Opinie o Security Service w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Security Service. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Security Service o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Security Service w Łódź

Nikt taki @umowazlecenie Nowy wpis

Witam jestem zawiedziony tą firmą byłem na umowę zlecenie i Jak ktoś ma umowę o pracę dostaje 10 każdego miesiąca a na zleceniu idziesz od stycznia a kasa w lutym 30 pracowałem na Piłsudskiego 100 i Lipowa 81 jako pracownik zewnętrzny i zostałem (usunięte przez administratora) na 52 zł jestem z łodzi i poszłem do pipu skargę złożyłem i wysyłałem na gdański pip nie polecam jeszcze ci będą wmawiać że oni mają rację a nie mają uniknąć tej firmy jak ognia nie pozdrawiam pana Adriana z łodzi

Jakie są mocne strony pracodawcy Security Service?

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Security Service?

Kasia Nowy wpis

O jakiej firmie piszecie? Security Service Łódź P. Włodarczyk?

Ja w tej firmie zostałam oszukana i stosowano wobec mnie mobing przez,p Lisika nie masz prawo głosu bo pan Serdal beszczelny ja zlożylam sprawę do pip i sądu inie popuszcze tymbardziej że nas jest 8 poszkodowanych

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
aldi

Jaki widać po wpisach zero zrozumienia, a niektórzy nawet nie wiedzą u kogo pracują lub pracowali. Trochę szacunku dla siebie i drugiego człowieka, a nie tylko umiecie pluć i nic więcej by zniszczyć człowiekowi życie i opinię. Zacznijcie od siebie i swojego zachowania oraz tego co mówicie. Nie znacie się, a komentujecie. Lepiej czasem zamilknąć niż odzywać się na tematy o , których nie macie zielonego pojęcia. Zastanówcie się zanim coś napiszecie.

@aldi

Czyżbyś był jednym z nich człowieku ogarnij sie

abzak

Dobra i solidna firma, a ci co wypisują te głupoty po prostu się nudzi. Powinni wziąć się do roboty, a nie wypisywać brednie, które nie maja pokrycia w rzeczywistości.

@abzak

Maja pokrykie ,maja ty chyba nie widziałaś solidnej firmy ,

Ktoś z Was obecnie pracuje w Security Service? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w tej firmie?

Krystyna

Tak pracowałem do czerwca???? od marca nie dostaję pensji zalegają mi już za cztery miesiące ???? zgłosiłem w POP ale narazie nie mam odpowiedzi???? podane numery telefonów nie odpowiadają nie można się również skontaktować z koordynatorem Panem Tomaszem Sedlerem jednym słowem (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) wystrzegajcie się tego pracodawcy????

@Krystyna

Napisałaś prawdę w Katowicach to samo ja sama oddalam sprawę do pip i sądu,a p Lisik i p Serdal kłamcy kombinatorzy z brakiem szacunku do ludzi nimi powiniem zając się pefron i się zajmie ja już się o to postaram

Bolo

Słyszałem, że Security Service ma opinię dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie czy potrzebują ludzi?

waldi

własciciel niewypłacalny to chachmęt i oszust nie płaci pensji

Janek
@waldi

Ta firma kryje się po ina nazwa o czym wszystkim wiadomo . Sitwa postanowiła zarobić kasę kosztem niepełnosprawnych Zarząd 3 raz zmienia majtki unikając płacenia podatków . Mam pytanie czy to jest pracodawca/ czy zwykły pospolity oszust Biuro jest na ul Żurawia nie łagiewnicka taki wariant ma zdezorientować nowo przyjętych prawdopodobne po 3-ch miesiącach zmienną nazwę firmy a pracownicy będą kasy szukać w lesie

Kizia
@waldi

Prawdz

Kizia
@Kizia

Prawda

Julita

Czy Security Service wprowadza jakieś obostrzenia wiekowe dla swoich pracowników? Obecnie w tym obszarze to coraz cześciej spotykane zjawisko i głównie dotyczy granicy 40 roku życia. Jak wygląda to w tej firmie?

Julita

@zomo czy ty znalazłeś się w takiej sytuacji? Pracodawca często ma obowiązek podać powód zwolnienia, wszystko to oczywiście zależy od charakteru umowy, która zawarłeś z pracodawcą. Jak to wyglądało w Twoim przypadku?

zomo

Nie polecam tą firmę.Zwalniają nie wiedzą z jakiego powodu 1 tak mówi a 2 inną wersję.Był kiero Mysza to jeszcze jakoś pracowało a TERAZ patologia.

TRAGEDIA

beznadziejna firma ta pseudo agencja ochrony zatrudnia wyłącznie jedną osobę na zmianę która ma ochraniać dużej wielkości obiekty gdzie powinny zatrudnione być przynajmniej 3 osoby nastawiona jest na jak największy zysk kosztem wyzysku ludzi nie mają kompletnie pracowników zatrudnią byle kogo by tylko samodzielnie jako jedyna osoba chciała pracować nie polecam nikomu chyba że ktoś lubi niebezpieczną robotę i nie zależy mu na życiu lub zdrowiu.

olka

to zabawne, że kobieta nie nadaje się do używania "siły fizycznej".. ehh panowie, kiepskie argumenty :) zwłaszcza, że widzę wiele kobiet zainteresowanych tą firmą i współpracą na stałe, tak trzymać. :)

efa

wczoraj dostałem na konto wypłate za czerwiec od syndyka 1200 zł

zibi

firma v88 z łodzi solidna nazwa nic poza tym niesolidny płatnik wypłaty przeciągane brak wypłat tłumaczony jest brakiem pieniędzy ze strony inwestorów co jest totalnym kłamstwem bo kasa idzie i od inwestorów i z pefronu w zatrudnieniun niepełnosprawnych uciekają i pracownicy i inwestorzy rada jak najdalej od tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Security Service - Łódź

• Jak się pracuje w Security Service?

Zobacz opinie na temat firmy Security Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Security Service?

Kandydaci do pracy w Security Service napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Security Service
2.7/5 Na podstawie 14 ocen.

Security Service