Opinie o FHU Przybylski w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy FHU Przybylski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie FHU Przybylski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FHU Przybylski w Zabrze

Aneta Nowy wpis

Czy wraz ze stażem firma powiększa zakres obowiązków pracownikom?

tomek Nowy wpis

Na jaką wysokość wynagrodzenia (oczywiście chodzi mi tylko o rząd wielkości) może liczyć tutaj nowo zatrudniony pracownik? Słyszałem, że tutaj praca jest pewna i są zapewniane wszelkie narzędzia do pracy :)

spec Nowy wpis

ja też uważam, że jest super. wszystko fachowo i od ręki. polecam

Budziłek Nowy wpis

Mniejsza o to kto ma rację ale bardziej istotne jest to jak wygląda praca u nich? Pozwolicie, że zadam to pytanie pracownikom, tak żeby nie było żadnych domysłów ani podpuch. Chodzi mi o realne warunki - umowy, wypłaty - w jakich są one wysokościach, czy istnieje możliwość negocjowania stawek i podwyżek. Z góry dzięki za odpowiedź.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie FHU Przybylski? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Zabrze
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
kolo

ja też wynajmowałem koparkę KOMATSU WB97s i wszystko było spoko, dobra cena i załatwienie spraw od ręki. polecam

Gosc

To chyba bolo pomyliłeś firmy bo w tej o której mowa nie wynajmują koparek.

szczęśliwy

Człowieku nic się nie zmieniło a wręcz jest gorzej. Co do poprawy przełożonych nie licz raczej szukaj firmy z innymi przełożonymi bo tych nie da się zmienić.

Były

Teraz ne wiem bo juz na szczęście tam nie robię. Ale kiedyś to nieciekawie. Brak kasy w terminie. Roboty dużo. Przełożeni nic nie wiedza a od Ciebie wymagają. No i takie tam.

Były

Nie polecam. Chociaż sa przekręty którzy maja sie dobrze jak pan dyr z Krakowa.

były

Premie są nie pisane wiec możesz ją dostać albo i nie, w zasadzie to wygląda to tak ze dostajesz na umowie minimalną krajową a jak się ugadasz to coś do łapy ale w przypadku sytuacji podbramkowych to albo ci utnie kasę albo będziesz do niego łaził miesiącami i ci spłacał po dwie stówki. A co do zgody na obcięcia pensji to przy przyjmowaniu się podpisujesz że firma za wygenerowane przez ciebie straty może cie obciążyć w wysokości trzech twoich miesięcznych wynagrodzeń ale jak coś to łatwiej i bez zbędnych ceregieli formalnych jest obciąć kasę z tego co dostajesz do łapy poza umową. A co do tego czy poważnie były, to tak, kiedyś się tam pracowało. A ty aktualny, czy potencjalny przyszły pracownik ?

były

nie licz na premie albo nadgodziny. A jak się zwolnisz to ci jeszcze wynajdą rzekome zaniedbania i wygenerowane straty przez ciebie, przez co możesz zapomnieć o kasie.

UCZCIWY

jeśli już podpisują umowę to podpisują tylko umowy śmieciowe, na część etatu (a pracujesz na 150%) Najlepiej jak byś się sam ubezpieczył (na na ubezpieczenie grupowe nie licz)

były

Lepiej trzymaj się z dala od tej firmy, nie zobaczysz tam umowy o pracę ani nie licz na godziwe wynagrodzenie. Jeśli chcesz być poniżany, upokarzany, śledzony, podglądany, nie mieć umowy o pracę i najlepiej dopłacać im za to - to adres znajdziesz na ich stronie.

szczęśliwy

Nie dziw się z postawy rzekomego dyrektora - to jego pierwsza praca na takim stanowisku w takiej firmie dotychczas sam był tak traktowany dlatego uważa że to normalne zachowanie. Potwierdzam opisane praktyki i nie polecam jako pracodawcy. Dla pocieszenia dodam że i tak się Wam powiodło bo nie wszyscy maja podpisywane umowy o pracę a o wynagrodzenie trzeba się umieć upomnieć.

wiadomo kto

Chciałbym potwierdzić i dodać co nieco od siebie. Firma zupełnie bez stylu i klasy! Mimo, że załatwiałem zlecenia jako handlowiec zostałem zwolniony ponieważ odważyłem się skrytykować moją pensję> podobno również za to że po godzinach pracy! wykonywałem dodatkowa pracę. No sorry ale jeżeli pensji dostaje się 1050 zł na rękę to musiałbym być zupełnym nieudacznikiem, żeby sobie nie dorabiać! W biurze panuje atmosfera donosicielstwa. Trzeba siedzieć cicho i się nie odzywać bo wszystko na pewno będzie wykorzystane przeciwko tobie. Do tego sposób rozstanie, dyrektor handlowy, który powinien reprezentować pewien poziom, zrobił to przy pełnym biurze pilnując jednocześnie, żebym nie zgrał danych z laptopa! Żenada! Generalnie nie polecam tej firmy. Ps. Dla tych którzy jednak zdecydują się na zatrudnienie proponuje brać obietnice finansowe na piśmie. W moim wypadku po miesiącu pracy okazało się, że premia handlowca została obniżona z 5 % do 3 %. a obiecanym zwrocie kosztów za użytkowanie prywatnego samochodu mogę pomarzyć.

Pracowałem jako handlowiec w tej firmie. Otrzymałem umowę zlecenie i 1020 zł na rękę. Firma z zewnątrz robi dobre wrażenie, ale gdy się przyjrzeć bliżej to jest to bagno. Obiecane samochody służbowe to fikcja, owszem stoją pod biurem, ale nie opłaca się jechać kilkanaście kilometrów tylko po samochód o który i tak trzeba się prosić. A w biurze rządzi Dyrektor (usunięte przez administratora) którego Ojciec jest handlowcem, nie liczcie że zapytania telefoniczne trafią do was. Ja już nie pracuje, ale po rozmowie z handlowcami wiem, że oni wkrótce też zmienią pracę

Zostaw merytoryczną opinię o FHU Przybylski - Zabrze

FHU Przybylski