Opinie o Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. w Stryków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż telefonów komórkowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. w Stryków

Ciekawe czy się potwierdzi plotka o tym że mają być dwie zmiany 6-16 i 16-2? To już w ogóle w domu będziemy gośćmi. Kryzys niestety jest wszędzie....

Corn

Jeżeli to się potwierdzi to kolejny raz potwierdzi się fakt że firma nas okłamuje,w tedy trzeba się już zwolnić chyba bo bedziemy pracować za najniższą krajową,tak sami zniszczą tą firmę. .a potem się dziwią że zamówień nie mają..jak tylko poganianie,szybkie czasy przezbrojeń maszyn itp...najlepsze są jeszcze te ankiety na temat pracy które nie są jak się okazuje anonimowe...syf jest w tej firmie...

Mati

Jak aktualnie wyglądają zmiany? Były 3 po 8h miały być niby dwie, jak to wygląda?

@Mati

Do końca roku napewno zostaną 3 zmiany po 8h bo okres rozliczeniowy jest do końca roku a co nowy rok pokaże to się okaże

Mati

Dzięki. Bo coś mi się o uszy obiło, że są teraz ranki i popołudniówki tylko. Chyba, że to też zależy jaki dział i kto.

G

A jeśli chcesz się postawić Corningowi to daj sobie spokój. To jest koncern a my robole. Brygadzistki też pewnie dostają po pupie, więc muszą się pewnie po wyżywać na ludziach.Też uważam, że są głupawe ale co. Na ich miejscu też bym nie chciała się użerać z pracownikiem szeregowym.

Jakoś Cz
@G

Jak chodzi o liderke na XMD to uważać na taką Andzelikę i Asię są wstrętne i jej grupę pracowników na którym dziale są

Hooo
@Jakoś Cz

Racja Aśka i ta druga tragedia

Ola
@Jakoś Cz

Nie polecam działu XMD zmiany B gdzie liderami jest Aśka i Angelika to jest jakaś tragedia układy i jeszcze raz układy osobiscie miałam konflikt jedna z nich tzn ja nawet nic nie mówiłam bo nie chciałam stracić pracy ale udziela się na mnie i o wszystko czepiala nigdy nie było dobrze zawsze wszystko źle i robić robić tylko a do Angeliki przychodzi Konrad lider z działu CAB i siedzą sobie gadaja śmieją się ona co chwilę chodzi do niego a on do niej albo cały czas gapi się w telefon .Ludzie wchodzą w tyłek im i to są najlepsi pracownicy tak strzelaja z ucha i donoszą na XMD zwlaszcza przyjaciółka liderki Aśki Mariola no ta to już w tyłek włazi całkowicie .Odradzam człowieka jak śmiecia traktują mówi to tylko o tym dziale i zmianie B nawet z innych działów ludzie mowili ,że w życiu by nie chcieli na ten dział i ta zmiane

ZnajomyNieznajomy
@Ola

Oj Monika.. Wiesz nie ładnie obsmarowywać innych z imienia a samej pozostawać "anonimową". W internecie nie ma anonimowości. Pamiętaj ze nie dostałaś jeszcze świadectwa pracy.. :)

Łukasz
@ZnajomyNieznajomy

Wiesz madaralo ze swiadectwo pracy musi być wysłałene do 7 dni po rozwiązaniu umowy i na sile nic złego tam nie można wpisać, pozdrawiam spotkamy się na zmianie ;)

Szalony Johnny 88
@ZnajomyNieznajomy

Hahaha

Mariola

Ja wchodzę?

@Mariola

Ty to na foh jestes liderem który jest pomyłką także :D

Leo Zawodowiec

Wyleciały już,za ciążę

Zenek
@Ola

Aśka to taka plastikowa lala. Solarium i te jej włosy spalone od farby????? Widziałem ją widać z BUZI że to takie złośliwe. Nie zazdroszczę zmianie na której ona jest liderem. Kolejna nawiedzona

Monter
@Łukasz

Świadectwo pracy nie do 7 dni tylko po rozliczeniu, czyli wysyłane jest po 10 dniu miesiąca, którego dostajesz ostatnia wypłatę

Lol

LUDZIE SE CHWALĄ

Jaja
@Ola

To jedyny dział na którym jest praca,ciężka Ale jest.

