Opinie o Edukey s.c. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Edukey s.c.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Edukey s.c. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edukey s.c. w Łódź

Były pracownik J. Nowy wpis

Bardzo pozytywnie wspominam pracę w firmie Edukey. Pracodawca podchodzi do każdego pracownika indywidualnie, w firmie panuje rodzinna atmosfera. Sama praca jest bardzo ciekawa i daje szansę na rozwój, zdecydowanie polecam :)

Były pracownik Nowy wpis

Jest to firma, która zawsze stawia ponad wszystko dobro Klienta oraz współpracuje naprawdę wybitnymi szkoleniowcami. Edukey zawsze będzie kojarzył mi się ze świetną atmosferą i ciekawą pracą!

Janusz Nowy wpis

Cieszy Twoja opinia. Tytułujesz się jako były pracownik firmy Edukey, dlatego też jestem bardzo ciekaw, czy Twoim zdaniem praca u tego pracodawcy jest dobra dla osób, które cenią sobie stabilność zatrudnienia? Nie pracujesz już w tej firmie, więc skoro jest tam tak dobrze to czemu już tam nie jesteś? Może to nieco głupie pytanie ale chciałbym to wiedzieć. Odpowiedz, proszę.

Były pracownik Nowy wpis
@Janusz

1. Tak, jest to praca ze stabilnym zatrudnieniem. 2. Tak, to jest bardzo głupie pytanie, ale w końcu imię/nick zobowiązuje ;)

Były pracownik Zespołu

Pracodawca jest bezkonfliktowy, cały zespół bardzo pomocny. Jestem bardzo wdzięczna za elastyczne podejście oraz wspólne rozwiązywanie problemow. Przyznaję, że lubiłam chodzić do tej pracy, dlatego też szczerze polecam ! :)

Witek

@BigBen Moze to wpis z inspiracji konkurencji i dlatego brakuje uzasadnienia?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
BigBen

Nie polecam

Beata Matuszewska
@BigBen

Szanowny Panie, Będziemy bardzo wdzięczni za informację z jakiego powodu napisał Pan, że nie poleca Pan firmy? Taka wiadomość będzie dla nas bardzo cenna i będzie wskazówką do poprawy jakości świadczonych przez nas usług :-) Pozdrawiamy serdecznie i życzymy udanego weekendu, Z poważaniem, Beata Matuszewska

KM

W sumie nie korzystałam z uslug, ale... jak ktoś przez dwa dni nie może odpisac na wiadomość to ciężko skorzystać... po co ten czat na Waszej stronie? w tych czasach jednak oczekuję innej jakości obsługi

Beata Matuszewska
@KM

Szanowna Pani, W imieniu firmy Edukey przepraszam za brak odpowiedzi przez naszych konsultantów na czacie, niestety nie otrzymaliśmy powiadomień odnośnie Pani wiadomości. Zrezygnowaliśmy z tego kanału komunikacji, aby nie narażać Klientów na brak odpowiedzi. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą za pośrednictwem adresu mailowego: kontakt@edukey.pl i numeru telefonu: 42 630 80 99. Chętnie udzielimy wszystkich informacji. Jeszcze raz przepraszamy za utrudnienia i życzymy udanego weekendu, Z poważaniem, Beata Matuszewska

Aga

@BigBen Możesz rozwinąć swoja myśl? Firma jest bardzo dobra więc w czym problem?

Joanna

@spostrzegawcza oczywiście o to chodziło. Podczas pisania drobna pomyłka. @Ktoś spoza a skąd wiesz? Twój nick nasuwa myśl, że nie jesteś, ani nie byłeś związany z firmą Edukey. Ja nie szukam pracy, ale uważasz, że telefon do biura to najlepsza opcja dla szukających pracy?

Joanna

@były pracownik a czy te "setki problemów" nie powodują atmosfery stresującej w firmie Edukey s.c.? Dobrze, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. Rzucanie na głęboką wodę pewnie daje możliwość rozwoju osobistego i samodyscypliny. Czy każdy dawał sobie radę z takim systemem pracy?

spostrzegawcza
@Joanna

"Setki POMYSŁÓW", a nie problemów (jeśli dobrze widzę ;) Poza tym to chyba teraz Sp. z o.o. a nie s.c.

Ktoś spoza

@Joanna - z pewnością ani "szef" ani jego Pani Żona rady sobie z tym nie dali :) Zadzwoń albo odwiedź biuro. No tutaj prawdy się nie dowiesz, bo aż śmierdzi na km fake'iem. Joanna :D

Dobra firma, miło wspominam współpracę , luźny klimat, duża samodzielność i odpowiedzialność (szybko rzucili mnie na głęboka wodę) ale da się ogarnąć. Na minus trochę chaotyczny styl zarządzania, szef ma ciągle setki pomysłów. Ale generalnie polecam.

Joanna

Tym razem widzę na stronie firmy Edukey ofertę na stanowisko Trenera Microsoft, Programowania, IT lub Grafiki http://www.edukey.pl/firma/kariera-trenerzy Firma m.in oferuje negocjowanie wysokości wynagrodzenia. Czy uważacie, że to fajna opcja? Można zawsze walczyć o wysokość na podstawie własnego doświadczenia.

Joanna

@SkyWalker informacje te znajdują się na stronie firmy w zakładce kariera. Strona jest na bieżąco aktualizowana jeśli chodzi np. o aktualności, dlatego też uznałam, że oferty pracy na niej zawarte są aktualne. Oferta, o której wspominałam dalej jest widoczna na stronie, tak jak i informacja o poszukiwaniu programisty. A Ty jesteś pracownikiem Edukey? Chętnie dowiemy się więcej również o Twoich doświadczeniach.

