Opinie o covebo.pl - Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Covebo Work Office Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Covebo Work Office Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Paula

Część. Mam 26 lat i od nowego roku chce wyjechać można tak powiedzieć ma stałe za granicę związku z tym pytanie mam o dobrą pracę i żeby mi się opłacało wyjechać bo zrezygnuje z pracy gdzie mam umowę na stałe i nawet nawet zarobek wiadomo że nie to co za granicą ale jednak stabilna i dobra . Proszę was o radę jakiś punkt zaczepienia na co zwrócić uwagę , język angielski u mnie średni bez prawka jestem ale za to pracowita acha i jadę sama i chciałabym trafić na porządnych ludzi .

szaman
@Paula

posprawdzaj sobie ogłoszenia i co w nich proponują, napewno znajdziesz coś dla siebie cieżko doradzić osobie "obcej" ja bym w twoim przypadku zwrócił uwagę skoro nie masz prawka na dojazd, czy jest transport miejski... ile będziesz jechać i tym podobne

Dawid

Beznadziejny z nimi kontakt. Nie odpisują wcale, albo odpisują bardzo późno. Nie odbierają telefonu i nie oddzwaniają. Nie polecam.

Dramat

Załatwio ,obiecajo jasny (usunięte przez administratora) Zośka Ty nie za granice tylko do księgarni słownik kup...Przez takich ludzi potem jest opinia o nas za granicą... Sołtys internet we wsi założył to teraz światowi się zrobili...

Pawel

Witajcie czy ktoś z państwa pracuje przez tą agencja w branży automotive bo mam buc tam w piątek ale czytam opinie I....... Dokładne miejsce tilburg

hmm
@Pawel

Czyta czyta... i co obywatel...?

trkl
@Pawel

to nie czytaj jak już masz ugadane wszystko, po co sie nastawiać negatywnie od razu, pojedziesz i sie sam przekonasz...

Pracownik Produkcji

nie bylo..

nie bylo pytan co innego mowila pani co innego bylo, koordynatorzy , porazka, mieszkanie ..brud, syfilis,

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Kaja

Czy ktoś był na jakimś stanowsku produkcyjnym związanych z żywnością? O takim wyjeździe myślę, ale jest sporo lokalizacji i w sumie nie wiem na co najlepiej się zdecydować. Może ktoś podpowie z doświadczenia

Haps
@Kaja

Ale mamy zdecydować za ciebie, czy jak? Porównaj warunki w ofertach, albo zadzwoń do biura, to może dobiorą stricte pod ciebie ofertę, albo powiedzą chociaż, na któ®ej jest największe zapotrzebowanie

@Haps

Po prostu liczyłam, że może ktoś mi coś poleci z doświadczenia czy wypowie się o takim stanowisku, na którym był. Opinia pracownika zawsze jest lepsza niż biura

mini
@Kaja

ja się wybieram na produkcję ciastek na przykład ale wybrałam na podstawie oferty, nie wiem jak będzie ale wydaje się w porządku. mi najbardziej zależało, żeby znaleźć coś nie za bardzo ciężkiego.

mini
@Kaja

a zapomniałam w ogóle napisać że do Born jak coś

@mini

no tak to też istotne, żeby nie było jakoś bardzo ciężko, zerknę na to może też się tam wybiorę, dzięki

Deuter
@Kaja

Był ktoś może na szaszłykach? Jakie warunki?

Deuter
@Kaja

I jeszcze mnie interesuje jak się tam ubrać ewentualnie

xyz

jak wyglada dokładnie praca?

@Deuter

Na szaszłyki warto. Ubiór masz w firmie zapewniony - fartuchy białe ,spodnie i buty. Obowiązkowe czepki i maseczki.

łuki
@Xxx

po ile godz się tam robi?

pakowanie tak?

@Xxx

jaka tam ta temperatura jest? Bo widzę dodatek za pracę w niskiej temperaturze

@nui

Jeśli są zmiany to pracuje sie od 8:00-15:00 i od 15:00 - 22:30/23:00. Jeśli nie ma zmian to pracuje sie to ukończenia mięsa bądź papryki/cebuli/bekonu ,albo po prostu przyjdzie żółty i powie,ze na dziś tyle i jutro będzie dokańczana produkcja. Temperatura No w zimie jest chłodno - najlepiej zaopatrzyć sie w polar :) W lecie spoczko z temperatura ale oczywiście nie dla każdych.

