Ruigrok

Opinie o Ruigrok

Aktualność
Dzisiaj chwalimy się sukcesami !!!
Portal Onet.pl stworzył ranking "TOP 5 najlepszych agencji pośrednictwa pracy w Holandii" i mamy zaszczyt znaleźć się na jego podium .
Od lat staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów i być dla Was najlepszym partnerem do współpracy.
Dziękujemy, że jesteście z nami !!!

@drzewo

To zależy co jesz i ile jesz ;) ja wydawałam 60€tygodniowo śniadanie obiad kolacja , zaznaczam ze mało jem ale nie głodze się i nie żałuje sobie niczego

pracownik plant trend

fajna i wypłacalna firma. mysle ze te wszysztkie dziwne opinie pisanej nizej sa napisane przrz tych patologicznych pracownikow, ktorzy zamiast przyjsc do pracy wola balowac kilka dni, a potem maja pretensje ze godzin nie ma, ze zwolnieni itd. jesli chcesz zarobic to jedziesz i pracujesz i wtedy zaden Gerard ani nikt inny nie ma do ciebie pretensji. Ja pracuje od ponad roku na plan trend i polecam z calego serca.

Mania
@pracownik plant trend

O jakiej fajnej pracy mówisz na plantrendzie ,atmosfera porazka ,Polaczki dostali trochę władzy to w (usunięte przez administratora) im się poprzewracalo ,wstyd ,że Polak Polaka tak traktuje

o69

pracowałam kilka razy przez ta firme dobra firma godna polecenia dla osób które naprawde chcą pracować,kilka razy byłam na akcjach i mam bardzo dobre wspomnienia naprawdę dobra firma .

Nikkor
@o69

Ja tu pracuje od niedawna i napewno od nich nie odejdę

Porażka Nowy wpis

Po pierwszej wypłacie nie byłem zły a zacząłem się śmiać, zadając sobie pytanie co robie w takim miejscu... Nie polecam, przestrzegam, przed popełnieniem tego błędu. Mieszkania są tragiczne a lokatorzy tacy sami. Miejsce dla najgorszego marginesu, a i tacy zdołają znaleźć coś lepszego. Szkoda czasu i nerwów

Anka

Chciałam się dowiedzieć czy jest to prawidłowa odpowiedz jak każdy mówi ze można się zwolnić po 8 tyg ponieważ jeśli prędzej to będzie kara pieniężna jest to prawdziwe czy można się zwolnić w 7 tyg ?

@Anka

Pierwszy miesiąc to okres próbny i na nim możesz się zwolnić w dowolnym momencie i nie mogą pobrać ci kary za to

@Anka

To samo co powyżej pracowałem w agencji. Mogę udzielić realnych informacji cd pracy i zakwaterowania

sandra
@@Anka

Warto tam jechać? Czy rzeczywiście dużo potrącają za mieszkanie I ubezpieczenie? Mam zamiar rzucic wszystko i wyjechać, ale chce być bardziej pewna czy jest to tego warte

Rafau
@sandra

Podpinam sie pod pytanie p. Sandry Ile wychodzi na czysto tygodniówka? I czy pracował ktoś na produkcji przekąsek serowych i może udzielić parę informacji, pozdrawiam

Belkk Nowy wpis
@sandra

Nie oplaca soe tu przyjezdzac ja przyjechlam tydzien temu przepracowalm tydzien a od poniedzilku bede skedziec bo nie maja pracy dla mnie dziwne ze akurat dla mnie

