logo Logstor ROR

Opinie o Logstor ROR

niezadowolony 2009-10-28 19:19:35
zarobek 1200 netto
Doniu 2010-03-03 12:52:52
Beznadzieja, szefostwo ma się za bogów chociaż są tępi że aż boli, zero szacunku do pracowników i ta stawka mmmm NIE POLECAM!!!!
piotr 2012-04-24 13:34:08
kierownictwo tylko czeka na ludzi którzy kapują wtedy jest ok lizanie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y zastępcy kierownika to podstawa frajerzy
były pracownik 2012-09-15 00:14:48
Najgorszy jest pseudo kierownik bartus ....wymaga od ludzi nie wiadomo jakiej bóg wie pracy na akord ,a stawki sa godzinowe ,jak się mu postawisz lata lizać [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ę dyrekcji tak długo aż cie zwolnią..... człowiek , który nie potrafi przyjąć prawdy w oczy KIEROWNIK POWINIEN IŚĆ ZA LUDŹMI NIE SRAĆ POD siebie .....stawka tez za harówkę to ledwie ponad tysiąc zloty na rękę niekiedy są nad godziny i można dorobić przez jakiś czas,ale po sezonie się kończą ....jak za takie grosze utrzymać rodzinne .....
hej 2013-02-15 16:25:59
czy tam są jakieś testy czy nie w logstor???
anonim 2014-03-13 08:31:49
brak słów na temat tej firmy
logaan 2014-07-23 21:28:02
ta firma już jest prześwietlana przez kancelarie prawna jest zbiory pozew , i jeszcze powinnni odebrać im ISO 9001 z tego co widziałem nie spelnia norm tego
utrzymanie ruchu 2014-08-03 07:34:05
Powiedzcie jak wyglada sytuacja w firmie na stanowisku mechanik UR. Chodzi mi o zarobki ITP.
help 2014-10-22 08:16:27
o jakim pozwie piszesz ? pracowałem tam trochę i chętnie się przyłączę a wiem co nie co , Pozdrawiam normalnych
miro 2014-10-24 13:42:57
takiej farsy jak dzial BHP w tej firmie jeszcze nie widziałem .
forma to porażka nagiminne łamanie przepisów K.P. art. 94
Na razie sprawdzane sa dane osob dozorujących i jestm ciekaw jaki kierownik posiada badania psychiatryczne b z tego co widze to żaden włacznie z brygadzistami którzy nie maja ukończonych kursów brygadzistowskich sa na tych stanowiaskach co jest nie zgodne z prawem
ktoś tez zapomnial o prawach konstytucyjnych obywateli RP a niech wezma to pod uwagę ze jeśli ktoś odda sprawę do sadu z tytułu konstytucji RP to nawet sad nie może polemizować tylko może nakazac wykonanie ustawy konstytucyjnej Ustawa zasadnicza reguluje prawa i wolności osobiste w art. 38-56 . Zakaz tortur, okrutnego, nieludzkiego i poniżającego traktowania i karania
Stanowisko Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej
w sprawie udostępniania danych objętych tajemnicą telekomunikacyjną
w przedmiocie możliwości udostępniania danych objętych tajemnicą telekomunikacyjną na podstawie art. 248 § 1 oraz art. 761 § 1 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 101 z późn. zm., dalej zwanej „kpc”).
miro 2014-10-24 13:43:57
Stanowisko Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej
w sprawie udostępniania danych objętych tajemnicą telekomunikacyjną
Wolność komunikowania jak i ochrona tajemnicy komunikowania należy do podstawowych praw i wolności człowieka przewidzianych w Konstytucji RP. Zgodnie z art. 49 Konstytucji RP, ich ograniczenie może nastąpić jedynie w przypadkach określonych w ustawie i w sposób w niej określony. Jak wskazuje się w doktrynie: „Postanowienia tego artykułu dotyczą ważnego uprawnienia człowieka - prawa komunikowania się. Jest to prawo pojmowane bardzo szeroko, gdyż obejmuje ono różne formy komunikacji między ludźmi. Mieści się w nim tajemnica korespondencji, tajemnica rozmów telefonicznych, a także innych form przekazu. Wynika stąd m.in. zakaz stosowania podsłuchu telefonicznego, wprowadzania cenzury korespondencji czy też wchodzenia w inny sposób w krąg wiadomości dotyczących życia, interesów i działań innych osób.
miro 2014-10-24 14:13:03
z tego co widzę na bieżąco w pracy to przełożeni łamia nawet kodeks karny a w szczególności artykuły
Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania,

podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
notoryczne jest tez jest łamany inny artykuł przez przełożonych a w wyniku którego mogą podlegać karze jak w tekście artykułu
art. 271 § 1 kodeksu karnego, który przewiduje, iż „Funkcjonariusz publiczny lub inna osoba uprawniona do wystawienia dokumentu, która poświadcza w nim nieprawdę co do okoliczności mającej znaczenie prawne, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5”. art. 271 § 1 polega na poświadczeniu nieprawdy co do okoliczności mającej znaczenie prawne w autentycznym dokumencie wystawionym przez osobę składającą takie poświadczenie (fałsz intelektualny). Poświadczenie nieprawdy może polegać na potwierdzeniu okoliczności, które nie miały miejsca, lub też ich przeinaczeniu albo zatajeniu. Potwierdzenie to może mieć charakter odrębnego dokumentu, może też być częścią innego dokumentu.
kriss 2014-10-26 08:35:47
Ja pracowalem w Logstor na strefie a jeden burak mnie zwolnil, chodzi tam taki jeden w śmierdzącym arbajcie po hali piszczy krzyczy i sepleni.
andriu 2014-11-05 10:30:54
ciekawa firma tam strachliwy lider każe nowemu (usunięte przez administratora) całą noc na trzech maszynach a potem cichaczem wszystko szybko idzie do kosza żeby nikt nie widział. Pracowałem kilka tygodni i wywaliłem trzy razy więcej produktów niż zrobiłem dobrych. Ogólnie nie jest tam źle robisz sobie rurkę i wywalasz, fajne. Kadra z kierownikiem włącznie słabiutka choć są i miłe wyjątki. Ogólnie polecam firmę dla wszystkich amatorów, zawodowcy idą gdzie indziej.
Margot 2014-11-18 10:18:33
o którym logstoże piszecie bo jest dwa na Gliwicach ?
uczciwy linowiec 2014-11-18 10:22:50
80% sumy wszystkich pensji przeznaczone jest dla 20% pracowników (...), a pozostałe 20% tej sumy dla 80% pracowników (...).
Jak myślisz w której grupie jesteś ?
z doświadczenia 2014-11-20 10:35:25
stary !!! nie ucz nowych bo gdy to zrobisz to oni zajmą twoje miejsce a ty pójdziesz w odstawkę ...
por to troll 2014-12-09 19:29:40
por to troll :)
kawał 2014-12-12 19:06:16
przychodzi ojciec z roboty i mówi do żony i dzieci
- zarobiłem 3 tysiące
- świetnie ! odpowiada żona, pojedziemy na wakacje
- miałem na myśli 3 tysiące punktów, odpowiada ojciec
- a co za to możemy kupić ?
rypka 2015-01-22 20:38:55
nie ma co zawracać sobie głowy tą firmą , biegasz w goglach i kasku jako pół wolontariusz , jeszcze ochraniacze na szczękę proponuje, będzie bezpieczniej i zgodnie z chorymi wewnętrznymi przykazaniami bhp
bhp 2015-01-30 20:43:53
A czy ten pan posiada badania wysokościowe ? pracując na dachach to obowiązkowe ...
Andriu 2015-03-25 03:42:55
Nie dziwi mnie fakt że cię zwolnili jeśli nie potrafiłeś wyprodukować dobrego produktu i większość wyrzucałeś.
Zawiedzony 2015-05-08 18:12:31
Masakra Pani ( usunięte przez administratora ). opuściła zakład o 14:00 wiedząc doskonale, że nie udało się jej wykonać przelewów z wynagrodzeniami za miesiąc kwiecień i ciężko było poinformować o tym fakcie. Teraz wszyscy otrzymamy wypłaty niezgodnie z prawem pracy ale co tam ważne, że piątunio i można iść wcześniej do domu mając wszystkich pracowników głęboko w ..... Muszę iść pożyczyć od matki pieniądze aby z synem pojechać do wesołego miasteczka ponieważ mu obiecałem a nie wspominam już o konieczności wykonania opłat i związanych z tym problemów za zwłokę. Wstyd tyle mogę napisać.
Co robić 2015-05-09 13:42:34
Co jeśli pracodawca nie wypłaca pracownikowi wynagrodzenia w terminie? Niewypłaceni wynagrodzenia za pracę w ustalonym terminie stanowi bez wątpienia wystarczającą przyczynę rozwiązania przez pracownika umowy o pracę. Co ważne jest, to podstawa do rozwiązania umowy o pracę bez zachowania okresu wypowiedzenia. Pracownik bowiem może rozwiązać umowę o prace bez wypowiedzenia, gdy pracodawca dopuścił się ciężkiego naruszenia podstawowych obowiązków wobec pracownika. Pracodawca, który nie wypłaca pracownikowi wynagrodzenia w terminie ciężko narusza obowiązek wobec pracownika. Kwintesencja stosunku pracy jest bowiem świadczenie przez pracownika pracy za odpowiednim wynagrodzeniem. Podstawowym obowiązkiem pracownika jest wypłata pracownikowi wynagrodzenia za pracę. Co ważne pracodawca nie może się zasłaniać swoją złą sytuacją finansową. Od obowiązku terminowego wypłacania wynagrodzenia nie zwalniają pracodawcę trudności w pozyskaniu środków finansowych.

