nie wychodzi nawet najniższa krajowa a przerabia się więcej niż 160h, umowy zlecenie oczywiście odnawiane co jakiś czas, o które trzeba się prosić, na umowie jest mniejsza kwota niż naprawdę się zarabia, co miesiąc robiony jest remanent ... tak to nazywa szef, w rzeczywistości jest to liczony towar po cenie sprzedażowej czyli z narzuconą marżą, jeżeli są jakieś braki oczywiście płaci pracownik, odnośnie strat w towarze szef pokrywa sobie te braki superratą z dobijania i tak mąci pracownikom aby się nie kapnęli o co chodzi, jeżeli superata nie pokrywa strat nie z winy pracownika ponieważ towar nie nadawał się już do sprzedaży i tak płaci pracownik po cenie z narzuconą marża, dodatkowo stare lody są, trzeba przekładać z kuwet do kuwet aby przedstawiciele się nie kapnęli że to lody innej firmy, trzeba sprzedawać towar z dni wcześniejszych, ba nawet kilkudniowych, szef ma tendencje do mieszania między pracownikami, oczywiście robi to w sposób inteligentny, ludzi do pracy jest na styk, jeśli ktoś zachoruje drugi pracownik musi pracować za chorego bo nie ma kto przyjść i tak się robi np. tydzień po 11-12h, składki chorobowe nie są płacone, ogólnie jest to oszust i kombinator
gall anonim 2014-09-06 00:17:01
oczywiście miesiąc w miesiąc remanent jest tak robiony aby wychodziło jakieś manco, także jak nie na jednym towarze to innym razem na czymś innym, kombinuje dobrze jak może! problem jest wyjście do toalety, jest zamontowana kamera, sprawdza pracownika i jeśli go nie ma zaraz dzwoni na służbowy telefon i jeżeli się mówi, że było się w toalecie to oczywiście jest gadka, żeby nie opuszczać stanowiska pracy, najlepiej jak by się trzymało mocz cały dzień i nie wychodziło w ogóle !!! pracownicy ciągle są podejrzewani o podjadanie, kradzież itp. omijać szerokim łukiem jeśli nie chcecie być oszukani i by ktoś żerował na was i waszych zarobionych pieniądzach!
Xxx 2016-07-16 15:02:41
Jak się tam pracuje to mało do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie wejdą są tacy mili, i jak się odwala całą robotę za nich, gorzej jak się zrezygnuje ze współpracy z nimi, ponieważ wtedy zaczynają się już schody z kontaktem oraz z wypłaceniem wynagrodzenia za pracę, ja oraz moje koleżanki doświadczyłyśmy tego,na umowie jak zwykle pisze do 10 każdego miesiąca jest wypłata.Jak się tam pracuje nawet przed 10 jest wypłata,ale jak się zrezygnuje to dosłownie trzeba się prosić o to wypłatę, jedna pisała do nich to oni jeszcze z tego się śmiali, że nam nie wypłacili, po kilkakrotnym upominaniu się o pieniądze, wypłacili nam ale...po tygodniowym spóznieniu, ja z koleżanką dostałyśmy o 200 zł mniej na wypłatę a 3 o 100 zł mniej.
Także, zdecydowanie odmawiam współpracy z nimi, ponieważ jak się tam pracuje to jest wszystko ładnie i pięknie, ale jak się odejdzie, nie jest juz tak pięknie.
Nie pozdrawiam.

Tak na koniec, najgorsze lody jeżeli chodzi o jakoś i smak, to już lepiej iść do biedronki lub innych sklepów bo są o wiele lepsze. :) :)))
Polopolo 2016-07-19 14:15:34
Szczerze nie polecam !! Jak ktoś chce być wykorzystywany to prosze bardzo niech idzie Ale praca do normalnej nie należy !! Jak chcesz wolne A nie ma kto za ciebie przyjść to wolnego nie ma bo budy nie można zamknąć, wypłata na czas jak pracujesz jak się zwolnień wypłaca z tygodniowym jak nie dłużej opóźnieniem!!!! Smak lodów też nie jest najlepszy,proszki kiszą sie miesiącami jak nie dłużej,lody z kuwety tak samo !!!!
Animak 2016-07-27 19:54:10
Może twoje wyjścia do toalety połączone były z papieroskiem i pogaduszkami . Jeśli będzie więcej pracowników wtedy automatycznie masz mniej godzin do przepracowania i mniej kasy, a chodzi o to żeby zarobić. Ogólnie TRAGIZUJESZ
I 2016-09-16 21:24:11
Potwierdzam, oszuści, nie wyplacaja zarobionych pieniedzy!
repu 2016-10-17 21:30:01
W końcu najważniejsze dla mnie jest to, żeby atmosfera odpowiadała każdemu, ale wiecie czy mają teraz jakiekolwiek oferty pracy? Chętnie bym sie załapał, zwłaszcza, że warunki finansowe są najważniejsze.
Zostaw swoją opinię o PTH.U. WIKKAM WOJCIECH CENDROWICZ - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PTH.U. WIKKAM WOJCIECH CENDROWICZ