logo ALL MARKETING SOLUTIONS

ALL MARKETING SOLUTIONS

Opinie o ALL MARKETING SOLUTIONS

norbert 2011-12-27 13:36:06
Firma All Marketing Solutions to przykład firmy, która wykorzystuje pracowników nie płacąc im za przepracowany czas. Można pracować tam przez miesiąc i pod koniec przyszłego miesiąca dowiedzieć się, że nie zarobiło się nic, ponieważ klienci, których się zdobyło nie podpisali umowy. To jedna wielka banda [usunięte przez moderatora], którzy robią dobrą minę, do swoich ciemnych interesów. Nie polecam tej firmy! Nie dajcie się naciągnąć. W życiu się tak jeszcze nie dałem nabrać jak w tej firmie. NAJGORSZA FIRMA!!!
Ika 2012-02-17 10:21:08
system w którym płacą po 25tym następnego miesiąca jest chory. Pracujesz dwa miesiace i dopiero wtedy dowiadujesz się ile tak naprawde zarobisz. Od razu śmierdzi wkrętem. Ja tam tez zmarnowałam czas za grosze. Wystrzegajcie sie takich [usunięte przez moderatora], bo inaczej ich nazwać nie mozna.
Plumcia 2012-04-24 19:59:23
i ja oraz inne osoby przekonały się że ta banda to oszuści!!! Zamieszczają się na infopraca.pl oraz na gumtree.pl jako ALL Marketing Solutions albo Sales & Group Center - zmienili adres z ulicy Grzybowskiej 77 lok.214 na aleje jerozolimskie 70 lok.24 !!! Nie dajcie się oszukać że tam można coś zarobić. To kit i ściema, nie ma podstawy a po pełnym przepracowanym miesiącu wyplata następuje na koniec następnego czyli 25go gdzie możecie może w najlepszym przypadku wziaść kilka złotych. Ta firma prowadzona jest przez oszustkę uważajcie na nią - [usunięte przez moderatora], jej prawa ręka-[usunięte przez moderatora] oraz szkolenie robi [usunięte przez moderatora].
Jak chcecie uczciwie pracować to idzcie do pracy gdzie płacą podstawę + prowizję jak w każdym call center.
Złośliwiec 2016-07-01 18:30:25
Nie, nie istnieją ;) Właściciel hula teraz gdzieś po Krakowie i ciekawe, swoją drogą, jak mu teraz idzie to całe, pożal się Boże, managerowanie...
Byly pracownik 2016-11-15 18:33:53
Ktoś mu wybije kiedyś zęby i na tym się skończy rumakowanie. Pamiętacie jak się nazywa ten pseudo prezes ?
Zostaw swoją opinię o ALL MARKETING SOLUTIONS - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALL MARKETING SOLUTIONS