Pracownikowi, który wypowiedział umowę o pracę z powodu braku wypłaty wynagrodzenia w terminie przysługuje ponadto odszkodowanie. Odszkodowanie przysługuje w wysokości wynagrodzenia za okres wypowiedzenia, a jeśli umowa o pracę została zawarta na czas określony lub na czas wykonania określonej pracy w wysokości wynagrodzenia za okres 2 tygodni.

Jeśli pracodawca nie wypłaca w ustalonym terminie wynagrodzenia za prace lub innego świadczenia przysługującego pracownikowi albo uprawnionemu do tego świadczenia członkowi rodziny pracownika podlega karze grzywny od 1 000 do 30 000 zł.
Również zawiedziony 2015-05-10 15:28:17
To jest fakt. Z tym, że Pani Iwona Sz. nie puszcza wypłat. Wypłaty puszcza dział księgowy. Ale fakty są takie, że nie ma wypłaty na czas i nawet nie raczyli o tym poinformować. Bardzo, bardzo nieładnie, LOGSTOR. Tak się traktuje pracowników? Są tam mądre głowy u góry z dziesięcioma fakultetami, a wypłaty na czas nie potrafią rozliczyć. Smutne to. Dobrze chociaż, że przełożeni na szczeblach kierowniczych są raczej w porządku. Głównie kobiety.
Tak się po prostu nie robi.
grucha 2015-08-11 18:48:52
Jabłko parówa nr jeden zapina starą torbę a robote mama załatwiła. ogólnie lipa ale walczymy
Bytol 2015-10-03 21:26:50
Duzo czytasz duzo myslisz nic nie rozumiez
szebe 2016-01-03 11:13:23
Koszmarna praca. Nie polecam nikomu (chyba że ktoś jest naprawdę w złej sytuacji i potrzebuje pracy na już - w takim wypadku polecam szukać na bieżąco innej roboty)

Traktowanie ludzi jak "małpy w kaskach" jak to w biurze pieszczotliwie nazywano pracowników produkcji :)

Totalna spychologia polegająca na chowaniu się w biurze i wciskaniu kar, nagan, upomnień i zabieraniu "nagrody"(Nagroda to premia bez regulaminu, która może być zabrana za to że się nie uśmiechnąłeś do brygadzisty - rzeczywiście posiadasz tylko łyse brutto) za błędy wszelakiej maści (wrzucają ludzi na szkolenie żeby specjalnie błędy robił i straszą zwolnieniem i karami będąc na szkoleniu jeden dzień)

Zmuszanie ludzi do nadgodzin (po 6 dni w tygodniu co tydzień niekiedy), straszeniem że są inni na Twoje miejsce.

BHP nie istnieje. Maszyny i stanowiska stwarzają totalne zagrożenie, a po zgłoszeniu każą robić tak abyś sobie nic nie zrobił i ich więcej nie obchodzi. (Jak się BHP'owca znajdzie to nie robi nic tylko uśmiecha się do Ciebie głupio i mówi że jak możesz się skaleczyć, poparzyć etc. to staraj się robić tak aby tego nie zrobić i już - system "Kaizen BHP" - nie mamy pieniędzy, a w sumie nikt tego nie chce pewnie to nie będziesz miał tego więc radź sobie)

Śrubowanie norm (Norma to 100% jak każdy wie. Jeżeli nie wyrobisz 100-150% normy nie masz prawa do "nagrody" opisanej wyżej)