Joanna

Obecnie firma poszukuje osób do pracy jako Account Manager / doradca klienta biznesowego. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć na temat tego jak wygląda praca na tym stanowisku? Czego mogą oczekiwać osoby aplikujące? Wasze doświadczenie może być bardzo cenne dla osób, które biorą pod uwagę Edukey s.c. jako przyszłego pracodawcę.

SkyWalker
@Joanna

A gdzie Pani znalazła takie ogłoszenie? Myślę, że już nieaktualne...

werf

no to cale szczescie @Kxo ze firma zapewno szkolena wlasnie podczas nich mozna sie dowiedziec najpotrzebniejszych rzeczy do dkaszej pracy tak sadze..:)

typmes

Podobnie jak Tori, ja też słyszałem że trenerów do swojej formy dopierają starannie, ale nie dziwie się, bo na samej stronie internetowej chwalą się tym, że mają doświadczonych trenerów szkoleń i kursów, więc żeby nie rzucać słów na wiatr to muszą ich w Edukey odpowiedzialnie rekrutować. Spróbuję, bo doświadczenie mam, a fajnie byłoby znów szkolić ludzi

Jan

Nie miałem okazji z firmą współpracować a to dlatego że przez kilka tygodni próbowałem ustalić termin egzaminu- bezskutecznie. Ktoś miał do mnie napisać, zadzwonić i nic. W końcu dowiedziałem się, po kolejnym telefonie z mojej strony że tego egzaminu firma nie obsługuje. Można było powiedzieć to od razu. Poszedłbym na egzamin do innej firmy i dawno miał w ręku dyplom.

Naprawdę fajne miejsce pracy. Ludzie traktowani po partnersku, a nie tak jak to w wielu innych miejscach bywa z góry. Współpracownicy pomocni i koleżeńscy,a do tego elastyczny czas pracy.

Edukey

Edukey jest akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym Certiport (m.in. Microsoft Office Specialist i Adobe) oraz Centrum Egzaminacyjnym ECDL, a także członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. Posiadamy wpis do rejestru instytucji edukacyjnych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy. Nasi trenerzy posiadają certyfikaty Microsoft (m.in. Microsoft Certified Trainer, MOS Expert itp.) oraz uprawnienia egzaminatorów ECDL. Zatem, jeśli klientowi zależy na zewnętrznym certyfikacie Microsoft lub ECDL potwierdzającym jego umiejętności możemy przeprowadzić egzamin.

lissek

Nie polecam jako miejsca edukacji ani pracy. Byłem na rozmowie i obiecują złote góry. W rzeczywistości pracujesz po 10 godzin bez przerwy i dostajesz pensję, która akurat pokrywa dojazdy. Co do szkoleńia to żenada. Może i szkoleniowcy wiedzą o czym mówią, sprzęt ok, ale za te pieniądze wyszkolisz się w ludzkich warunkach, a nie iście spartańskich.

Edukey
@lissek

Przykro nam, że po samej rozmowie ma Pan tak negatywne odczucia na temat naszej firmy. Podane przez Pana informacje są szokujące, ale muszą być wynikiem jakiegoś nieporozumienia, gdyż są bardzo dalekie od rzeczywistości. Czy moglibyśmy prosić o kontakt, abyśmy mieli szansę to wyjaśnić? kariera@edukey.pl lub (42) 630-80-99 Nie przypominamy sobie, aby kiedykolwiek ktoś pracował u nas 10 godzin "bez przerwy" (może poza dyrektorem, który czasem się zasiedzi ;) Szkolenia zwykle trwają po 6 godzin, maksymalnie 8 (powyżej spada koncentracja trenera i uczestników). Trener korzysta z przerw razem z uczestnikami (nie ma wtedy żadnych zadań). Natomiast specjaliści i managerowie pracujący w biurze mają standardowy 8 godzinny dzień pracy i nie ma problemu z przerwami. Zapewniamy, że na "pensję, która akurat pokrywa dojazdy" raczej nikt by się nie zgodził ;) Jeśli chodzi o "spartańskie warunki", to od ponad 2 lat sala szkoleniowa Edukey w Łodzi ma bardzo wysoki standard (m.in. nowoczesny budynek w stylu loftów, szybko działające komputery, miękkie siedzenia, a od lipca tego roku także klimatyzacja). Zdjęcia można zobaczyć tutaj: http://www.edukey.pl/sale-komputerowe-wynajem W przypadku sal wynajmowanych zawsze dbamy o ich jakość oraz monitorujemy oceny różnych parametrów sali w ankietach po szkoleniu i szukamy innej jeśli oceny są poniżej 4 na 5. Natomiast odnośnie "szkoleńia to żenada" - chociaż średnia ocen z naszych szkoleń to 4,8 na 5, to oczywiście sporadycznie zdarzają nam się niezadowoleni klienci. Dlatego wprowadziliśmy Gwarancję zadowolenia, o której można poczytać tutaj: http://www.edukey.pl/gwarancja Zapraszamy również do zapoznania się z opiniami niektórych naszych klientów: http://www.edukey.pl/klienci/referencje Z poważaniem, Edukey

Zostaw merytoryczną opinię o Edukey s.c. - Łódź

• Jak się pracuje w Edukey s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Edukey s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Edukey s.c.?

Kandydaci do pracy w Edukey s.c. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Edukey s.c.
3.8/5 Na podstawie 25 ocen.
  • łąkowa 3/5 lok. 4
    90-562 Łódź