Opinie o CRLS Partner w Pruszków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy CRLS Partner. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie CRLS Partner o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CRLS Partner w Pruszków

Joanna Nowy wpis

Właśnie rekrutują na swojej stronie internetowej pracownika na posadę PHP Junior Developer (SO JPHP). Napisali tam że szukają kogoś z podstawową wiedzą. A ma ktos info czy jest jakiś test czy zadanie sprawdzający taką wiedze? Może na rozmowie rekrutacyjnej coć takiego robią?

nie polecam Nowy wpis
@Joanna

BARDZO odradzam współpracę. Wymagania z kosmosu. Pracownik w tej firmie jest od tego, żeby robić wszystko, a najlepiej 24/24h, również w soboty i niedziele. Ciągłe pretensje, co by się nie zrobiło, za mało, za wolno, za mało z tego pieniędzy

porażka Nowy wpis

Firma jest porażką. Płatności z opóźnieniem kilkumiesięcznym, brak poszanowania do ludzi, za wszystko tylko gnojenie. nie dostałeś przelewu za fakturę sprzed 4 miesięcy? Tutaj to normalne. bo kogo obchodzi, ze nie masz za co samochod zatankowac. na pewno nie kierownictwo tej firmy. w 100% odradzam wspolprace.

Rzeczoznawca

Nie płacą płacą systematycznie. Trzeba upominać się o każdą wystawioną fakturę. (usunięte przez administratora) wśród podwykonawców którzy likwidują szkody na rzecz TU. Nie polecam. Przestanę odbierać od nich zlecenia

Hanna
@Rzeczoznawca

Jeśli nie płacą systematycznie, to ile mniej więcej jest opóźnienia w płatnościach?

Rzeczoznawca Nowy wpis
@Hanna

Jeszcze nie zapłacili mi za styczeń 2022 no i oczywiście za luty

Paulina

Po Waszych wpisach wnioskuję, że jedynym atutem tego miejsca jest zgrany zespół, który tworzą pracownicy średniego szczebla. Szkoda, bo szukam firmy, która stawia na rozwój pracownika. Tutaj raczej nie można na to liczyć, skoro nie macie benefitów, wątpię, aby znalazły się pieniądze na profesjonalne szkolenia, sprostujcie, jeśli się mylę. Piszecie, że stawka jest niska, napiszcie ile zarabiacie, a ile uważacie, że powinniście zarabiać?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CRLS Partner? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Pruszków
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Pruszków
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
xxx

Nie polecam pracy w tym miejscu. Wymagania kadry kierowniczej są niewspółmierne do wynagrodzenia pracowników, nie wspominając już o benefitach, które w tej firmie nie istnieją. Nie można również liczyć na wsparcie kierownictwa, które prędzej rzuci własnemu pracownikowi kłodę pod nogi, niż pomoże. Wszystko w tej firmie trzeba wydrzeć siłą. Atmosfera w pracy pozostawia wiele do życzenia, a kadra kierownicza chyba uważa, że pracownik przychodzi tam w celach charytatywnych, a nie pracować i otrzymywać za to odpowiednie wynagrodzenie. Generalnie kierownictwo w tej firmie nie spełnia praktycznie żadnej roli, bo pracownicy ogarniają sami siebie w takim stopniu, że mogliby prowadzić samodzielne, niekontrolowane stanowiska. Jedyny plus to pracownicy na równoległych stanowiskach, którzy robią za wyższych szczeblem całą robotę, służąc wsparciem innym pracownikom, szkoląc ich. Super ludzie.

Dawid

Firma to bardzo dobry pracodawca ale jednocześnie jest wymagająca co nie podoba się pewnym osobom?

Nie polecam jako pracodawcę. Rotacja mówi sama za siebie. A pracownicy, którzy się tam zasiedzieli marnują swój czas, wiedzę oraz profesjonalizm. Kierowniczka U. niepomocna, wręcz przeciwnie - patrzy tylko aby do czegoś się doczepić, doprowadziła nie jedną dziewczynę do płaczu. Nie wiem jak aktualnie, ale dwa lata temu stawka była bardzo mała, zero benefitów, a od przełożonych wieczne pretensje. Dodatkowo wieczne tłumaczenie Rzeczoznawcom dlaczego ich pensja nie wyszła na czas... Pozytywy? Ludzie z którymi się współpracuje. Najlepszy zespół EVER!

