Opinie o covebo.pl - Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Covebo Work Office Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Covebo Work Office Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Oszukany

Porażka, firma duża to i samowolka jak się patrzy. Koordynatorzy tylko szukają naiwniaków na których mogą przyciąć. Nie dość, że kierowcy muszą się prosić o pieniądze za paliwo do pracy które powinno być dawane z automatu (albo karta do tankowania) to i tak jak dadzą to za mało. Wciskają różne kary i weź się sądź. Byłem 3 miesiące - 3 razy wypłata była spóźniona i rozbita na części... terminowe płace wiecie :) Płacisz ponad 300-400 euro za zakwaterowanie z ubezpieczeniem+ za transport do pracy + za paliwo. Podatków nie odprowadzają jak się należny (skąd wiem bo mam dopłatę na jarografie- a księgowa mi wytłumaczyła dlaczego tak się dzieje). Ucinane godziny. Oczywiście ja mogłem trafić, źle ale z tego czy tam to jest na porządku dziennym. I wiele wiele innych byłem w 3 agencja ta niestety to porażka.

@Oszukany

Szanowny Panie, musimy kategorycznie nie zgodzić się z Twoim wpisem. Jako Agencja Pracy posiadamy wszystkie wymagana certyfikaty, również związane z kwestiami finansowymi. Dlatego zdanie o wypłatach rozbitych na części lub nie odprowadzaniem podatków jest wyssane z palca i ewidentnie jest nieprawdą (pomówieniem). Mimo wszystko prosimy skontaktuj się z nami aby wyjaśnić sprawę problemów z paliwem.

teo
@Oszukany

U mnie wszystko okej. praca w Nijkerk. wypłaty na czas. też byłem w 3 agencjach i ta najlepsza

gk

cocebo to se teraz jakieś zarty robi jechałam z nimi dwa razy i była zadowolona więc chciałam pojechać po raz trzeci wszystko było juz prawie umówione mieli do mnie dzwonić dwa tygodnie mineło dostaje wiadomoś ze jest duzo ofert pracy zeby aplikować i dzwonić wiec dzwonie i mówie bardzo miłej pani jak sprawa wygloda ona mówi ze to sprawdzi i co miała sprawdzić zadzwonić i dalej cisza

@gk

Witaj GK, jeżeli jesteś zainteresowana wyjazdem, proszę skontaktuj się z nami Tel.: +48 77 545 75 75, lub napisz na nasz adres e-mail: powiadomienia.gowork@covebo.pl , pomożemy Ci znaleźć ofertę pracy lub wyjaśnić całą sytuację.

napisałam do was e-meila

@gk

Niestety nie dotarła do nas żadna wiadomość. Prosimy o sprawdzenie poprawności adresu powiadomienia.gowork@covebo.pl lub kontakt telefoniczny z jednym z naszych biur, lub rekruterem z którym miała Pani kontakt podczas poprzednich wyjazdów.

Teresa

som wyjazdy do belgi

@Teresa

Pani Tereso w sprawie ofert pracy, prosimy o kontakt z naszymi biurami oferty produkcyjne +48 545 75 75, oferty techniczne +48 545 75 55

@Covebo Work Office Sp. z o.o.

napisałam do was nowego meila

Justyna

Pracował ktoś z tą agencją w ostatnim czasie ile tak szczerze jadąc na 3 miesiące można wyjść

kozgos

czekam na telefon z covebo już dwa tygodnie i dalej cisza nie dzwonią pracowałam już z nimi dwa razy i byłam zadowolona chciałam pojechać trzeci raz wszystko było już prawie załatwione i dalej sie nie odezwali dostałam wiadomość ze jest duzo ofert zeby aplikować i dzwonić wiec odrazu zadzwoniłam miłej pani przedstawiłam sytuacje powiedziała ze to sprawdzi i zadzwoni ale dalej nic nie wiem czy oni naprawde szukaja pracowników czy robia se z nich zarty

@kozgos

Witaj KOZGOS jeżeli jesteś zainteresowana wyjazdem, proszę skontaktuj się z nami Tel.: +48 77 545 75 75, lub napisz na nasz adres e-mail: powiadomienia.gowork@covebo.pl , pomożemy Ci znaleźć ofertę pracy lub wyjaśnić całą sytuację.

Vera
@kozgos

Mnie też sprawdzali jak wracałam kiedyś po czasie i miałam czystą kartę

Pracownik Produkcji

nie bylo..

nie bylo pytan co innego mowila pani co innego bylo, koordynatorzy , porazka, mieszkanie ..brud, syfilis,

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Zaciekawiony

Witaam mam pytanie czy ktos pracowal przez covebo w pralni chemicznej w utrecht ? I mieszkal w maarsen bungalo jak to wszystko wyglada z gory dziekuje za informacje.

