Security Service

Łódź

Opinie o Security Service

zibi 2014-07-18 12:43:38
firma v88 z łodzi solidna nazwa nic poza tym niesolidny płatnik wypłaty przeciągane brak wypłat tłumaczony jest brakiem pieniędzy ze strony inwestorów co jest totalnym kłamstwem bo kasa idzie i od inwestorów i z pefronu w zatrudnieniun niepełnosprawnych uciekają i pracownicy i inwestorzy rada jak najdalej od tej firmy
waldi 2014-08-12 23:15:13
własciciel niewypłacalny to chachmęt i oszust nie płaci pensji
Janek 2014-08-26 07:01:10
Ta firma kryje się po ina nazwa o czym wszystkim wiadomo .
Sitwa postanowiła zarobić kasę kosztem niepełnosprawnych
Zarząd 3 raz zmienia majtki unikając płacenia podatków .
Mam pytanie czy to jest pracodawca/ czy zwykły pospolity oszust
Biuro jest na ul Żurawia nie łagiewnicka taki wariant ma zdezorientować nowo przyjętych prawdopodobne po 3-ch miesiącach zmienną nazwę firmy a pracownicy będą kasy szukać w lesie
aldi 2014-12-23 08:23:00
Jaki widać po wpisach zero zrozumienia, a niektórzy nawet nie wiedzą u kogo pracują lub pracowali. Trochę szacunku dla siebie i drugiego człowieka, a nie tylko umiecie pluć i nic więcej by zniszczyć człowiekowi życie i opinię. Zacznijcie od siebie i swojego zachowania oraz tego co mówicie. Nie znacie się, a komentujecie. Lepiej czasem zamilknąć niż odzywać się na tematy o , których nie macie zielonego pojęcia. Zastanówcie się zanim coś napiszecie.
efa 2014-12-24 12:52:49
wczoraj dostałem na konto wypłate za czerwiec od syndyka 1200 zł
abzak 2015-10-06 08:54:24
Dobra i solidna firma, a ci co wypisują te głupoty po prostu się nudzi. Powinni wziąć się do roboty, a nie wypisywać brednie, które nie maja pokrycia w rzeczywistości.
olka 2016-05-14 20:31:02
to zabawne, że kobieta nie nadaje się do używania "siły fizycznej".. ehh panowie, kiepskie argumenty :) zwłaszcza, że widzę wiele kobiet zainteresowanych tą firmą i współpracą na stałe, tak trzymać. :)
Zostaw swoją opinię o Security Service - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Security Service