No i brak pojęcia ludzi nadzorujących (Kontrola jakości siedzi w biurze przez 7,5 godz na 8, a jak poprosisz o pomoc w ocenie materiałów, następuje wielkie oburzenie bo on zdj. na FB koledze obok pokazuje, i masz wrócić jutro bo on za 40 minut do domu idzie)

Podsumowując... Oferują niby dobre brutto na początek, ale po czasie widzi się że to o wiele za mało, w porównaniu za robotę jaką się wykonuje i brak premii.
DFKDGKGKHFG 2016-01-31 14:40:30
Spotkanie dwóch związków zawodowych
Administracja nowa pani dyrektor ???
Pan kazein twi z sosnowca i pan z magazynu b .m .w.
Co do spotkania to nasze związki się nie zgodzily na regulamin premi i co do kwoty premi 50 pln.
Ponieważ jest bardzo trudna sytuacja pracodawcy niech sobie te 50 zl zatrzyma a niech lepiej ludzi z dołu nie denerwuje ,związki administracja sa tym oburzone ,my tez jesteśmy oburzeni po związki administracji zostaly zarejestrowane dopiero 28 stycznia w sadzie .
A nasze w grudniu w ostatnim dniu negocjacji pracodawcy z rada pracownicza.propaganda pracodawcy działa jak na ta chwile bardzo dobrze,ale my walczymy o swoje . podobno na spotkaniu na pytanie do związku administracji o szczegóły ich dzialania i statutu prawnego ,pani dyrektor odpowiedziała ze jest to bezczelne o to pytac….hahaha czy macie cos do ukrycia???
Dlaczego pracodawca chce aby w tej chwili dwa związki o tym decydowaly ,jak o elastycznym czasie pracy decydowal tylko jeden związek .???? jak chca dac 50 zl to niech związek administracji to klepnie i poinformuje .
Chca teraz zrobic tak ze nasze związki nie dały wam tej premi bo to przez nas ,a z drugiej strony jak cos podpiszemy to i tak będzie na nas bo podpiszemy i pracodawca powie takie macie związki .

Do wszystkich pracowników wszystko jest na dobrej drodze i pod kontrola nasze matki i zony tez są w instytucjach takich jak P.I.P i adwokatow tez mamy i do sadu papiery tez złożymy …tylko cierpliwości ,musimy trzymac się razem …bo sami widzicie co się dzieje .
to ja 2016-02-01 19:38:32
Kolejna porcja informacji , pani Dyrektor HR ,dlaczego wszystkie ustalenia zawsze były wywieszane lub do wglądu pracowników ..a teraz tak bardzo skrywacie tajemnicze podpisanie ( elastycznego czasu pracy ) i założenie związków zawodowych administracji .
Dlaczego negocjowaliście ze związkami które zostały zarejestrowane w sadzie dopiero w styczniu tego roku .a dokładnie w dniu o ile się nie mylę bo to tez tajemnica .28.01.2016.

W grudniu w dniu zakończenia negocjacji z rada pracownicza ,wiedzieliście ze będziecie musieli negocjować z związkiem zawodowym solidarności, który dostarczył pełna dokumentacje wraz z wpisem w krajowy rejestr .

Pani dyrektor dlaczego pracownicy nie wiedza lub nie mogą się dowiedzieć na jaki okres ten elastyczny czas pracy jest podpisany ,dlaczego na portalu wywieszacie propagande typu czekamy na związki aby podpisaly wam premie i nagrody ,dlaczego teraz potrzebne są dwa związki ????? a jak elastyczny czas pracy to wystarczył tylko jeden .

Dlaczego związki administracji tak długo zwlekały ze spotkaniem z naszymi związkami ,czyżby pani przewodnicząca była na urlopie ??????