@Jakoś Cz

Jeśli chodzi o Angelikę to jest mega pozytywną, pomocną i zawsze uśmiechniętą dziewczyną. Jak była dla kogoś wstrętna to ewidentnie ten ktoś musiał sobie na to zasłużyć. Ale najlepiej wychodzi obgadywanie w internecie nawet jak ktoś kogoś dobrze nie zna...

Znalazłem ogłoszenie o pracę dla Planisty Utrzymania Ruchu. Wymagania co do języka, doświadczenia, znajomości programów jak najbardziej spełniam. Chciałbym natomiast wiedzieć jakie zarobki oferuje firma na tym stanowisku, nie ma takiej informacji w ogłoszeniu. Od razu dostaje się umowę o pracę? Czy może zlecenie na okres próbny?

Corn

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie, zakłamanie jest wielkie,wszystkiego dowiadujemy się z plotek i z innych źródeł a dopiero w firmie,kasa robi się bardzo słaba...

Pracownik Biurowy

Rozmowy kwalifikacyjne były wieloetapowe. Najpierw rozmowa przez telefon po polsku i angielsku, potem rozmowa z bezpośrednim przełożonym, następnie rozmowa telefoniczna z wyższym przełożonym w języku angielskim. Wszystko sprawnie i szybko.

Trudna była rozmowa z wyższym przełożonym po angielsku przez telefon. Trwała przeszło godzinę i była mocno męcząca.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Ledwo prześliśmy na 3 zmiany a tu już słychać że się szykuję od nowego roku dwie zmiany. Masakra.....

Niestety jak w każdej firmie kłamią i będą kłamać pracowników. Ciekawe kiedy będą kolejne zwolnienia i ile osób tym razem zwolnią?

Corn

Zwalniają etapami żeby uniknąć większych wydatków na odprawy itp,wpajają ludzia jakie to firma nie ma wartości a sami po 5,10,15,20 latach pracy wyprowadzają człowieka jak złodzieja,czy to są te wartości?nie polecam nikomu pracy w tej firmie..

Corn

Za chwilę zarobki osiągną najniższą krajową taki jest rozwój pracowników w tej formie z wieloletnim stażem,cyrk i wstyd dla tej firmy..

Nikola

Co myslicie onowych podwyzkach placy bo ja uważam ze to kpina zeby nowy prscownik mial taka sama stawkę jak ktoś co pracuje np.4 lata

@Nikola

Ja tam jestem zadowolona a pracuje 5 lat. Jak masz małą stawkę znaczy że słabo się starasz i niskie oceny masz. Takie życie jak leser to mało $ ????

Elżbieta
@Nikola

A co ma stawka do stażu pracy, jak stanowisko się nie zmienia? Czemu miałby mniej dostawać?

Byly pracownik
@Nikola

Kiedyś tak nie bylo, doswiadczony pracownik mial wyzsza stawkę.

Nikola
@Byly pracownik

I tak powinno byc a nie przychodzi sie i ma sie tyle samo co ktos co ma juz doświadczanie

@Nikola

To już na tych wszystkich fabrykach tak jest ze stażu nie patrzą ,a nowym wyrownuja zeby ich zatrzymać bo i tak mniej im zapłacą niż temu co dłużej pracuje.najlepiej ten co dłużej pracuje niech sam się zwolni a na jego miejsce zatrudnia nowego bez żadnych narzekań ????

Elżbieta

Aż tak, a ile teraz płacą właściwie? Daj znać, jeśli to nie jest żadna tajemnica, bo mam cztery oferty pracy do różnych firm już i chciałam sobie wybrać coś, ciekawe jak tutaj wypadają na tle innych.

Kol
@Nikola

Za chwilę będziemy pracować za najniższą krajową od stycznia 28.50zl,tak działa ta firma żeby było jak najtaniej dla nich ,dla ludzi nic nie ma,teraz są przymusowe urlopy,zakazy nadgodzin, firma tylko myśli o sobie nie o pracowniku,nie polecam nikomu...

Ktoś
@Nikola

Kpina potwierdzam,nie pa sprawiedliwego podziału kasy,abibod stażu pracy ani od pracy jaką się wykonuje,za chwilę będziemy pracować za najniższą krajową która cały czas podnoszą ..a w corningu nie..

@Nikola

Inflacja i podwyżki są kilka razy większe a teraz jeszcze nam 700 $zabiorą za przejście na 3 zmiany...