@nui

Hmm. Bardziej to polega przy staniu na lince i wkładaniu odpowiedniego produktu w odpowiednie miejsce. Praca nie jest ciężka dla osób nowych i chcących zostać na chwile. Osoby stojące na wadze,bądź korekcie maja ciezko. Ale kwestia dogadania sie z operatorem, i sam fakt tego jak potrafi sie szybko pracowac.

@Xxx

super, dzięki wielkie za rzeczowe odpowiedzi!

kos
@Xxx

a jak bardzo niska ta temperatura? Ile stopni?

kos
@Xxx

zastanawiam się czy sam polar u mnie zda egzamin czy coś jeszcze cieplejszego brać

stork
@kos

No to już ciężko powiedzieć, jak się nie zna twoich potrzeb, weź na wszelki wypadek coś jeszcze w razie w i powinno być okej, lepiej w tę stronę

Mimic
@stork

A jak chodzi o jakieś wyposażenie - typu garnki, czy inne takie do kuchni - są na miejscu, czy trzeba coś wziąć ze sobą?

szaszłyk
@Mimic

o też się chętnie dowiem jak z wyposażeniem?

szaszłyk
@Mimic

a wybiera się ktoś teraz na dniach na ten projekt świąteczny na pakowanie szaszłyków??

dopełna

kolego jakie ty masz oczekiwania? ze cały świat będzie mówić po polsku? nawet za granica? serio...

trkl
@Xxx

co znaczy osoby stojące na wadze albo korekcie? co tam sie robi? i to jest tak, że mogą każdego tam przydzielić czy są osobni ludzie od tego?

Nicko

ja polecam, dwa razy byłem, za każdym razem wszystko ok, kwatery no bez luksusów ale do życia, kasa zadowalająca, miejsca pracy fajne i ludzie ogarnięci się trafili

@Nicko

tzn. że teraz już ciebie tam nie ma? bo czytam i podobno tylko 2 czy 3 dni w tygodniu pracujesz.

Traffic

W punkt opinia, dokładnie

Trace

Jak sobie poradziliście ze stresem przed pierwszym wyjazdem? Szykuje sie własnie no i troche się boję, macie jakieś porady?

Nicko
@Trace

no ja szczerze powiem, że niezbyt się stresowałem, ale to też pewnie dlatego, że mam znajomego w holandii i jakby co to wiedziałem że mogę liczyć na pomoc. no moim zdaniem taki stres przed wyjazdem jest normalny i nie ma się co przejmować, pamiętaj że zawsze masz koordynatorów do pomocy i nie będziesz tam sam, tylko będą jeszcze inni ludzi, więc to też zawsze jakoś raźniej. poza tym to cały czas utrzymywałem kontakt przez telefon ze znajomymi w pl i to też mi jakoś psychicznie pomagało

werka
@Trace

nie ma co się stresować na zapas, masz tam koordynatorów jakby coś, ja dopiero pierwszy raz będę jechać i też się zastanawiam czy np. nie lepiej na początku jechać z kimś stąd, żeby było raźniej

julija
@Nicko

no ja jednak i tak troche się obawiam bo to jednak praca w innym kraju, natomiast jak byś powiedział czy jest ciężko w sensie fizycznie?

PolskiRambo
@Trace

Nigdy nie wykonuję niepotrzebnych ruchów. Wystarczy mi dziesięć pierwszych słów, pięć pierwszych gestów jakiegokolwiek koleżki i już wiem, że w jego psychice czai się strach

FirmowyMentor
@Trace

-Medytuj! Medytacja pomoże Ci wyzbyć się złych i toksycznych myśli -Oddychaj! Gdy spotyka Cię sytuacja stresowa skup się na oddechu. Nabieraj powietrza nosem, poźniej zrób wydech również nosem. -Praktykuj jogę! Dzięki delikatnym pozycjom, prawidłowemu oddechowi oraz spokojnej muzyce jesteśmy w stanie mocno ograniczyć stres -Masaż, długa kąpiel, SPA… ? Podaruj sobie chwilkę odpoczynku oraz relaksu. -Postaraj się o kontakt z naturą i słońcem

Grzegorz

Nigdy w życiu cobewo dyskryminacja

Nowa11

Hej. Pracował ktoś w Benelux Na magazynie w Walwajku lub Tilburgu?? Jeśli tak to jakie macie doświadczenia z tą firmą da się tam zarobić czy raczej słabo z godzinami??

