logo Krismilton S.C.

Krismilton S.C.

Szczawno-Zdrój

Opinie o Krismilton S.C.

słownictwo 2015-02-20 17:54:32
jakonś mi się wydaję, że bendzie ci cienżko tam się dostać Turbo Wando
kama db play krismilton 2015-11-19 23:32:28
dziewczyny i chłopaki ... współpraca z krismilton jest współpraca na najwyższym poziomie i nie jest jak piszecie nieosiągalna ( potwierdzam bo pracuję dla nich długo ) wymagamy zaangażowania i nienagannej postawy :)
co do pracy ?
wystarczy telefon do koordynatora Tomasza i rozmowa kwalifikująca do naszego grona :) kom. 793 111 112 :)
powodzenia :)
Adrian ;) 2015-12-16 23:37:31
Ogólnie polecam dla ludzi którzy nie oczekują zbyt wiele jeżeli chodzi o podstawę, premią można sobie dobić spokojnie drugie tyle, aczkolwiek niestety plany ciągle rosną, wymagania również, natomiast podstawa to ciągle twardy, niezmienny (niski) fundament, co składa się na całość Waszej wypłaty... ;) Wspominam pozytywnie współpracę, można zdobyć doświadczenie, jako jedna z pierwszych prac na pewno na plus! :)
Beataa 2016-05-16 21:40:23
Pracowałam w tej firmie i polecam. Firma szybko rozwijająca się. Brak problemów z załatwianiem spraw z Kierownikami, wszystkie premie na czas.
mjhhj 2016-06-30 19:41:46
@beataa to sa nawet premie mówisz? to super, własnie szukam roboity gdzie pracodawca doceni pracownika i właśnei bedzie uwzględniał w jego wysiłku tą oto premie. U mnie w firmie niestety ta praktyka stosowana nie jest, wiec zawsze wiem jakiej pensji oczekwiać neistety...
Zostaw swoją opinię o Krismilton S.C. - Szczawno-Zdrój
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krismilton S.C.