„General Motors Manufacturing Poland” Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o „General Motors Manufacturing Poland” Sp. z o.o.

anonim 2009-05-21 11:10
Słowa kojarzące się z „General Motors Manufacturing Poland” Sp. z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):solidna i profesionalna
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . bardzo wysoka sa zdobylem tam uprawnienia
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .w porzadku
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1550pln netto
Najbardziej podobało mi się w „General Motors Manufacturing Poland” Sp. z o.o. :
to co robilem i jaki mialo koncowy efekt, tzn jak wyjezdzal z linii kompletny samochod
Buntzoll 2014-02-13 00:18
Witam poszukiwaczy pracy i innych już zastanawiąjących się czy nie
złożyć podania do GM w Gliwicach, albo czy przyjąć ofertę.

Otóż mam niemiły zaszczyt być byłym pracownikiem GMMP, najszczęśliwszy
dzień pod względem kariery zawodowej uważałem jak dostałem od nich
ofertę na tzw "Section Manager" a następnym najszczęśliwszym dniem było
jak już wiedziałem że mam następną pracę(usunięte przez administratora)/> powiedział że inne zakłady nie płacą więcej niż 850 - 900 zł
Mieszko 2016-04-20 14:26
Wiecie jak aktualnie dzieje się w „General Motors Manufacturing Poland” Sp. z o.o. bo przyznam się szczerze, że jestem mocno zainteresowany pracą tutaj, generalnie to mógłbym zacząć od dzisiaj i chyba się na coś takiego skuszę, bo wygląda to dość niezwykle
Michał 2017-02-17 11:25
Grosze o konkretne informacje o zarobkach bo mam 36km w jedną stronę do nich czy to ma sens licząc koszty dojazdu ? szukam jako działy pomocnicze utrzymanie ruchu
Zostaw swoją opinię o „General Motors Manufacturing Poland” Sp. z o.o. - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „General Motors Manufacturing Poland” Sp. z o.o.