@Nowa11

Nowa pojechałaś tam do pracy? ja mam tam jechać w następny weekend ale podobno lipa z godzinami. Ludki które tam pracowały piszą że praca po 2-3 dni w tygodniu. daj jakieś info jeśli coś wiesz :)

Małgorzata
@Mona

A tu przypadkiem jakaś sezonowość na to nie wpływa? nie ma miesięcy, gdzie z robotą będzie lepiej?

Sebastian

Parodia. Pojechałem 15 października 2022r do pracy do ból com. Praca 2do 3dni w tyg. Zarobisz na mieszkanie ubezpieczenie i zostaje 20e..smiech

Ojjj
@Sebastian

Byłam kilka lat temu. Identyczna sytuacja. Widzę że mimo upływu lat działają tymi samymi metodami żeby tylko się wzbogacić. Szkoda tylko pieniędzy na wyjazd, zakupy i dojazd.

@Sebastian

siema. ja mam tam wyjechać w następny weekend. piszesz, że praca po 2 czy 3 dni w tygodniu a agencja gwarantuje minimum 40 godzin i dobra kasa do zarobienia. napisz coś więcej jak tam jest

roksana

ja tez nie polecam covebo mnie tez pani tak ptraktowaly ze niodbieraly telefonu jak chcialam sie dowiedziec o prace

Viktor

Był ktoś w Lelystad na jakimś wyjeździe? Bo zastanawiam się co tam wybrać

@Viktor

to już trochę zależy od tego co chcesz robić w sumie, ale ja byłem na produkcji miodu

@genef

I jaka tam praca? Trudna? Co się robi?

@genef

Bo ja nie mam jakiś szczególnych preferencji co bym chciał robić

@Viktor

nie trudna ani nie ciężka moim zdaniem, może trochę monotonna

@Viktor

kontrola jakości - uszkodzenia, ilość miodu (bo musi być odpowiednia), wszystko według wytycznych

Okej, dziękuję

To mi nie przeszkadza

będziesz się wybierał?

@Viktor

bo też się zastanawiam, moze by się zgadać?

daj znać jak cos

Sylwia
@genef

To co trzeba robić, że popada to w monotonię?

@Sylwia

no to przecież napisałem to w kolejnym komentarzu

@Sylwia

może należałoby się trochę wysilić jednak i przeczytać to, co tu jest

Mimic
@Sylwia

Chyba każda tego rodzaju praca jest trochę monotonna. Takie cechy pracy na magazynach/prodoukcji, że wykonuje się te same czynności w dużej mierze

popek
@Mimic

zgadzam sie ja nie wiem czego niektórzy sie tu spodziewają, ale kolega ma racje, monotonnie bywa co dla jednych jest plusem dla innych minusem

samotnik
@popek

mi tam pasuje taka robota, bo wiem co i jak, więc co kto woli

Ciekawy92

Witam, pracuje ktoś w sektorze spawalniczym? Jakie są warunki pracy i płacy? Jakie warunki mieszkaniowe?

Mam takie same doświadczenia

Dokładnie. Tyle lat minęło a u nich nadal jeden wielki bałagan i inna rzeczywisvisc od zapewnianej w Polskich Agencjach. Spotkała mnie identyczna sytuacja. Tyle zapewnień słyszy się w agencji w Polsce a po wyjeździe jeden wielki klops

nr

hej, ktoś wie jak wygląda sprawa z numerem BSN, bo ja wcześniej nie pracowałam w Holandii i nie mam go, więc to jakoś się zgłasza czy automatycznie się go otrzymuje?

lot
@nr

co to za numer, o co z tym chodzi?

mag
@lot

burgerservicenummer, to numer identyfikacyjny potrzebny do spraw urzędowych w Holandii.

nn

wtf?

