Opinie o Eko Salus w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eko Salus. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Eko Salus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko Salus w Poznań

Daniel budnik Nowy wpis

Dzień dobry jestem niesłyszących mieszkanie swarzedz potrzebuje zarobki praca odp pisze

@Daniel budnik

Dzień dobry jestem niesłyszących mieszkanie swarzedz czy przymuje pracowników potrzebuje zarobki praca odp pisze pilne

Paula Nowy wpis

Czy całość wypłaty wpływa zawsze na konto? I czy terminowo ?

Daniel budnik Nowy wpis

Dzień dobry jestem niesłyszących mieszkanie swarzedz czy przyjmujesz pilne praca tylko zieleń gospodarki komunalnej

gal anonim

masakra! dwie oferty na krzyż... proponują pracę w jakichś szemranych firmach u januszy biznesu, którzy chcą zaoszczędzić parę groszy na pracowniku, zatrudnijąc niepełnosprawnego,,,

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Eko Salus? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
Ula

@panna X Przesadziłaś z taką oceną. Może nie jest to idealna firma, ale ma stabilną i dobrą ocenę pracowników!

panna X

Odradzam! Żerują na trudnej sytuacji osób niepełnosprawnych - jeżeli potrzebujesz pracy, w której twoje prawa jako pracownika niepełnosprawnego będą respektowane, to oni NIE POMOGĄ ci takiej znaleźć...

monia

Firma to porażka...Proponują dziwne miejsca pracy u pracodawców, którzy nie przestrzegają żadnych zasad prawa pracy. Nie warto nawet zaczynać z nimi współpracy...

uwaga

nie traćcie czasu nawet na rozmowę rekrutacyjną - beznadzieja, tylko zarabiają na nas niepełnosprawnych kasę

nico

beznadziejne oferty, beznadziejne rekruterki

uwu

uwaga na nich! odradzam

Oferty są różne, czasem fajne czasem nic mi się nie podoba, ale za to ludzie tam są fajni, mili bardzo i można pogadać Lubię atmosferę w Eko Salus za: mili pracownicy

och
@Adam

tak, kochana - po to idziesz do agencji pracy, żeby poplotkować :P to że nie są w stanie ci pomóc w znalezieniu dobrej pracy to nieważne?

Amy

Idziecie ludzie po młotek i się nim pukajcie każdego dnia i to mocno!!! Do Ekosalusa macie pretensje,on dla was pracy szuka,a wam jeszcze w 4 literach źle,nikt za was pracy nie poszuka,jak sami nie ruszycie 4 liter,docenicie pomoc ze strony Ekosalusa i odczepcie się od Ekosalusa,bo to bardzo dobre pośrednictwo pracy,znalazło mi super prace,ale pracodawca okazał się ch**em bez dwóch zdań i będę szukać dalej pracy przez Ekosalusa,bo jest bardzo pomocny. Odczepcie się od Ekosalusa,wara od Ekosalusa !!!

olo
@Amy

pracodawca okazał się (usunięte przez administratora) jak sama piszesz, bo tylko takich klientów ma ta agencja - wciskają firmom kit że pracownik niepełnosprawny to taki (usunięte przez administratora) za darmo i potem ci pracodawcy tak traktują tych pracowników z orzeczeniem - panienki z biura mydlą oczy kandydatom a handlowcy pracodawcom - szukanie pracy z Eko salus nie może się udać!

ewik

Eko Salus ma w internecie bardzo dobre opinie, polecam popracować tu!!

olo
@ewik

Widać, że Panie z biura w ramach nowych obowązków wstawiają fikcyjne "pozytywne" opinie ;-)

xyz

odradzam! zarabiają na niepełnosprawnych proponując im stanowiska, na których ich kodeksowe prawa nie są respektowane!

Zuzanna

Firma Eko Salus na swojej oficjalnej stronie internetowej zamieściła aktualne ogłoszenia o pracę http://ekosynergiczni.pl Ktoś z Was aplikował już może na któreś z nich? Może są wśród czytelników osoby, które doświadczyły pracy w tej firmie i mogą napisać, jak ocenią warunki pracy? Zapraszam do aktywnej dyskusji.

Zuzanna

@optymista a czy opisany przez Ciebie stan rzeczy będzie rekompensowany w postaci dodatkowych benefitów albo możliwości awansu? Możesz się z nami podzielić jak długo pracujesz w Eko Salus? Może wiecie, czy w tym momencie firma poszukuje pracowników?

Stefan

Może firma nie jest idealna ale nie przesadzajcie, że jest źle.

Robin
@Stefan

Stefan idealnych firm nie ma, ale skoro szukają pracy dla osób niepełnosprawnych dlaczego sami tego nie chcą respektować, że z 2 grupa praca jest po 7h? Pracowałem chwilę niestety nie polecam, duża rotacja, mało konkretów, owszem propozycja na 2500 brutto na początek nie jest to najniższa krajowa ale jak na handlowca to słabo tym bardziej, że dofinansowanie w moim przypadku dowiedziałem się u nich że jest 1725zł.... cały czas kuleją, oferty kiepskie, rekrutacje nie idą, niestety mi się odechciało po 2 tygodniach..

Jak wypowiecie się na temat związany z wynagrodzeniami w Eko Salus? Czy od czasu dodania ostatniej opinii zarobki w przedsiębiorstwie zmieniły się?

optymista

Tak, od przyszłego roku również się zmienią, z uwagi na podwyższenie najniższej krajowej, jednak suma summarum wyjdzie na to samo, ponieważ olx podnosi ceny ogłoszeń, które pracownicy muszą finansować z własnej kieszeni. Cieszę się, że mogłem pomóc. Pozdrawiam

Artur

Czy w Eko Salus od razu dają umowę o pracę? Nie mam orzeczenia ale jestem doradcą zawodowym, szukam pracy w Poznaniu, polecacie to miejsce?

Brslew
@Artur

Umiesz czytać? Chyba widzisz jakie są negatywne opinie... Tam nie daja umowy o pracę z tego co wiem.

Krysia

Dziś widziałam że ponownie poszukują doradcy klienta, handlowca u siebie w Eko Salus, widziałam to ogłoszenie miesiąc temu jak i z trzy, czy nikogo nie znaleźli? Czy taka rotacja? MOże byc osoba z orzeczeniem, posiadam 2 grupę czy jest możliwa praca na 7h?

Janek
@Krysia

Nie wysyłaj tam CV, kilku przed Tobą już było i wszyscy po krótkim czasie odeszli.

Zostaw merytoryczną opinię o Eko Salus - Poznań

• Jak się pracuje w Eko Salus?

Zobacz opinie na temat firmy Eko Salus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko Salus?

Eko Salus