Łyżka Nowy wpis

15 lat minęło jak jeden dzień , jak tylko narzekasz lepiej swe życie zmień! Młodzież przyjeżdża , wszystko rozwala i ucieka. Kolejni pracownicy przyjeżdzają zastają popsute i brudne pokoje, w większości okradzione nawet z szafek czy lampek Większość naszych to alkoholicy albo narkomani z wielkim ego, wszędzie byli i wszystko widzieli… wszystko nie odpowiada i najmądrzejsi na świecie…. Ruigrok nie jednemu uratował życie ( finansowo) , nie jednego zwolnił za zachowanie , nie jednego jeszcze przyjmą i nie jeden jeszcze napisze opinie według swojego myślenia, i życie toczy sie dalej. Zawsze polecałem ta firmę każdemu. Lata 2000 owszem były dziwne , jakieś problemy z wypłatami , mieszkania po 12 osób, niepewne godziny itp itd… czasy się zmieniły. Czasem Ruigrok nie ma wpływu na to jak firmy holenderskie traktują biuro pracy. Nagle zrywane Umowy czy zmieniane kontrakty ,wszystko sie potem przenosi na zwykłego pracownika co przyjechał na 12 tygodni do pracy. ( szybko znajdują inna prace) Ale tez i ludzie , bardzo dużo osób przyjeżdżało z polski , okradało pokoje… Jak najbardziej jestem za ZAŚWIADCZENIEM O NIEKARALNOŚCI - bardzo to polepszyło z kim się mieszka , chociaż czasem można sie zdziwić jak ludzie potrafią być fałszywi, ale to juz taka mentalność ludzi… Ruigrok jest w 100% wypłacalny , maja bardzo dużo ofert pracy , stawki tez się zmieniły , inflacja oraz to co sie dzieje na świecie przenosi się na podwyżki , za transport za mieszkanie itp NORMALNE trzeba się z tym liczyć. Bardzo dużo biur pośredniczących wprowadza ludzi w błąd. Co sie potem odbija na opinii ( ze niby kłamcy , krętacze) …. Biuro Ruigrok jest jak najbardziej profesjonalne. Panie z biura nie sa „nianiami” dorosłych ludzi którzy przyjechali do pracy. Pomagają ze wszystkim , chociaż niektóre sytuacje wymagają więcej czasu ( to już ludzie sa niecierpliwi i krzyczą oraz wyzywają) To ludzie niszczą busy , to ludzie niszczą rowery ,pokoje i wszystko dookoła siebie… Jeżeli przyjeżdżacie w parze dostajecie pokuj 2 osobowy z aneksem kuchennym i łazienka, to nic tylko wystarczy pracować i wszyscy sa zadowoleni. Można książkę napisać , każdy musi się przekonać na własnej skórze. Jestem za Ruigrok :) pozdrawiam wszystkich pracownikow

Karol0248 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Dostał ktoś z was dodatek do ubezpieczenia (Zorgtoeslag) Który jest wypłacany co 3 miesiące?

Pracownik Fizyczny

Pani wchodzi w słowo, nie pozwala zadać pytań, woli tłumaczyć niż słuchać

Żadne z nich nie jest istotne tak bardzo, jak pytanie o szczegóły związane z umową. Odpowiedź jaką dostałem mnie rozwaliła na łopatki: muszę na własny koszt dojechać do Holandii, żebym w ogóle mógł się zapoznać z treścią umowy. Wszystko inne można załatwić za pomocą poczty elektronicznej, Whatsappa, rozmowy telefonicznej i sms-a, ale żeby przeczytać umowę, musisz pojechać 1000 km i tam podjąć decyzję, czy zostajesz, czy wracasz do Polski.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Damidam

Jestem pracownikiem na tych śmierdzących kwiatkach agencja (usunięte przez administratora) kłamczuchy bus 140 € 150 € hotel zakazy nakazy wiecznie tylko krzyczą w agencji nie powiedzieli o połowie rzeczy które będą zabierać z pensji pralnia 30 € tygodniowo no i wypłata przy 36 godzinach 190 euro za tydzień

Rroberr

Czy da rade pracować bez zaświaczenia o nie karalnosci

J.P

Witam , chciałbym zasięgnąć rzetelnej i formacji o Firmie jak i zakwaterowaniu , ilości godzin w tygodniu oraz opiekunów ich podejścia do pracownika ????

Johnny

Witam. Wybieram się do pracy w Hillegom, orientuje się ktoś, jak wygląda hotel pracowniczy? Większość informacji jest na prawdę satysfakcjonujące, lecz nie wiem czego się spodziewać przy zakwaterowaniu bo to informacja "niedostępna" jak to w każdym biurze. Pozdrawiam.

Obecnie pracuje jako order picker dla innej firmy. Myślę nad zmianą pracy, w obecnej mam mało godzin zdarza się 30-34 tygodniowo , a słyszałem że niektórzy potrafią mieć 27 lub cały tydzień nagle wolny. Czy opisana w ogłoszeniu gwarancja godzin ma odniesienie w rzeczywistości? I ile tygodniowo można zarobić

@Tomek

I jak to wygląda też z całą resztą? Zakwaterowanie itd

Czy pracodawca Ruigrok motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Karolajta

Pracowałam w tej firmie jest fobrze kasa na czas w kilku zakładach.tylko na ludzi uważać bo lubią doły kopać .agencja super wykaty też zakłady prac są ok.