Jr Eve

Ja mam do czynienia z firmą od 2 lat. Nie narzekam. Wszystko zapewniają łącznie z organizacją dojazdu do NL. Zakwaterowania różne, jak to w Holandii, ale jak jest jakiś problem to wszystko można ogarnąć z koordynatorem. Trzeba być ok, to i cała reszta jest ok. Jak ktoś jedzie na wakacje i chce się tylko bawić to nigdzie nie zarobi. Ogólnie polecam. Brak ukrytych kosztów czy innych niedomówień.

@Jr Eve

JR EVE dziękujemy za komentarz, pozdrawiamy serdecznie.

rez

Order-picker w miejscowości Deventer ktos cos jakies opinie?

Kupa
@rez

Fajna praca

ciekawa

hej może mi ktoś powiedzieć jak jest i jak wygloda praca na łosośiach w Hardewijku

Lukaszek
@ciekawa

Pracuję tu już 6 miesiąc na dziale Inpak, godzin +/- 40 tygodniowo , domek fajny , zgrana ekipa, do pracy 15 min rowerkiem.Mialem przyjechać na trochę ale.zostane na dłużej. Najważniejsze że z biurem w Harderwijku kontakt jest na bardzo dobrym poziomie.

@Lukaszek

Jakie koszty za domek i ubezpieczenie na miesiąc.

Lukaszek
@luna

Ubezpieczenie 89 € miesięcznie i za domek 220 € za miesiąc. Rower mam swój.

@Lukaszek

Ktoś pracował w Amersfoort, Holandia produkcji pizza i zapiekanki.

iza
@luna

ja pracowałam co chcesz wiedziec?

luna

Ile odbijają za pokój i ubezpieczenie miesięcznie czy tygodniowo i jak z dojazdem do pracy Amersfort w Holandii.

@luna

Witaj Luna, zachęcamy Cię do kontaktu z naszymi konsultantami, pod numerem +48 77 545 75 75 dowiesz się o warunkach pracy i zakwaterowania.

Bartek_27

Witam. Czy ktoś planuje wyjazd z Lublina przez Covebo w najbliższym czasie? Szukam pracy właśnie w Holandii i zastanawiam się nad tą agencją. Pracowałem już w NL kilka razy, ale z kimś "swoim" zawsze lepiej i raźniej :)

M.

Ja. Odezwij się na blox@o2.pl

Diament
@Bartek_27

Nie jedz z ta agencja, jestem tu od połowy marca i mam przepracowanych 40h. Kilka osób które znają koordynatora dostali dobre posadki ale reszta około 50 osób siedzi na (usunięte przez administratora) albo na najgorszych robotach za śmieszne stawki.

@Diament

Znajomy pracował jako order picker w Deventer i mówił, że nie jest źle...

@Bartek_27

hej,wyjechał już tenktoś z lublina

@anonymous

Jeszcze nie wyjechałem

LSM
@anonymous

Ja właśnie wczoraj wróciłem na urlop. Jechałem z Lublina przed świętami. Pracuję w Nijkerk na zbieraniu zamówień i jestem mega zadowolony. Wszystko było tak jak Pani z biura mi powiedziała, dodatkowo przed wyjazdem miałem rozmowę z jakimś facetem z biura Pl i koordynatorem z Holandii. Poczytałem niektóre opinie i zdecydowałem się opisać mój wyjazd. Trafiła mi się fajna firma, wymagają w niej języka angielskiego i doświadczenia w logistyce. To pierwsze mam na bardzo dobrym poziomie ale doświadczenia brak. Dla tego Chyba oprócz rozmowy z p. Ewą kontaktował się że mną Pan chyba z Kluczborka i mój aktualny koordynator Konrad. Udało mi się przejść dalej, oczywiście miałem małe obawy bo to był mój pierwszy wyjazd do pracy, ale nie sugerowała się opiniami ludzi w necie bo teraz fake na fake'u. Trafiłem na promocję i z Lublina jechałem przejazdem darmowym, na miejscu w niedzielę skontaktował się koordynator umówiliśmy się na podpisanie umowy w poniedziałek, od razu w poniedziałek wyrobiono mi numer sofi, a we wtorek rozpocząłem pracę. Mieszkałem na dwóch lokacjach, najpierw w domku na wiosce 10 osób, pokoje 2 osobowe, Internet, Polska tv, zamrażarki, ludzie z różnych środowisk ale bez większych problemów. Od lutego mieszkałem w centrum Nijkerk domek 7 osobowy. Praca sama w sobie ok, dobra stawka i dużo godzin. Zarobiłem ile chciałem ale i tak wracam za dwa tygodnie, oficjalnie jestem na urlopie (planowałem wyjazd na pół roku, ale posiedzę jeszcze trochę bo naprawdę się opłaca) Ogólnie nie miałem żadnych problemów z firmą gdzie pracuje i z pośrednikiem czyli Covebo, wypłaty na czas, koordynator ok, po prostu chyba mi się udało.