Pracownik zwolniony

Jak dla mnie firma z przeszłością bez przyszłości. Nie polecam pracy tam najgorszemu wrogowi. 2 tygodnie temu zrobili zebranie i padło pytanie czy będą zwolnienia? Cyt"Zadnych zwolnień nie planujemy, nie przedłużamy tylko umów" Minęło 2 tygodnie i w ciągu 2 dni zwolnili 40 osób. Głównie pracujących 15,16,17 lat. To się nazywa podziękowanie pracownikom pracujących tyle lat. Firma zakłamana i wciskającą kit. Złe wiadomości szybko się rozchodzą z tego co wiem obudzą się z ręką w nocniku bo część ludzi sami zwolnią, a tego co wiem duża ludzi sama już szuka pracy. Chyba będą niedługo musieli sami zejścia góry do produkcji kabli bądź pójdą na łatwiznę i zamkną zakład. To tylko kwestia czasu. Nie polecam pracy chyba że chcesz być zwolniony po jakimś czasie w formie podziękowania.

@Pracownik zwolniony

Potwierdzam wszystkie te informacje,firma gwarantowała stabilną pracę co jest ściema totalna,wpajają ludzia jakieś głupie wartości a sami mają ludzi za nic,firma przechodzi na 3 zmiany,obcinają kasę,brak 13tki,brak dobrych podwyżek,nie polecam nikomu,niepewna praca,słaba kasa,atmosfera h...firma z przeszłością bez przyszłości potwierdzam

Maja
@Pracownik zwolniony

Zwalniają z takim stażem a gdzie okres wypowiedzenia trzy miesiace

Corn

Kratacze,kierowcy wcześniej wiedzieli że przejdziemy na 3 zmiany niż pracownicy,a dyrektor na zebraniu mówił o plotkach,ludzi mieli nie zwalniać mówił a kilka dni potem seria zwolnień,kłamią w żywe oczy,zmiany miały być wszystkie wymieszane oczywiście to też kolejne (usunięte przez administratora)...otp itd najlepsze są te śmieszne szelki..wymysł (usunięte przez administratora),firma nie inwestuje i nie docenia pracownika...

Kostek

Cześć Czy przełożeni nie widzą jak pewna Tim liderka z działu foh się lansuje ? Wszystkie działy o tym gadają !!!! Chodzi w czarnej koszulce zamiast fioletowej z dekoldem do pasa że prawie (usunięte przez administratora)widać, całe tygodnie wychodzi za pięć nawet jak jej nie tydzień z jakiego powodu ma przywileje ? Na swoim dziale oczywiście siedzi i bryluje z chłopakami a jej teksty do nich to lekka przesada szwszyscy to widzą i słyszą nic z ty nie robią ,nas o wszystko się teraz czepiają a co z nią??? Nietykalna???‽‽ ta osoba powinna dawać przykład a nie zachowywać się jak dzieciak lub osoba która ma wszystko w nosie , chciałbym żeby ktoś tozauwazyl i coś z tym zrobił chciałbym żeby sprawiedliwie do tego podejść ale znając życie nic się nie zmieni może jak z cab wróci na dział druga Tim liderka to się trochę uspokoi

@Kostek

Ta Tim Liderka, która Ci tak przeszkadza i się „nosi” to mega pozytywna osoba. Widocznie Jej nie znasz skoro oceniasz z góry. Nikt się nie skarży bo najwidoczniej spełnia swoje obowiązki. Poprawia atmosferę, którą tacy ludzie jak Ty psują. Skoro wszystkie działy o tym tak gadają to najwidoczniej nie maja nic lepszego do pracy tylko obgadywanie wszystkich dookola. Zajmijcie się sobą… Jak Ta „druga” wróci z cabow to stworzą idealny duet dzięki któremu będzie się chętniej przychodzić do pracy, bo zawsze można na Nich polegać, a uśmiechy, których darzą innych pracowników podnoszą ogromnie na duchu. Oby więcej takich ludzi w tym miejscu ❤️

Xyz
@…

Dokładnie świetnie napisane, dziewczyna mega pozytywna, zawsze uśmiechnięta i życzliwa do ludzi, była kiedyś u nas na dziale i wniosła mega pozytywna energię, a co najważniejsze jest za operatorami !! I zawsze dziękuję za wykonaną pracę, niby nic wielkiego a jednak można? A niestety w dzisiejszych czasach rzadko się to słyszy...

@Xyz

Uśmiech i dobre słowo potrafią zdziałać cuda :) A jak z tym dobrym słowem, ze zwykłym, ludzkim "dziękuję, dobra robota" w innych działach, czy ogólnie w firmie? Orientujesz się?

