queen

Gdańsk

Opinie o queen

... 2011-02-02 16:47:45
brak słow. [usunięte przez moderatora] gorszy niż zero. osoby pracujące w biurze to samo. zero kompetencji,zero szacunku dla ludzi.!!!! P O R A Ż K A !!!!!!
x 2011-02-07 16:47:39
A co dokładniej?
jeśli mogę zapytać?
ONA 2013-01-29 21:51:51
POWIEM KRÓTKO I NA TEMAT JAKO BYŁY PRACOWNIK KTÓRY NIE WYTRZYMAŁ ZA DŁUGO W TEJ FIRMIE.
POMIJAJĄC INNE POSTY KTÓRE SA PRAWDA I NIE BĘDĘ ICH POWIELAĆ...SZADÓŁKI TO NAJGORSZY SALON! I NIE JEST TO WINA DOBREJ KIEROWNICZKI ANI PERSONELU..ALE SAMEGO [usunięte przez moderatora] KTÓRY NISZCZY PSYCHICZNIE PERSONEL. TAK JAK JEST UŚMIECHNIĘTA TAK JEST FAŁSZYWA. LUBI PLOTKOWAĆ.
KARMI SIE PLOTKAMI.CIESZĄ JĄ KWASY W SKLEPIE A BOLĄ DOBRE RELACJE. NISZCZY WSZYTKO.ROBI Z CZLOWIEKA WARIATA. DOBRE RZECZY PRZYPISUJE SOBIE W FIRMIE ZŁE ZAŚ ZRZUCA NA PRESONEL. FIRMA WPATRZONA W NIĄ JAK W MATKE BOSKĄ....NIE MA PRZYSZŁOŚCI..NIC NIE DAJE TA FIRMA..TYLKO NADGODZINY ZA KTORE NIE CHCA PŁACIĆ A KAŻDA PRZYCHODZIĆ
Msiek 2016-05-03 14:59:29
Muszę powiedziec, że specjalista sprzedaży tutaj w queen jest dobrze ogarnięty, mają umowy o prace, niezłe nawet prowizje jak na to, że pracują dość mało, a kasa jest duża, dobry zawód, dobrzy ludzie.
Zostaw swoją opinię o queen - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie queen