@LSM

Dziękujemy LSM za opinię. Jest nam miło czytać takie wiadomości, pozdrawiamy serdecznie :)

Grzsiek

Ja wyjeżdżam na początku maja do pracy jako operator wózków widłowych, ktoś jeszcze planuje jechać w tym okresie? Z chęcią się dołączę do podróży i też przygarnę. Zawsze to ze swojakiem raźniej :)

@Grzsiek

adamblachut921119@gmail.com odezwij się też planuję wyjazd

Leo
@Grzsiek

Gdzie dokładnie jedziesz, też mam uprawnienia

Grzsiek
@Leo

Jeszcze nie wiem. Czekam na info gdzie co i jak, bo obecnie jestem na okresie wypowiedzenia do końca kwietnia. Jak będę wiedział to dam znać.

Stefan

Cześć, wybieram się do pracy przez Covebo w Boboli w Bunschoten mam pytanie jak jest z zakwaterowaniem, czy tylko Zeewolde czy może jakieś domy jednorodzinne w Bunschoten?

olalola
@Stefan

z tego co się orientuje to wszyscy z Boboli teraz mieszkają w Bunschoten

Iras
@olalola

Tak

tomaszek26

Chcialbym uprzedzis wszystkich spawaczy normalnych nie pseudo firma de klerk werkerdam prosze niejedzcie tam pracowac przez covebo w tym regionie menadzer klamie kradnie pieniadze niezgadzaja sie wyplaty jesli macie pytania prosze dzwonic 659257732 jesli chodzi o firme w kturej pracowalem jedna z lepszych w nk mowie o de klerk firma potezna i stala praca ale nie przez kovebo jest druga agencja na tej firmie uczciwa eurowork placa nie oszukuja menadzer covebo klamca w tym rejonie same problemy

@tomaszek26

Dziękujemy Tomaszek26 za opinię. Kontaktowaliśmy się z kilkoma pracownikami z tego regionu i nikt nie potwierdza Twoich informacji. Prosimy skontaktuj się z nami pod adresem powiadomienia.gowork@covebo.pl wyjaśnimy całą sytuację.

Mala
@Covebo Work Office Sp. z o.o.

Niestety ale to prawda jesteście zwykłymi (usunięte przez administratora)

Maeff

Pracowalem dla Covebo 5msc,przyjmują ludzi bez sprawdzenia kim są okazuje sie pozniej ze osoby byly w więzieniu albo sa poszukiwani i inne patologie, co do zakwaterowania na hotelu brak organizacji sam musiałem wszystko zalatawiać a kordynator twierdzil ze ma wolne, domki w zeewolde byly okropne sciany jak z kartonu wszystko słychać jak ktos np w salonie chodzi,szafki sie trzesly gdy poruszalem sie po pokoju, na domkach mają myszy,nie ma pralki w mieszkaniu tylko wspolna z innymi.Okradli nas i zglosilismy do biura to powiedzieli nam ze oni sie nie zajmuja kradzieżą.Bungale w bunschoten troche lepsze ale jest grzyb w łazienkach.Praca na sms musisz być na kazde zawołanie i nie intresuje ich to pisza w sms ze 8h a musisz zostac czesto na 12h dowiadujesz sie o tym dopiero pod koniec swojej zmiany.Jezeli nie przyjdziesz choc raz do pracy dadza Ci kare 100€ i każą ci do Pl jechać.Za wynajem auta ścigali 75e na osobe na msc i musisz sam tankowac , za rower 40€.Wypłaty co 5tygodni na solarisie kazdy ma co innego nie wazne czy na wiekowce czy nie zabieraja z pół wypłaty.Nie polecam nikomu Covebo najgorsza agencja.

wariatLublin
@Maeff

Ja też mieszkałem w Zeewolde i nie zgodzę się z Twoją opinią. Pracowałem na Boboli w Bunshoten A mieszkałem na parku Zeewolde. Domki nowe świeżo postawione, przez co od razu standard gwiazdek w górę, myszy tam nie widziałem, na parku sklepik , siłka, Internet. Z koordynatorem prawie się nie widziałem, przecież to nie kolonia;) z resztą jakbym miał koordynatorkę to co innego;) Praca na Boboli na sms-y ale z racji naszego dojazdu 25 km wygladalo to dosyc normalnie. Jak bylo malo godzin w zakladzie to dsli nas dodatkowo na ciastka. Ludzi na domku mialem samych mlodych i spoko wariatów, zawsze można się pośmiać i pobawić ale z głową. Owszem była też patolka ale sukcesywnie odsyłana do Polski jak coś przeskrobali. Ogólnie agencja jedna z normalnych, kasa na czas, wypłaty mimo wiekowki ponad tysiąc euro po osiągnięciach. Jeździłem swoim autem i miałem ekstra amortyzację wyplacaną. POLECAM że względu na dużą ilość pięknych dziewcząt w zakładzie i parku;)