Taki sobie

Żeby ktoś z was nie trafił na zmianę C (CAB) na brygadzistkei które kiedyś siedziała na linii a teraz wyżej (usunięte przez administratora) ma pani K. Trzeba mieć trochę pojęcia o tym co się robi a nie tylko ludzi jak (usunięte przez administratora) traktować

Taka sobie
@Taki sobie

Na ten Twój złośliwy komentarz mam ciętą ripostę...owa pani K. z działu CAB zmiana C to wspaniały człowiek,wspierający swoją grupę, popycha nas do dzialania-rozwijania się u angażowania w społeczność Corning. Trzeba tylko przychodzić do pracy i uczciwie wykonywać swoje obowiązki - a nie czepiać się ,że tzw. LIDER prosi Cię o wykonanie pracy za którą masz płacone. My całą grupą wspieramy owa panią K....bo możemy liczyć na jej pomóc i wsparcie w potrzebie. Jeszcze raz dziękujemy Ci pani K. że to właśnie Ty jesteś naszym Liderem....Pozdrawiam

Bibi

Tymczasowo pracujemy na dwie zmiany nie rozumiem dlaczego ludzie z plejów wychodzą wcześniej nie o swojej godz w tym tygodniu przez to robi się tłok w szatni i przy wychodzeniu. Przez to że zmiana b została podzielona nie zmieniły się zasady o której godzinie każdy dział wychodzi

@Bibi

To nie będzie na chwilę,firma tnie koszty i doi z pracowników od lat nie ma sensownych podwyżek a teraz są zmianę systemu zabiorą nam 700zl więc firma idzie na (usunięte przez administratora) i pod żadnym aspektem nie inwestuje w pracownika,pracownik to tylko liczba dla tej firmy,wpajają ludzią jakieś kodeksu postępowania corning a sami zachowują się do pracownika po chamsku ,zwalniają z dziwnych powodów,dziwne zakazy itp.

Corn

Firma idzie na (usunięte przez administratora),wymyślili żeby chodzić w jakiś dziwnych szelkach co od lat tego nie było,dziwne zakazy na papierosa 3 razy iyp...nie przedłużają ludzia umów,firma nie dba o pracownika,nie ma normalnej 13ki tyko jakąś dziwną premia nie zależna od pracownika i co rok mniejsza,brak sensownych podwyżek od lat,brak dobrego socjalu,firma idzie na dno moim zdaniem

XYZ
@Corn

Ale co to za szelki? To jest jakiś element stroju firmowego, uniformu od firmy? One są takie ozdobne czy mają czemuś służyć i sa konieczne podczas pracy?

Na jakie wsparcie w Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Waldek

no jak idzie kobieta w ciaży, to pracownik jej może otworzyc drzwi naprzyklad

Jagoda

Interesuje mnie ten Staż w Dziale Badań i Rozwoju, na który nabór ogłaszają. Powiedzcie tylko, czy stażysta też może korzystać z transportu pracowniczego, czy prostu godziny się nie pokrywają? Bo niestety nie mam samochodu i boję się, że nie będę mieć jak dojechać w te okolice. A wiem, że oni transport z pobliskich miejscowości od lat oferują. No ale w tej ofercie akurat nic nie wspominają.

Malutka

Hejka. Jak ominąć stanowska na produkcji? Można się z kimś przespać żeby iść wyżej od razu? Podobno działa!

On
@Malutka

Pewno! , skoro pytasz to widac wiesz jak osiągnąć sukces, wbijaj i próbuj

Szczyn Nietoperza

spytaj mamy

Przemysław
@Malutka

To musisz zapytać Izabeli z PnP ze zmiany A co mamę ma też tam to Ci wszystko opowie jak nie robić nic a zarobić.

Izabela
@Przemysław

Słuchaj, najpierw to ty się ujawnij kim jesteś ,a nie wymyślasz sobie jakieś imię. Skoro jesteś taka mądra osoba, to czemu nie napiszesz do mnie jak masz taki problem z tym ? Chciałam Ci tylko dać do zrozumienia to ,że jak mam tam mamę, nie znaczy że robię mniej , jestem operatorem jak każdy inny ,i obowiązują mnie takie same zasady. A to że, się wyrabiam i mam trochę czasu dla siebie ,to już inna kwestia. Jeżeli cię to boli ,proszę bardzo odezwij się do mnie ,a nie będziesz pisać jakieś głupoty na forum ,bo jest to zwyczajnie żałosne.