Tak
@nr

Tzw dawny numer Sofi. Ja po przyjeździe z kuzynem na miejsce zostaliśmy pozostawieni sami sobie. Pracowaliśmy 2 tygodnie, przez koordynatorkę było mówione ze juz lada dzień przyjedzie po nas ktoś aby nas zawiózł do któregoś większego miasta (nie pamiętam nazwy teraz) aby ten numer wyrobić. Oczywiście nie doszło to do skutku bo koordynatorka (usunięte przez administratora)nas i dzień w dzień cis działo się z kierowcą że nie mógł przyjechać. A to zepsute auto, kolejnego dnia inna ściema, i tam przez 2 tygodnie. Oczywiście skończyło się na tym że chciałam mieć porządek w papierach i sama jeździłam wyrabiać ten numer. Co się nie opłaciło bo na miejscu mówiono nam że mało pracy jest i zarobiliśmy za 2 tygodnie mniej niż zarobilibyśmy przez miesiąc w Polsce.(usunięte przez administratora)( nie zapewniają zapewnianych w Polsce godzin pracy, zgarniaja kasę za pokój i wychodzą na plus a ty chodzisz raz lub 2 razy w tygodniu do pracy i nic nieda się zrobić) jednym słowem sam stracony czas i pieniądze na wyjazd jedzenie. Dramat

karola

hejka, sligro veghel dzial rybny smitvis pracowal ktos ? zastanawiam się nad wyjazdem.

Kark
@karola

Veghel małe miasteczko, nie ma kofika, najbliższy jest w uden. Praca jak praca, warunki w zależności co się trafi. No i ważne też z kim mieszkasz, jak ludzie się trafia spoko to raczej ok. Wszystko kwestia jakich zarobków oczekujesz. Trzeba pamiętać że te ~10 euro brutto przy 160 godzinach to na prawdę nie wiem czy jest jest sens gdziekolwiek jechać z Polski. Żeby wyjazd miał ręce i nogi, to po odliczeniu mieszkania i ubezp to te min 2k na rękę musi być. Jak jest możliwość warto to nadrabiać nadgodzinami bądź pracować w godzinach lepiej płatnych. Pamiętać też o jednej bardzo istotnej rzeczy: jest ci źle, masz źle warunki - zmieniasz pracę/wracasz do domu. Nie dawać się poniżać ani wykorzystywać! Z praca w w Holandi nie ma problemu. Ważniejsze jest mieszkanie. No i unikać meliniarzy, nurów i tego typu pajaców. Robić swoje a będzie dobrze.

Dcfxgcffc
@Kark

Ale koffik najwazniejszy,unikac meliniarzy ale do guny guny jezdzic?chlopie gdzie logika w Twojej wypowiedzi

dziewczyna z radomia

ja chciałam jechać i się już zgłosiłam, rozmawiałam z paroma osobami które jednak polecały wyjazd z nim ja chciałam jechać do Utrecht i tam się zgłosiłam wraz z koleżanką finalnie i mamy już ogarnięty pokój dwuosobowy... jedziemy tam właśnie z polecenia osób które tam pracowały, nie wiem gdzie ty byłaś zatrudniona ale my raczej jesteśmy dobrze nastawione podobno koordynator z tamtą jest konkretny i pomocny, jedziemy razem samochodem, mimo że jest możliwość przejazdy z organizatorem ale nie jesteśmy pewne jak tam z transportem strikte do pracy bo mamy jedną lub dwie zmiany. jak już będziemy chwile też najwyżej napisze jak to wyglądało w praktyce a nie tylko od innych

dziewczyna rdm
@dziewczyna z radomia

W jaki sposób się zgłaszałas? My dzwonimy od kilku dni i nie można się do nich dodzwonić na główny numer podany na stronie, już nie wiadomo jak się kontaktować z nimi zeby porozmawiać nawet :/