Marzena

Myślę nad ubieganiem się o stanowisko rzeczoznawcy komunikacyjnego. W ogłoszeniu nie mają żadnych wymagań. Stąd moje pytanie - czy w CRLS Partner przyjmują bez doświadczenia??

mund2

Czy brak kontaktu w tej firmie to norma? Ile czasu można czekać na połączenie.Możliwość uzyskania informacji na temat likwidacji szkody to jakaś parodia. Dlaczego ubezpieczenia są takie drogie? To proste , skoro proces likwidacji trwa tygodnie.

Pedro

Tak podzielimy sie informacjami ... Wdalszym ciagu kontakt z nimi graniczy z cudem , mało tego po uzyskaniu kontaktu bezpośrednio do osoby zajmujacej sie dana sprawa nic nie zmieniło ,dalej nikt nie odbiera . Płakać czy sie ŚMIAĆ :D

rzeczoznawca

stawki za zlecenie najniższe spośród innych firm, a do tego płacą kiedy chcą. ktoś wie gdzie można zgłosić nierzetelnego płatnika?

jsehdbsk

Jedno wielkie (usunięte przez administratora) Człowiek dzwoni na (usunięte przez administratora) infolinię i czeka (usunięte przez administratora) godzinę, półtora godziny i tak nikt nigdy nie odbiera. W (usunięte przez administratora) mają klienta a już w ogóle kontakt z nim. DNO I BEZNADZIEJA!!!! Firma nie powinna w ogóle istnieć. Jedna wielka niekompetencja!!!!!!

chatuuu

Mi za naprawę pokrywy bagażnika (bmw e46 kombi) przyznali 37,50 ( trzydzieści siedem złotych 50/100 gr) naprawę podłogi bagażnika 18,75 ( osiemnaście złotych 75/100 gr ) i tyleż samo za naprawę ściany grodziowej tylnej. Kontakt tragiczny a jak udało mi się dodzwonić to tak aroganckiej rozmowy nie miałem dawno.

ala

dokładnie jest jak Pan pisze. Nawet , gdy czlowiek sie do nich dodzwoni, nie ma odpowiedzialnych. Wieczna spychologia, udają, że czegos nie widza w komupterze, odpowiadaja bzdurnie na maile, cieżko sie z nimi kontaktowac, gdyż czasem trzeba spedzić pol dnia z telefonem przy uchu słuchając ich muzyczek. Ogolnie firma nieodpowiedzialna. Nie polecam, ale niestety jako klientka Benefii, jestem na nich skazana, gdyz to wlasnie ona wyznacza likwidatora szkody. Mogłabym tutaj wiele jeszcze napisac ale szkoda czasu i nerwow na taka firme jaka jest Partner. Niekompetencja i nieznajomosc przepisow siega u nich szytu. Nie wiem za co im płaca, skoro samemu trzeba dopilnowac calej procedury.

Witam mam ten sam problem wycenili mi auto na jakieś śmieszne grosze odszkodowanie zostało zaniżone nie mogę sie dodzwonić do Partnera CRLS 100zł za karty poszło kto mi to zwróci gdzie dzwonić jak sie z nimi kontaktować

Arogancja, nierzetelność, kompletny brak kontaktu, nieterminowość itd!!! Firma lekceważy osoby, których szkody likwiduje. 26 dni od daty zgloszenia szkody{rozliczana z OC sprawcy wypadku ubezpieczonego w Generali}, udalo mi sie w końcu skontaktować z likwidatorka mojej szkody. Łaskawie poinformowala mnie, że zakwalifikowano moja szkode jako tzw. całkowitą . Kiedy poprosiłem o przesłanie mi kalkulacji - odpowiedziala mi, że jeszcze nie jest wyliczona!!!??? Na jakiej więc podstawie taka kwalifikacja szkody??? Pani mętnie cos próbowała wyjaśniać, a w końcu stwierdzila, że nie może mi udostępnić kalkulacji bez zgody kierownika!!! Na moje stwierdzenie, że wg. przepisow KC nie tylko może, ale nawet ma obowiązek przedstawić mi akta mojej szkody , kazała mi złożyć zażalenie i skończyla rozmowę! Dzisiaj minęło 32 dni od zgloszenia szkody. W dalszym ciągu nie mam żadnej informacji, decyzji, zero kontaktu! Moje telefony i maile do Partnera i Generali pozostają bez odzewu . Jestem już po rozmowie z adwokatem i chyba zdecyduję sie na jego pomoc. Ostrzegam wszystkich przed firmą Generali i CRLS Partner - to krętacze dla których klient jest uciążliwym natrętem, a prawo to zbór nic nie znaczących przepisów..

Zostaw merytoryczną opinię o CRLS Partner - Pruszków

• Jak się pracuje w CRLS Partner?

Zobacz opinie na temat firmy CRLS Partner tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CRLS Partner?

CRLS Partner