Cyprian
@Maeff

nie wiem czy wiesz ale w Pl też się płaci za wynajem mieszkania czy auta :)

Henwij

Zgadzam sie w 100%

nico
@Maeff

Potwierdzam to co pisze kolega też tam pracowałem

termos

Witam jutro mam podpisa umowe na wyjazd do Bleiswijk n skrzynki ktos byl wie jak tam jest za info dziekuje

Krzycho32
@termos

Ja byłem 5 miesięcy w pracy szybkie tempo i musisz zasowac. Ale dobra kasa jest. Jak się dogadasz z koordynatorem chodzisz na 2 i 3 zmiane kolo 1300 euro na miesiąc mozna wyciągnąć. Ogolnie nie żałuje. Jak nie kombinujesz dobrze zarobisz

liroyyoril
@Krzycho32

trzeba zasuwać jak dziki osioł, ale po 2 tyggodnich robisz to automatycznie, domki zależy gdzie trafisz, ale wiekszość ok, grzesiu koordynator kiedys tam robił więc da sie z nim dogadac. jeb*ć biędę, pozdro dla kumantych

ZWYKŁY FLEX

Witam, pracowałem przez covebo w zeszłym roku (2017) w Boboli w Bunschoten, myślę o powrocie. Chciałbym się dowiedzieć jak sytuacja wygląda teraz na piekarni.

Pplo
@ZWYKŁY FLEX

Robota jest 9-11 godzin dziennie.

Tytus

Młody Holender pyta: Gdzie mieszkasz? W Psiej budzie? Mieszkałem w domku bungalow. Wszystko w temacie.

@Tytus

W Lommel?

Siema

Wróciłem właśnie z pakowania kotletów na tacki. Robota spoko, tempo jest, ale to przecież tylko trzeba było kotlet na tackę położyć. I miałem z tego prawie 1300 Euro miesięcznie. Gdzie bym w Polsce za to 5000 zarobił na rękę?? I teraz uwaga, najlepsze: był ze mną na początku na stanowisku jakiś pacan, który nie potrafił kotleta na tackę położyć. :D Ciągle dostawał op******dol od Holendra, ale nic nie rozumiał po angielsku i dalej te kotlety źle kładł, to go po 3 dniach wyrzucili, to stary jakie afery na domku robił, że go wyj***bali, że go okradli i w ogóle. Hehe pewnie zaraz będzie tu się żalił, że go Covebo zwolniło. No mówię, baran niezły.

ala
@Siema

Co to za firma i miejscowość

xd
@Siema

you're gonna need a bigger bait

Siema
@ala

Vion na tym krótkim kontrakcie przed bozym narodzeniem. Ja tam polecam. Co roku chyba tam mają wyjazdy na święta.

@Siema

Ta mają ,ale tylo nieliczni chodzą a reszta siedzi w domkach

@Siema

A nie łaska bylo mu wytłumaczyć o co holendrowi chodzi? Nie bo po co. Polaczki tak maja, patrzą i sie nasmiewaja, nie pomogą. Mowie Wam najgorsi w Holandii są Polacy. Brak slow.

Fineasz

1000euro zarobisz wiencej ci nie dadzą zarobić.kwatere300euro pobierają podatek 200 i ubezpieczenie 94 na start prawie 600euro masz w plecy.

@Fineasz

Dziękujemy za opinię Fineasz, Chcieliśmy poinformować Cię że firma Covebo nie pobiera podatku, a robi to holenderski Urząd Skarbowy. Jeżeli chodzi o wysokość zarobków netto, to zależą one od wielu czynników np. branży, uprawnień, znajomości języka, dodatkowych umiejętności itd.

pierun
@Fineasz

Ja na kurczakach w Najkerk wychodziłem po 1100-1400 do łapy, ale trza się narobić pięńć dni po 9 albo 10 godzni. A za chate to przeciez wszendzie trza płacić

Taaa

Ja tez mam 1200 na czysto podjeciu wszystkiego... Kury Veenedal

SpeedyGonzalezzzzz

no co ty, ja nazbieraniu zamówień w Nijkerk 1500 - 1700 na czysto

Pablo89

Witam planuje wyjechac przez ta agencje na poczatku Marca, szukam osob zainteresowanych wspolnym wyjazdem, wiadomoz razem razniej:)

majkel

Gebels

I co pojechałem?

Waldek
@Pablo89

ja chce jechać, słyszałem że jest ok

Zostaw merytoryczną opinię o Covebo Work Office Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Covebo Work Office Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 212, z czego 34 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Covebo Work Office Sp. z o.o.