@dziewczyna rdm

kurcze nie wiem mi się udało... dzwoniłam jakiś czas temu jakoś pod koniec października

dziewczyna z radomia

czytam opinie i zastanawiam się nad wyjazdem, ogólnie w tym roku zdałam maturę ale nie dostałam się na kierunek na który aplikowałam, więc doszłam do wniosku że spróbuje sobie cos dorobić i wpadłam właśnie tutaj… biorąc pod uwagę płace w polsce i wysokość kosztów za wynajem mieszkania stwierdziłam że chce wyjechać. biorąc właśnie pod uwagę brak kosztów za zakwaterowanie, dojazd no to już się okaże bo jeszcze nie zdecydowałam się na konkretne miejsce mam na oku Utrecht (odzież), Waalwik (zbieranie zamówień internetowych), Moorddrecht (wafle holenderskie) Czy ktoś może z tu obecnych był w którymś z tych trzech obiektów i jak daleko mieliście zakwaterowania (chyba że nie jest to uwarunkowane tylko gdzie jest miejsce to tam Cie rzucą) i jak tam wyglądała praca jest bardzo ciężko? ogólnie jestem nastawiona na pracę i słaba też nie jestem ale nigdy nie pracowałam i sie zastanawiam czy fizycznie podołam. sorry za tak długie wypociny ale chce dowiedzieć się wszystkiego co mogę… wiem że są tam koordynatorzy ale z tego co widzę różnie to bywa jednak dużo więcej jest pozytywnych więc nie martwię się tym zbytnio mając z tyłu głowy że jednak ktoś czuwa tam nad nami…zastanawiam się czy przyjmują do tych zakładów cały czas i nie ma tam jakiegoś szczególnego sezonu naborowego… chyba że jest to dajcie znać! jeśli ktoś się wybiera w najbliższym czasie do którejś z wymienionych to pisać można się jakoś dogadać!

cool ziomo
@dziewczyna z radomia

mam podobną sytuację do twojej, też zdałem mature w tym roku i nie poszedłem na studia. Miesiąc robiłem w jednej agencji i chce teraz sobie coś znaleźć na dłużej. Jak jeszcze nie wyjechałaś to możesz odpisać i coś sie pomyśli

Chciałem pojechać do pracy przez Covebo, to o czym napisałaś zmienia mój punkt widzenia na pracę za granicą, co agencja to jakieś " kwiatki " nie ma normalnych agencji i normalnej pracy ? Co jest nie tak z pracą za granicą? Mój kolega był parę lat temu z innej agencji i był zadowolony że Holendrzy ok .... czyżby nasi rodacy mieli wpływ na negatywną atmosferę? Jest jakaś normalna agencja?

Ola

Trzymam kciuki!!! Ja też miałam styczność z (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) a także brakiem pomocy ze strony agencji kiedy zachorowałam. Kompletny brak pomocy i odpowiedzialności. (usunięte przez administratora)

Broda

A gdzie teraz praca ? Może warto by pomyśleć nad tą agencją co pani teraz wyjechała bo szukam czegoś w Holandii, najlepiej Amsterdam, czy ktoś poleca jakieś biuro które mi pomoże ?

A mam pytanie jak nazywa się ta inna lepsza agencja, bo my teraz czegoś szukamy.

Nigel

@Ela Jak się nazywa ta holenderska agencja? Jak byłem dwa lata temu w Holandii przez polską agencję, to kilka osób mi mówiło, że warto spróbować przez holenderskie agencje, bo lepsze warunki. Czy one równiez mają oferty z zakwaterowaniem? Pozdrawiam

Qzqox

Byl ktoś na pakowaniu udek Plukon w Blokker? Jak tam jest? Jakie zakwaterowanie?

potrwu
@Qzqox

albo ogólnie coś na pakowanie jest?

Teezy
@potrwu

No to co powyżej przecież wyraźnie napisane, że praca na pakowaniu

Erik
@potrwu

No to co w ofertach. na stronie, tego typu roboty nie brakuje

tars

ja polecam, kasa zarobiona, trochę świata zwiedzone, dobrze ogarnięty wyjazd moim zdaniem

Erik
@tars

A gdzie byłeś, jaka lokacja?

Zostaw merytoryczną opinię o Covebo Work Office Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Covebo Work Office Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 212, z czego 34 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Covebo Work Office Sp. z o.o.