A tak na marginesie nie musicie się bac związku solidarność ..strajku tez nie będzie ..nowi którzy będą chodzic na l-4 i nn …sami za nas to załatwia ze nie będzie komu robic i wtedy znow siegniecie po starego poczciwego pracownika i zrobicie nam grafik zgodnie z prawem 5x12h i sobota po 8 aby w niedziele se dychnąc przed kolejnym 5x12h + sobota 8 tak w gratisie .
kamil90 2016-02-14 21:04:21
Nie polecam tej firmy nikomu.
Rafał 2016-02-28 16:10:56
Też nie polecam tej firmy nikomu. Marne zarobki, złe traktowanie. Obóz pracy.
luba 2016-03-07 17:50:25
zapina bardzo dobrze :) a tobie staje do tyłu, tak przynajmniej koledzy na nocce opowiadali...masz problem natury osobistej, ach,ach, biedactwo !
lola 2016-03-07 17:58:47
powiem tyle, pan szef tzw.prokurent zarabia na miesiąc tyle co większość z nas przez rok ! wyrzucili go z trw i wyrzuca stąd. Cierpliwosci. na strefie sa zakłady w których pracuje się za takie same pieniądze na jedna zmiane. jak przeczytacie oferte pracy firmy LOGSTOR to czytajcie LOSTROŻNIE.
samożycie 2016-05-16 18:12:25

Co trzecia firma w Polsce miała w ostatnich miesiącach problem ze znalezieniem pracowników, a 3 na 4 pracodawców obawia się, że nie będzie w stanie utrzymać obecnej kadry. Aż 68% firm czuje presję płacową ze strony pracowników, takie wyniki wskazują, że rynek pracownika w Polsce staje się rzeczywistością.
Bardzo dobra koniunktura gospodarcza, którą potwierdzają liczne wskaźniki makroekonomiczne, to również wzmożone zapotrzebowanie na wykwalifikowaną kadrę, głównie niższego szczebla.

Obok problemów ze znalezieniem odpowiedniej kadry, pracodawcy coraz częściej boją się, że będą od nich odchodzić najbardziej wartościowi pracownicy. Jak wynika z badania Work Service, 33,9% pracodawców w ostatnich miesiącach miała trudności ze znalezieniem odpowiednich pracowników. W ujęciu branżowym, to firmy zajmujące się produkcją zgłaszają największe zapotrzebowanie na pracowników. Pracodawcy wskazują, że problem z utrzymaniem pracowników to największe dla nich wyzwanie na najbliższe miesiące (taki pogląd wyraża 3 na 4 pracodawców). Na drugim miejscu, według 68% firm, znajduje się rosnąca presja płacowa wśród zatrudnionych osób. Jednak identyfikacja problemów nie zawsze idzie w parze z umiejętnością odpowiadania na nie. Mimo że większość Polaków od zamiaru zmiany miejsca pracy powstrzymałaby podwyżka wynagrodzenia, tylko 40% pracodawców w ten sposób próbowałoby zatrzymać kadrę.

Tekst z portalu Onet, a zdawało mi się, jakbym czytał o problemach LOGSTOR.
ofertapracy 2016-06-17 17:19:29
jest oferta pracy na magazyniera jaka kasa na miesiac wie ktoś?
Polska 2016-10-09 17:16:24
Przebieg rekrutacji Rozmowa trwała jakieś 10 minut. Przez większość czasu rekruterka opowiadała o firmie i zadaniach na stanowisku pracy. Na koniec padły tylko 2 czy 3 ogólnikowe pytania dotyczące mnie, dlaczego nie pracuje już w poprzednich miejscach i oczywiście moje oczekiwania finansowe. Gdyby nie moje dopytywanie się, nie dowiedziałabym się nic na temat warunków jakie proponują na stanowisku na które aplikowałam. Okazało się że przyjmują na umowę zlecenie na czas próbny, kwestie finansowe zostały owiane oczywiście mgłą tajemnicy. Pani rekrutująca twierdziła że proces rekrutacji potrwa ok. 2 tygodni. Minęły już 3 tygodnie od czasu rozmowy, a ja po pierwsze nie dostałam żadnej informacji zwrotnej, a po drugie widzę że firma nadal dodaje ogłoszenia na to stanowisko. Cała ta sytuacja bardziej przypomina mi przeprowadzanie badań rynku niż rzeczywiste poszukiwanie pracowników. Nie polecam aplikowania do tej firmy osobom poważnie myślącym o swojej przyszłości, szkoda czasu.
abs 2016-11-15 20:16:11
kiedy drzazga w tyłek wchodzi bo sedesik jest drewniany wymyśl plastik se profilowany, tani mały i skuteczny zlikwiduje problem Wam odwieczny, rozwiązanie tej zagadki da mniejsze wydatki, i nie szukaj w internecie inspirację znajdziesz w alfabecie , jeśli będziesz bardzo cwany kajzen roku murowany
Zostaw swoją opinię o Logstor ROR - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Logstor ROR