Zacisze S.A.

Opinie o Zacisze S.A.

admin 2015-06-13 13:39
Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Zacisze S.A.? Podziel się z nami tą wiedzą i dodaj swoją opinię.
pracownik magazynu 2015-10-15 18:46
Firma ma za zadanie Zarobić jak naj więcej kosztem pracownikòw .wyplaty małe , zabierają premie za byle powód i nadgodziny obowìązkowe które sa w wypłacie jako premia.
23er 2016-04-05 22:21
no co Ty mowisz @kali? nie wydaje mi sie zeby za taka kwote pieniedzy mozna sie bylo utrzymac samo to ze zaplacisz czynsz i niewuele Ci juz zostanie..
fyuk 2017-03-08 15:30
byłem na rozmowie rok temu 1800 plus nadgodziny przymusowe po 11 h dziennie masakra wyszedłem i sie smiałem
Były pracownik 2017-06-07 11:20
Zacisze jest wielką porażką, żerują na pracowniach. Zarobki śmiechu warte, przymusowe nadgodziny a jeśli trzeba wyjść NORMALNIE z pracy to straszą odebraniem premii. Godziny pracy trzeba dokładnie liczyć ponieważ potrafią "się pomylic". ODRADZAM!
Zostaw swoją opinię o Zacisze S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zacisze S.A.