Security Service

Łódź

Opinie o Security Service

zibi 2014-07-18 12:43
firma v88 z łodzi solidna nazwa nic poza tym niesolidny płatnik wypłaty przeciągane brak wypłat tłumaczony jest brakiem pieniędzy ze strony inwestorów co jest totalnym kłamstwem bo kasa idzie i od inwestorów i z pefronu w zatrudnieniun niepełnosprawnych uciekają i pracownicy i inwestorzy rada jak najdalej od tej firmy
waldi 2014-08-12 23:15
własciciel niewypłacalny to chachmęt i oszust nie płaci pensji
Janek 2014-08-26 07:01
Ta firma kryje się po ina nazwa o czym wszystkim wiadomo .
Sitwa postanowiła zarobić kasę kosztem niepełnosprawnych
Zarząd 3 raz zmienia majtki unikając płacenia podatków .
Mam pytanie czy to jest pracodawca/ czy zwykły pospolity oszust
Biuro jest na ul Żurawia nie łagiewnicka taki wariant ma zdezorientować nowo przyjętych prawdopodobne po 3-ch miesiącach zmienną nazwę firmy a pracownicy będą kasy szukać w lesie
aldi 2014-12-23 08:23
Jaki widać po wpisach zero zrozumienia, a niektórzy nawet nie wiedzą u kogo pracują lub pracowali. Trochę szacunku dla siebie i drugiego człowieka, a nie tylko umiecie pluć i nic więcej by zniszczyć człowiekowi życie i opinię. Zacznijcie od siebie i swojego zachowania oraz tego co mówicie. Nie znacie się, a komentujecie. Lepiej czasem zamilknąć niż odzywać się na tematy o , których nie macie zielonego pojęcia. Zastanówcie się zanim coś napiszecie.
efa 2014-12-24 12:52
wczoraj dostałem na konto wypłate za czerwiec od syndyka 1200 zł
abzak 2015-10-06 08:54
Dobra i solidna firma, a ci co wypisują te głupoty po prostu się nudzi. Powinni wziąć się do roboty, a nie wypisywać brednie, które nie maja pokrycia w rzeczywistości.
olka 2016-05-14 20:31
to zabawne, że kobieta nie nadaje się do używania "siły fizycznej".. ehh panowie, kiepskie argumenty :) zwłaszcza, że widzę wiele kobiet zainteresowanych tą firmą i współpracą na stałe, tak trzymać. :)
TRAGEDIA 2017-02-21 14:13
beznadziejna firma ta pseudo agencja ochrony zatrudnia wyłącznie jedną osobę na zmianę która ma ochraniać dużej wielkości obiekty gdzie powinny zatrudnione być przynajmniej 3 osoby nastawiona jest na jak największy zysk kosztem wyzysku ludzi nie mają kompletnie pracowników zatrudnią byle kogo by tylko samodzielnie jako jedyna osoba chciała pracować nie polecam nikomu chyba że ktoś lubi niebezpieczną robotę i nie zależy mu na życiu lub zdrowiu.
Zostaw swoją opinię o Security Service - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Security Service