Izabela
@Izabela

i się odpierdol ode mnie.

Jacek
@Izabela

A może ze mną się prześpisz , tylko ja stanowiska nie załatwię

Culagier
@Malutka

Najlepiej prześpij się z cieciem!

@Malutka

Znam takie co z technikami DUR w godz. pracy na schodach L*da trzaskały. A teraz są pupilkami nie do ruszenia przez TL

chyna najlepiej dać (usunięte przez administratora)każdemu może zawszę coś to pomoże. na to nie da się patrzeć. wszystkie 7 wartosći firmy to wielki mit. HR nic z tym nie robi.

Nick:corning

Firma ma mniejsze zamówienia to wysyła na przymusowe urlopy po stronie kabli,(6dni)a druga strona dostaje postojowe płatne,czy to są "wartości firmy corning"dzielą pracowników w ten sposób na lepszych i gorszych?pracownik w tej firmie się nie liczy,ankiety które podsuwają w tej firmie nie są anonimowe to czyste podpier...nie ludzi,firma schodzi na dno mam wrażenie..

xxx
@Nick:corning

Jaka jest kasa na postojowym? Czy jest cała pensja, czy część, a może wcale? I czy na postojowym aktywne sa benefity pracownicze??

Kandydat-dział kontroli jakośc

Witam Jestem kandydatka do działu kontroli jakości . Chciałabym pracować w systemie 12 godzinnym. Czy ktoś mi może powiedzieć czy praca jest ciężka na tym dziale czy są jakieś normy,jacy ludzie, kierownictwo i tak ogólnie opowiedzieć trochę o tym dziale? Jak z komputerem ogólnie raczej nie mam problemu z komputerem wiadomo nie wszystko wiem ale nie boje się wyzwań i wszystko jest uważam do nauczenia się.Z góry będę wdzięczna za info. Pozdrawiam

Cichociemny z innej Beczki
@Kandydat-dział kontroli jakośc

Spokojnie większego burdelu nie znajdziesz niż ta firma hehe A tak na spokojnie tutaj 50% robi ludzi nie tak jak trzeba (nie po instrukcji ) Układy e tej firmie to norma haha ogólnie poczytaj kom wyżej;)

@Cichociemny z innej Beczki

Dziękuję za odpowiedź. A tak Twoim zdaniem to polecasz ten dział? I czy ogólnie jesteś zadowolony z pracy w tej firmie? Wszędzie są układy, ukladziki.

Cichociemny z innej Beczki
@Kandydat-dział kontroli jakośc

Jak masz inny wybór pracy to polecam inna firmę bo inaczej może nie od razu ale po 3 miesiącach wspomnisz moje słowa

Kontroler Jakości QC
@Kandydat-dział kontroli jakośc

Praca na dziale kontroli jakości jest ciężka. Musisz przestawiać szpule po 300kg. Mieć w głowie masę instrukcji. Mamy normy których musisz się trzymać. Jeśli ich nie masz to masz obniżana podwyżkę. Co do zmiany to zależy gdzie trafisz. Na jednych są normalni ludzie którzy ci pomogą a na innych samolubne szczurzyce które myślą tylko o sobie. Co do programów to są proste. Na szkolenie masz 3 miesiące więc się wszystkiego nauczysz.

@Kontroler Jakości QC

Czyli da się w 3 miesiące ogranąc to trzeba się nauczyć? A te normy są do wyrobienia czy z kosmosu wzięte?

Bye
@Kontroler Jakości QC

A od kiedy podwyżka jest zależna od normy ? Piewsze słyszę

Kornelia
@Kontroler Jakości QC

Te szpule to w kilka osób dźwigacie czy samemu trzeba? Z tych norm robią Wam sprawdziany czy jak to działa? Zdarza się, że jak ktoś ogarnia to nauka trwa krócej niż 3 miesiące?

Baśka

Ktoś był we wcześniejszych edycjach na stażu u nich? Mam na myśli Staż w Regionalnym Dziale Inżynierii Procesu. Jestem po magisterce i nie wiem, czy warto. Po tych 12 miesiącach jest szansa, że przyjmą na stałe już na zwykłe stanowisko?

Zostaw merytoryczną opinię o Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. - Stryków

• Jak się pracuje w Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 126.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 88, z czego 13 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 189 ocen.
  • 1 E
    95-010 Stryków

Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.