Tamta

Czy ktoś orientuje się jak wygląda teraz sytuacja w hotelu na Haverstraat? I czy przyjmują dalej na sery do Kitchen on the Mission?

Jaskołiho
@Tamta

Z tego co wiem to przyjmują. Co do hotelu nie mam pojęcia

ola
@Tamta

a pracowałaś juz na serach wczesniej?jak tam z praca?ciezko?

alek

praca na serach ktos ma jakies aktualne informacje?jak teraz z godzinami bo mam tam oferte?

Nie polecam firmy (usunięte przez administratora) na stawkach miałem mieć 15 euro a dostałem ledwo 12.60 praca, którą dostałem kompletnie różniła sie od tego co przedstawili ponieważ chyba oni sami nie wiedzą ani nie sprawdzają gdzie ludzi wysyłają pozatym na lokacji pełno myszy i insektów oraz nie wysłali mi wypłaty za ostatni przepracowany tydzień w skrócie polecam każdemu omijać ten cyrk dalekim łukiem.

Grześ

Cześć Chciałbym się dowiedzieć jak z pracą na hurtownia-wózki widłowe Ile wynosi tygodniówka do ręki po odciągnięciu mieszkania. Ile za mieszkanie i jakie warunki, warto jechać? Dzięki

Bea @
@Grześ

Mieszkania wahają się od 105 do 140 wiec zależy gdzie trafisz , czy to będzie pokój 2 osobowy czy 6 .. o tygodniówkę się nie wypowiem bo nie pracowałam tam

@Bea @

posiadamy pokoje maksymalnie 4 osobowe :)

Bartek

Czy potrzebne jest zaświadczenie o nie karalności czy można dostać pracę bez tego ?Ponieważ byłem karany kiedyś ale jeszcze nie mogę tego wymazać z dokumentów. Bardzo chciałabym pracować dla tej agencji. Mówię płynnie po angielsku mam uprawnienia... tylko to zaświadczenie.....

@byly pracownik
@Bartek

Jako facet to konieczność to zaświadczenie .

Aktualność
Dzisiaj chwalimy się sukcesami !!!
Dziękujemy, że jesteście z nami !!!

Niedoszły pracownik.

Skoro oceniacie ludzi po wygladzie, jakim cudem??? Nie można mieć tatuaży... To oznacza że jak ktoś ma tatuaże jest gorszy?? I PROSZE O SZCZERĄ ODPOWIEDŹ!

Zosia
@Niedoszły pracownik.

Pracuje juz ok 5 lat,sama mam tatuaż w widocznym miejscu i pracuje z ludźmi którzy mają wytatuowane całe ręce, więc nie wiem o co chodzi .Czyżby coś się zmieniło w tej kwestii?nigdy wcześnie nie było z tym problemu

drzewo
@Zosia

Ile mniej więcej miesięcznie trzeba wydać za jedzenie w Holondii?

@drzewo

Pastorhille

Jestem miesiąc. Agencja jest rewelacyjna. Pozdrawiam

@Pastorhille

dziękujemy!

ojciec

Nie wiem,skąd tyle negatywów. Domek miałem ok, praca na AGF też spoko. Rzuciłem to wszystko z dnia na dzień-wszystkie pieniądze wypłacili co do grosza. Tam wystarczy do pracy chodzić i wszystko jest ok

@ojciec

dziękujemy za Pana opinię :)

Aktualność
Zmieniamy świat na dobre!
Dokładnie tak brzmi hasło Szlachetnej Paczki.

Szlachetna paczka jest jednym z największych projektów społecznych w Polsce, który tylko w 2022 roku pomógł ponad 15 000 rodzin.
Razem z The  Dutch Floral Foundation i  naszymi polskimi kolegami pracującymi w Ruigrok zebraliśmy w ostatnich tygodniach 10 275,50 € na ten wspaniały cel.

W ten sposób wszyscy możemy przyczynić się do uczynienia świata lepszym miejscem.

Zostaw merytoryczną opinię o Ruigrok - Hillegom

• Jak się pracuje w Ruigrok?

Zobacz opinie na temat firmy Ruigrok tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 186.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ruigrok?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 150, z czego 32 to opinie pozytywne, 71 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ruigrok?

Kandydaci do pracy w Ruigrok napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ruigrok